صفحه 61 از 87 نخستنخست ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 601 تا 610 , از مجموع 865
Like Tree2532تشکر

موضوع: Canon EOS 5D Mark II

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

پیش فرض سوال از کسانی که 5DII رو دارن ...

من امروز، کل پست های این فروم رو که از سال 2008 نوشته شده بودند رو تا به امروز خوندم. نتیجه اینکه در خرید این بادی، بسیار دو دل تر و مردد تر شدم : از بابت تمامی مشکلات فنی که دوستان باهاش برخورده اند و نیز عدم شفافیت گارانتی ها در موارد مراجعه به آنها در قبال مشکلات مشتریان این دوربین. از دوستانی که این دوربین رو دارن، میخام بپرسم اگر 5DII رو نخریده بودند، الان چه گزینه بهتری رو (با همون بودجه یا کمی بالاتر) برای خودشون مد نظر داشتن؟ لطفاً به بنده هم پیشنهاد بدهند.

كاربر فعال Daruosha آواتار ها
    تشکر کرده
    1873

نقل قول نوشته اصلی توسط metalinox نمایش پست ها
    من امروز، کل پست های این فروم رو که از سال 2008 نوشته شده بودند رو تا به امروز خوندم. نتیجه اینکه در خرید این بادی، بسیار دو دل تر و مردد تر شدم : از بابت تمامی مشکلات فنی که دوستان باهاش برخورده اند و نیز عدم شفافیت گارانتی ها در موارد مراجعه به آنها در قبال مشکلات مشتریان این دوربین. از دوستانی که این دوربین رو دارن، میخام بپرسم اگر 5DII رو نخریده بودند، الان چه گزینه بهتری رو (با همون بودجه یا کمی بالاتر) برای خودشون مد نظر داشتن؟ لطفاً به بنده هم پیشنهاد بدهند.

دوست گرامی،

مشکلات فنی ای که شما در پست های قدیمی خوانده اید، اکنون همگی حل شده اند (توسط میان-افزار های جدید Canon) و از بابت خرید دوبین جای نگرانی وجود ندارد.

در مورد گارانتی هم باید عرض کنم که وضعیت برای همه دوربین ها یکسان است. در هنگام خرید دوربین را کاملا تست کنید و اگر در آن لجظه مشکلی نداشت، احتمال بروز مشکلات بعدی خیلی خیلی کم خواهد بود.
    Kaveh Ghobadi، lamagra، Walkman و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط metalinox نمایش پست ها
    با سلام

ببینید دوست عزیز بارها و بارها دوستان اشاره کرده اند که با توجه به کاربردتون میتونید به دوربین مورده نظرتون برسید

مثلا اگر نویز کم براتون مهمه، یا عمق میدان کم ، واید بهتر خوب انتخابتون مسلما به سمت فول فریم کشیده میشه مثل

ذوربینهایی چون 5DII, 1DS III,D3X,D700

اما اگر برفرض مثال میخواهید عکاسی حیات وحش کنید دوربین های کراپداری چون 7D,D300 فاصله کانونی بیشتری را نسبت به فول فریم در اختیارتان میگذارند

و بازهم مطلبی رو که بارها و بارها دوستان گفتن و من تکرار میکنم، بیشتر فکرتونو روی لنز متمرکز کنید چونکه بر روی خروجی نهایی تاثیر بیشتری دارد، و این لنز است که میماند

موفق باشید.......

پ.ن: حالا بقوله شما بنده اگه میخواستم روزی دوربینی غیر از 5DII بخرم با توجه به ژانرهایی که عکاسی خواهم کرد قطعا 1D IV یا دوربین محبوبی چون 7D رو می خرم
    Miri و Ali Bayati تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

پیش فرض مشکل در خرید

با سلام به همه دوستان عزیز
    اولا که نمی دونم اینجا جای خوبی برای طرح این سوال هست یا نه.
    من می خواستم یه 5d با لنز کیت 24 105برای یکی از دوستان بگیرم ولی با نورنگار و آفومار که تماس گرفتم گفتند نداریم.
    اولا می خواستم ببینم از کجا باید بخرم؟
    دوما قیمتش حدودا چقدره؟
    ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

کانن 5D فعلا توی بازار زیاد موجود نیست قیمت بادی هم باید حدود 2,900,000 یا تو همین مایه ها باشه..البته با توجه به نوسان شدید بازار به خاطر حوادث ژاپن روزانه قیمت ها عوض می شه...قیمت لنز 24-105 هم تو مایه های 1,100,000

كاربر همراه
    تشکر کرده
    326

یکی از اقوام سفارش خریدش را به من ارجاع داد، با کسب اطلاعی که از بازار بدستم رسید اکثر فروشندگان موجودی دوربین دارند،چه کامپکت حرفه ای مثل سری G یا S و چه SLR اما بنا به دلایلی تمایل به فروش ندارند!

كاربر فعال nadersharp آواتار ها
    تشکر کرده
    2187

نقل قول نوشته اصلی توسط regashop نمایش پست ها
    کانن 5D فعلا توی بازار زیاد موجود نیست قیمت بادی هم باید حدود 2,900,000 یا تو همین مایه ها باشه..البته با توجه به نوسان شدید بازار به خاطر حوادث ژاپن روزانه قیمت ها عوض می شه...قیمت لنز 24-105 هم تو مایه های 1,100,000
    دوست عزیز این قیمت ها رو شما از کجا گرفتید؟
    5دی با لنز کیت الان قیمتی در حدود 4350 تا 4400 دارد . .... مگه میشه لنز 24-105 رو که 1300 میفروشند به 1100 قیمت بدهند.
    Vahid و Walkman تشکر می‌کنند.
    نادر مسلمی

كاربر آشنا a.abdullahian آواتار ها
    تشکر کرده
    687

فایل خام 5D MK II حجمش حدودا چند مگ هستش ؟؟؟؟؟
    ع. عبدالهیان
    NIKON D700 + AF-S NIKKOR f/3.5-5.6

كاربر بسیار فعال Walkman آواتار ها
    تشکر کرده
    6463

نقل قول نوشته اصلی توسط بهزاد-ع نمایش پست ها
    فایل خام 5D MK II حجمش حدودا چند مگ هستش ؟؟؟؟؟
    با سلام

حداقلش 26-27 مگ و حداکثرش 30 مگ

موفق باشید......
    a.abdullahian و Miri تشکر می‌کنند.
    رضا اقبالی www.instagram.com/reza.eqbali

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2604

پیش فرض قیمت ها در آخر اردیبهشت 1390

از پایتخت 29 اردیبهشت 90 قیمت 5DII رو با گارانتی ایده آل 3.3 میلیون تومان گرفتم. لنز 35-16 به قیمت 2.15 میلیون تومان - لنز 70-24 به قیمت 2.05 میلیون و 200-70 f/2.8 معادل 2.2 میلیون تومان و مدل IS II USM رو 2.85 میلیون تومان اعلام کردند. هفته پیش دلار حواله کردم 1180 تومان، فرداش شد 1120 تومان. فکر نکنم وقتی قضیه ژاپن رو به راه بشه و قیمت بین المللی محصولات کانن تعدیل بشه، اینجا دلار زیر 1200 تومن مونده باشه. کاش پارسال خریدم رو انجام داده بودم. ضمنا بادی 7D هم شده 2 میلیون تومان.
    Golden، Vahid، lamagra و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 61 از 87 نخستنخست ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 ... آخرینآخرین