نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ارزيابي شما از دوربين S3 IS در كلاس SLR-Like چيست؟

رأی دهندگان
104. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید
  • از هر لحاظ راضي هستم (عالي)

32 30.77%
  • نسبت به موارد مشابه و ماركهاي ديگر بهتر است (خوب)

54 51.92%
  • ماركهاي مشابه را ترجيح مي دهم (راضي نيستم)

18 17.31%
صفحه 14 از 42 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 415
Like Tree103تشکر

موضوع: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

كاربر همراه smaiwd آواتار ها
    تشکر کرده
    18

Post پاسخ: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedglx نمایش پست ها
    دوستان من بعد از قريبا 3000 شات متوجه شدم كه لبه هاي كليد هاي دوربين درحال از دست دادن رنگه
    چون من در مد منول كار ميكنم تبعا كاركرد كليدها بالا است ميخواستم ببينم شما هم چنين مشكلي داريد
    من هم همين حدود عكس گرفتم ولي چنين موردي نداشتم .
    vahidreza55 تشکر می‌کند.
    M O H S E N
    Canon PowerShot S3 IS
    Canon SELPHY printer CP510

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض پاسخ: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

سلام.من قصد دارم S3 بخرم. فقط چند نا سوال دارم كه اگه جواب بدين ممنون ميشم. اول اينكه شنيدن بعضي از عكسها مشكل خطاي رنگي دارن و لبه ها رنگي ميشن.مي خواستم ببينم اين مشكل چقدر پيش مياد و آيا جدي هست؟ دوم اينكه در محيط بسته عكاسي باs3 مشكله و خيلي از عكسها در حالت اتوماتيك خوب در نميان. همچنين تصاوير سافت و بيش از اندازه شارپ هستن. ممنون از راهنمايي هاتون.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya نمایش پست ها
    سلام.من قصد دارم S3 بخرم. فقط چند نا سوال دارم كه اگه جواب بدين ممنون ميشم. اول اينكه شنيدن بعضي از عكسها مشكل خطاي رنگي دارن و لبه ها رنگي ميشن.مي خواستم ببينم اين مشكل چقدر پيش مياد و آيا جدي هست؟ دوم اينكه در محيط بسته عكاسي باs3 مشكله و خيلي از عكسها در حالت اتوماتيك خوب در نميان. همچنين تصاوير سافت و بيش از اندازه شارپ هستن. ممنون از راهنمايي هاتون.
    سلام
    1- من تا حالا بصورت جدی با این مشکل مواجه نشدم, اگر چه در بعضی مواقع عکسهام دچار مشکلاتی مثل رنگهای غیرواقعی شدند, ولی عموما مشکل از خودم و مثلا در تنظیم نادرست وایت بالانس و ... بوده!!

2- در محیط بسته یا باز تنها مشکلی که میتواند ایجاد کند به دلیل ابعاد بزرگتر از دوربینهای جیبی است و کیفیت عکس آن در شرایط برابر ( در صورت استفاده صحیح) اگر بهتر نباشد , قطعا بدتر نیست!!

3- تصاویر لنزهای کنون در حالت اصلی کمی سافت هستند ( مثلا نسبت به سونی در دو مدل همرده) که آن هم میشود با افزایش شارپنس درست کرد( که طبیعتا باید منتظر نویز بیشتر هم باشید!!)
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

تشکر کرده
    18

Question پاسخ: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

سلام،
    چند تا سوال در مورد S3 IS:
    • من معمولا با بزرگترين سايز و با كيفيت Super Fine عكس مي گيرم و ميدونيد كه كيفيت واقعي عكس رو در حالت Actual Size ميشه تشخيص داد، اما من در مقايسه عكسهاي خودم در حالت Actual Size به ندرت با عكس شفاف و Sharp مواجه ميشم، نميدونم اين مشكل Actual Size يا كلا مشكل از تنظيمات؟
    • تا حالا نمونه عكسهائي رو كه Canon تو سايتش گذاشته ديدين يا نه وقتي كيفيت رنگ و زنده بودن اين عكسها رو ميبينم هم كيف ميكنم كه چنين دوربيني دارم و هم غصه مي خورم كه بلد نيستم مثل اون عكسها رو بگيرم، تو بررسي كه من نسبت به اين عكسها داشتم متوجه شدم كه اغلب عكسها با ISO 100 گرفته شدن،ضمن اينكه اصلن نويز هم نداشتن، سوال من اينه كه حالت Sharp بودن عكس رو ميشه به جاي بالا بردن sharpness با افزايش ISO ايجاد كرد؟
    • مدهاي مختلف فلاش رو چطور ميشه تو اين دوربين تغيير داد؟ (حالتهاي Fill In Flash ، Slow Synch Flash و First Curtain Flash)
    M O H S E N
    Canon PowerShot S3 IS

كاربر همراه Zaman آواتار ها
    تشکر کرده
    98

من بعید میدونم کنون عکسهای پراسس نشده رو تو سایتش گذاشته باشه.بهر حال شما هم با استفاده از نرم افزار میتونید تا حدی به اون کیفیت نزدیک بشین.البته فراموش نکنید قدم اول اینه که عکس خامی که گرفتید خیلی بی کیفیت نباشه بعد به فکر افزایش کیفیت با نرم افزار باشید.
    سید زمان عابدیان
    Canon A710 Is

تشکر کرده
    18

Post پاسخ: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

نقل قول نوشته اصلی توسط Zaman نمایش پست ها
    من بعید میدونم کنون عکسهای پراسس نشده رو تو سایتش گذاشته باشه...
    تا جائي كه من ميدونم اگه عكسي Proccess بشه Metadata هاي اون از دست ميره (توي Photoshop اينطوره) ولي نمونه عكسهاي سايت كنون به نظر نمياد Proccess شده باشن، اگر هم اينطوري باشه بازم جاي تحسين داره كه مثلا نويز رو تا100% از بين برده. شما براي مثال در نمونه عكسهاي canon عكس اون خانم رو ببينيد، در حالت Actual Size حتي يك Pixle نويزي هم ديده نميشه.

توضيح: نمونه عكسهائي كه من ميگم در سايت آسيائي كنون هست و در سايت اروپائي و آمريكائي آن نيست
    ویرایش توسط smaiwd : Saturday 24 February 2007 در ساعت 15:13
    M O H S E N
    Canon PowerShot S3 IS

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط smaiwd نمایش پست ها
    سلام،
    چند تا سوال در مورد S3 IS:
    • من معمولا با بزرگترين سايز و با كيفيت Super Fine عكس مي گيرم و ميدونيد كه كيفيت واقعي عكس رو در حالت Actual Size ميشه تشخيص داد، اما من در مقايسه عكسهاي خودم در حالت Actual Size به ندرت با عكس شفاف و Sharp مواجه ميشم، نميدونم اين مشكل Actual Size يا كلا مشكل از تنظيمات؟
    • تا حالا نمونه عكسهائي رو كه Canon تو سايتش گذاشته ديدين يا نه وقتي كيفيت رنگ و زنده بودن اين عكسها رو ميبينم هم كيف ميكنم كه چنين دوربيني دارم و هم غصه مي خورم كه بلد نيستم مثل اون عكسها رو بگيرم، تو بررسي كه من نسبت به اين عكسها داشتم متوجه شدم كه اغلب عكسها با ISO 100 گرفته شدن،ضمن اينكه اصلن نويز هم نداشتن، سوال من اينه كه حالت Sharp بودن عكس رو ميشه به جاي بالا بردن sharpness با افزايش ISO ايجاد كرد؟
    • مدهاي مختلف فلاش رو چطور ميشه تو اين دوربين تغيير داد؟ (حالتهاي Fill In Flash ، Slow Synch Flash و First Curtain Flash)
    سلام
    - اگر عکسها پروسس شده بودند,اسم و ورژن نرم افزار و تاریخ دستکاری در فایل اگزیفشون میومد( هر چند که فکر نمیکنم اگه یک دوربینساز بخواد, نتونه مانع این کار بشه, ولی در کل بعید میدونم)
    - اون نمونه عکسهارو ماهرترین و مجربترین عکاسهای دنیا با بهترین شرایط نورپردازی ( و همگی بدون استفاده از فلاش خود دوربین) میگیرند و حتی ممکنه اونها هم از بین 40 تا عکس یکی رو برای نمایش ارایه کنند, ولی در کل من هم حسرت میخورم!! :( :confused:
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

تشکر کرده
    18

Unhappy پاسخ: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

اينقدر بحث رفت تو اصل و فرع بودن عكسها كه 3 تا سوال من فراموش شد ... :(
    M O H S E N
    Canon PowerShot S3 IS

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام.من مي خوام براي دوربينS3 يك كارت 2 گيگ ترنسند 150x بخرم. مي خواستم بدونم كه آيا كسي از ترنسند استفاده كرده و آيا كارت خوبي هست يا نه؟ آيا 150x برا S3 كافي هست؟ در ضمن نمايندگي كنون پايتخت مي گفت به جاي 2گيگ دو تا يك گيگ بگير چون با 2 گيگ سرعت پايين مياد و ممكنه خوب كار نكنه.ممنون از راهنمايي هاتون

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya نمایش پست ها
    سلام.من مي خوام براي دوربينS3 يك كارت 2 گيگ ترنسند 150x بخرم. مي خواستم بدونم كه آيا كسي از ترنسند استفاده كرده و آيا كارت خوبي هست يا نه؟ آيا 150x برا S3 كافي هست؟ در ضمن نمايندگي كنون پايتخت مي گفت به جاي 2گيگ دو تا يك گيگ بگير چون با 2 گيگ سرعت پايين مياد و ممكنه خوب كار نكنه.ممنون از راهنمايي هاتون
    سلام
    ترنسند یکی از بهترینهای بازار هستش و کسی رو ندیدم از اون ناراضی باشه.
    بهتره دوتا کارت 1gb بخرید چون احتمال داره بهنگام سفر در اثر حادثه برای مموری شما مشکلی پیش بیاد که براحتی می تونید از مموری دوم استفاده کنید در غیر اینصورت دیگه از دوربین نمی تونید استفاده کنید بخصوص وقتی که به کامپیوتر هم دسترسی ندارید.

صفحه 14 از 42 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 ... آخرینآخرین