صفحه 55 از 60 نخستنخست ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 541 تا 550 , از مجموع 594
Like Tree991تشکر

موضوع: Canon EOS 50D

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط Farzad41 نمایش پست ها
    سلام
    خوب من خیلی وقته که دوست دارم یک دوربین حرفه ای داشته باشم....و چون خرید نو آن برام سخته و این موقعیت خوبیه و طرف هم آشناست و کار شو هم دیدم ، به صرافت افتادم تا بخرمش.برای همین میخوام بدونم که قیمت این نوع دوربین ها قیمت بدنه است یا یک لنز معمولی هم همراه داره ویا.....
    سپاسگزارم
    دوست گرامی اگر با دوربین های SLR کار نکرده​اید شاید این دوربین برایتان مناسب نباشد. به دولیلی که عرض می​کنم; یکی نویز زیاد و دیگری نداشتن مود فیلم برداری. البته با این اوصاف من از این دوربین راضی هستم. به نظرم و با توجه به برایندی که هم از قیمت فروش​ی که دوستان این فروم گذاشته بودند و هم قیمت هایی که از بازار به دست آوردم، بسته به تمیزی و کم کارکردی آن بشود بین 750 تا 950 آن را خریداری کرد!
    شاید اگر در تاپیک مربوطه بیشتر در زمینه خرید دوربین تحقیق کنید ضرر که نمی​کنید هیچ، شاید به نفع​تان هم باشد.
    موفق باشید.
    Farzad41 و ahmad k تشکر می‌کنند.
    هيچ صيادي در جوي حقيري که به گودالي مي ريزد، مرواريدي صيد نخواهد کرد.
    .
    محسن سيفي

كاربر همراه Arash Oskooie آواتار ها
    تشکر کرده
    102

نقل قول نوشته اصلی توسط netwalker نمایش پست ها
    دوست گرامی اگر با دوربین های SLR کار نکرده​اید شاید این دوربین برایتان مناسب نباشد. به دولیلی که عرض می​کنم; یکی نویز زیاد و دیگری نداشتن مود فیلم برداری. البته با این اوصاف من از این دوربین راضی هستم. به نظرم و با توجه به برایندی که هم از قیمت فروش​ی که دوستان این فروم گذاشته بودند و هم قیمت هایی که از بازار به دست آوردم، بسته به تمیزی و کم کارکردی آن بشود بین 750 تا 950 آن را خریداری کرد!
    شاید اگر در تاپیک مربوطه بیشتر در زمینه خرید دوربین تحقیق کنید ضرر که نمی​کنید هیچ، شاید به نفع​تان هم باشد.
    موفق باشید.

جناب صیفی عزیز
    بنده این دوربین را دارم و عکاسی تئاتر هم شاخه اصلی عکاسی بنده است و برای این ژانر ایزو بالا یک امر عادی است اما تا یحال نویزی ندیده ام که عکس من را خراب کند شاید دوربین شما اشکالی دارد وگرنه من که نویز غیرنرمالی در 50 دی ندیدم.
    موفق باشید
    Farzad41 تشکر می‌کند.
    آ ر ش ا سـکـو یـی

{ بـاوركـن كـه مـي تـوانـي آنـگـاه خـواهـي تـوانـسـت }

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

سلام دوستان
    یکی ار آشنا های من یک دستگاه Canon EOS 50D + Lens 17-40 1:4 USM Ultrasonic داره که میخواهم از ایشان یخرم خدود 3 ساله که اونو داره و باهاش کار میکنه راستش قیمت ندارم کسی میتونه راهنمایی کنه؟
    از همگی سپاسگزارم
    به نظر مي رسه اگه دوربين و لنز هردو سالم باشن به قيمت 1400000 تا 1500000 تومان بيارزه.
    Farzad41 تشکر می‌کند.

كاربر همراه netwalker آواتار ها
    تشکر کرده
    1003

نقل قول نوشته اصلی توسط arash.oskooie نمایش پست ها
    جناب صیفی عزیز
    بنده این دوربین را دارم و عکاسی تئاتر هم شاخه اصلی عکاسی بنده است و برای این ژانر ایزو بالا یک امر عادی است اما تا یحال نویزی ندیده ام که عکس من را خراب کند شاید دوربین شما اشکالی دارد وگرنه من که نویز غیرنرمالی در 50 دی ندیدم.
    موفق باشید
    سلام آقای اسکویی
    باید عرض کنم که به دو دلیل این مطلب را عرض کردم یکی بعد از مشاهده خروجی دوربین خودم در ایزو های بالا و دیگری بعد از مطالعه ری‌ویو های سایت هایی مانند the-digital-picture که وجود نویزهای بالا را در ایزوهای بالای 3200 را نمایش داده است. البته خودم هم گمان به خرابی دوربین بردم ولی بعد از مراجعه به تعمیرگاه مرکزی دوربین، مشخص کردند که وجود نویز بیش از حد در این دوربین معمول است (معروف بود به سلطان نویز!) هم اینکه با یکی از اساتید سایت مطرح کردم و ایشان هم همان مطلب آقای قاسمی را فرمودند.
    البته ناگفته نماند که من همواره سعی می کنم با ایزوهای پایین عکاسی کنم و یا در صورت نیاز در لایت روم اگر نویزی باشد برطرف می‌کنم.
    ارادتمندیم.
    Farzad41 تشکر می‌کند.
    هيچ صيادي در جوي حقيري که به گودالي مي ريزد، مرواريدي صيد نخواهد کرد.
    .
    محسن سيفي

تشکر کرده
    102

نقل قول نوشته اصلی توسط netwalker نمایش پست ها
    سلام آقای اسکویی
    باید عرض کنم که به دو دلیل این مطلب را عرض کردم یکی بعد از مشاهده خروجی دوربین خودم در ایزو های بالا و دیگری بعد از مطالعه ری‌ویو های سایت هایی مانند the-digital-picture که وجود نویزهای بالا را در ایزوهای بالای 3200 را نمایش داده است. البته خودم هم گمان به خرابی دوربین بردم ولی بعد از مراجعه به تعمیرگاه مرکزی دوربین، مشخص کردند که وجود نویز بیش از حد در این دوربین معمول است (معروف بود به سلطان نویز!) هم اینکه با یکی از اساتید سایت مطرح کردم و ایشان هم همان مطلب آقای قاسمی را فرمودند.
    البته ناگفته نماند که من همواره سعی می کنم با ایزوهای پایین عکاسی کنم و یا در صورت نیاز در لایت روم اگر نویزی باشد برطرف می‌کنم.
    ارادتمندیم.
    جناب صیفی عزیز

راستش نهایتا ایزو 1600 در عکاسی تئاتر، برای من کافی است البته با توجه به لنز 70-200 اف 2.8 که جبران ایزو را برایم میکند البته خودتان میدانید که نور در تئاتر عمدتا تاریک است اما نویزی نداشتم تابحال که آزار دهنده باشد تا لان لازمم نشده با3200 کار کنم اما این بار که برای عکاسی بروم حتما آزمایش میکنم . شاید هم من به دوربین خودم متعصب هستم و عرق دارم که نویزش را نمی بینم ولی در کل بسیار دوربین خوبی است و دوست داشتنی فقط یک 5 دی مارک 2 می تواند من رو به دل کندن قانع کند.
    در لینک پایین عکس های بنده از تئاتر است که با همین دوربین گرفته شده البته اگزیف هم قید شده است.

عکاسی سینما و تئاتر

موفق باشد
    Farzad41 و netwalker تشکر می‌کنند.
    آ ر ش ا سـکـو یـی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2901

در لینک پایین عکس های بنده از تئاتر است که با همین دوربین گرفته شده البته اگزیف هم قید شده است.

http://forum.akkasee.com/showthread....ht=#post251228
    در ایزو 200 نباید هم نویز داشته باشه، مگه اینکه سنسور یه کامپکت روش باشه!

اما شکی درش نیست که تا حدی پرنویزه این دوربین، من از ایزو 400 به بالا خصوصا تو نقاط تاریک به راحتی نویز رو میتونستم ببینم. از ایزو 3200 که بهتره چیزی نگیم چون بیشتر تبلیغاتیه تا کاربردی.
    ولی این معنیش این نیست که دوربین بدیه. شاید یکم نویزش زیاد باشه اما نقاط مثبت زیادی هم داره. هرچند که الان دیگه بحث سر اینجور چیزا بی حاصله چون به اندازه کافی عیب و ایراداش و خوبیاش واسه همه روشنه. از طرفیی هم دیگه به ارشیو کنون فرستاده شده.

ولی در کل بسیار دوربین خوبی است و دوست داشتنی فقط یک 5 دی مارک 2 می تواند من رو به دل کندن قانع کند.
    همون طور که من رو قانع کرد!
    Farzad41 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    102

نقل قول نوشته اصلی توسط M.R.Mir نمایش پست ها
    در ایزو 200 نباید هم نویز داشته باشه، مگه اینکه سنسور یه کامپکت روش باشه!

اما شکی درش نیست که تا حدی پرنویزه این دوربین، من از ایزو 400 به بالا خصوصا تو نقاط تاریک به راحتی نویز رو میتونستم ببینم. از ایزو 3200 که بهتره چیزی نگیم چون بیشتر تبلیغاتیه تا کاربردی.
    ولی این معنیش این نیست که دوربین بدیه. شاید یکم نویزش زیاد باشه اما نقاط مثبت زیادی هم داره. هرچند که الان دیگه بحث سر اینجور چیزا بی حاصله چون به اندازه کافی عیب و ایراداش و خوبیاش واسه همه روشنه. از طرفیی هم دیگه به ارشیو کنون فرستاده شده.

همون طور که من رو قانع کرد!

5ی مبارکتون باشه وگوارای وجود

در ایزو 200 نباید هم نویز داشته باشه، مگه اینکه سنسور یه کامپکت روش باشه
    من به عکسام در ایزو 200 مجدد دقت کردم به جز یک عکس که اون هم از فوکوس نبودن تصویر هست در باقی نویزی ندیدم
    اگر توضیح بیشتر بدید ممنون میشم.

حالا شما 5دی دار شدید دل مارو نسوزونید که

الان دیگه بحث سر اینجور چیزا بی حاصله چون به اندازه کافی عیب و ایراداش و خوبیاش واسه همه روشنه. از طرفیی هم دیگه به ارشیو کنون فرستاده شده.
    Farzad41 و M.R.Mir تشکر می‌کنند.
    آ ر ش ا سـکـو یـی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    2901

منظورم این بود که زیر و بم این دوربین واسه همه دراومده و چیز پنهان یا ناگفته ای ازش نمونده.
    منم تایید کردم که تا 400 نویز آزارنده ای نداره. اما ایزو های بالاش ناامید کنندن

من یکسال داشتمش و بسیار هم ازش راضی بودم، واسه من خیلی خوب بود.
    حالا شما 5دی دار شدید دل مارو نسوزونید که
    نفرمایید، امیدوارم به دل خوش و شادی از دوربینتون لذت ببرین و وقتی 5DIII خریدین یه شاتم به یاد من بزنید!
    Farzad41 تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    32

سلام
    میخواستم یدونم تعداد شات های یک دوربین Canon 50D را چطور میشه بدست آورد.....؟

تشکر کرده
    102

سلام
    میخواستم یدونم تعداد شات های یک دوربین Canon 50D را چطور میشه بدست آورد.....؟
    به تعمیرگاه مرکزی و خدمت آقای قاسمی بروید ایشان نرم افزار مخصوص این مورد را دارند و تمامی زیر رو بم دوربین را تا جایی که حتی چه لنزی بر روی بادی بسته شده است را برایتان روشن میکنند. البته اگر تهران هستید.
    موفق باشید
    Farzad41 تشکر می‌کند.
    آ ر ش ا سـکـو یـی

صفحه 55 از 60 نخستنخست ... 5 45 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... آخرینآخرین