صفحه 15 از 62 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 611
Like Tree1523تشکر

موضوع: Canon EOS 70D

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

نقل قول نوشته اصلی توسط MEHRDAD.D نمایش پست ها
    ظاهرا این دوربین طرفداری نداره و کمتر کسی سمت اون میره.
    دوستانی که این دوربین رو تهیه کردند و ازش استفاده میکنند لطفا از تجربیات خود در استفاده از این بدنه بنویسید.
    درود، شاید اینگونه باشه ولی شاید دلیل اصلی اینه که اختلاف قیمتش به بهبودی که داشته کم بوده، بیشتر کسانی که دوربین 60D داشتند جابجایی به این بدنه رو بجا نمیدونستند و دوربین خودشون رو نگه داشتند یا به رده بالاتری مانند 6D رفتند
    این دوربین بیشتر بدرد کسانی میخوره که از رده نوکار (Entery level یا کنونهای سه رقمی) میخواهند به رده بالاتری پیشرفت کنند. اما پرداخت قیمت بیش از یک ملیون تومان بابت سنسوری نچندادن بهتر یا نمایشگر لمسی و قابلیت WiFi خیلی ها رو پذیرای این دوربین نمیکنه و وا میداره که به همون 60D خشنود بشوند.
    به شما پیشنهاد میکنم همین انجمن رو از اول بخونید دوستان گفتنی ها رو گفته اند.
    من با 60D کار نکردم پس نمیتونم داوری کنم ولی 70D برای من دوربین بسیار خوبی هستش و از خریدم خوشحالم.

دوستان زمان خرید این دوربین به چه نکاتی باید توجه کنم ؟؟
    اینکه مدل Wباشه و وای فای داشته باشه از جعبه مشخصه ؟
    بهترین گارانتی اش چیه ؟
    باطری اش ساخت کجا باید باشه ؟
    میشه راهنمایی کنید ؟
    برای "نکاتی که هنگام خرید باید دقت کنید" یک انجمن داریم اونجا رو نگاه کنید،
    این دوربین دوتا مدل W و N داره که روی جعبه نوشته شده و در لیبل زیر دوربین هم نوشته شده.
    باتری ها ساخت چین هستند ولی من نمیتونم فرقی بین اصلی و تقلبی ش رو بفهمم برای همین از اقای قاسمی (گارانتی ایده آل دوربین) کمک گرفتم (که دستش هم درد نکنه که با اینکه سرش خیلی شلوغ بود ولی کلی برای من وقت گذاشت و دوربینم رو چک کرد)

پاینده باشید
    yaghoobi و MEHRDAD.D تشکر می‌کنند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

نقل قول نوشته اصلی توسط APR19 نمایش پست ها
    درود، شاید اینگونه باشه ولی شاید دلیل اصلی اینه که اختلاف قیمتش به بهبودی که داشته کم بوده، بیشتر کسانی که دوربین 60D داشتند جابجایی به این بدنه رو بجا نمیدونستند و دوربین خودشون رو نگه داشتند یا به رده بالاتری مانند 6D رفتند
    این دوربین بیشتر بدرد کسانی میخوره که از رده نوکار (Entery level یا کنونهای سه رقمی) میخواهند به رده بالاتری پیشرفت کنند. اما پرداخت قیمت بیش از یک ملیون تومان بابت سنسوری نچندادن بهتر یا نمایشگر لمسی و قابلیت WiFi خیلی ها رو پذیرای این دوربین نمیکنه و وا میداره که به همون 60D خشنود بشوند.
    به شما پیشنهاد میکنم همین انجمن رو از اول بخونید دوستان گفتنی ها رو گفته اند.
    من با 60D کار نکردم پس نمیتونم داوری کنم ولی 70D برای من دوربین بسیار خوبی هستش و از خریدم خوشحالم.

برای "نکاتی که هنگام خرید باید دقت کنید" یک انجمن داریم اونجا رو نگاه کنید،
    این دوربین دوتا مدل W و N داره که روی جعبه نوشته شده و در لیبل زیر دوربین هم نوشته شده.
    باتری ها ساخت چین هستند ولی من نمیتونم فرقی بین اصلی و تقلبی ش رو بفهمم برای همین از اقای قاسمی (گارانتی ایده آل دوربین) کمک گرفتم (که دستش هم درد نکنه که با اینکه سرش خیلی شلوغ بود ولی کلی برای من وقت گذاشت و دوربینم رو چک کرد)

پاینده باشید
    بهبود کم!؟
    سنسور،سیستم فکوس،سرعت و ... کاملا متحول شده!
    70دی یعد از 60دی و 50 دی که به نظر من خیلی موفق نبودند یک بدنه عالی و با امکانات و مشخصات بسیار خوب هست در این رده از دوربینها.
    Babak Borhani، yaghoobi، usef و 10 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

كاربر فعال Afshin.Prt آواتار ها
    تشکر کرده
    6024

نقل قول نوشته اصلی توسط M.Mobin نمایش پست ها
    بهبود کم!؟
    سنسور،سیستم فکوس،سرعت و ... کاملا متحول شده!
    70دی یعد از 60دی و 50 دی که به نظر من خیلی موفق نبودند یک بدنه عالی و با امکانات و مشخصات بسیار خوب هست در این رده از دوربینها.
    نقل قول نوشته اصلی توسط APR19 نمایش پست ها
    من این گفته رو (بهبود کم!) چند جا که 60D رو با 70D سجنیده بودند خوندم، فکر کنم توی فروم dpreview هم چنین گفتو گویی هم شده بود.
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.

كاربر همراه Hossein Arabi آواتار ها
    تشکر کرده
    4287

اظهار نظر کن راکول در مورد این دوربین خیلی جالبه:
    The Canon 70D is Canon's least-expensive full-performance DSLR. I can't think of anything significant missing on the 70D for a normal person not made of money. The 70D is a fantastic camera at any price. If you think you want one, just get it. The 70D shoots fast and it's always right on-target. Everything about the 70D just goes!

When I pick up the 70D, it feels and shoots just like my $3,500 5D Mark III, and the photos look the same for all practical purposes — and the 70D is much smaller and lighter, and only a fraction of the price.

The only benefits to me of my older 5D Mark III (it came out in 2012) are that my 5D Mark III has an automatic brightness control for the rear LCD, a second card slot and three "C" camera presets. The 5D Mark III has a larger image sensor than the 70D, which means you have to use much bigger, heavier and more expensive lenses to take the same pictures. Some people prefer to carry bigger lenses, but in 2013, the only real reason to use the "full-frame" 5D Mark III is if you want narrower depth of field and a larger viewfinder. Not only is the 70D smaller and lighter, it adds a built-in flash, sorely lacking on the 5D Mark III.

آقا من این نوشته های انگلیسی رو چطوری چپ چین کنم؟
    yaghoobi، Mehrdad-PL، Nima Sadigh و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

تشکر کرده
    4287

ظاهرا این دوربین طرفداری نداره و کمتر کسی سمت اون میره.
    دوستانی که این دوربین رو تهیه کردند و ازش استفاده میکنند لطفا از تجربیات خود در استفاده از این بدنه بنویسید.
    آقا مهرداد مثل اینکه بالاخره بعد از مدت ها تحقیق و بررسی این دوربین رو خریداری کردید تبریک میگم، ما رو از تجربه استفاده این دوربین بی نصیب نذارید.
    MEHRDAD.D تشکر می‌کند.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

نقل قول نوشته اصلی توسط Hossein Arabi نمایش پست ها
    آقا مهرداد مثل اینکه بالاخره بعد از مدت ها تحقیق و بررسی این دوربین رو خریداری کردید تبریک میگم، ما رو از تجربه استفاده این دوربین بی نصیب نذارید.
    بله. ممنون دوست عزیز. راستش بعد از مدتها که بین دو بدنه d7100 و 70d مردد بودم و در نهایت 70d رو انتخاب کردم...
    با وجود اینکه هر دو بدنه بسیار عالی هستند ولی خوب به دلایلی انتخاب من 70d شد. و الان هم از خرید خودم راضی هستم و فراتر از انتظارم هست.
    یکی از دلایل انتخابم بی عیب بودن این بدنه بود که حداقل مشکل گرد و غبار و ... رو نداره
    منتها هنوز فرصت عکاسی برام پیش نیامده . و هم اینکه هنوز به طور کامل به دوربین مسلط نیستم.
    ولی چیزی که تو این چند وقت متوجه شدم اینه که بدنه دوربین خیلی خوش دسته و تسلط خوبی دارید روش و دکمه ها هم نرم و سر دست هستند. سرعت پردازش خوبه و کیفیت بدنه و لنز هم خوبه.
    در مورد امکانات جانبی هم :
    صفحه نمایش خیلی خوبی داره و از نظر حساسیت لمس چیزی از گوشی آیفون خودم کم نداره !
    به صورت لمسی میتونید همه منو ها رو تغییر بدید و مرور کنید که خیلی سریع و راحت به منظورتون میرسید بدون اینکه نیاز به فشردن دکمه ها داشته باشید و این تجربه جالبی هم هست. همینطور لمس کردن صفحه برای تعیین نقطه فوکوس
    فیلمبرداری هم عالیه به خصوص که لنز stm همراهش هست که فوکوس دقیقی داره و هیچ صدایی هم از لنز شنیده نمیشه.
    مورد بعدی wifi هست که برای انتقال عکس ها به آیپد و یا آیفون خیلی راحته و به راحتی میتونید عکسهاتون رو به آیپد خود منتقل کنید (این مورد برای عکاسان خبری میتونه خیلی کاربردی باشه که عکسهاشون رو به آیپد منتقل کنند و ادیت کنند و به خبرگزاری خودشون ارسال کنند بدون اتلاف وقت ) همینطور مشاهده live view رو از این طریق میتونید داشته باشید و یا کنترل شاتر رو با موبایلتون به دست بگیرید که این مورد هم بدون صرف هزینه ای برای خرید تجهیزات جانبی در اختیار شماست.
    کیفیت عکسها هم عالیه . هر چند هنوز فرصت آشنایی بیشتر و کار کردن باهاش رو نداشتم و البته بنده هم خیلی مبتدی تر از اینم که در حضور اساتید بتونم نقدی بنویسم.
    yaghoobi، nautilus_214، SHOK53 و 11 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر همراه MEHRDAD.D آواتار ها
    تشکر کرده
    3379

دوستان کسی میدونه چطور میشه این دوربین رو از طریق wifi با eos utility به لپ تاپ متصل کرد که بدون کابل عکسها رو انتقال داد ؟
    با موبایل به راحتی متصل میشه ولی لپ تاپ یه سری تنظیمات خاصی داره که سر در نیاوردم !
    Mehrdad Dehkordi
    Nikon D750+Sigma Art 85mm , Nikkor 24-120G ED

كاربر جديد
    تشکر کرده
    78

سلام به همه ی دوستان گل و صبورم من درگیر خرید دوربین خوبم که باهاش کار پرتره کنم و حقیقتاٌ عاشق 7D هستم اما از وقتی که 70D اومده منو به شک و تردید انداخته بزرگواری کنید راهنماییم کنید و اگر این سوال جاش اینجا نیست بزرگان پست منو انتقال بدن 1 دنیا تشکر

تشکر کرده
    4287

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan.asg نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان گل و صبورم من درگیر خرید دوربین خوبم که باهاش کار پرتره کنم و حقیقتاٌ عاشق 7D هستم اما از وقتی که 70D اومده منو به شک و تردید انداخته بزرگواری کنید راهنماییم کنید و اگر این سوال جاش اینجا نیست بزرگان پست منو انتقال بدن 1 دنیا تشکر
    سلام دوست عزیز برای مقایسه 7دی و 70 دی این تاپیک و همچنین این پست را مطالعه نمایید.
    ashkan.asg تشکر می‌کند.
    پرتره‌ها کار مشترک هستند

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط ashkan.asg نمایش پست ها
    تا حالا صبر کردید 1 ماه دیگر هم صبر کنید تا دوربین های جدید معرفی بشن
    Nima Sadigh، naghli و ashkan.asg تشکر می‌کنند.

صفحه 15 از 62 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... آخرینآخرین