صفحه 20 از 62 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 191 تا 200 , از مجموع 611
Like Tree1523تشکر

موضوع: Canon EOS 70D

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi196 نمایش پست ها
    با سلام به دوستان
    مصمم شده بودم که این دوربین رو بگیرم ولی این مشکل فوکوس با دیاف 1.8 و 1.4 لنزهای پرایم بدجوری حالمو گرفته!
    ظاهرأ تو ovf وقتی روی جسم اول فوکوس میکنی بعد از گرفتن عکس ، متوجه میشید که دوربین روی جسم دوم فوکوس کرده بوده ولی قبل از گفتن عکس در ovf همون جسم اول فوکوس شده بوده!!!! خیلی عجیبه۔ البته بعضی بدنه ها این مشکل رو دارن ولی به هر حال هیچ کس دوست نداره این مشکل تو بدنه دوربینش باشه۔
    عزیزانی که این دوربینو دارن خواهشأ با لنزهای پرایم با دیاف های بالا تست کنن ببینن مشکل دارن یا نه؟
    اینم یکی از چندین لینکی که این مشکل رو مطرح کردن

Attn 70D Owners: Have you had Focus Issues? - Canon Digital Photography Forums

خواهشأ همکاری کنید چون با زحمت پولش جور شده میترسم هدرش بدم
    هدر نمیره

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    593

با سلام به دوستان
    مصمم شده بودم که این دوربین رو بگیرم ولی این مشکل فوکوس با دیاف 1.8 و 1.4 لنزهای پرایم بدجوری حالمو گرفته!
    ظاهرأ تو ovf وقتی روی جسم اول فوکوس میکنی بعد از گرفتن عکس ، متوجه میشید که دوربین روی جسم دوم فوکوس کرده بوده ولی قبل از گفتن عکس در ovf همون جسم اول فوکوس شده بوده!!!! خیلی عجیبه۔ البته بعضی بدنه ها این مشکل رو دارن ولی به هر حال هیچ کس دوست نداره این مشکل تو بدنه دوربینش باشه۔
    عزیزانی که این دوربینو دارن خواهشأ با لنزهای پرایم با دیاف های بالا تست کنن ببینن مشکل دارن یا نه؟
    اینم یکی از چندین لینکی که این مشکل رو مطرح کردن

Attn 70D Owners: Have you had Focus Issues? - Canon Digital Photography Forums

خواهشأ همکاری کنید چون با زحمت پولش جور شده میترسم هدرش بدم
    سلام
    دوست عزیز من هم به تازه گی یک عدد 70D گرفتم لنز هام هم یه 85-15 یه 200-70 f-4 هست که میشه گفت در نوع خودشان جزه بهترین ها هستند هیچ کدام هم f 1.8 نیستند به جرعت میگویم که این دوربین با یک لنز خوب بسیار دوربین باکیفیتی میباشد از آن هم گذشته مگر چقدر در عکاسی f 1.8 به کار می اید این رادر ویو هایی که دیده ام نتیجه گرفتم و از طرفی دیگر لنز هایی با اف های بالا از قبیل ( 200-70 f 2.8 ) با آن قیمت نجومی شان کسی طرفشان نمیتواند برود یا اگر هم چنین کاری بکند طبیعتاً خرید یک دوربین فول فریم نباید برایش مشکل باشد پس موضوع 70D منتفی است البته این نظر من است تا نظر اساتید و صد البته خود شما چه باشد
    یا حق

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamad.k نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز من هم به تازه گی یک عدد 70D گرفتم لنز هام هم یه 85-15 یه 200-70 f-4 هست که میشه گفت در نوع خودشان جزه بهترین ها هستند هیچ کدام هم f 1.8 نیستند به جرعت میگویم که این دوربین با یک لنز خوب بسیار دوربین باکیفیتی میباشد از آن هم گذشته مگر چقدر در عکاسی f 1.8 به کار می اید این رادر ویو هایی که دیده ام نتیجه گرفتم و از طرفی دیگر لنز هایی با اف های بالا از قبیل ( 200-70 f 2.8 ) با آن قیمت نجومی شان کسی طرفشان نمیتواند برود یا اگر هم چنین کاری بکند طبیعتاً خرید یک دوربین فول فریم نباید برایش مشکل باشد پس موضوع 70D منتفی است البته این نظر من است تا نظر اساتید و صد البته خود شما چه باشد
    یا حق
    لنزهای ارزان قیمت 85f/1.8 و 50f/1.8 و 50f/1.4 هم هستند که کاربرد زیادی هم دارند.
    yaghoobi، M.Nouri، mohamad.k و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

سلام
    یا حق
    اتفاقا لنزهای پرایم مزایای زیادی دارند. همین لنزهایی که آقای چگینی نام بردند کیفیت تصویری به مراتب بهتر از زومهای خیلی گرون تر از خودشون دارند. تازه به همین جا ختم نیمشه لنز های پرایم از فیش آی و واید گرفته تا تله های قوی و همچنین ماکرو و تیلت شیفت کاربرد بسیار وسیعی دارند.

لینک زیر خیلی جالبه.

Prime vs Zoom Lenses - Top 7 Reasons to use Primes Lenses!
    yaghoobi، Mehrdad-PL، mohamad.k و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    121

سلام
    یا حق
    ببین داداش گلم دلایل شما بیشتر به پاک کردن صورت مسٸله میمونه تا حل اون!
    برای کار ماکرو دیاف باز جزء ضروریاته۔ برای کم کردن عمق میدان در پرتره که دیگه نیاز به گفتن نداره۔ لنزهایی هم که جناب چگینی نام بردند دقیقأ برای پرتره به کار میرن و اتفاقأ همین لنزها هم برای بدنه های مشکل دار 70d دردسرساز شده اند۔ شمام یه لنز قرض بگیر برای 10 دقیقه و تستش کن شاید جزء مشتریان خوش شانس کانن باشی
    جدای از این حرفا چه معنی داره دوربینی مثل 70d همچین مشکلی داشته باشه؟ یعنی کانن با این همه تجربه هنوز نتونسته این مشکل رو حل کنه؟! چرا یه جواب قانع کننده برای این مشکل نمیدن؟

خداییش اگه بخاطر سنسور جدید و قابلیت های فیلمبرداریش نبود همین فردا صبح d7100 نیکون رو میگرفتم و خلاص۔

ای کاش نیکون اجازه تغییر دیاف تو فیلمبرداری رو میداد و اثر تغییر دیاف رو بصورت لایو نشون میداد
    peacekeeper تشکر می‌کند.

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

ب
    برای کار ماکرو دیاف باز جزء ضروریاته۔
    البته در ماکرو از اپرچرهای بسته استفاده می شود و لنزهای ماکرو هم f/1.4 یا f/1.8 نیستند. لنزهای ماکرو معمولاً f/2.8 یا بعضاً f/3.5 هستند.
    yaghoobi، nima_7878، Amin Zarif و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    121

نقل قول نوشته اصلی توسط peacekeeper نمایش پست ها
    اتفاقا لنزهای پرایم مزایای زیادی دارند. همین لنزهایی که آقای چگینی نام بردند کیفیت تصویری به مراتب بهتر از زومهای خیلی گرون تر از خودشون دارند. تازه به همین جا ختم نیمشه لنز های پرایم از فیش آی و واید گرفته تا تله های قوی و همچنین ماکرو و تیلت شیفت کاربرد بسیار وسیعی دارند.

لینک زیر خیلی جالبه.

Prime vs Zoom Lenses - Top 7 Reasons to use Primes Lenses!
    مرسی واقعأ جالب بود
    peacekeeper تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    121

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    البته در ماکرو از اپرچرهای بسته استفاده می شود و لنزهای ماکرو هم f/1.4 یا f/1.8 نیستند. لنزهای ماکرو معمولاً f/2.8 یا بعضاً f/3.5 هستند.
    ممنون از شما۔
    mohamad.k و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mohamad.k آواتار ها
    تشکر کرده
    593

ببین داداش گلم دلایل شما بیشتر به پاک کردن صورت مسٸله میمونه تا حل اون!
    برای کار ماکرو دیاف باز جزء ضروریاته۔ برای کم کردن عمق میدان در پرتره که دیگه نیاز به گفتن نداره۔ لنزهایی هم که جناب چگینی نام بردند دقیقأ برای پرتره به کار میرن و اتفاقأ همین لنزها هم برای بدنه های مشکل دار 70d دردسرساز شده اند۔ شمام یه لنز قرض بگیر برای 10 دقیقه و تستش کن شاید جزء مشتریان خوش شانس کانن باشی
    جدای از این حرفا چه معنی داره دوربینی مثل 70d همچین مشکلی داشته باشه؟ یعنی کانن با این همه تجربه هنوز نتونسته این مشکل رو حل کنه؟! چرا یه جواب قانع کننده برای این مشکل نمیدن؟

خداییش اگه بخاطر سنسور جدید و قابلیت های فیلمبرداریش نبود همین فردا صبح d7100 نیکون رو میگرفتم و خلاص۔

ای کاش نیکون اجازه تغییر دیاف تو فیلمبرداری رو میداد و اثر تغییر دیاف رو بصورت لایو نشون میداد

بله خوب حرف شما هم در مورد شرکت کنون کاملاً درست میباشد تا ببینیم چه فکری برایش خواهند کرد همان طور که در آخر هم عرض کردم تجربه دوستان بیشتر از من هستش البطه این هم نظر من بود امید وارم این بلایی که گفتید به سر من نیامده باشه
    موفق باشید
    mehdi196 و peacekeeper تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    121

به کسانی که هنوز این دوبین رو نخریدن شدیدأ توصیه میکنم دست نگهدارن!
    مشکل فوکوس این دوربین با دیاف 2 به پایین از طریق چشمی جدی تر از این حرفاست۔ کافیه عبارت زیر رو تو یوتیوپ یا گوگل سرچ کنید تا ده ها لینک مطلب و فیلم در این رابطه بهتون بده!
    canon 70d focus issue

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    واقعأ جای تأسفه برای کانن با این همه ادعا بعد از چند ماه که از مطرح شدن این مشکل توی نت میگذره هنوز نتونسته با یه آپدیت رفعش کنه یا شایدم مشکل سخت افزاریه و با یه بادی دیگه مثل 70d mark II حل بشه

قبلأ از ظاهر نیکون بیشتر خوشم میومد البته الانشم دوسش دارم! ولی 70D اونقد مزایا را یه جا تو خودش داشت که پا روی علاقه ام گذاشتم و کم کم به کانن علاقمند شدم۔ چون نیکون فقط روی عکسش میشه حساب کرد ولی خوب کسی مثل من که نمیخواد با عکساش پول دربیاره دوس داره با هزینه بالای سه میلیون فیلم خوبی هم داشته باشه۔
    خلاصه خیلی خوشحال بودم که اولین dslr که میخرم هم عکس خوبی میده هم فیلمش عالیه تو لایو ویو۔ ولی نوبت ما که رسید دل آسمون تپید!
    با این حال اگه کانن فکری به حال این مشکل نکنه که فکر نمیکنم بکنه!!! بر میگردم سمت نیکون D7100 یا شایدم 7D !

اینجام که انگار همه بیخیال این مشکلن و حاضر به یه تست ساده از دوربینشون نیستن

تا بعد ۔۔۔

صفحه 20 از 62 نخستنخست ... 10 16 17 18 19 20 21 22 23 24 30 ... آخرینآخرین