نمایش نتیجه های نظرسنجی ها: ارزيابي شما از دوربين S3 IS در كلاس SLR-Like چيست؟

رأی دهندگان
104. شما نمی توانید در این نظرسنجی رای دهید
  • از هر لحاظ راضي هستم (عالي)

32 30.77%
  • نسبت به موارد مشابه و ماركهاي ديگر بهتر است (خوب)

54 51.92%
  • ماركهاي مشابه را ترجيح مي دهم (راضي نيستم)

18 17.31%
صفحه 17 از 42 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 161 تا 170 , از مجموع 415
Like Tree103تشکر

موضوع: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

amirsooki
    Guest

پیش فرض پاسخ: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

- ظاهرا" من نتوانستم منظورم را به خوبی برسونم: در یک کلام: آیا میشه عکسی رو که از فایل 101canon-0133 به 102canon-0001 رفته , مسیرش رو پاک کرد تا دوباره از همون فولدر ولی از شماره 0134 شروع کنه؟!! ( چون میخواهم تعداد عکسهایی را که گرفته ام بدونم
    سلام.
    راستش من هم دقیقا همین مشکل برام پیش اومد ... یعنی فلش کارتم عوض شد و ترتیب هم به هم ریخت .
    من هم دقیقا هیچ کاری نتونستم انجام بدم .
    فکر هم نمیکنم خیلی مورد مهمی باشه . مخصوصا وقتی مثلا با Acdsee میشه به راحتی اسم تعدادی از فایلها رو به ترتیب عوض کرد .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت همه .
    من خيلي اتفاقي و بدون هيچ تحقيقي s3isخريدم بعد كه داشتم دنبال اطلاعات و دفترچه اش مي گشتم اين سايت را پيدا كردم. يكي از دوستان همين سايت هم لطف كرده منوال دوربين را برايم فرستادند.
    چه تاپيك فوق العاده اي در مورد اين دوربين درست كرده ايد. حيفم آمد تشكر نكنم. خداييش خيلي بدرد بخور است و مني كه هيچي از عكاسي سرم نمي شود هم توانستم بعضي چيزها را ياد بگيرم كه واقعا جاي تشكر دارد.
    هر چند دوستان توضيح داده بودند كه روش آزمون و خطا زياد براي قلق گيري دوربين موثر نيست ولي من كه فعلا فقط همين روش را مي آزمايم بلكه بفهمم با اين دوربين چه مدلي مي شود عكس خوب گرفت.

ممكن است بفرماييد چطور ميتوانستم عكس بهتري بگيرم و ايراد كارم كجاست[IMG][/IMG]

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام.
    چند وقتی است که دوربین S3is کانن خریده ام و با وجود مبتدی بودن در عکاسی، از کار با این دوربین لذّت می برم. سؤالات و پاسخ های خوبی طرح می شود. دست همه درد نکند.
    آیا کسی برای این مورد جواب دارد؟! محل اتصال این دوربین به پایه پلاستیکی است یا فلزی؟
    و ... شما از چه نوع پایه برای این دوربین استفاده می کنید؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

ممكن است بفرماييد چطور ميتوانستم عكس بهتري بگيرم و ايراد كارم كجاست
    شما براي اين منظور بهتر است از تاپيك " لطفا نظر دهيد" استفاده كنيد.

عكس شما كاملن Out of Focus است و احتمالن بيش از حد مجاز دوربينتان به موضوع نزديك شده ايد و به اخطار فوكوس نشدن دوربين توجه نكرده ايد.
    فرهاد حسيني

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط azim نمایش پست ها
    سلام.
    چند وقتی است که دوربین S3is کانن خریده ام و با وجود مبتدی بودن در عکاسی، از کار با این دوربین لذّت می برم. سؤالات و پاسخ های خوبی طرح می شود. دست همه درد نکند.
    آیا کسی برای این مورد جواب دارد؟! محل اتصال این دوربین به پایه پلاستیکی است یا فلزی؟
    و ... شما از چه نوع پایه برای این دوربین استفاده می کنید؟
    سلام
    اگه منظورتون پیچ 3پایه است: بله پلاستیکیه!

من از یک 3پایه ساده 15 هزارتومنی WF که آرم پاناسونیک روشه ( اشانتیون هندی کمهاشه) استفاده میکنم.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

تشکر کرده
    8302

Exclamation پاسخ: همه چيز درباره دوربين Canon S3 IS

سلام

بعد از 5-4 ماه کار با این دوربین تازه یک سوال پیش پا افتاده برام پیش اومده که خودم متعجبم چرا تا به حال به ذهنم نرسیده بود!!!:biggrin:

.......... و اون هم اینه که: روی پیچ حالات!! Mode Dial دوربین , آیکون یک دوربین فیلمبرداری وجود داره که در نگاه اول به نظر میرسه برای ضبط فیلم کاربرد داره!! در صورتی که در این حالت دوربین همچنان عکس میگیرد و برای این کار ( فیلمبرداری) یک دکمه ویژه (با یک نقطه قرمز) برای این کار وجود داره !!

پس نقش این حالت چیه؟!! :confused: :confused:
    .
    .
    .
    .
    ********* در ضمن چند وقتیه که تعداد زیادی از دوستان اقدام به خرید S3 IS کردند ولی نه در امضاشون اثری به چشم میخوره و نه فعالیتی در این تاپیک دارند!!! چرا؟؟؟؟؟؟ :( *************
    وحيد قديري راد

كاربر همراه Queen آواتار ها
    تشکر کرده
    346

به نظر من تنها ضعف این دوربین با قابلیتهای خوبش نداشتن Remote Control هست. با اینکه مدل پاپینتر آن یعنی S1 این امکان را داره.
    چرا کسی از ماکروی این دوربین چیزی نمیگه؟ راضی هست یا نه. جریان Super Macro چیه؟ نوشته از صفر تا 10 سانتیمتر!
    Canon 5D-7D| Canon 10-22 |50 f:1.8|100-400|180 f:3.5 L Macro
    Sigma 17-70|70-300|

تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط queen نمایش پست ها
    به نظر من تنها ضعف این دوربین با قابلیتهای خوبش نداشتن Remote Control هست. با اینکه مدل پاپینتر آن یعنی S1 این امکان را داره.
    چرا کسی از ماکروی این دوربین چیزی نمیگه؟ راضی هست یا نه. جریان Super Macro چیه؟ نوشته از صفر تا 10 سانتیمتر!
    سلام

اگه قرار بود ریموت کنترلش هم مثل کانورتر و لنزهاش گرون و نایاب باشه هم بهتر که نداره!! :biggrin:

در مورد ماکروش هم که خوب حرف نداره!! ماکرو از 10 تا 50 سانته و سوپر ماکرو از 0 تا 10 سانت!! مثلا" من یک مورچه رو روی لنز گذاشتم ( دوربین افقی بود) و ازش عکس گرفتم!!! و به راحتی هم فوکوس کرد طوری که دندانهای روی آرواره هایش معلوم بودند!! فقط چون توی این حالت نور کمی به سوژه میرسه کمی جزییات عکس از بین میروند!!
    .
    .
    .
    ** راستی کسی نمیخواد جواب سوال مارو بده؟!! :(
    وحيد قديري راد

كاربر همراه smaiwd آواتار ها
    تشکر کرده
    18

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    .......... و اون هم اینه که: روی پیچ حالات!! Mode Dial دوربین , آیکون یک دوربین فیلمبرداری وجود داره که ... *************
    سلام،
    در جواب اين سوال اگه Advanced Manual دوربين رو ببينيد اولين جمله اي كه در اين Mode نوشته اينه كه "وجود اين مُد اهميت زيادي ندارد چون با فشردن دكمه قرمز رنگ فيلمبرداري در هر مُدي باشيم دوربين فيلمبرداري مي كند" اما نكته اي كه به نظر من ميرسه اينه كه اگه شما Mode Dial رو در حالت فيلمبرداري قرار بديد امكان تعريف برخي تنظيمان براي حالت فيلمبرداري فراهم مي شه كه در حالات ديگه ممكن نيست.
    M O H S E N
    Canon PowerShot S3 IS
    Canon SELPHY printer CP510

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

با سلام خدمت همه دوستان عزيز
    من هم چند روزي ميشه كه به جمع S3 دارها اضافه شده ام.
    سوالي كه در اين چند روز برام پيش اومده اينه كه چگونه ميتوانم بصورت نقطه اي فكوس كنم ؟!
    آيا اين دوربين Spot AF داره ؟ ميدونم كه Spot AE داره ولي چيزي كه براي من بيشتر مهم است Spot AF است.
    ممنون ميشم اگه جوابم را بدهيدو

صفحه 17 از 42 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... آخرینآخرین