صفحه 18 از 38 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 171 تا 180 , از مجموع 377
Like Tree674تشکر

موضوع: Canon EOS 450D/ Digital Rebel XSi

كاربر همراه Kheradmand آواتار ها
    تشکر کرده
    323

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 450D/Digital Rebel XSi

سلام به همه ی دوستان ؛ خیلی وقت بود من تو سایت نیومده بودم و الان که اومدم دونبال تعویض دوربینم هستم که به 450D رسیدم.
    آخرین قیمتی که گرفتم 710 بود با گارانتی آی آر جی و بیمه نامه.
    به هر حال فکر میکنم برای من این قیمت مناسب باشه با این قابلیت هایی که داره.
    البته نمی دونم اون firmware جدید مشکلاتی رو که دوستان گفتن حل کرده یا خیر.
    با تشکر از همه دوستان در مورد راهنمایی هاشون.
    اینستاگرام - [لبخند بزن]
    Canon 6D - Lowepro 140AW
    My Phone

كاربر بسیار فعال Hamid Moradi آواتار ها
    تشکر کرده
    3025

کسی فایل دفترچه فارسی این دوربین رو داره لینک کنه

كاربر همراه partow آواتار ها
    تشکر کرده
    3722

نقل قول نوشته اصلی توسط ahlava نمایش پست ها
    کسی فایل دفترچه فارسی این دوربین رو داره لینک کنه
    فکر نکنم توی وب جایی آپلود شده باشه ولی در لینک زیر به قیمت 5000 تومان قابل خریداری هست.

کد:
    http://www.digihouse.ir/news/full/450D/
    Afshin.Prt تشکر می‌کند.
    مهدی پرتو
    Canon 50D / 18-55 / 55-250

كاربر جديد mehdimr آواتار ها
    تشکر کرده
    2

Post پاسخ: Canon EOS 450D/Digital Rebel XSi

نقل قول نوشته اصلی توسط 7para2x نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان

من امروز canon EOS 450d رو خریدم

فقط بجای 450d نوشته Kiss X2 که فکر میکنم استاندارد ژاپن باشه .

می خواستم بدونم بهتره یا بدتر؟ اگه بهتره از چه لحاظ ؟

ضمنا من یک آماتور هستم. آیا لازم است از فیلتر برای این دوربین استفاده کنم ؟

آیا لازم است از محافظ لنز برای این دوربین استفاده کنم ؟ لطفا اسمشو معرفی کنید

ممنون از توجهتون
    __________________________________________________ _______________________
    با سلام
    دوست عزيز شما دوربين خوبي خريديد واقعا به حسن سليقه شما تبريك ميگم انداختن يك هود لنز را به شما پيشنهاد ميكنم چون باعث ميشه لنز شما خش نيفتد خريد يك كيف مناسب ( مثلا از سري كيفهاي كيس لاجيك ) كار شما را تكميل ميكند اميدوارم روزهاي خوب زندگيتون را با بهترين كيفيت ثبتش كنيد
    موفق باشيد

كاربر آشنا Navid Sadat آواتار ها
    تشکر کرده
    670

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdimr نمایش پست ها
    __________________________________________________ _______________________
    با سلام
    دوست عزيز شما دوربين خوبي خريديد واقعا به حسن سليقه شما تبريك ميگم انداختن يك هود لنز را به شما پيشنهاد ميكنم چون باعث ميشه لنز شما خش نيفتد خريد يك كيف مناسب ( مثلا از سري كيفهاي كيس لاجيك ) كار شما را تكميل ميكند اميدوارم روزهاي خوب زندگيتون را با بهترين كيفيت ثبتش كنيد
    موفق باشيد

دوست عزیز ، ورودتان را به فروم خیر مقدم می گم ... در پاسخ دادن به پستها کمی هم به تاریخ ارسال آن توجه کنید. پستی که شما به آن پاسخ دادید مربوط به حدود 2 ماه پیش است .
    نوید سادات
    :::flickr:::

كاربر فعال Kourosh Kahal آواتار ها
    تشکر کرده
    9817

سلام
    البته میدونم جای این بحث اینجا نیست اما خواستم تا باز از این موارد پیش نیومده خدمت مدیران محترم عرض کنم برای راحتی کار کاربران سایت از تاریخ شمسی در قسمت مربوطه استفاده بشه البته اگر امکانش وجود داشته باشه
    ممنون:)
    Navid Sadat و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.
    احمق را موافق حماقتش جواب مده مبادا تو نیز مانند او بشوی.
    احمق را موافق حماقتش جواب بده مبادا خویشتن را حکیم بشمارد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام
    من چند وقتیه دوربین canon 450D رو با لنز 18-55 is خریدم و الان چند تا سوال خیلی مهم داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید

میخام لنزی با قیمت مناسب و ترجیحا ارزون اما با کیفیت تهیه کنم که بتونم مکمل این لنز داشته باشم و مخصوصا عکسهای شارپ با وضوح خوبی بهم بده و لرزشگیر هم داشته باشه

این دوربین مد پانوراما نداره ؟ و چطوری میشه عکس پانوراما باهاش گرفت ؟

برای داشتن عکسهای شارپ و زنده با همین لنز خودش چه نکاتی باید انجام داد ؟

برای عکاسی در شب در فضای باز چه کارکنم تا سوژه و بک گراندش نور خوبی داشته باشن چون وقتی فلاش میزنه فقط سوژه نزدیک پر نور میفته و پشتش کاملا تیره میشه !!! و بدون فلاش خیلی تار به علت لرزش !! یعنی لرزشگیر انگار هیچ کاری نمیکنه

فعلا همینا
    مرسی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    127

Arrow پاسخ: Canon EOS 450D/Digital Rebel XSi

نقل قول نوشته اصلی توسط babijuve نمایش پست ها
    سلام
    من چند وقتیه دوربین canon 450D رو با لنز 18-55 is خریدم و الان چند تا سوال خیلی مهم داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید

میخام لنزی با قیمت مناسب و ترجیحا ارزون اما با کیفیت تهیه کنم که بتونم مکمل این لنز داشته باشم و مخصوصا عکسهای شارپ با وضوح خوبی بهم بده و لرزشگیر هم داشته باشه

در مورد لنزهای کنن من اطلاعی ندارم.
    برای عکاسی در شب در فضای باز چه کارکنم تا سوژه و بک گراندش نور خوبی داشته باشن چون وقتی فلاش میزنه فقط سوژه نزدیک پر نور میفته و پشتش کاملا تیره میشه !!! و بدون فلاش خیلی تار به علت لرزش !! یعنی لرزشگیر انگار هیچ کاری نمیکنه

فعلا همینا
    مرسی
    شما برای عکس گرفتن در شب یا باید از سه پایه استفاده کنین که بستگی به سوژه داره! یعنی اگه سوژه در حال حرکت نباشه میتونین عکس خوبی با سه پایه بگیرین.
    و در حالت دوم شما میتونین ISO دوربین رو افزایش بدین (البطه کمی در عکس نویز ایجاد میکنه) در این حالت دوربین به نورها حساستر میشه و در نور کم کاربرد خوبی داره. با بالا بردن ISO شما شاتر بهتری بدست میارین، مثلا اگه هنگام عکس گرفتن با ISO 200 شما شاترتون 1/20 باشه با ISO 400 یا بیشتر شما شاترتون افزایش پیدا میکنه (مثلا میشه 1/25) و عکس بهتری میگیرین.

در مورد لنزهای لرزشگیر دار باید بگم که شما باید بعد از عمل فکوس کمی زمان بدین تا لرزشگیر عمل کنه حدود 2 ثانیه. اگر بلا فاصله عکس بگیرین لرزشگیر خوب عمل نمیکنه.
    در حالتهای معمولی هم در روز بهتره لرزشگیر رو غیر فعال کنین چون هم عمر لنز بیشتر میشه هم اینکه مصرف باطری دوربین کمتر میشه.
    Afshin.Prt تشکر می‌کند.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام

فعلا همینا
    مرسی
    لنز مکمل برای این لنز مورد اشاره شما این لنز است EF-S 55-250mm f4-5.6 IS

دوربین های SLR مثل دوربین های کامپکت آن مد مورد نظر را ندارد خودتان میبایست اقدام کنید. با 3 پایه و .... مقالات سایت

برای عکسهای شارپ اولا مقالات سایت دوما کار با دوربینتان را تجربه کنید و با استفاده از مفاهیمی که با آنها آشنا خواهید شد سعی در تمرین و ممارست ..... بهترین نتیجه را میدهد. یعنی رفتار لنزتان را بشناسید. با مفاهیم پایه ای آشنا شوید.... الی آخر ( مقالات سایت ) البته قصد جسارت نیست این راهیست که همه رفته ایم... در مورد نورپردازی بحث ها بسیار گسترده است ولی این طبیعی است و به محدوده کارایی فلش دوربینتان و تنظیمات مربوط خواهد بود .... اجازه دهید اول با مفاهیم پایه ای آشنا شویم بعدا یا در این تاپیک یا تاپیک های مورد نظر در باره آن صحبت خواهیم کرد... چون در غیر اینصورت مثل این خواهد بود که فردی پشت رل بشیند و از اولین رهگذر سراغ دنده یک ماشین را بگیرد.
    .
    .
    .

در مورد لنزهای لرزشگیر دار باید بگم که شما باید بعد از عمل فکوس کمی زمان بدین تا لرزشگیر عمل کنه حدود 2 ثانیه. اگر بلا فاصله عکس بگیرین لرزشگیر خوب عمل نمیکنه.
    در حالتهای معمولی هم در روز بهتره لرزشگیر رو غیر فعال کنین چون هم عمر لنز بیشتر میشه هم اینکه مصرف باطری دوربین کمتر میشه.

من هیچ منبعی معتبری در این زمینه ندیده ام تمامی لرزشگیر لنزها رفتار خاص خود را دارند یعنی این مورد بیشتر به رفتار لرزشگیر یک لنز مربوط خواهد بود تا یک قانون کلی... اگر در مدار باشد در حد کارایی اش به شما جواب خواهد داد. اگر زمانی به این نتیجه رسیدید که از جنسی استفاده کمتر کنید تا خراب نشود توصیه بهتر اینست از اول آن جنس را خریداری نکنید. این بهترین راه ممکنه است.
    .
    .
    .
    در آخر چند مورد که به ذهن من میرسد.

منوط به نورسنجی درست.

اول قانون عمومی یک بخش بر فوکال لنت

دوم تمرکز یعنی سعی در کمترین لرزش هنگام فشار دادن شاتر

سوم فکوس صحیح ...اطمینان از فکوس مناسب لنز یعنی لنزتان مشکل فرانت و بک فکوس نداشت باشد.

چهارم لرزشگیر عملکرد آن تابعی از لرزش دست شماست نه حرکت سوژه

پنچم در صورت نبود فلش اکسترنال استفاده از فلش دوربین با توجه به نور محیط خودتان را به یک نورسنج معقول برسانید . منظور کلی اینست که اگر ابزارتان کشش ارایه کار در جایی را برایتان ندارد این شما هستید که میبایست با استفاده از تجربه کسب شده ( منوط به دانستن مفاهیم پایه ای و تجربه خودتان ) به بهترین تنظیمات مورد نظرتان برسید

ششم بعضی موارد ابزار کشش ثبت مورد نظرتان را ندارد. در این صورت لنزهای دیاف باز و دوربین های با ایزو های بالاتر بهمراه ویرایش مناسب یا در صورت مهیا نبودن این موارد استفاده از نورپردازی های خاص چاره ساز خواهد بود.

هفتم : همیشه مواردی هست که ممکن است من ندانم

موفق باشید
    Mashhadi Vahid، Pooyan، partow و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    127

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    من هیچ منبعی معتبری در این زمینه ندیده ام تمامی لرزشگیر لنزها رفتار خاص خود را دارند یعنی این مورد بیشتر به رفتار لرزشگیر یک لنز مربوط خواهد بود تا یک قانون کلی... اگر در مدار باشد در حد کارایی اش به شما جواب خواهد داد.
    این جمله دقیقا در manual لنزهای nikon که لرزشگیر دارند نوشته شده.
    Notes on using vibration reduction:
    'Wait until the image in the viewfinder stops vibrating before fully depressing the shutter release button after you have lightly pressed the shutter release button'

کد:
    http://www.flickr.com/groups/356195@N23/discuss/72157605016619598
    کد:
    http://www.mailinglistarchive.com/Nikon_D-SLR@yahoogroups.com/msg09970.html
    نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai نمایش پست ها
    اگر زمانی به این نتیجه رسیدید که از جنسی استفاده کمتر کنید تا خراب نشود توصیه بهتر اینست از اول آن جنس را خریداری نکنید. این بهترین راه ممکنه است.
    لرزشگیر سیستم حساسی هست و نیاز به نگهداری بیشتری نسبت به لنزهای معمولی داره.

من صحبتی از خراب شدن نزدم!
    به نظر شما لنز 18-55 که اصلا تله نداره نیازی به لرزشگیر داره در روز روشن؟
    ویرایش توسط behnamarena : Tuesday 17 March 2009 در ساعت 13:32

صفحه 18 از 38 نخستنخست ... 8 14 15 16 17 18 19 20 21 22 28 ... آخرینآخرین