صفحه 14 از 19 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 190
Like Tree340تشکر

موضوع: Canon PowerShot G12

كاربر همراه amir.g آواتار ها
    تشکر کرده
    757

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadmobin نمایش پست ها
    سلام

اگه امکانش هست من رو راهنمایی کنید برای برادرم میخوایم یه کامپکت بخریم، به نظر شما g12 انتخاب بهتری میتونه باشه یا نه بهتره صبر کنم تا s100 وارد بازار بشه ، بیشتر کیفیت عکس و شارپ بودن اون مهمه
    از نظر کیفیت تصوبر تفاوت چندانی ندارندو چه بسا S100 اندکی بهتر باشه. و در رده کامپکتها این دوربینها بهترین خروجی رو میدن.
    اما G12 برتریهای خاص خودشو نسبت به سری S داره که اگر کمی سرچ کنید پیداشون میکنید.
    lamagra و ahmadmobin تشکر می‌کنند.
    امیر گروسی

كاربر آشنا ahmadmobin آواتار ها
    تشکر کرده
    278

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.g نمایش پست ها
    از نظر کیفیت تصوبر تفاوت چندانی ندارندو چه بسا S100 اندکی بهتر باشه. و در رده کامپکتها این دوربینها بهترین خروجی رو میدن.
    اما G12 برتریهای خاص خودشو نسبت به سری S داره که اگر کمی سرچ کنید پیداشون میکنید.
    تشکر، برتری های g12 رو تا حدودی میدونم از قبیل ال سی دی چرخان دم دست بودن تنظیمات فلاش اکسترنال و..
    اما با داشتن دیاف 2.0 در s100 و داشتن cmos و digic5 ممکنه اختلاف تصویر خیلی زیاد باشه یا نه اندکه و آیا این اختلاف تصویر اینقدری هست که به جای g12 انتخابمون s100 باشه، وبرای ما کیفیت تصویر شارپ بودن و کم نویز بودن مهمتره

تشکر کرده
    278

تشکر، برتری های g12 رو تا حدودی میدونم از قبیل ال سی دی چرخان دم دست بودن تنظیمات فلاش اکسترنال و..
    اما با داشتن دیاف 2.0 در s100 و داشتن cmos و digic5 ممکنه اختلاف تصویر خیلی زیاد باشه یا نه اندکه و آیا این اختلاف تصویر اینقدری هست که به جای g12 انتخابمون s100 باشه، وبرای ما کیفیت تصویر شارپ بودن و کم نویز بودن مهمتره
    دوستان کسی نیست مارو دریابه!؟

تشکر کرده
    757

دوستان کسی نیست مارو دریابه!؟
    تصمیم گیری کاملا به شخص شما و نوع عکاسیتون بر میگرده. انتخاب من بین این 2 بی شک G12 خواهد بود. برای شما نمیدانم.
    F2 خیلی عالیه اما فراموش نکنیم این دیافراگم باز فقط در ابتدای رنج در دسترسه.
    در مقابل برای حالت تله برتری با G12 هست که گشودگی دیافراگم 4.5 داره در برابر 5.9 برای S100.
    شخصا چون به پرتره علاقه دارم و بیشتر از فوکال های بلندتر استفاده میکنم از این نظر هم G12 بهتره. هم نور بیشتر دارم و هم عمق میدان کمتر.
    اما مثلا دوستی که عکاسی طبیعت براش مهمتره ( کاربرد بیشتر واید) ممکنه نظر بر عکس داشته باشه.
    Digic5 و 4 در این رده برای شما تفاوت محسوسی نخواهند داشت. چه در FPS و چه در کیفیت پردازش JPG. که اگر با RAW کارکنید ( که باید اینطور باشه) مورد دوم اصلا منتفی میشه.
    بعضی ها سبک و کوچک بودن سری s رو دوست دارن ولی به من حس عکاسی با موبایل رو میده و من عاشق ظاهر G12 هسنم.
    اول نیاز و بعد علایقتون رو بشناسید و بعد انتخاب کنید. هر دو در رده کامپکتها از بهترین ها هستن و مایوستون نمیکنند. که در این صورت و اگر ناراضی بشین ؛ اونوقت باید وارد دنیای شیرین ؛ گرون و جذاب DSLR ها و یا رده های میانی دیگه بشین.
    شاد و سر بلند باشین.
    yaghoobi و K_NMT تشکر می‌کنند.
    امیر گروسی

كاربر آشنا hadigha آواتار ها
    تشکر کرده
    36

یه سوالی که برای من از اول بوده و هست! اینه که آیا سری جی کانن از سیستم آینه و شاتر استفاده می کنه؟
    ممنون
    Canon 5D MIII - 8-15L Fisheye - 24-105L- 70-300L - Speedlight580II

كاربر همراه AliShamshirian آواتار ها
    تشکر کرده
    493

نقل قول نوشته اصلی توسط hadigha نمایش پست ها
    یه سوالی که برای من از اول بوده و هست! اینه که آیا سری جی کانن از سیستم آینه و شاتر استفاده می کنه؟
    ممنون
    خیر!
    فقط دوربین های dslr و slr از سیستم آینه و شاتر استفاده میکنند. در این سری دوربین ها و تمام دوربین های کامپکت، عملکرد شاتر به صورت الکترونیکی شبیه سازی میشود.
    hadigha تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    278

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.g نمایش پست ها
    تصمیم گیری کاملا به شخص شما و نوع عکاسیتون بر میگرده. انتخاب من بین این 2 بی شک G12 خواهد بود. برای شما نمیدانم.
    F2 خیلی عالیه اما فراموش نکنیم این دیافراگم باز فقط در ابتدای رنج در دسترسه.
    در مقابل برای حالت تله برتری با G12 هست که گشودگی دیافراگم 4.5 داره در برابر 5.9 برای S100.
    شخصا چون به پرتره علاقه دارم و بیشتر از فوکال های بلندتر استفاده میکنم از این نظر هم G12 بهتره. هم نور بیشتر دارم و هم عمق میدان کمتر.
    اما مثلا دوستی که عکاسی طبیعت براش مهمتره ( کاربرد بیشتر واید) ممکنه نظر بر عکس داشته باشه.
    Digic5 و 4 در این رده برای شما تفاوت محسوسی نخواهند داشت. چه در FPS و چه در کیفیت پردازش JPG. که اگر با RAW کارکنید ( که باید اینطور باشه) مورد دوم اصلا منتفی میشه.
    بعضی ها سبک و کوچک بودن سری s رو دوست دارن ولی به من حس عکاسی با موبایل رو میده و من عاشق ظاهر G12 هسنم.
    اول نیاز و بعد علایقتون رو بشناسید و بعد انتخاب کنید. هر دو در رده کامپکتها از بهترین ها هستن و مایوستون نمیکنند. که در این صورت و اگر ناراضی بشین ؛ اونوقت باید وارد دنیای شیرین ؛ گرون و جذاب DSLR ها و یا رده های میانی دیگه بشین.
    شاد و سر بلند باشین.
    تشکر از راهنمایی کاملتون، از طرفی شیرین بودن 24 میلی متر s100 رو نمیشه فراموش کرد اما، با توجه به گفته های شما متوجه شدم عکس های g12 شارپ تر هستند و از همه مهمتر ظاهر جذاب اون.
    حالا یک سوال آیا ممکنه تو این چند ماه G13 هم معرفی بشه؟
    korosh1 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    757

تشکر از راهنمایی کاملتون، از طرفی شیرین بودن 24 میلی متر s100 رو نمیشه فراموش کرد اما، با توجه به گفته های شما متوجه شدم عکس های g12 شارپ تر هستند و از همه مهمتر ظاهر جذاب اون.
    حالا یک سوال آیا ممکنه تو این چند ماه G13 هم معرفی بشه؟
    باز هم این برتری (24 در برابر 28 ) در سمت واید هستش و دز سمت تله 140 رو در G12 داریم در برابر 120 برای s100 .
    ظاهر هم کاملا سلیقه ای هستش و من اصلا نگفتم تصاویر G12 بهتره.گفتم هر دو عالی هستن و تفاوت قابل توجهی با هم ندارن.
    مشخص نیست که G13 ( البته احتمالا کانن اسمش رو میذاره G14 ) کی معرفی بشه و تازه کی به ایران برسه و و وقتی اومد کی به قیمت واقعی برسه.............
    در تمام این مدت لذت عکاسی رو از دست دادید. من هرگز صبر این شکلی رو توصیه نمیکنم.
    vahidshah و ahmadmobin تشکر می‌کنند.
    امیر گروسی

تشکر کرده
    278

بالاخره با راهنمایی های دوستان به این نتیجه رسیدم که این دوربین رو تهیه کنم، قیمتی که گرفتم با گارانتی ایدا آل 620.000 تومن.
    حالا دوستان به نظر شما الان که حدود 1 سال از تولید این دوربین میگذره ممکنه که افت کیفیت داشته باشه و دیگه مثل کیفیت اوایل تولیدش نباشه؟؟
    و اینکه موقع خرید آیا نیازی هست مثل زمانی که لنز یا دوربین حرفه ای میخواهیم بخریم مواردی رو چک و تست کنم؟؟
    و از آپدیت g12 خبری نشده هنوز!؟
    korosh1 تشکر می‌کند.

Forum Moderator Navid7h آواتار ها
    تشکر کرده
    7879

حالا دوستان به نظر شما الان که حدود 1 سال از تولید این دوربین میگذره ممکنه که افت کیفیت داشته باشه و دیگه مثل کیفیت اوایل تولیدش نباشه؟؟

سلام

معنی این جمله تون یعنی چی؟ مگه باید بعد از 7-8 ماه تولید، افت کیفیت ایجاد بشه ؟!؟!
    نوید حسینیان | پیوسته

صفحه 14 از 19 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 ... آخرینآخرین