صفحه 51 از 87 نخستنخست ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 501 تا 510 , از مجموع 865
Like Tree2532تشکر

موضوع: Canon EOS 5D Mark II

كاربر همراه Chik آواتار ها
    تشکر کرده
    551

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 5D MK II

نقل قول نوشته اصلی توسط Kourosh Kahal نمایش پست ها
    با لنزهای متفاوت ؟
    سه تا بدنه 5d IIخراب چطور یکجا جمع شده بودند؟

من رو هم به شک انداختید. تست کردم موردی ندیدم. مطمئنید از لنزتون نیست؟
    بله. با لنزهایی که داشتم. 100 ماکرو- 100-400 ، 70-200، 50 ، 24-105 ،24-70 ،.....
    در دیاف های مختلف و فقط و فقط نقطه فوکوس سمت چپ. این مسئله برای خود شرکت گارانتی کننده هم عجیب بود.

اگه خواستین نمونه عکی با کراپ 100% با 3 سنسور مختلف را که قبلا گرفتم را میگذارم
    یک عکس خوب گویاتر از هزار نامه است.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    21

پیش فرض پاسخ : پاسخ: Canon EOS 5D MK II

سلام
    دوست داشتم اولین پستم تو فروم بعد از 2 سال مطالعه در اینجا با این مضمون نباشه!

2 روز پیش یک کیت 5 دی مارک 2 از جای معتبر خریدم، امروز متوجه شدم در ویزور نقطه فوکوس بالایی وقتی روشن میشه، هاله ای قرمز رنگ هم بالاش به وجود می آد، خیلی آزار دهنده نیست ولی خوب چون نو هست ...
    ازش عکس هم گرفتم:

ممنون
    ویرایش توسط Amir Hossein.T : Wednesday 30 June 2010 در ساعت 01:00 دلیل: اشتباه در وارد کردن لینک عکس

كاربر فعال king4 آواتار ها
    تشکر کرده
    3583

مدتها پیش اطلاعیه ای از طرف کنن منتشر شد که به یک مشکل در دوربین های 1Ds و ... اشاره کرده بود و گفته بود که در بعضی از دوربین ها روی آینه یا سنسور آن مقداری روغن میریزه و باعث مشکلاتی میشه که میتونین برای تعمیر به نمایندگی های کنن مراجعه کنین.
    فکر کنم اگه کمی جستجو کنین میتونین متوجه بشین که این مشکل شما هم از همین روغن است یا نه.
    لینک خبر هم اینه:
    کد:
    http://community.the-digital-picture.com/blogs/news/archive/2009/05/14/canon-usa-service-notice-regarding-oil-spots-on-canon-eos-1d-1ds-mark-iii-sensors.aspx
    ویرایش توسط king4 : Wednesday 30 June 2010 در ساعت 02:59
    گالری عکس بهنام صفرزاده
    Nikon D600, Nikkor 24-70, Nikkor 70-200 VR II, Nikon SB-900, Nikon SB-800 2x

كاربر همراه Nami BH آواتار ها
    تشکر کرده
    208

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir Hossein.T نمایش پست ها
    سلام
    دوست داشتم اولین پستم تو فروم بعد از 2 سال مطالعه در اینجا با این مضمون نباشه!

2 روز پیش یک کیت 5 دی مارک 2 از جای معتبر خریدم، امروز متوجه شدم در ویزور نقطه فوکوس بالایی وقتی روشن میشه، هاله ای قرمز رنگ هم بالاش به وجود می آد، خیلی آزار دهنده نیست ولی خوب چون نو هست ...
    ازش عکس هم گرفتم:

ممنون
    اگه همه جوره اطمینان دارین که این مشگل با همین خصوصیات وجود داره ، ( حالا از روغن ریختن یا هر چی دیگه که باشه) به نظر من اصلا عادی و قابل اغماض برای یک دوربین نو نیست. و حتما به نظر من از طرق مختلف پیگیر قضیه باشید ( منظورم اینه که فقط نظر گارانتی دوربینتون را قبول نکنید) امیدوارم چیز مهمی نباشه.
    نکته ایی که میخوام بگم که شاید به دوربین شما اصلا ربطی نداشته باشه، اینه که به نظر من به جز شرکتی که نمایندگی اصلی برند های مختلف رو دارند (تازه در مورد اونا هم با کمی تردید) ، وارد کننده ها هر کاری از دستشون برمیاد، دقیق تر اگه بخوام بگم : موضوع سر اینه که همه دوستان قصه اجناس ریفرش شده به نوعی برگشتی از کنترل کیفیت و اینجور قضایا رو شنیده اند و این احتمال بر سر سود جویی این گونه وارد کننده ها وجود داره. همین یه هفته پیش بود که یه مغازه دار که قبلا تو یه مجموعه ایی که از ژاپن دوربین وارد میکردن بود، داشت تعریف می کرد (با افتخار) که چجوری ده، دوازده تا دی200 با همین مشکل رو چند سال پیش به یه واسطه با سابقه انداخته اند و اون هم تو بازار پخش کرده.
    این موضوعی نیست که عمومیت داشته باشه اما همیشه محتمل است.

pelk
    Guest

سلام
    من با یک مشکل خیلی جدی در 5d m2 برخورد کردم
    در نور دهی های بالای 2 ثانیه چند تا نقطه ی ضربدری بسیار کوچک اما ازار دهنده به طور ثابت در تمام عکسها هست.البته این نقاط در تمام عکسها هست و در نوردهی های بالای 1 یا 2 ثانیه با وضوح بیشتری دیدیه میشه...
    نکته ی خیلی عجیب و نا امید کننده اینه که من 2 بار دوربین رو عوض کردم و باز این مشکل وجود داره و برای بار سوم خودم شخصا به شرکت فروشنده (که البته از شرکتهای معتبر هم هست) مراجعه کردم و در اونجا 3 تا بادی دیگر رو هم تست کردم (جمعا 5 تا بادی!!!)اونها هم این مشکل رو داشت
    این رو هم بگم که این مشکل اصلا از روی حساسیت زیاد من نیست و فروشنده هم با دیدن عکسها ایراد رو تایید کرد
    میخوام ببینم از دوستان کسی تا به حال به چنین مشکلی بر خورده،5بار عوض کردن بادی و فکر اینکه بادی ششم هم این مشکل رو داشته باشه(قراره 10 روزه دیگه از بار جدیدشون بهم بدن)منو واقعا کلافه کرده
    دو نمونه با کراپ 100% پیوست شده
    خواهشا دوستان ببینن و راهنمایی کنن که اینها پیکسل سوختس یا ...
    از دوستایی هم که مارک2 دارن خواهش میکنم درب دوربین رو (بدون لنز) ببندن و بعد از 30 ثانیه نوردهی ببینن این مشکل برای دوربین اونها هم پیش میاد یا نه
    ممنون
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg ak2.jpg‏ (34.5 کیلو بایت, 97 بازدید)
    • نوع فایل: jpg ak1.jpg‏ (37.2 کیلو بایت, 374 بازدید)
    ویرایش توسط pelk : Saturday 10 July 2010 در ساعت 14:15
    king4 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

نقل قول نوشته اصلی توسط pelk نمایش پست ها

چقدر جالبه! البته قطعا ً مشکل پیکسلی نیست , یک ایراد نرم افزاریه
    (روش کلیک کنید؛ عکس بسته نمیشه ؟ ;) (شوخی بود))

تمام بدنه هایی که تست کردید , آخرین ورژن فرمور شرکت کانن رویشان نصب بوده ؟
    - مکان این ضربدر (ها) در همه عکسها ثابت است؟
    MZITech تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

pelk
    Guest

پیش فرض پاسخ : Canon EOS 5D MK II

بله جای نقطه ها در یک بدنه ثابت است و فقط با ایزو ها و نوردهی های مختلف کمرنگ و پررنگ میشه
    فرم ور هم آخرین ورژن که در همین چند وقت اخیر ارائه شده نبود و ورژن قبلیش بود
    البته من فکر نمیکنم ربطی به فرم ور داشته باشه و یا اینکه اصلا نرم افزاری باشه
    نکته ای که برام عجیبه اینه که چرا تا به حال تو هیچ فروم ایرانی یا خارجی چنین مشکلی گزارش نشده؟
    king4 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

بله جای نقطه ها در یک بدنه ثابت است و فقط با ایزو ها و نوردهی های مختلف کمرنگ و پررنگ میشه
    فرم ور هم آخرین ورژن که در همین چند وقت اخیر ارائه شده نبود و ورژن قبلیش بود
    البته من فکر نمیکنم ربطی به فرم ور داشته باشه و یا اینکه اصلا نرم افزاری باشه
    نکته ای که برام عجیبه اینه که چرا تا به حال تو هیچ فروم ایرانی یا خارجی چنین مشکلی گزارش نشده؟
    سلام:

این موضوع پارسال در فروم هایی صحبت شده بود. این رو از این بابت میگم که خیلی عجیب بنظر نیاد :)

اما در مورد این ضربدر. این موضوع برای من هیچ وقت اینگونه نبوده. اگر خاطرم باشد آن موقع هم که صحبت در این خصوص بود بیشتر مواردی گزارش شده بود که روی فرمت Jpeg عکس گرفته میشد و اگر ذهنم یاری کند نرم افزار Dpp یا نرم افزار دوربین؟! ( این یکی با تردید ) هات پیکسل رو به این شکل علامت میگذاشت. به هر شکل در فرمت خام ثبت کنید با Dpp و فوتوشاپ بررسی کنید ببینید این ضربدر را میبینید یا خیر؟ البته اگزیف عکس شما رو که دیدم ظاهرا روی Cs4 خروجی گرفته اید حالا بخاطر اینکه اطمینان پیدا کنید چگونه است : ثبت روی فرمت خام یکبار آنرا با Dpp باز کنید ورژن Dpp رو هم قید کنید و یکبار دیگر فرمت خام دوربین را با Acr امید است ضربدری نبینید جز یک هات پیکسل.

موفق باشید

كاربر بسیار فعال ajjadesa آواتار ها
    تشکر کرده
    2486

سلام
    من با یک مشکل خیلی جدی در 5d m2 برخورد کردم
    در نور دهی های بالای 2 ثانیه چند تا نقطه ی ضربدری بسیار کوچک اما ازار دهنده به طور ثابت در تمام عکسها هست.البته این نقاط در تمام عکسها هست و در نوردهی های بالای 1 یا 2 ثانیه با وضوح بیشتری دیدیه میشه...
    نکته ی خیلی عجیب و نا امید کننده اینه که من 2 بار دوربین رو عوض کردم و باز این مشکل وجود داره و برای بار سوم خودم شخصا به شرکت فروشنده (که البته از شرکتهای معتبر هم هست) مراجعه کردم و در اونجا 3 تا بادی دیگر رو هم تست کردم (جمعا 5 تا بادی!!!)اونها هم این مشکل رو داشت
    این رو هم بگم که این مشکل اصلا از روی حساسیت زیاد من نیست و فروشنده هم با دیدن عکسها ایراد رو تایید کرد
    میخوام ببینم از دوستان کسی تا به حال به چنین مشکلی بر خورده،5بار عوض کردن بادی و فکر اینکه بادی ششم هم این مشکل رو داشته باشه(قراره 10 روزه دیگه از بار جدیدشون بهم بدن)منو واقعا کلافه کرده
    از دوستایی هم که مارک2 دارن خواهش میکنم درب دوربین رو (بدون لنز) ببندن و بعد از 30 ثانیه نوردهی ببینن این مشکل برای دوربین اونها هم پیش میاد یا نه
    ممنون
    بنده تست کردم دوربین من این مشکل رانداشت
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    سجاد عبدالهی
    Canon EOS 5D Mark II/Canon EF 24-105mm f/4 L IS USM/Canon EF 50mm f/1.4 USM /Canon EF 180mm f/3.5 L USM Macro /Sigma 12-24mm f/4.5-5.6 EX DG

pelk
    Guest

از راهنمایی شما ممنونم
    حتما فرمت خام رو هم چک میکنم و اطلاع میدم

صفحه 51 از 87 نخستنخست ... 41 47 48 49 50 51 52 53 54 55 61 ... آخرینآخرین