صفحه 17 از 62 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 161 تا 170 , از مجموع 611
Like Tree1523تشکر

موضوع: Canon EOS 70D

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط Photogrampher نمایش پست ها
    بله واقعى هست. جناب toby هم يك ويدئوى مفصل درست كرده و كاملا در موردش توضيح داده. توى همون صفحه اى كه لينكش رو گذاشتم، ميتونيد ببينيد.
    حقيقتش خودم قصد داشتم همين روزها يه 70d بگيرم. اما حالا با ديدن اين قضيه كمى مردد شدم. از طرفى با بودجه اى كه دارم بهترين گزينه ممكن از هر نظر واسم همين دوربين هست. نميدونم. به شانس هم خيلى بستگى داره. چون توى همه ى دوربين ها اين مشكل ديده نشده. چه كنم به نظر شما؟ اگر با گارانتى بگيرم و چنين مشكلى وجود داشته باشه، چقدر امكان داره شركت مربوطه حاضر به تعويض بدنه بشه؟
    واقعا جالیه
    چون اعلام رسمی نشده خرید کنید صاحب اول و آخر خودتون هستید به نظرم دوستانی که این دوربین رو گرفتن تست ها رو انجام بدهند ببینیم چقدر واقعیت دارد چون کاربران همیشه دنبال ایراد هستند و این موضوع طی این 6 ماه گذشته چندان پیگیری نشده است بنظر نمیاد چندان مهم باشد
    نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    سلام
    به نظر من خطايي كه در لينك بالا به اون اشاره شده با توجه به لنز هايي كه مورد استفاده قرار گرفتند و مگاپيكسل 20 دوربين طبيعي است. اگر خيلي حساس و كنجكاو هستيد مطالب لينك زير را مطالعه بفرماييد تا با رفتار انواع سيستم فوكوس شويد. مطالب در اين زمينه زياد هست بايد وقت بگذاريد و با سرچ گوگل در همين سايتي كه خدمتتون ارايه كردم مطالب را بيابيد و مطالعه بفرماييد. با اين وجود در خدمتتون هستم

LensRentals.com - Autofocus Reality Part 1: Center-Point, Single-Shot Accuracy
    این حرف صحیح است ولی برای فاصله 10 متر این شدت تغییر فکوس کمی بیشتر از خطای معمول میاد یا من در اشتباه هستم؟
    این لنز ها 200 نبودن 50 و حتی 35 که در 35 شدت تغییر واضحه
    ویرایش توسط siosha : Monday 22 September 2014 در ساعت 21:58
    Photogrampher، peacekeeper و filtrmiltr تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    این حرف صحیح است ولی برای فاصله 10 متر این شدت تغییر فکوس کمی بیشتر از خطای معمول میاد یا من در اشتباه هستم؟
    این لنز ها 200 نبودن 50 و حتی 35 که در 35 شدت تغییر واضحه
    اگر يك لنز واحد را در نظر بگيريم و اسم اونرا X بگذاريم و اگر دو دوربين از يك مدل داشته باشيم به نام A و B، مشاهده ي خطاي اتوفوكوس X بر روي بدنه A و نديدن خطاي اتوفكوس همان X روي بدنه B چيز عجيي نيست. دليلش هم محدوديت دقت در ساخت و مونتاژ بدنه ها است كه براي بدنه هاي همه ي برندها وجود دارد. بنابراين به نظر من مشاهده خطاي در اين حد طبيعي است.
    filtrmiltr تشکر می‌کند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط nima13195 نمایش پست ها
    اگر يك لنز واحد را در نظر بگيريم و اسم اونرا X بگذاريم و اگر دو دوربين از يك مدل داشته باشيم به نام A و B، مشاهده ي خطاي اتوفوكوس X بر روي بدنه A و نديدن خطاي اتوفكوس همان X روي بدنه B چيز عجيي نيست. دليلش هم محدوديت دقت در ساخت و مونتاژ بدنه ها است كه براي بدنه هاي همه ي برندها وجود دارد. بنابراين به نظر من مشاهده خطاي در اين حد طبيعي است.
    خطا توسط x در دوربین a در چند شات متوالی با فاصله بوجود آمده نه دو دوربین متفاوت
    اگر قرار باشه از هر 10 شات 5تاش بلور باشه که ...

followed your test protocol with the 70d and a canon 100mm macro 2.8 is usm and the canon 17-55 2,8 is usm.
    no problems at all with the macro, but terrible focus results with the 17-55 and the centre focus point. Other focuspoints selected or LV and the problem is gone.
    Did the same tests with a canon 600d… No problems at all.
    Photogrampher، peacekeeper و filtrmiltr تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا Photogrampher آواتار ها
    تشکر کرده
    190

صحیح. پس اینطور که میفرمایید برای همه ی بدنه های کنون باید چنین مشکلی وجود داشته باشه! مثلاً فکر می کنید مشکل عدم دقت فوکوس در سنترپوینت برای دوربین 6D هم وجود داشته باشه؟
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

با سلام
    از بچه های فوروم کسی دوربینشو تست نکرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    Photogrampher تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    190

دوستانى كه علاقه مند هستند در اين مورد بيشتر بدونن، توصيه ميكنم حتماَ كامنت هاى زير اين ويدئو رو بخونيد :

https://www.youtube.com/watch?v=-bx9povjPtI

احتمالا اين مشكل مربوط به همون اوايل باشه كه دوربين تازه معرفى شده. با توجه به اينكه حدودا يكسال از معرفيش ميگذره، شايد كنون بلآخره متوجه مشكل شده و برطرف اش كرده. شايد ام نه!
    به هر حال چالش اصلى براى اونهايى هست كه در فكر خريد اين دوربين هستند. ميتونه يه پارامتر بسيار تاثير گذار باشه. خودم بارها شده كه خواستم قيدش رو بزنم و به 6D فكر كردم. اما هنوز واسه تصميم گيرى نهايى زوده.
    اى كاش دوستانى كه اين دوربين رو دارند تست ميكردن و مارو در جريان قرار ميدادن. و اى كاش ما هم در ايران borrowlenses.com داشتيم :/
    peacekeeper تشکر می‌کند.

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    593

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    اگر عکاس اطرافتون هست بدید تست کنه
    برای باطری هم کافیه شارژ دهی رسمی رو بدهد و با عکس ها مطابقت داشته باشد
    من که نفهمیدم منضور از شارژ دهی رسمی چی هست از نظر شکل ضاهری مشخصه یا چیزی نداره که بشه اصل رو از تقلبی تشخیص داد اگر تصویر اصل و تقلبی اون رو دارید بگذارید
    چون فکر نمیکنم آن قدر چیزی که در دفترچه دوربین می نویسن در عمل مطابقط داشته باشد تازه آن هم اگر باشد بسته به نوع آب و هوا تعقیر میکند

تشکر کرده
    190

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.k نمایش پست ها
    من که نفهمیدم منضور از شارژ دهی رسمی چی هست از نظر شکل ضاهری مشخصه یا چیزی نداره که بشه اصل رو از تقلبی تشخیص داد اگر تصویر اصل و تقلبی اون رو دارید بگذارید
    چون فکر نمیکنم آن قدر چیزی که در دفترچه دوربین می نویسن در عمل مطابقط داشته باشد تازه آن هم اگر باشد بسته به نوع آب و هوا تعقیر میکند
    از کجا خرید کردید؟ اینقدر بدبین نباشید. مطمئناً هیچ مشکلی نداره و باتری هم اصلِ اصلِه. بازم اگر میخواید‌ مطمئن تر بشید، بهترین‌ راه واسه بررسی دوربین اینه که ببرین پیش یه عکاس حرفه ای، براتون همه موارد رو بررسی کنه.

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    593

نقل قول نوشته اصلی توسط Photogrampher نمایش پست ها
    از کجا خرید کردید؟ اینقدر بدبین نباشید. مطمئناً هیچ مشکلی نداره و باتری هم اصلِ اصلِه. بازم اگر میخواید‌ مطمئن تر بشید، بهترین‌ راه واسه بررسی دوربین اینه که ببرین پیش یه عکاس حرفه ای، براتون همه موارد رو بررسی کنه.
    از جایی که خریدم مطمئن هستم اما چون باطری ساخت چین هست و یک عدد باطری اضافه ای هم که گرفتم مثل هم هستن ( هر دو با مارک canon ) خاستم یک مقداری اطلاعات پیدا کنم
    MA.KA تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    190

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.k نمایش پست ها
    از جایی که خریدم مطمئن هستم اما چون باطری ساخت چین هست و یک عدد باطری اضافه ای هم که گرفتم مثل هم هستن ( هر دو با مارک canon ) خاستم یک مقداری اطلاعات پیدا کنم
    بسيار خب. باترى اصلش هم كه چينيه. در اين بحثى نيست.
    اما معمولش اينه : اونى كه سريال نامبر فرو رفته (نقره اى رنگ) پشتش داره همون كپى (نه تقلبى) هست. و اونى كه هيچ سريال نامبر برجسته يا فرو رفته اى پشتش نيست ارجينال خود دوربينه. البته تفاوت هاى ظاهرى ديگه هم دارن.

اين هم يه عكس از باترى هاى خودم. بالايى كپى هست و پايينى باترى اريجينال. هيچ فرقى هم ندارن در عمل :)

batts.jpg
    mohamad.k و MA.KA تشکر می‌کنند.

صفحه 17 از 62 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... آخرینآخرین