صفحه 16 از 62 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 151 تا 160 , از مجموع 611
Like Tree1523تشکر

موضوع: Canon EOS 70D

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    162

دوستان کتاب راهنما فارسی این دوربین رو کسی داره؟
    CANON 7D+CANON 550D+18-135 STM LENS+55-250 LENS+MANFROTTO 7301

كاربر آشنا Photogrampher آواتار ها
    تشکر کرده
    190

گويا اين دوربين يه مشكل عمده در فوكوس با نقطه مركزى، در ويو فايندر، و در F هاى بازتر از 2.8 داره. البته مثل اينكه براى همه ى بدنه ها صادق نيست و توى بعضى هاشون ديده شده. با توجه به تحقيقاتى كه كردم، حتى به كمك Micro Adjustment هم مشكل حل نميشه.
    در اينجا همه چيز با شرح جزئيات توضيح داده شده : 70D Center Focus Point Issue | CameraRec

چون خيلى اتفاقى و شانسى ممكنه بادى شما چنين موردى رو داشته باشه، اون هم فقط در سنترپوينت و در روزنه هاى خيلى باز، ... شايد مورد خيلى بزرگى به چشم نياد و حتى تا الآن متوجه اش نشده باشيد. اما به هر حال يك ايراد محسوب ميشه.

لينكى كه دادم رو مطالعه بفرماييد. مراحلى كه گفته رو طى كنيد اگر نتايج مشابهى دريافت كرديد، پس دوربين شما هم اين مشكل رو داره.
    Viper، peacekeeper و siosha تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط Photogrampher نمایش پست ها
    گويا اين دوربين يه مشكل عمده در فوكوس با نقطه مركزى، در ويو فايندر، و در F هاى بازتر از 2.8 داره. البته مثل اينكه براى همه ى بدنه ها صادق نيست و توى بعضى هاشون ديده شده. با توجه به تحقيقاتى كه كردم، حتى به كمك Micro Adjustment هم مشكل حل نميشه.
    در اينجا همه چيز با شرح جزئيات توضيح داده شده : 70D Center Focus Point Issue | CameraRec

چون خيلى اتفاقى و شانسى ممكنه بادى شما چنين موردى رو داشته باشه، اون هم فقط در سنترپوينت و در روزنه هاى خيلى باز، ... شايد مورد خيلى بزرگى به چشم نياد و حتى تا الآن متوجه اش نشده باشيد. اما به هر حال يك ايراد محسوب ميشه.

لينكى كه دادم رو مطالعه بفرماييد. مراحلى كه گفته رو طى كنيد اگر نتايج مشابهى دريافت كرديد، پس دوربين شما هم اين مشكل رو داره.
    من که این دوربین رو ندارم ولی اگر واقعی باشه جالب میشه
    دوستان بشتابید برای تست
    peacekeeper تشکر می‌کند.

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط siosha نمایش پست ها
    من که این دوربین رو ندارم ولی اگر واقعی باشه جالب میشه
    دوستان بشتابید برای تست
    به نظر واقعی میاد. تو فرومهای زیادی بهش اشاره شده حتی فروم کانن آمریکا.اینم یه مثال از dpreview

70D focus issue through viewfinder

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

دوستان من یه دونه از این دوربین رو با لنز 18-135اینترنتی خریدم . احتمالا فردا هم می رسه دستم
    اول اینکه باید توی جعبه اش چه وسایلی باید باشه ؟ بعد در مورد گارانتیش چجوری سر در بیارم که ثبت شده و معتبره ؟ با توجه به صفر کیلومتر بودن بنده روش تست این دوربین چیه که از سلامت کاملش مطمین بشم
    اگه سوالاتم رو جای بدی مطرح کردم راهنماییم کنید تا اصلاح کنم

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    593

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    دوستان من یه دونه از این دوربین رو با لنز 18-135اینترنتی خریدم . احتمالا فردا هم می رسه دستم
    اول اینکه باید توی جعبه اش چه وسایلی باید باشه ؟ بعد در مورد گارانتیش چجوری سر در بیارم که ثبت شده و معتبره ؟ با توجه به صفر کیلومتر بودن بنده روش تست این دوربین چیه که از سلامت کاملش مطمین بشم
    اگه سوالاتم رو جای بدی مطرح کردم راهنماییم کنید تا اصلاح کنم
    سلام
    مبارک باشه داخل جعبه باید ( بدنه+لنز+ سه عدد سی دی +بند دوربین+باطری+شارژر+دفترچه راهنما2عدد+کاتلوگ لوازم 3عدد)فکر نکنم دیگه چیزی از قلم انداخته باشم در موردگارانتی هم باید ببینیدکدام شرکت معتبر گارانتیش کرده شرکت هایی از جمله آفومار-ایده آل دوربین-نورنگار کدام شرکت و شماره سریال کارت گارانتی با سریال روی جعبه و زیر بدنه دوربین هم خانی دارد یا نه موفق باشید
    mSafdel و filtrmiltr تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    1505

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.k نمایش پست ها
    سلام
    مبارک باشه داخل جعبه باید ( بدنه+لنز+ سه عدد سی دی +بند دوربین+باطری+شارژر+دفترچه راهنما2عدد+کاتلوگ لوازم 3عدد)فکر نکنم دیگه چیزی از قلم انداخته باشم در موردگارانتی هم باید ببینیدکدام شرکت معتبر گارانتیش کرده شرکت هایی از جمله آفومار-ایده آل دوربین-نورنگار کدام شرکت و شماره سریال کارت گارانتی با سریال روی جعبه و زیر بدنه دوربین هم خانی دارد یا نه موفق باشید
    در مورد تست دوربین باید چه کارهایی انجام بدم تا از سلامتیش مطمین باشم
    تشخیص اصل بودن باطری و... هم راهی داره ؟

كاربر آشنا Photogrampher آواتار ها
    تشکر کرده
    190

نقل قول نوشته اصلی توسط peacekeeper نمایش پست ها
    به نظر واقعی میاد. تو فرومهای زیادی بهش اشاره شده حتی فروم کانن آمریکا.اینم یه مثال از dpreview

70D focus issue through viewfinder
    بله واقعى هست. جناب toby هم يك ويدئوى مفصل درست كرده و كاملا در موردش توضيح داده. توى همون صفحه اى كه لينكش رو گذاشتم، ميتونيد ببينيد.
    حقيقتش خودم قصد داشتم همين روزها يه 70d بگيرم. اما حالا با ديدن اين قضيه كمى مردد شدم. از طرفى با بودجه اى كه دارم بهترين گزينه ممكن از هر نظر واسم همين دوربين هست. نميدونم. به شانس هم خيلى بستگى داره. چون توى همه ى دوربين ها اين مشكل ديده نشده. چه كنم به نظر شما؟ اگر با گارانتى بگيرم و چنين مشكلى وجود داشته باشه، چقدر امكان داره شركت مربوطه حاضر به تعويض بدنه بشه؟
    peacekeeper تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط filtrmiltr نمایش پست ها
    در مورد تست دوربین باید چه کارهایی انجام بدم تا از سلامتیش مطمین باشم
    تشخیص اصل بودن باطری و... هم راهی داره ؟
    اگر عکاس اطرافتون هست بدید تست کنه
    برای باطری هم کافیه شارژ دهی رسمی رو بدهد و با عکس ها مطابقت داشته باشد
    filtrmiltr تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Nima Sadigh آواتار ها
    تشکر کرده
    6705

نقل قول نوشته اصلی توسط Photogrampher نمایش پست ها

سلام
    به نظر من خطايي كه در لينك بالا به اون اشاره شده با توجه به لنز هايي كه مورد استفاده قرار گرفتند و مگاپيكسل 20 دوربين طبيعي است. اگر خيلي حساس و كنجكاو هستيد مطالب لينك زير را مطالعه بفرماييد تا با رفتار انواع سيستم فوكوس شويد. مطالب در اين زمينه زياد هست بايد وقت بگذاريد و با سرچ گوگل در همين سايتي كه خدمتتون ارايه كردم مطالب را بيابيد و مطالعه بفرماييد. با اين وجود در خدمتتون هستم

LensRentals.com - Autofocus Reality Part 1: Center-Point, Single-Shot Accuracy
    yaghoobi، Dariush Chegini، MEHRDAD.D و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "تو قسمتی از جهان نیستی، تو خود جهان هستی"

صفحه 16 از 62 نخستنخست ... 6 12 13 14 15 16 17 18 19 20 26 ... آخرینآخرین