صفحه 15 از 38 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 377
Like Tree674تشکر

موضوع: Canon EOS 450D/ Digital Rebel XSi

كاربر همراه amirmisagh آواتار ها
    تشکر کرده
    659

پیش فرض پاسخ: Review جدید از مایکل ریچمن

سلام
    قیمت این دوربین در حال حاضر چه قدر است؟
    آیا کسی قیمت گرفته؟

كاربر آشنا mohammad b آواتار ها
    تشکر کرده
    31

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 450D/Digital Rebel XSi

سلام

آقا یکی بگه این خلاصه حرفهای آقای ریچمن چیه؟ ما که انگلیسی بلد نیستیم

زکات علم یاد دادن است

ببخشید بخاطر پررویی بنده
    Aramis_312 تشکر می‌کند.

كاربر همراه usef آواتار ها
    تشکر کرده
    4817

REVIEW کامل 450D توسط Imaging Resource منتشر شد

کد:
    http://www.imaging-resource.com/PRODS/XSI/XSIA.HTM
    نکته جالب اینکه سیستم AF این دوربین در این سایت در مجموع خوب ارزیابی شده است(برخلاف یکی دو نقد نسبتا منفی در ریویوهای دیگر ) , حتی در نور کم , همچنین IQ این دوربین مطابق معمول سایر review ها عالی ارزیابی شده است .در تصویر نمونه ای که از D300 نیکون با 450D در IS01600 مقایسه شده به وضوح 450D جزییات بیشتری را ثبت کرده است همچنین تصویری از ISO 100,1600 دوربینهای CANON 5D ,400D , NIKON D700,D300 در مقایسه با 450D که بر کیفیت عالی خروجی این دوربین مهر تایید میزند.
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

كاربر همراه
    تشکر کرده
    352

نقل قول نوشته اصلی توسط usef نمایش پست ها
    REVIEW کامل 450D توسط Imaging Resource منتشر شد

.در تصویر نمونه ای که از D300 نیکون با 450D در IS01600 مقایسه شده به وضوح 450D جزییات بیشتری را ثبت کرده است همچنین تصویری از ISO 100,1600 دوربینهای CANON 5D ,400D , NIKON D700,D300 در مقایسه با 450D که بر کیفیت عالی خروجی این دوربین مهر تایید میزند.
    مایکل ریچمن در مقایسه این دوربین با D300 میگه

I would judge the D300 to have approximately a full one stop noise advantage over the Canon XSi, which is no bad thing at all, since the D300 is the lowest noise consumer camera I've yet seen, and the XSi is considerably less expensive.

ولی تست سایت Imaging-Resource در ایزو 1600 حداقل خلاف حرفهای مایکل ریچمن رو نشون میده !
    Canon PowerShot G6

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

با عرض سلام و خسته نباشيد خدمت کاربران و مديران فروم
    اين اولين پست من هست و شايد هم آخرين!
    فقط مي خواستم از زحمات و راهنمايي هاي همه عزيزان تشکر کنم. من خيلي وقته از مطالب واقعا مفيد همه شما استفاده مي کنم و همين راهنمايي ها باعث شد که بالاخره بتونم 450D بخرم. خدمت دوستاني که قيمت رو مي خواستن عرض کنم که من دوربين رو با گارانتي آهونگار و بيمه بدنه و همون لنز معروف منتهي استابلايزر دار گرفتم 890 هزار تومن. متاسفانه نتونستم منتظر بمونم تا قيمتش 850 بشه!
    عرض کنم که در کل دوربين خوبيه ولي به نظر من زياد هم با 400D فرقي نداره. چون قبلا با 400D عکاسي کردم. به نظر من ارزش نداشت 200 هزار تومن بابت Live View که اصلا سرعت جالبي نداره بيشتر پول بدم. بقيه رو هم که خودتون بهتر مي دونيد. ال سي دي بزرگ ، Spot ، کمي سرعت بيشتر و.... که باز هم چندان فرقي با 400D نمي کنه! :::big grin:::باز هم به نظر من اگر قصد خريد دوربين داريد همون 400D رو بخريد وبه همراه يه لنز خوب. کاش من هم همين کار رو مي کردم! ضمناً به گفته سايت هاي ريويو معتبرAuto focus هم اشکالاتي داره که اميدوارم با فيرم وير کانن حل بشه.
    با آرزوي سربلندي و موفقيت براي همه جوانان
    shabab و heiran تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4817

نقل قول نوشته اصلی توسط hadicivil نمایش پست ها
    فقط مي خواستم از زحمات و راهنمايي هاي همه عزيزان تشکر کنم. من خيلي وقته از مطالب واقعا مفيد همه شما استفاده مي کنم و همين راهنمايي ها باعث شد که بالاخره بتونم 450D بخرم. خدمت دوستاني که قيمت رو مي خواستن عرض کنم که من دوربين رو با گارانتي آهونگار و بيمه بدنه و همون لنز معروف منتهي استابلايزر دار گرفتم 890 هزار تومن. متاسفانه نتونستم منتظر بمونم تا قيمتش 850 بشه!
    عرض کنم که در کل دوربين خوبيه ولي به نظر من زياد هم با 400D فرقي نداره. چون قبلا با 400D عکاسي کردم. به نظر من ارزش نداشت 200 هزار تومن بابت Live View که اصلا سرعت جالبي نداره بيشتر پول بدم. بقيه رو هم که خودتون بهتر مي دونيد. ال سي دي بزرگ ، Spot ، کمي سرعت بيشتر و.... که باز هم چندان فرقي با 400D نمي کنه! :::big grin:::باز هم به نظر من اگر قصد خريد دوربين داريد همون 400D رو بخريد وبه همراه يه لنز خوب. کاش من هم همين کار رو مي کردم! ضمناً به گفته سايت هاي ريويو معتبرAuto focus هم اشکالاتي داره که اميدوارم با فيرم وير کانن حل بشه.
    دوربین جدیدتان مبارک
    خوب کاش میتوانستید فقط کمی بیشتر صبر کنید قیمت این دوربین در حال حاضر افت خوبی کرده آخرین باری که قیمت کردم روز پنج شنبه (87/05/03) بود که 820 با گارانتی ایده آل بود(خ جمهوری پاساژ حافظ) که اگر قیمت لنز آنرا کم کنید 700 برای بدنه میشود که با توجه به امکانات آن قیمت مناسبی به نظر میرسد.
    خوب اگر شما به live view - نور سنجی نقطه ای - 2MP بیشتر و سیستم فوکوس بهتر از 400D احتیاج نداشتید برای شما 400D انتخاب بهتری محسوب میشد هرچند با 150 تومان تفاوت قیمت این دو دوربین شاید نشود لنز خیلی بهتری تهیه کرد اما حداقل میشد لوازم جانبی مورد نیاز مثل فیلتر -کیف - سه پایه و .... را تهیه کرد.

به هر حال شما خریدتان را انجام داده اید و مطمئنا قبلیتهای بیشتر این دوربین نسبت به 400D دیر یا زود به کارتان خواهد آمد.
    shabab، heiran و hadicivil تشکر می‌کنند.

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط hadicivil نمایش پست ها

سلام

امیدوارم که این آخرین پست شما نباشه وشما رو بیشتر ببینیم...فکر میکنم زیادی به 450 دی نا امید هستید اما مطمئن باشید قابل مقایسه با 400 دی اصلا نیست و دوربین بسیار خوبی هم هست یه نگاه به لینک زیر بندازید و این review رو از 450دی ببینید و به مقایسه عکسهای اون در ایزوهای مختلف با دوربین های دیگه و بقیه مقایسه ها توجه کنید مطمئن باشید نظرتون عوض خواهد شد... راستی مبارک باشه

کد:
    http://www.the-digital-picture.com/Reviews/Canon-EOS-Rebel-XSi-450D-Digital-SLR-Camera-Review.aspx
    shabab، hadicivil و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

نقل قول نوشته اصلی توسط usef نمایش پست ها
    دوربین جدیدتان مبارک
    خوب کاش میتوانستید فقط کمی بیشتر صبر کنید قیمت این دوربین در حال حاضر افت خوبی کرده آخرین باری که قیمت کردم روز پنج شنبه (87/05/03) بود که 820 با گارانتی ایده آل بود(خ جمهوری پاساژ حافظ) که اگر قیمت لنز آنرا کم کنید 700 برای بدنه میشود که با توجه به امکانات آن قیمت مناسبی به نظر میرسد.
    خوب اگر شما به live view - نور سنجی نقطه ای - 2MP بیشتر و سیستم فوکوس بهتر از 400D احتیاج نداشتید برای شما 400D انتخاب بهتری محسوب میشد هرچند با 150 تومان تفاوت قیمت این دو دوربین شاید نشود لنز خیلی بهتری تهیه کرد اما حداقل میشد لوازم جانبی مورد نیاز مثل فیلتر -کیف - سه پایه و .... را تهیه کرد.

به هر حال شما خریدتان را انجام داده اید و مطمئنا قبلیتهای بیشتر این دوربین نسبت به 400D دیر یا زود به کارتان خواهد آمد.
    يعني با وجود اينهمه حرف وحديثي كه راجب فوكوس اين دوربين هست ، بازهم از 400D بهتر عمل ميكنه ؟

تشکر کرده
    4817

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    يعني با وجود اينهمه حرف وحديثي كه راجب فوكوس اين دوربين هست ، بازهم از 400D بهتر عمل ميكنه ؟

این موضوعی است که در تمام review های این دوربین به آن اشاره شده است
    در مورد این حرف حدیث ها که در گوشه کنار نت دیده ام یک جمع بندی در همین تاپیک قرار دادم فکر میکنم به جز موارد خرابی سخت افزاری که نیاز به تعویض لنز یا دوربین است در بقیه موارد همان عوامل بیشتر دخیل هستند.

من تقریبا تمام این تاپیک ها را با دقت خوانده ام و اگر بخواهم نتیجه گیری کوتاهی در این باره خدمت دوستان فروم عرض کنم باید به موارد زیر اشاره کنم
    -خیلی از این تاپیک ها ناشی از عدم شناخت ابزار از سوی کاربرانی است که به تازگی از دنیای SLR LIKE و p&s مهاجرت کرده اند (مثلا استفاده از زمان نور دهی طولانی و لرزش -1/10S)
    - مشکل در بدنه که باستفاده از گارانتی و تعوض آن با بدنه جدید مشکل حل شده (پس مشکلات واضح در سیستم AF این دوربین عمومیت ندارد)
    - ایراد در لنز کیت که در این موارد پس از جایگزینی لنز مشکل حل شده است
    - مقایسه تصاویر حاصل از AF معمولی این دوربین با عکسهای که در حالت contrast-detect auto-focus ثبت میشود(که اصولا به دلیل ماهیت فوکوس نوع دوم معمولا بهترین و دقیقترین فوکوس نتیجه میشود هرچند فرایند فوکوس در این حالت بسیار طولانی تر است)
    -و بلاخره اینکه متاسفانه سیستم فوکوس این دوربین سرعت , دقت و اطمینان برادر بزرگتر خود (40D ) را ندارد( سیستم AF در 40D واقعا بی نظیر است -سری باین لینک بزنید و مقایسه AF آنرا با غولی همانند EOS-1D Mark II ببینیدwww.wlcastleman.com-همین مسئله سطح توقعات را از دوربین 450D بیجهت بالا برده است)
    shabab تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

ممنون از همه عزيزان
    من هم قبول مي کنم که نويز در ايزو 1600 نسبت به 400D کمتره و حتماً ساير امکانات بهتر عمل مي کنند ولي در کل 400D براي من بهتر بود. به قول دوستمون لااقل مي تونستم کيف بهتري بخرم. حالا بگذريم!!
    راجع به خود دوربين؛ من که تا حالا براي فوکوس از نقطه مرکزي استفاده کردم. البته 9 نقطه فوکوس در فاصله کمتر خوب کار ميکنه ولي نمي دونم چرا وقتي مي خوام مثلاً از کوه عکس بگيرم عکس ها با 9 نقطه فوکوس تو کراپ 100% بلور هستند. من اغلب براي سوژه هاي ثابت و دور از Live View يا نقطه مرکزي استفاده مي کنم. با اينکه Live view سرعت کمي داره ولي واقعاً فوکوس دقيقي داره.
    ضمناً يکي از دلايل ديگه‌اي باعث شد اين دوربين رو بخرم استابلايزر لنز بود. با اينکه مي تونم شاتر رو تا 0.3 ثانيه بدون 3 پايه ثابت نگه دارم ولي در کل عکسهاي زياد جالبي نداره و در کيفيت عکسها با 18-55 بدون استابلايزر هيچ فرقي نداره. دليل ديگه اين بود که فکر مي کردم بايد شبيه 40D باشه که اصلا اينطور نيست.
    البته تصميم دارم به محض اينکه تونستم کمرم رو راست کنم و بدهي ها !! رو پرداخت کنم يه لنز درست حسابي بخرم...
    shabab، usef و Afshin.Prt تشکر می‌کنند.

صفحه 15 از 38 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... آخرینآخرین