صفحه 58 از 60 نخستنخست ... 8 48 54 55 56 57 58 59 60 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 571 تا 580 , از مجموع 594
Like Tree991تشکر

موضوع: Canon EOS 50D

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidmoghadam نمایش پست ها
    سلام
    یکی از دوستان از بنده پرسید که Canon 50D دارای تکنولوژی اینفرارد هست یا نه ؟ (گیرنده برای دریافت سیگنال ریموت کنترل) منم خیلی تو نت گشتم ولی چیزی نتونستم پیدا کنم و گفتم که مثل همیشه به اساتید اینجا متوسل بشم

ممنون
    نخیر
    vahidmoghadam و darkness_land تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

دوربين من امروز به دستم رسيد 50d , زياد فرصت نکردم باهاش کار کنم اما هرچی گشتم نتونستم دکمه * رو برای تنظيم ديافراگم ست کنم
    الان چه در حالت ليو ويو چه وقتی روی ويزوره دکمه * رو بزنم فکوس ميکنه
    اما من ميخوام واسه تنظيم ديافراگم ازش استفاده کنم و ديال هم که شاتر رو تنظيم ميکنه
    از کجا بايد تغييرش بدم ؟

كاربر همراه MAHosseini آواتار ها
    تشکر کرده
    5515

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    دوربين من امروز به دستم رسيد 50d , زياد فرصت نکردم باهاش کار کنم اما هرچی گشتم نتونستم دکمه * رو برای تنظيم ديافراگم ست کنم
    الان چه در حالت ليو ويو چه وقتی روی ويزوره دکمه * رو بزنم فکوس ميکنه
    اما من ميخوام واسه تنظيم ديافراگم ازش استفاده کنم و ديال هم که شاتر رو تنظيم ميکنه
    از کجا بايد تغييرش بدم ؟
    کلید پاور دوربین 3 حالته هست ، شما کلید رو روی اون خط که بالای ON هست قرار بدید .
    در حالت M دیال بالا دیاف و دیال پایین سرعت شاتر رو ست میکنه .
    Majix و shafaf تشکر می‌کنند.
    مهدی حسینی 500px

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

ممنون
    اين رو از تو منوال پيدا کردم اما ترجيح ميدادم همون هر دوش با ديال بالا باشه که راحت تر بشه تنظيم کرد
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

دوستان تاپیک 50D و کلیه عزیزانی که این دوربین را تجربه کرده اند لطفا بنده را راهنمایی کنند
    من جدیدا یک دوربین 50D خیلی تمیز پیدا کردم و قصد خریدش را دارم ولی یکی از دوستان می گه داشته و با فوکوس دوربین مشکل داشته!
    از دوستان کسی در این زمینه نظری نداره؟
    نقطه ضعف فاحشی هم اگر در این دوربین سراغ دارید لطفا بفرمایید
    با تشکر
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    دوستان تاپیک 50D و کلیه عزیزانی که این دوربین را تجربه کرده اند لطفا بنده را راهنمایی کنند
    من جدیدا یک دوربین 50D خیلی تمیز پیدا کردم و قصد خریدش را دارم ولی یکی از دوستان می گه داشته و با فوکوس دوربین مشکل داشته!
    با تشکر
    سلام
    من این دوربین رو چند سالی است که دارم..
    با لنز های 85-15 و 105-24 و 85 f1.8 و 50 f1.8 و 85-17 و 200-70 و 200-28 و 55-18 و شاید یکی دو لنز دیگر که فقط برای تست دستم بوده کار کرده ام.
    تنها ایرادی که از نظر فوکوس با آن مواجه بودم با لنز 50 1.8 بود که اونم با تنظیم از طریق micro adjastment بهتر شد! و این مورد با 3 لنز 50 پابرجا بود!
    اگر نداشتن مود فیلم برداری و کمی نویز زیاد نسبت به دوربین های هم رده برایتان زیاد مهم نباشد، به نظرم دوربین بسیار خوبی است.
    msh2200، farshad.s و shafaf تشکر می‌کنند.
    هيچ صيادي در جوي حقيري که به گودالي مي ريزد، مرواريدي صيد نخواهد کرد.
    .
    محسن سيفي

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط msh2200 نمایش پست ها
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط netwalker نمایش پست ها
    اگر نداشتن مود فیلم برداری و کمی نویز زیاد نسبت به دوربین های هم رده برایتان زیاد مهم نباشد، به نظرم دوربین بسیار خوبی است.
    درود بر شما

پیرو فرمایشات اقای سیفی عرض کنم که بنده فکر میکنم تا حدی از بعضی دوربین های هم رده خودش بهتر باشه.( برعکس نظر ایشان) اگر از نظر امکانات بررسی کنیم به عنوان مثال از ۶۰دی بهتر است ولی از نظر خروجی عکس میتونم بهتون اطمینان بدم که ۵۰ دی به مراتب بهتره.در سایت The-Digital-Picture.com features Canon DSLR Camera and Lens Reviews, News, Deals and Tips اگر خروجی لنزهای رو بر روی بدنه این دو دوربین مقایسه کنید متوجه تفاوت بسیار زیادشون میشید.به عنوان مثال برای لنز 250-55 که من نگاه می کردم در ۵۰دی خروجی به مراتب شارپ تر است.به طوری که خود من اونقدر وسوسه شدم که اگه ۵۰ تمیز گیر بیارم بخرم.

البته این تفاوت خروجی عکس رو در بدنه های دیگه ای هم دیدم که در یک نسل٬ مدل قدیمی تر خروجی بهتری داشته و در عوض مدل جدید تر امکانات بیشتر.حالا بستگی به عکاس داره که دنبال چی باشه.

موفق باشید
    msh2200 و netwalker تشکر می‌کنند.

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad.s نمایش پست ها
    درود بر شما

پیرو فرمایشات اقای سیفی عرض کنم که بنده فکر میکنم تا حدی از بعضی دوربین های هم رده خودش بهتر باشه.( برعکس نظر ایشان) اگر از نظر امکانات بررسی کنیم به عنوان مثال از ۶۰دی بهتر است ولی از نظر خروجی عکس میتونم بهتون اطمینان بدم که ۵۰ دی به مراتب بهتره.در سایت The-Digital-Picture.com features Canon DSLR Camera and Lens Reviews, News, Deals and Tips اگر خروجی لنزهای رو بر روی بدنه این دو دوربین مقایسه کنید متوجه تفاوت بسیار زیادشون میشید.به عنوان مثال برای لنز 250-55 که من نگاه می کردم در ۵۰دی خروجی به مراتب شارپ تر است.به طوری که خود من اونقدر وسوسه شدم که اگه ۵۰ تمیز گیر بیارم بخرم.

البته این تفاوت خروجی عکس رو در بدنه های دیگه ای هم دیدم که در یک نسل٬ مدل قدیمی تر خروجی بهتری داشته و در عوض مدل جدید تر امکانات بیشتر.حالا بستگی به عکاس داره که دنبال چی باشه.

موفق باشید
    عرضم این بود که عدم وجود مود فیلم برداری و نویز بیشتر نسبت به دوربین های هم رده اگر برایشان مهم نباشد به نظرم از دوربین های هم رده بهتر است.
    من هم در تایید فرمایش شما عرض کنم که یک لنز 85-15 رو بر روی همین 2 دوربین که شما فرمودید امتحان کردم.. به نظرم بهترین کیفیتی که از 85-15 دیده بودم روی این دوربین بود. فکوس و شارپنس واقعا عالی بود. یادمه جایی در مورد چگالی پیکسل های این دوربین خوانده بودم که چگالی پیکسل سنسور این دوربین نسبت به هم رده های خودش در نیکون و کنون بیشتر است!!
    msh2200، Dariush Chegini و farshad.s تشکر می‌کنند.
    هيچ صيادي در جوي حقيري که به گودالي مي ريزد، مرواريدي صيد نخواهد کرد.
    .
    محسن سيفي

كاربر بسیار فعال farshad.s آواتار ها
    تشکر کرده
    9086

نقل قول نوشته اصلی توسط netwalker نمایش پست ها
    عرضم این بود که عدم وجود مود فیلم برداری و نویز بیشتر نسبت به دوربین های هم رده اگر برایشان مهم نباشد به نظرم از دوربین های هم رده بهتر است.
    من هم در تایید فرمایش شما عرض کنم که یک لنز 85-15 رو بر روی همین 2 دوربین که شما فرمودید امتحان کردم.. به نظرم بهترین کیفیتی که از 85-15 دیده بودم روی این دوربین بود. فکوس و شارپنس واقعا عالی بود. یادمه جایی در مورد چگالی پیکسل های این دوربین خوانده بودم که چگالی پیکسل سنسور این دوربین نسبت به هم رده های خودش در نیکون و کنون بیشتر است!!
    عذرخواهی میکنم ظاهرا حرف من و شما یکیه ولی من اشتباه برداشت کردم :)

در مورد چگالی پیکسل هم حق با شماست نسبت به ۶۰دی پیکسل های بزرگتری دارد ( در یک سایز سنسور یکی ۱۸ مگاپیکسل است و یکی ۱۵ )
    msh2200، netwalker و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه msh2200 آواتار ها
    تشکر کرده
    4653

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad.s نمایش پست ها
    درود بر شما

موفق باشید
    ضمن تشکر بابت توجهتون،
    سوالی برای من پیش آمده!
    من خودم که تست می گرفتم از نظر نویز در ایزو بالا کیفیت این دوربین نسبت به 60D و 7D بد نبود و در برخی زوایا بهتر هم بود!
    دراین مقایسه هم این تفاوت وجود داره! بعنوان مثال وقتی روی برگه پاسور کادر کراپ را قرار می دهم بنظر می رسه تصویر 50D نسبت به بقیه مدل ها شارپتره!!
    بنظرتون این تفاوت شارپی و سطح نویز در بخشی از کادر دلیل خاصی داره؟
    باتوجه به تعطیلی فروم در تلگرام پاسخگوی دوستان هستم:Telegram:@msh2200
    تولید کیف سه پایه
    تجهیزات

صفحه 58 از 60 نخستنخست ... 8 48 54 55 56 57 58 59 60 آخرینآخرین