صفحه 22 از 23 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 211 تا 220 , از مجموع 229
Like Tree1579تشکر

موضوع: Canon EOS 7D Mark II

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

نقل قول نوشته اصلی توسط biodread نمایش پست ها
    .
    .
    .
    اگر باز بدونم نیکون بهتر عمل میکنه میرم سمتش
    .
    .
    .
    درود بر شما.
    اقا مگه نفست از جای گرم در بیاد وگرنه هر دفعه که یک کمپانی یک بدنه بهتر بده، ادم همه تجهیزاتشو بفروشه بره سراغ اون برند، اصلا کار درستی نیست!
    msh2200، obsidiyan، fard و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

لطفا لینک و یا رفرنس معتبر معرفی کنید

فکر کنم شما احساسی دارین برخورد میکنین - من گفتم از نیکون کوچ کردم و اگر باز بدونم نیکون بهتر عمل میکنه میرم سمتش

بله تنها معیارش همینه چون هر دو apsc هستن و برای حیات وحش ساخته شدن - شما همون 2 میلیون اختلاف رو میتونی یه فلش یا لنز بگیری ربطی هم به بیزینس نداره اگر برای شما پول مهم نیسم چرا نمیری 1d بگیری؟

من مستند صحبت میکنم اگر جایی میشناسید 6 میلیون میده لینک بدید

و درضمن :
    دوست محترم
    به تعداد شات هایی که با کل دوربین هاتون گرفتین من جواب مردم و کاربران رو در هر زمینه که بلد بودم دادم از برنامه نویسی های مختلف تا مکانیک و عکاسی ...
    من کاربر حرفه ای انجمن های اینترنتی هستم و یه چیزیو خوب میدنم همیشه همیشه همیشه باید تو صحبت ها احترام گذاشت اگر شما نظری بر خلاف نظر من دارید با مدرک صحبت کنید

من دیگه این بحث رو ادامه نمیدم ولی یه چیزو مطمئنم 7d mark ii دوربین خوبیه و سرعت و ترک عالی داره و کلا یه منو اختصاصی برای ترکینگ و فوکوس داره با تعیین اولویت ها ی مختلف برای شرایط مختلف و من با تنظیمات اون موارد نه ترک اشتباهی داشتم و نه فوکوس بدی و یا اشتباهی
    احتياجي به لينك يا رفرنس معتبر نيست ، من و دوستانم همه رفرنسيم عزيز ، شما كه اهل گشت گذار در اينترنت هستيد ميتونيد فروم هاي معروف دنيا در زمينه حيات وحش رو چك كنيد يا انشالله لنز تله بلند كه خريديد يه بورست ٢٠ تايي با دوربينتون بزنيد و به اين مشكل راحت پي ببريد ، در مورد اينكه از نيكون كوچ كرديد به كانن هم دقيقا مشكل از اينجا شروع ميشه كه توضيح واضحات هست و مشخص چرا طرفداري كور ميكنيد ،پول براي همه مهمه اما كسي كه داره عكاسي حرفه ايي انجام ميده نمياد معيار انتخابش رو قيمت بزاره در ضمن جهت اطلاعتون بنده هم وان دي ايكس مارك دو دارم هم ٥ دي مارك ٤ هم ٧ دي مارك دو ، اما براي قيمت دي ٥٠٠ تشريف ببريد توي بازار من تضمين ميكنم كه اين قيمت بتونيد تهيه كنيد ،

اما در مورد توضيحات آخرتون : اولا كسي من هيچ كجا نديدم كه بهتون بي احترامي كرده باشم ، دوم اينكه صرف اينكه شما كاربر حرفه ايي فروم ها باشيد و در هرزمينه ايي!! جواب گوي كاربران باشيد دليل براين نيست كه در مورد دوربيني كه دو روزه خريديد هم اظهار نظر درست داديد !!! تمام اطلاعات شما غلط هست منتها صرف اينكه هزينه كرديد واين دوربين رو خريدي بر اون پافشاري ميكنيد و حق هم داريد اما اينكه بخواهيد اين تفكر رو به خورد بقيه بقبولانيد و خريد خودتون رو توجيح كنيد بنظرم فروم اشتباهي رو انتخاب كرديد
    msh2200، siamak55861، usef و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد biodread آواتار ها
    تشکر کرده
    80

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    احتياجي به لينك يا رفرنس معتبر نيست ، من و دوستانم همه رفرنسيم عزيز ، شما كه اهل گشت گذار در اينترنت هستيد ميتونيد فروم هاي معروف دنيا در زمينه حيات وحش رو چك كنيد يا انشالله لنز تله بلند كه خريديد يه بورست ٢٠ تايي با دوربينتون بزنيد و به اين مشكل راحت پي ببريد ، در مورد اينكه از نيكون كوچ كرديد به كانن هم دقيقا مشكل از اينجا شروع ميشه كه توضيح واضحات هست و مشخص چرا طرفداري كور ميكنيد ،پول براي همه مهمه اما كسي كه داره عكاسي حرفه ايي انجام ميده نمياد معيار انتخابش رو قيمت بزاره در ضمن جهت اطلاعتون بنده هم وان دي ايكس مارك دو دارم هم ٥ دي مارك ٤ هم ٧ دي مارك دو ، اما براي قيمت دي ٥٠٠ تشريف ببريد توي بازار من تضمين ميكنم كه اين قيمت بتونيد تهيه كنيد ،

اما در مورد توضيحات آخرتون : اولا كسي من هيچ كجا نديدم كه بهتون بي احترامي كرده باشم ، دوم اينكه صرف اينكه شما كاربر حرفه ايي فروم ها باشيد و در هرزمينه ايي!! جواب گوي كاربران باشيد دليل براين نيست كه در مورد دوربيني كه دو روزه خريديد هم اظهار نظر درست داديد !!! تمام اطلاعات شما غلط هست منتها صرف اينكه هزينه كرديد واين دوربين رو خريدي بر اون پافشاري ميكنيد و حق هم داريد اما اينكه بخواهيد اين تفكر رو به خورد بقيه بقبولانيد و خريد خودتون رو توجيح كنيد بنظرم فروم اشتباهي رو انتخاب كرديد

همونطور گفتم ادامه نمیدم
    اطلاعات شما حتما حتما درسته
    یه چیزیو مطمئنم راجع به ایرانیا - هرچیزی که بلد نباشن و ازش سر در نیارن میگن بده - شما نتونستید با مدرک حرف بزنین
    من میگم رو چیزی تعصب ندارم این شمایی که داری فرافکنی میکنی - من تجربه مو گفتم شما هم گفتی
    حالا هرکی این مطالب رو بخونه تصمیم میگیره

من از خریدم راضیم و تجربه مو گفتم بدون تعصب
    rasool p تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

همونطور گفتم ادامه نمیدم
    اطلاعات شما حتما حتما درسته
    یه چیزیو مطمئنم راجع به ایرانیا - هرچیزی که بلد نباشن و ازش سر در نیارن میگن بده - شما نتونستید با مدرک حرف بزنین
    من میگم رو چیزی تعصب ندارم این شمایی که داری فرافکنی میکنی - من تجربه مو گفتم شما هم گفتی
    حالا هرکی این مطالب رو بخونه تصمیم میگیره

من از خریدم راضیم و تجربه مو گفتم بدون تعصب
    ظاهرا این دوستمون اینجا رو با سایت "زومیت" اشتباه گرفته!

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

جدا از صحبت دوستان و اختلاف نظرها، جناب ساسان نژادی عزیز در مورد مشکل فوکوس این دوربین کاملا درست میفرماین.
    کافیه نگاهی به فروم سایت های معتبری مثل canonrumors ، dpreview ، حتی خود سایت کنون و .... بندازیم که به گزارش های زیادی برمیخوریم.
    که البته ظاهرا با آپدیت فریم ور بهبود هایی داشته ولی در این مورد مطمئن نیستم!
    ارادتمند دوستان
    msh2200 و obsidiyan تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.komeily نمایش پست ها
    جدا از صحبت دوستان و اختلاف نظرها، جناب ساسان نژادی عزیز در مورد مشکل فوکوس این دوربین کاملا درست میفرماین.
    کافیه نگاهی به فروم سایت های معتبری مثل canonrumors ، dpreview ، حتی خود سایت کنون و .... بندازیم که به گزارش های زیادی برمیخوریم.
    که البته ظاهرا با آپدیت فریم ور بهبود هایی داشته ولی در این مورد مطمئن نیستم!
    ارادتمند دوستان
    مقالات خوبي از آرش حاذقي و آرتور موريس هست در سايت bpn و دهها فروم و سايت هست كه اين قضيه رو بهش پرداختن ، براي كارهاي روزمره و عكاسي معمولي خوبه اما براي عكاسي حيات وحش فوكوس غير قابل اعتمادي داره و در مقابل دوربين هاي ديگه كانن ناتوان هست ، با فريمور خيلي اين قضيه بهتر شد اما نشد كه رفع بشه ، و راحت وقتي شما بورست ميكنه از ١٠ تا شات راحت ٤ الي٥ تاش رو اوت ميزنه ،
    msh2200، kiavash، obsidiyan و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

لطفا لینک و یا رفرنس معتبر معرفی کنید
    درود
    چرا باید حتما یک فرد خارجی بیاد بگه فلان بدنه چه چیز خوبی داره و چه چیز بدی؟!
    مگر هموطنان خودمون نمی توانند ملاک تست قرار بگیرند؟!
    جناب آقای نژادی را بنده چندین ساله (قبل از مواجه شدن در فروم) می شناسم.
    به جرات ایشان جزو اندک هم فرومی هایی هستند که تجربه کار با انواع بدنه ها را دارند، به گونه ای که خود بنده هم بعضا از نظرات ایشان بهره بردم.
    اخیرا هم که (همانطور که گفتند حدود 2 سال) بصورت حرفه ای در ژانر حیات وحش بصورت جدی فعالیت می کنند.
    چرا شما همین تجربه را نمی توانید بعنوان مرجع قبول کنید؟

فکر کنم شما احساسی دارین برخورد میکنین - من گفتم از نیکون کوچ کردم و اگر باز بدونم نیکون بهتر عمل میکنه میرم سمتش

بله تنها معیارش همینه چون هر دو apsc هستن و برای حیات وحش ساخته شدن - شما همون 2 میلیون اختلاف رو میتونی یه فلش یا لنز بگیری ربطی هم به بیزینس نداره اگر برای شما پول مهم نیسم چرا نمیری 1d بگیری؟
    خب اگر شما دوست عزیز در حوزه حیات وحش کار کرده باشی بهتر از بقیه اطلاع دارید در این ژانر خرید یک فلاش یا لنز اضافی کاربردی برای ژآنر ذکر شده نداره و اگر هم داشته باشه بسیار محدود خواهد بود.
    اگر قراره 7D MII بعنوان یک بادی همه کاره استفاده بشه چرا سراغ بادی های دیگه نریم؟
    هم خوش قیمت تر هستند و هم کاربردی تر!

و درضمن :
    دوست محترم
    به تعداد شات هایی که با کل دوربین هاتون گرفتین من جواب مردم و کاربران رو در هر زمینه که بلد بودم دادم از برنامه نویسی های مختلف تا مکانیک و عکاسی ...
    من کاربر حرفه ای انجمن های اینترنتی هستم و یه چیزیو خوب میدنم همیشه همیشه همیشه باید تو صحبت ها احترام گذاشت اگر شما نظری بر خلاف نظر من دارید با مدرک صحبت کنید
    همین بخش شما بنظرم خیلی بی ادبانه هست!!
    از لحن که بگذریم امکان نداره تعداد پست هاتون به تعداد شات بدنه های ایشان یا خیلی اشخاص دیگه برابری کنه!
    این یعنی شما حداقل 500.000 کامنت زده باشید!! اگر اینطوره چرا شما یک مدرک ارائه نمی دهید؟!!

... ولی یه چیزو مطمئنم 7d mark ii دوربین خوبیه و سرعت و ترک عالی داره و کلا یه منو اختصاصی برای ترکینگ و فوکوس داره با تعیین اولویت ها ی مختلف برای شرایط مختلف و من با تنظیمات اون موارد نه ترک اشتباهی داشتم و نه فوکوس بدی و یا اشتباهی
    دوست عزیز در این فروم قرار نیست کسی علاقه شخص دیگه ای رو رد کنه!
    این دوربین با شرایطی که فرمودید برای شما کاملا جوابگو هست ولی شاید برای کسی که بصورت حرفه ای داره عکاسی حیات وحش می کنه الزاما اینطور نخواهد بود.

ارادتمند

پ.ن: بنده شخصا نظر جناب نژادی را کاملا می پذیرم! جهت تذکر نکات هم عرض کنم، قیمت یکی از لنزهایی که ایشان استفاده می کنند با قیمت 6 تا 7 بدنه 7D MII یکی هست. بنابراین بنظرم درست نیست که چنین برداشتی از نظر ایشان بشود. هرچند شاید ایشان هم نظراتشون را تند و تیز مطرح کرده باشند.
    Mehrdad-PL، nejadi، M-ESMAILZADEH و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

تشکر کرده
    1978

مصطفی جان به من لطف دارند و ممنونم ازش و در تکمیل فرایشات ایشون باید بگم که بحث بر سر طرفداری از یک برند یا یک دوربین نیست که اگر اینطور بود که فکر نکنم کسی از من کاننی تر توی فروم بشه پیدا کرد ، اما من هیچ وقت کل کل بیخودی نکردم و همیشه سعی کردم انصاف رو رعایت کنم حالا هر دوربینی که میخواد باشه فرقی نمیکنه ، در حال حاضر سیستم ترکینگ نیکون رو هیچ دوربینی توی دنیا نداره حتی وان دی ایکس مارک 2 ! بنابراین دلیلی نداره بیام بگم که کانن مثلا تو این قضیه سر تره یا بهتره ! چون نیست حالا چرا به این نتیجه من شخصا رسیدم : برای اینکه ده ها مقاله خوندم چند ده سایت معتبر ، چند ده فیلم معتبر ،برای اینکه عضور بهترین فروم های حیات وحش دنیا هستم و دوستانی دارم چه در ایران چه در اون سر دنیا که این تست ها رو انجام میدن بدون غرض ، برای اینکه وان دی ایکس مارک 2 رو شخصا تست کردم و و و..... و وقتی بهترین های این ژانر چنین چیزی میان میگن یعنی واقعا وجود داره ، در مورد سیستم ترکینگ دی 500 هم همینطور و واقعا فوق العاده هست و بی نظیر تا جایی که اگر لنز 600 تایپ دو کاننم رو کسی میخرید به قیمت خوب حاضر هستم هاراگیری کنم و به نیکون بپیوندم

اما در مورد 7 دی مارک 2 بعد از 2/5 سال : 7 دی مارک 2 یک آپدیت بینظیر از یک دوربین بی نظیر تر بود که در اون زمان نیکون بسیار عقب بود ازش ، ایزوی بهینه شده و تا نزدیک 1/5 استاپ بهتر ، سیستم فوکوس بسیار جدید با سرعت فوکوس بسیار عالی ،خروجی فوق العاده تمیز با کیفیت خیره کننده و و و مزایای دیگه

IMG_9785.jpg

همینطور که میبینید در این کراپ 100 درصد خروجی این دوربین بینظیر هست اما :

اما مشکل از جایی شروع شد که در روزهای اول هیچ 2 شات پشت سر همی یک جور در نیومد و این قضیه به سرعت به یک موضوع جدی در اومد و کانن جان هم غافلگیر شد

IMG_8785.jpg

IMG_8657.jpg

کانن خیلی زود فریموری بیرون داد و گفت که این قضیه حل شده اما دروغ میگفت و این قضیه هیچ وقت حل نشد اما بهبود پیدا کرد اما اینکه فکر کنید این مشکل رفع شده باشه : خیر ، و این باعث شد در بین عکاسان حیات وحش 7 دی مارک دو به دوربین عکس کش معروف بشه و چه شات های طلایی رو از دست بده و حالگیری کنه این قضیه رو تمامی دوستانی که 7 دی مارک 2 دارن و عکاس هستن ( نه تجهیزات باز ) لمس کردن و این مشکل وجود داره و این باعث شده که در نمودارهای جهانی هم اطمینان فوکوس 7 دی مارک 2 رو 50-50 اعلام کنن

photo_2017-03-29_22-39-05.jpg

Untitled.jpg

امیدوارم این مطالب برای دوستان مفید باشه اما اینها دلیل این نمیشه که بگیم 7 دی مارک 2 دوربین بدی هست و یا اینکه از دی 500 نیکون سرتر هست
    msh2200، usef، Mehrdad-PL و 14 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد biodread آواتار ها
    تشکر کرده
    80

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    مصطفی جان به من لطف دارند و ممنونم ازش و در تکمیل فرایشات ایشون باید بگم که بحث بر سر طرفداری از یک برند یا یک دوربین نیست که اگر اینطور بود که فکر نکنم کسی از من کاننی تر توی فروم بشه پیدا کرد ، اما من هیچ وقت کل کل بیخودی نکردم و همیشه سعی کردم انصاف رو رعایت کنم حالا هر دوربینی که میخواد باشه فرقی نمیکنه ، در حال حاضر سیستم ترکینگ نیکون رو هیچ دوربینی توی دنیا نداره حتی وان دی ایکس مارک 2 ! بنابراین دلیلی نداره بیام بگم که کانن مثلا تو این قضیه سر تره یا بهتره ! چون نیست حالا چرا به این نتیجه من شخصا رسیدم : برای اینکه ده ها مقاله خوندم چند ده سایت معتبر ، چند ده فیلم معتبر ،برای اینکه عضور بهترین فروم های حیات وحش دنیا هستم و دوستانی دارم چه در ایران چه در اون سر دنیا که این تست ها رو انجام میدن بدون غرض ، برای اینکه وان دی ایکس مارک 2 رو شخصا تست کردم و و و..... و وقتی بهترین های این ژانر چنین چیزی میان میگن یعنی واقعا وجود داره ، در مورد سیستم ترکینگ دی 500 هم همینطور و واقعا فوق العاده هست و بی نظیر تا جایی که اگر لنز 600 تایپ دو کاننم رو کسی میخرید به قیمت خوب حاضر هستم هاراگیری کنم و به نیکون بپیوندم

اما در مورد 7 دی مارک 2 بعد از 2/5 سال : 7 دی مارک 2 یک آپدیت بینظیر از یک دوربین بی نظیر تر بود که در اون زمان نیکون بسیار عقب بود ازش ، ایزوی بهینه شده و تا نزدیک 1/5 استاپ بهتر ، سیستم فوکوس بسیار جدید با سرعت فوکوس بسیار عالی ،خروجی فوق العاده تمیز با کیفیت خیره کننده و و و مزایای دیگه

IMG_9785.jpg

همینطور که میبینید در این کراپ 100 درصد خروجی این دوربین بینظیر هست اما :

اما مشکل از جایی شروع شد که در روزهای اول هیچ 2 شات پشت سر همی یک جور در نیومد و این قضیه به سرعت به یک موضوع جدی در اومد و کانن جان هم غافلگیر شد

IMG_8785.jpg

IMG_8657.jpg

کانن خیلی زود فریموری بیرون داد و گفت که این قضیه حل شده اما دروغ میگفت و این قضیه هیچ وقت حل نشد اما بهبود پیدا کرد اما اینکه فکر کنید این مشکل رفع شده باشه : خیر ، و این باعث شد در بین عکاسان حیات وحش 7 دی مارک دو به دوربین عکس کش معروف بشه و چه شات های طلایی رو از دست بده و حالگیری کنه این قضیه رو تمامی دوستانی که 7 دی مارک 2 دارن و عکاس هستن ( نه تجهیزات باز ) لمس کردن و این مشکل وجود داره و این باعث شده که در نمودارهای جهانی هم اطمینان فوکوس 7 دی مارک 2 رو 50-50 اعلام کنن

photo_2017-03-29_22-39-05.jpg

Untitled.jpg

امیدوارم این مطالب برای دوستان مفید باشه اما اینها دلیل این نمیشه که بگیم 7 دی مارک 2 دوربین بدی هست و یا اینکه از دی 500 نیکون سرتر هست
    من هم از توضییحاتتون استفاده کردم و تشکر میکنم
    ولی ای کاش قبل از بحث این توضیح رو میدادید
    msh2200، nejadi، obsidiyan و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه mehran2190 آواتار ها
    تشکر کرده
    834

سلام
    فرصتی شد تا حدودی با منوها و خود دوربین کار کنم. چیزی که واسم خیلی عجیب بود کار کردن با منوهای این دوربین بود. جابجایی بین گزینه ها و تنظیمات دستی فوق العاده وقت گیر و دشوار بود. قرارگیری نامناسب اکثر دکمه ها و ... نمی دونم واسه من که با دوربین نیکون کار کردم اینطور بود یا واقعا بدین شکل هست. هر چند با گذر زمان مطمئنا سرعت کار با دوربین سریعتر خواهد بود ولی تفاوت خیلی زیاد بود. می خواستم از اساتید بپرسم در دوربین های فول فریم مثل این و یا حتی فول فریم های نیکون تنظیمات تا این حد سخت تر هست؟

صفحه 22 از 23 نخستنخست ... 12 18 19 20 21 22 23 آخرینآخرین