صفحه 6 از 24 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 51 تا 60 , از مجموع 235
Like Tree735تشکر

موضوع: Canon EOS M

كاربر همراه F.KamranNia آواتار ها
    تشکر کرده
    5191

نقل قول نوشته اصلی توسط iman kh نمایش پست ها
    جلوی سنسور که طبیعتا پرده شاتر قرار داره
    پرده شاتر در حالت عادی در این دوربین باز است ، برای این که از شاتر لگ جلوگیری شود.

Like all other mirrorless cameras, the EOS M's shutter is open by default even when the camera is turned off, *******g the sensor. This may seem disconcerting to SLR owners, but we've never experienced any problem with this approach. Like Canon's live view-capable SLRs the EOS M uses an electronic first curtain to activate the exposure, and the physical shutter is only used to end it. This helps reduces shutter lag and keep shutter noise down - meaning the EOS M is one of the quieter models of its type.
    Nima Sadigh و iman kh تشکر می‌کنند.

كاربر فعال iman kh آواتار ها
    تشکر کرده
    747

نقل قول نوشته اصلی توسط F.KamranNia نمایش پست ها
    پرده شاتر در حالت عادی در این دوربین باز است ، برای این که از شاتر لگ جلوگیری شود.
    حتی در حالت خاموش و تعویض لنز ؟ بعید میدونم چون منطقی به نظر نمیاد

با اضافه کردن متن انگلیسی در پست شما متوجه سیستم شدم ، ممنون
    ویرایش توسط iman kh : Monday 23 July 2012 در ساعت 23:25

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    دقیقا همینطوره. اتفاقا عصری داشتم فکر می کردم که اگر دلار هنوز 1000 تومان بود من شاید G11 همسرم رو می فروختم و اینو به همراه 55-18 خودش و فلاشش می خریدم. بعد خودم هم در سفر ها با خودم می بردمش.
    آقا مطمئنید که دوربین برای همسرتان است؟
    در هر دوصورت فرقی ندارد اگر قیمت دلار 1000تومان بود دوربین‌تان را با قیمت دلار 1000تومانی می‌فروختید. الان با قیمت دلار 2000هزارتومانی
    اگر اینطور باشه اولین مشتری این دوربین در این فروم مشخص شد
    yaghoobi، farhad44، M.Barani و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    هيچ صيادي در جوي حقيري که به گودالي مي ريزد، مرواريدي صيد نخواهد کرد.
    .
    محسن سيفي

كاربر همراه Fereidoon آواتار ها
    تشکر کرده
    4405

نقل قول نوشته اصلی توسط saber.pix نمایش پست ها
    اصلاً جذاب نیست. واقعاً عوامل طراحی این دوربین های کنون نمیدونم چی فکر می کنن!!!
    ببخشید مگه طراحیش چه ایرادی داره ؟ دوربینی کوچک با قابلیتهای بالا که جذابیتهای خودشو داره ... بنظر میآد ایراد از ظاهر و آرگونومی کنون یک عادت همیشگی شده ...
    M. Beyrami، amir.g و Sundown تشکر می‌کنند.
    فریدون کاوندی
    Canon 7D, Canon 15-85 , Canon EF 70-200 f4 L IS , Sigma 35 f1.4 ,Manfrotto
    190XProb + 486RC2

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

در مورد اون بحث لخت بودن سنسور که حق با دوستانه! من فقط کافیه لنز رو از نکسم جدا کنم تا سنسور رو ببینم که قلنبه زده بیرون!
    ولی توی اون طوفانی که دوستمون فرمودن هیچ کس حتی لنز اس ال آر رو هم عوض نمیکنه! حتی اگه 1دی ایکس یا دی4 باشه که بهترین سیلینگ رو دارند!
    yaghoobi، farhad44، Fereidoon و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر همراه abidar آواتار ها
    تشکر کرده
    508
    shabab، jebrahim و lamagra تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام

من که خیلی خوشحال میشم میبینم کانن به محصولاتش داره تنوع میده. جداً جای بسی خوشحالی است. طراحی قسمت جزیی از این داستان است. الان که شرکت کانن مثلا 5DII رو حذف نکرده که این دوربین رو ببره رو خط تولید؟ همه چیز سرجاش قرار داره. من فکر میکنم یعنی امیداوارم روزی برسه که خریدن دوربین هم مثل ( به زبان عامیانه ) جمع کردن سیستم کامپیوترهای خانگی باشه. کیس رو جدا میخریم هارد رو جدا، .... سنسور رو خودمون انتخاب میکنیم قاب دوربین رو همینطور زندگی اینگونه هم در جریان خواهد بود.

به نظرم همه شرکت ها، مخصوصا شرکت هایی که مسیر رو در این جهت شروع کردند راه درستی رو دارن ادامه میدن یعنی این راهی است که میباید رفت.

من نظرات دوستان رو خواندم نظر خودم رو هم در قبال این دوربین اینگونه بگویم که اگر نوع کاربرد (کاربری) پیش از هر چیزی برای ما مشخص باشد خریدن یا نخریدن، استفاده کردن یا استفاده نکردن، این دوربین توجیه منطقی خواهد داشت. این دوربین جای هیچ دوربینی نیست به جز EOS M

نقل قول نوشته اصلی توسط arani_ali نمایش پست ها
    من توی طراحی این دوربین یه مشکلی جدا از همه چیزهایی که دوستان دیگه گفتن ( کندی ، نبود ویزور ، ضعف توی نور شدید و ... ) می بینم .

این جور که توی عکسها دیدم وقتی لنز رو جدا می کنید سنسور کاملا لخت و بی دفاع دیده میشه
    تجسم کنید یه روزی رو که توی باد ایستادید ( دشت و بیابون و طوفان رو فراموش کنید ) و میبینید که خاک از هر طرف بلند میشه !!!!
    حاضرید لنز عوض کنید ؟؟ یا با هر تعویض لنز باید سنسور رو هم ببرید خشک شویی ؟؟؟
    اگر با 1DX شرکت کانن هم در این شرایط قرار بگیرید دوربینی که شرکت کانن این توضیح رو مناسب آن میداند...

For professionals who demand nothing less than the best, the EOS-1D X is designed to perform superbly, even in the most treacherous environments, every time

و اصرار داشته باشید در شرایط جوی مورد نظر، لنز را تعویض کنید به شما اطمینان میدهم اگر بیشتر از دوربین تاپیک در معرض گردو غبار قرار نگیرد کمتر از آن نیست! اطمینان داشته باشید

شب خوش
    yaghoobi، farhad44، Fereidoon و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

راستي يادم رفت بگم كه اولين باريه كه احساس بدي نسبت به دوربين هاي غير Point & Shoot رنگي ندارم. به نظرم رنگ قرمز به اين دوربين مياد

nmroshan، yaghoobi، Behin Nazem و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

كاربر بسیار فعال Pooyan آواتار ها
    تشکر کرده
    7620

سلام؛

خوب بگذاريد من هم نظر خودم را بگويم.
    با توجه به تجربه اي كه در سفر با دوربينهاي ميرورلس داشته ام به نظر من يكي از بزرگترين مزيتهاي اين سيستم عكاسي در سفر است. من در سفر اولم تركيب 7D+10-20+50.1.8 vh را استفاده كردم و در دو سفر بعدي از GF2+14-42 و واقعا تفاوت را از نظر هندلينگ در پياده روي و تورهاي طولاني احساس كردم. عملكرد اين دوربين در قسمتهاي مختلف سفر هم عالي بود.
    yaghoobi، farhad44، QashQai و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد arani_ali آواتار ها
    تشکر کرده
    50

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    سلام

من که خیلی خوشحال میشم میبینم کانن به محصولاتش داره تنوع میده. جداً جای بسی خوشحالی است. طراحی قسمت جزیی از این داستان است. الان که شرکت کانن مثلا 5DII رو حذف نکرده که این دوربین رو ببره رو خط تولید؟ همه چیز سرجاش قرار داره. من فکر میکنم یعنی امیداوارم روزی برسه که خریدن دوربین هم مثل ( به زبان عامیانه ) جمع کردن سیستم کامپیوترهای خانگی باشه. کیس رو جدا میخریم هارد رو جدا، .... سنسور رو خودمون انتخاب میکنیم قاب دوربین رو همینطور زندگی اینگونه هم در جریان خواهد بود.

به نظرم همه شرکت ها، مخصوصا شرکت هایی که مسیر رو در این جهت شروع کردند راه درستی رو دارن ادامه میدن یعنی این راهی است که میباید رفت.

من نظرات دوستان رو خواندم نظر خودم رو هم در قبال این دوربین اینگونه بگویم که اگر نوع کاربرد (کاربری) پیش از هر چیزی برای ما مشخص باشد خریدن یا نخریدن، استفاده کردن یا استفاده نکردن، این دوربین توجیه منطقی خواهد داشت. این دوربین جای هیچ دوربینی نیست به جز EOS M

اگر با 1DX شرکت کانن هم در این شرایط قرار بگیرید دوربینی که شرکت کانن این توضیح رو مناسب آن میداند...

و اصرار داشته باشید در شرایط جوی مورد نظر، لنز را تعویض کنید به شما اطمینان میدهم اگر بیشتر از دوربین تاپیک در معرض گردو غبار قرار نگیرد کمتر از آن نیست! اطمینان داشته باشید

شب خوش
    کاملا فرمایش شما متین هست . توی شرایط بد جوی هر دوربینی خاک توش میره . ولی به خاطر آینه و شاتر یقینا سهم سنسور از کثیفی خیلی کمتر از دوبینی هست که بعد از باز کردن لنز توی فاصله یک یا دو سانتی دستتون هست .
    QashQai تشکر می‌کند.

صفحه 6 از 24 نخستنخست ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 16 ... آخرینآخرین