صفحه 8 از 62 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 611
Like Tree1523تشکر

موضوع: Canon EOS 70D

كاربر فعال S_Mahdi آواتار ها
    تشکر کرده
    3466

با سلام
    نوعی دیگر از مقایسه ی ابعادی 2 بدنه و لنز (در صورت تمایل)

Compare camera dimensions side by side

سوری.. لطفا به تاپیک کدامیک بهتر است منتقل گردد.
    Nikon D7100 VS Canon 70D
    ویرایش توسط S_Mahdi : Thursday 4 July 2013 در ساعت 09:29
    zarfam، Reza Partomatin و MEHRDAD.D تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    با امکانات جدیدی که در این دوربین برای فکوس در لایو ویو همراه با ال سی دی لمسی با امکان تغییر نقطه فکوس قرار گرفته بنظر میرسه عملا امکان فکوس خودکار با کیفیت قابل قبول برای کارهای حرفه ای هم فراهم شده است. بنظر من صرف همین نو آوری با وجود lمحدودیتهای جزئی (یا نظر بعضی از دوستان نابخشودنی) این بدنه را بالاتر از رقبایش قرار میدهد.
    به نظرم این امکان رو در عمل باید دید.بعید میدونم برای کار حرفه ای که نوع فوکوس کشیدن کاملا برنامه ریزی شده است جایی که حتی سرعت اون محاسبه میشه این امکان قابل اتکا باشه.احتمالا سریعتر از 650 و 700دی عمل بکنه اما اینکه برای کار حرفه ای روی اون حساب کرد بعید میدونم.از این بگذریم که دقت عملکردش هنوز مشخص نیست.اگر بدنه فلزی یا نیمه فلزی هم داشت عالی میشد.

پ.ن:یک گلگی هم دارم.اون هم اینکه چرا یک موضوع ساده رو اینقدر بزرگ میکنید حساس و ادامه دار...کجا و چطور من اون محدودیت ساده رو نابخشودنی دونستم؟! اگر قرار نیست از محدودیت ها صحبت بشه اول تاپیک مدیران قید بکنند ایراد گرفتن ممنوع! یعنی قرار نیست مثلا به عنوان کسی که قصد خرید این دوربین رو داره از نداشتن ویزور 100درصد ابراز ناراحتی بکنم؟! عین داستان دی600 در همین تاپیک داره تکرار میشه...این متلک پرانی ها واقعا زشته...
    این هم از دوستان کنونی...
    ویرایش توسط lamagra : Thursday 4 July 2013 در ساعت 10:14
    K_NMT، ashkan 78، Afshin.Prt و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

نقل قول نوشته اصلی توسط drmottaghizade نمایش پست ها
    بنظر رفتار نویزی در نمونه ها در ایزو 3200 بهتر از 1600
    سلام
    من به یاد دارم که در یکی از بررسیها ( یه دوربین دیگه و فکر کنم مثلا در حدود 3 سال یا 2 ساله پیش ) همین مسئله وجود داشت که نویسنده دلیل رو این ذکر کرده بود که چون در ایزو های بالا ، دوربین در خروجی فایل JPG ، بصورت نرم افزاری اعمال بیشتری در کاهش نویز تصویر میکنه این خروجی ها با ایزو بالاتر تا حدودی تمیز تر میشن
    حالا امیدوارم درست مطلب رو ذکر کرده باشم
    دوستان اگر دقیقتر میدونن لطفا اصلاح کنند
    MZITech، usef، farshad_k و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد امدادی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    138

چ فرقی با 7 داره ؟
    قیمتشو اعلام نکردن ؟

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

پیش فرض سلام

نقل قول نوشته اصلی توسط lone نمایش پست ها
    چ فرقی با 7 داره ؟
    قیمتشو اعلام نکردن ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bidari نمایش پست ها
    دوربین در 3 نوع پک به فروش میره....

Canon EOS 70D Body $1199
    Canon EOS 70D w/18-55 IS STM $1349
    Canon EOS 70D w/18-135 IS STM $1549

کلا یه رده از 7D پایینتره....

اما بعضی اختلافات که اکثرا به نفع 70D هست(برای جدا شدن مشخصات از خط فاصله استفاده کردم)

Effective pixels : 18.0 megapixels - 20.2 megapixels

Image ratio w:h : 3:2 - 1:1, 4:3, 3:2, 16:9

Processor : Dual Digic 4 - Digic +5

ISO : 6400 - 12800

Articulated LCD : Fixed - Fully articulated

Screen dots : 920,000 - 1,040,000

Touch screen : No - Yes

Screen type : TFT color LCD, liquid-crystal monitor - Clear View II TFT color LCD

Viewfinder coverage : 100 % - 98

Viewfinder magnification : 1× - 0.95

Continuous drive : 8 fps - 7fps

Microphone : Mono - Stereo

Storage types : Compact Flash (Type I or II), UDMA, Microdrive cards - SD/SDHC/SDXC

Remote control : Yes (N3 connector) - Yes (RS-60E3 cable release, RC-6 wireless remote, or using smartphone over Wi-Fi

Battery Life (CIPA) : 800 - 920

Weight : 860 g - 755 g

البته به اینا بدنه بهتر 7D و سنسور جدید 70D که عملکرد خوبی رو در فوکوس و کیفیت تصویر ایجاد کرده اضافه کنید....

ّ
    yaghoobi، Nima Sadigh، mohammad_elec و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    به نظرم این امکان رو در عمل باید دید.بعید میدونم برای کار حرفه ای که نوع فوکوس کشیدن کاملا برنامه ریزی شده است جایی که حتی سرعت اون محاسبه میشه این امکان قابل اتکا باشه.احتمالا سریعتر از 650 و 700دی عمل بکنه اما اینکه برای کار حرفه ای روی اون حساب کرد بعید میدونم.از این بگذریم که دقت عملکردش هنوز مشخص نیست.اگر بدنه فلزی یا نیمه فلزی هم داشت عالی میشد.
    بله در بررسی های دقیقتر بطور کامل این مورد مشخص میشود. نظر من هم بر اساس فیلمی که در چند پست پایینتر لینک شده بود. وگرنه نه آن فلیم بررسی حرفه‌ای فیلمبرداری بود و نه من فلیمبردار حرفه ای هستم که بتوانم نظر دقیق بدهم. اما با توجه به تجربه شخصی و ریویوهای بدنه‌های مختلف بنظرم بسیار کارامد آمد. همین که کنون در این بدنه نوع آوری داشته بسیار خوب است اگر هم کامل نباشد نوید تغییرات خوبی در دوربینهای اس ال آر آینده است.

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    پ.ن:یک گلگی هم دارم.اون هم اینکه چرا یک موضوع ساده رو اینقدر بزرگ میکنید حساس و ادامه دار...کجا و چطور من اون محدودیت ساده رو نابخشودنی دونستم؟! اگر قرار نیست از محدودیت ها صحبت بشه اول تاپیک مدیران قید بکنند ایراد گرفتن ممنوع! یعنی قرار نیست مثلا به عنوان کسی که قصد خرید این دوربین رو داره از نداشتن ویزور 100درصد ابراز ناراحتی بکنم؟! عین داستان دی600 در همین تاپیک داره تکرار میشه...این متلک پرانی ها واقعا زشته...
    این هم از دوستان کنونی...
    عقیل جان منظور بدی نداشتم. من هم مثل شما نظرم را گفتم. همنطور که صحبت کردن در مورد محدودیتها ایراد ندارد بحث کردن در مورد آنها هم بدون اشکال است. مگر اینکه قصد کش دادن بزرگ کردن بیجا و ... باشد که ... گاهی موردی در نظر من وشما بزرگ است مثل مورد دی600 گاهی هم بنظر من مورد بزرگی نیست مثل ویزور، یک عدد درگاه مموری و ... این به معنی متلک نیست عزیز برادر!

پ.ن:تشکر میکنم که پی نوشت را آنطور معمول است با قلم خاکستری روشن ننوشتید و فکر ما که از کم بود کنتراست مانیتور رنج میبریم بودید.
    lamagra و Amateurism تشکر می‌کنند.
    مهدی دانش‌پایه
    http://500px.com/daneshpayeh
    هر گونه انتقاد، پیشنهاد، ویرایش، ایراد، نق نق، غرغر و غیره کاملا آزاد است.

كاربر فعال
    تشکر کرده
    2083

سلام و درود
    اول از همه به عنوان یک کاربر کنون از معرفی این دوربین خوشحالم (گرچه حتی پس از ورودش به بازار هم با توجه به هزاران مشکل مالی بعید است خریداری اش کنم)
    از اظهار نظر بعضی دوستان در مورد رفتار نویزی دوربین متعجب شدم خصوصا اظهار نظر پیرامون رفتار بهتر در ایزو بالاتر آن هم با مقایسه بین دو عکس با سوژه، شرایط نوری و لنزهای متفاوت
    دوستان برای مشاهده عملکرد دوربین در ایزو های مختلف صبور باشید. تست استاندارد مورد استفاده اکثر آزمایشگاه های معتبر معمولا عکاسی از یک سوژه ثابت (معمولا با کنتراست رنگی بالا) آن هم روی سه پایه و نور ثابت است و تنها عامل قابل تغییر ایزو دوربین است. سپس خروجی ها را با یکدیگر و بعضا با سایر دوربین هایی که قبلا در آن لابراتوار و از همان تارگت ثبت شده است مقایسه میکنند.
    از سوی دیگر دقت به این نکته ضروری است که در عکس های منظره که معمولا فاصله سوژه با دوربین زیاد است کیفیت عکس نسبت به یک پرتره پایین تر است که علت پاین آمدن دقت اتوفوکوس به خاطر دور بودن سوژه و استفاده از دیافراگم بالاتر در عکس منطره است. ردر مورد تصویر پروانه ها در اینگونه تصاویر که در نور کافی روز تهیه میشوند عامل موثر بر افت کیفیت نویز رنگی است که در این عکس خاص به علت قرارگیری سوژه های کوجک دور از دوربین و در بک یکدست آسمان به هم رختگی رنگی همراه با خارج از فکوس بودن باعث افت قابل ملاحظه کیفیت شده است. به عنوان مثال اگر در همین منظره از یک گل یک کلور آپ با دیافراگم باز ولی همین ایزو ثبت میشد به قول دوستان کیفیت خروجی کولاک بود
    موفق باشید
    saeed2vfx، M.Barani و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

http://www.canoneos70d.us/canon-eos-70d-sample-images/سلام
    نمونه عكسهايي درايزوهاي مختلف
    [url=http://thenewcamera.com/tag/canon-70d/]canon 70D

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Kazemi نمایش پست ها
    از اظهار نظر بعضی دوستان در مورد رفتار نویزی دوربین متعجب شدم خصوصا اظهار نظر پیرامون رفتار بهتر در ایزو بالاتر آن هم با مقایسه بین دو عکس با سوژه، شرایط نوری و لنزهای متفاوت
    دوستان برای مشاهده عملکرد دوربین در ایزو های مختلف صبور باشید. تست استاندارد مورد استفاده اکثر آزمایشگاه های معتبر معمولا عکاسی از یک سوژه ثابت (معمولا با کنتراست رنگی بالا) آن هم روی سه پایه و نور ثابت است و تنها عامل قابل تغییر ایزو دوربین است. سپس خروجی ها را با یکدیگر و بعضا با سایر دوربین هایی که قبلا در آن لابراتوار و از همان تارگت ثبت شده است مقایسه میکنند.
    متعجب نشید دوست عزیز! من تصور نمیکنم کسی این مطالب که عنوان کردید رو ندونه. همه با توجه به اطلاعات موجود نظر دادیم و قطعا با تست های مختلف نظرات هم تغییر خواهد کرد ولی از همان تصاویر نمونه هم بهرحال اطلاعاتی قابل برداشت هست و اینطور نیست که تا زمان بررسی dpreview و dxo هیچ نظری نشه داد.
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

پیش فرض همتایی 70D با 60D ?!

درود

اگر این دوربین رو با جایگزینش بسنجیدم، مگر در مورد فیلم برداری دوگانگی زیادی دیده نمیشه! اینجا ها رو بخونید:

بیشترین دوگانگیها:
    1- تعداد نقطه های فوکوس بیشتر 19 نسبت به 9
    2- سنسور تازه ولی با اندازه پیکسلهای 1.6µm² کوچکتر که برای کیفیت عکسها آسیب خواهد بود.
    3- گستره بیشتر ISO
    4- پردازشگر Digi5+ ( که بکار کسانی که فایل خام بکار میبرند نمآید)
    5- نمایشگر لمسی
    6- بیشتر شدن سرعت عکاسی پیدرپی 1.7fps.
    7- افزودن WiFi
    8- گسترش دید چشمی به اندازه 2%!
    9- سامانه فکوس در live view برای فیلم برداری.

اکنون پرسش من اینه که آیا این دوگانگیها، 500 دلار خواهد ارزید؟ هرچند قیمت معرفی 60D در روز اول 1100 دلار بوده (100 دلار کمتر از 70D). آیا خرید این دوربین برای کسی که نخستین خواستش عکاسی هستش مناسب خواهد بود؟

بدرود
    Nima Sadigh تشکر می‌کند.

صفحه 8 از 62 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 ... آخرینآخرین