صفحه 5 از 12 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 119
Like Tree262تشکر

موضوع: Canon EOS 650D / Rebel T4i / Kiss X6i

كاربر همراه
    تشکر کرده
    122

نتايج اين دوربين در سايت دي ايكس چرت قرار گرفت. حتي از 600D , 550D پايينتر قرار گرفته...

http://www.dxomark.com/index.php/Pub...tly-Status-Quo

untitled.PNG
    D.Daneshmand تشکر می‌کند.

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

نقل قول نوشته اصلی توسط toolhelp نمایش پست ها
    نتايج اين دوربين در سايت دي ايكس چرت قرار گرفت. حتي از 600D , 550D پايينتر قرار گرفته...

untitled.PNG
    بهرحال یا DXO Mark را قبول دارید یا خیر
    اگر قبولش دارید پس چرا توهین ؟
    اگر قبولش ندارید چرا از آن بازدید و آخرین آپدیت هایش را هم منتشر میکنید؟ (من واقعا متوجه نمیشم چرا از سایتی که مشخص هست شما را اینقدر عصبی میکند بازدید میکنید)
    shahbazi، Iman.sh و aminskate تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    122

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijan.DSLR نمایش پست ها
    اگر قبولش دارید پس چرا توهین ؟
    اگر قبولش ندارید چرا از آن بازدید و آخرین آپدیت هایش را هم منتشر میکنید؟
    توهين كه نبود چرا شلوقش ميكنيد! ولي هميشه بازديد و انتشار آمار يك چيز براي طرفداري و تاييدش نيست.... در مورد اين دوربين حداقل در مورد مقدار نويزش درست آمار داده چون خودم شخصا با 600D مقايسه كردم
    ویرایش توسط toolhelp : Monday 8 October 2012 در ساعت 16:58

كاربر همراه hosein60 آواتار ها
    تشکر کرده
    948

اون اول که مشخصات این دوربین اعلام شد و فهمیدم کنون روی ال سی دی این دوربین قابلیت لمسی گذاشته خوشم نیومد
    با اینکه مدت زیادی هست که از تبلت استفاده میکنم اما به نظرم رو دوربین اس ال ار قابلیت بیخودی اومد
    الان که چند وقتی هست که با این دوربین کار میکنم میبینم که اشتباه میکردم و این قابلیت میتونه خیلی جذاب و کار بردی باشه
    شاید به همون اندازه ال سی دی چرخان
    هنوز خیلی ها با استفاده از ال سی دی چرخان در دوربین های High-End مخالف هستند چون اسیب پذیری دوربین رو افزایش و سلینگ اون رو کاهش میده، اما نمایشگر لمسی هیچ افتی از نظر اسیب پذیری به دوربین اضافه نمیکنه که هیچ، حتی به مقدار زیادی کار کلید های فیزیکی رو هم کم میکنه، دیگه موقع چک کردن عکسها احتیاجی به کلی کلید بازی برای عوض کردن عکس و زوم کردن نیست و فقط با یک لمس نمایشگر عکسها دونه دونه چک میشن و با لمس 2 انگشتی میشه به راحتی زوم کرد، شما میتونین وقتی صفحه لمسی فعال هست به راحتی هر نقطه ای که میخواین رو لمس کنین و دوربین خیلی سریع رو اون نقطه فوکوس میکنه و عکس میگیره( میتونین ال سی دی رو 180 درجه باز کنین و به پشت به رویه زمین بزارین و با یک لمس رو نقطه مورد نظر به راحتی عکستون رو بگیرید، زوایایه جدیدی که تا حالا نمیشد کار کرد ) ، تمام تنظیمات رو هم میشه از روی نمایشگر با لمس انجام داد .
    در کل امید وارم این قابلیت رو تمام دوربین ها در تمام رده ها قرار بگیره .
    lamagra، MSRS، Dariush Chegini و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2038

نقل قول نوشته اصلی توسط toolhelp نمایش پست ها
    در مورد اين دوربين حداقل در مورد مقدار نويزش درست آمار داده چون خودم شخصا با 600D مقايسه كردم

میشه توضیح بدین چطوری مقایسه کردین؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2038

واقعا تعجب میکنم که این دوربین با توجه به قابلیت هایی که داره چرا اینقد کم راجع بهش صحبت میشه و این تاپیک خلوت مونده.مثلا در مقایسه با 550d و 600d که مطالب خوب و کاملی راجع بهشون نوشته شد

كاربر همراه MSRS آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

در مورد نویز بیشتر انتظار هم همین هست که 650 نویز بیشتری نسبت به 600 داشته باشه.
    دلیل هم اینکه با توجه به اینکه سنسور دوربین 650 دوگانه (Hybrid) شده و المانهای فوکوس در کنار المانهای سنسور گنجانده شدن، پس قاعدتا اندازه المانهای سنسور ابعاد کوچکتری پیدا کردن که این موضوع نویز بیشتر را موجب میشود.

نمونه فایل خام در ایزوی 6400:

Untitled.png
    بااحترام-صادق
    عَظُمَ الْخَالِقُ فِی أَنْفُسِهِمْ فَصَغُرَ مَادُونَهُ فِی أَعْیُنِهِمْ
    خدا در جانشان بزرگ است. پس غیر در نگاهشان کوچک

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

نقل قول نوشته اصلی توسط iman536 نمایش پست ها
    واقعا تعجب میکنم که این دوربین با توجه به قابلیت هایی که داره چرا اینقد کم راجع بهش صحبت میشه و این تاپیک خلوت مونده.مثلا در مقایسه با 550d و 600d که مطالب خوب و کاملی راجع بهشون نوشته شد

شاید به خاطر اینکه این دوربین در زمینه سنسور نسبت به 550D و 600D پیشرفتی نداشته و بیشتر تغییرات در زمینه فوکوس و lcd بوده....

وقتشه کنون یه تکونی به خودش بده ،کم کم فاصله سنسور های نیکون و کنون در این رده خیلی داره زیاد میشه

ّ

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

نقل قول نوشته اصلی توسط MSRS نمایش پست ها
    در مورد نویز بیشتر انتظار هم همین هست که 650 نویز بیشتری نسبت به 600 داشته باشه.
    دلیل هم اینکه با توجه به اینکه سنسور دوربین 650 دوگانه (Hybrid) شده و المانهای فوکوس در کنار المانهای سنسور گنجانده شدن، پس قاعدتا اندازه المانهای سنسور ابعاد کوچکتری پیدا کردن که این موضوع نویز بیشتر را موجب میشود.

نمونه فایل خام در ایزوی 6400:

Untitled.png
    تا اونجایی که من می‌دونم، سنسور فوکوس دوربین‌های DSLR در روبروی منشور ویزور (قسمت پایین بدنه) قرار گرفته‌اند که بخشی از نور توسط آینه دومی که در زیر آینه اصلی قرار گرفته، به سمت اونها هدایت می‌شه (اصولا فوکوس قبلا از زده شدن دکمه شاتر که باعث بالا رفتن آینه و رسیدن نور به سنسور می‌شه، انجام می‌گیره). فوکوس هیبرید هم در مد Liveview عمل می‌کنه که یه سیستم نرم‌افزاری است و نیاز به تغییر ساختار سنسور نداره. پس به نظر من استدلال شما در مورد دلیل نویز بیشتر این دوربین درست نیست.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط massud نمایش پست ها
    تا اونجایی که من می‌دونم، سنسور فوکوس دوربین‌های DSLR در روبروی منشور ویزور (قسمت پایین بدنه) قرار گرفته‌اند که بخشی از نور توسط آینه دومی که در زیر آینه اصلی قرار گرفته، به سمت اونها هدایت می‌شه (اصولا فوکوس قبلا از زده شدن دکمه شاتر که باعث بالا رفتن آینه و رسیدن نور به سنسور می‌شه، انجام می‌گیره). فوکوس هیبرید هم در مد Liveview عمل می‌کنه که یه سیستم نرم‌افزاری است و نیاز به تغییر ساختار سنسور نداره. پس به نظر من استدلال شما در مورد دلیل نویز بیشتر این دوربین درست نیست.
    دوربین 650D دارای سنسور هیبرید است یعنی علاوه بر سنسورهای Phase Detection اصلی دوربین، سنسورهای Phase detection مجزائی در سنسور اصلی دوربین کارگذاشته شده است تا در هنگام Live View به خصوص در زمان فیلمبرداری بتواند فوکوس سریع و دقیق انجام دهد.
    massud، Kane، eternal و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 5 از 12 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... آخرینآخرین