صفحه 53 از 72 نخستنخست ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 63 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 521 تا 530 , از مجموع 718
Like Tree842تشکر

موضوع: Canon EOS 500D / Rebel T1i / Kiss X3

كاربر جديد anatema آواتار ها
    تشکر کرده
    14

پیش فرض پاسخ: Canon EOS 500D

با سلام خدمت دوستان

من چند روزی اس که یک 500D خریدم

کاملا ازش راضی هستم

اما مشکل بزرگی که دارم اینه که فیلم های گرفته شده توسط دوربین با پسوند MOV است و من هیچ نرم افزاری برای باز کردن آن پیدا نمیکنم خیلی از کدیک ها را امتحان کردم اما در بعضی تصویر میاد اما بصورت حرکت اهسته

حتی با خود نرم افزار همراه دوربین ZoomBrowser EX که میخواستم فیلم هامو ادیت کنم هم همین مشکل حرکت آهسته هست و وقتی که Export هم به avi میکنم همین طوره

از دوستان کمک میخوام که یک نرم افزار برای پخش این فرمت و همچنین ادیت فیلم های گرفته شده توسط این دوربین معرفی کنن

برام عجیب که چرا خود کانن هم یک پلیر خوب روی نرم افزار هاش ندارد یا من پیدا نکردم؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط anatema نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

کاملا ازش راضی هستم

اما مشکل بزرگی که دارم اینه که فیلم های گرفته شده توسط دوربین با پسوند MOV است و من هیچ نرم افزاری برای باز کردن آن پیدا نمیکنم خیلی از کدیک ها را امتحان کردم اما در بعضی تصویر میاد اما بصورت حرکت اهسته

حتی با خود نرم افزار همراه دوربین ZoomBrowser EX که میخواستم فیلم هامو ادیت کنم هم همین مشکل حرکت آهسته هست و وقتی که Export هم به avi میکنم همین طوره

از دوستان کمک میخوام که یک نرم افزار برای پخش این فرمت و همچنین ادیت فیلم های گرفته شده توسط این دوربین معرفی کنن

برام عجیب که چرا خود کانن هم یک پلیر خوب روی نرم افزار هاش ندارد یا من پیدا نکردم؟
    وقتي نرم افزار بي نظيري چون Quicktime هست كه به صورت رايگان هم از سايت زير قابل داونلود است چه نيازي هست كه كنن پلير درست كنه ؟
    کد:
    http://www.apple.com/quicktime/player/
    shabab، Mehdi Rojaie و translator تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

با سلام خدمت دوستان

کاملا ازش راضی هستم

البته اگر سیستمتون هم ضعیف باشه هیچ پلیری نمیتونه فیلم فول اچ دی پخش کنه
    به این تاپیک سر بزنید
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=10892
    shabab، Golden و translator تشکر می‌کنند.
    مهدی روجایی

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

برنامه KM PLAYER هم شما رو از هر پلير ديگري بي نياز ميكنه
    Golden، Vahid و naser_2200 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال bahri-d آواتار ها
    تشکر کرده
    263

با خود دوربین که باید خوب پخش کنه؟
    حالا شما که فیلمبرداریشو چک کردین نظرتون چیه؟ کیفیتش و ... ؟ پایین بودن تعداد فریمها چقدر محسوسه؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    898

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    برنامه KM PLAYER هم شما رو از هر پلير ديگري بي نياز ميكنه
    با سلام

البته برنامه هایی از این دست(KM PLAYER,VLC PLAYER,GOM PLAYER,...) شما رو به پلیر های دیگر بی نیاز میکنند اما به قیمت افت کیفیت.

پیشنهاد بنده همان Windows Media Player خود ویندوز است البته با استفاده از یک پک کدک قوی مثل K-Lite Codec Pack که در سه نسخه Full, Standard and Basic ارایه میشه .تنها در موارد خاص برای پخش فایل ها ممکن است به Media player Classic نیاز شود که آن هم در همان پک ها یافت می شود.

برای دریافت میتوانید به اینجا مراجعه کنید.

موفق باشید
    ویرایش توسط naser_2200 : Monday 31 May 2010 در ساعت 12:24
    ناصر شعبانی

كاربر جديد anatema آواتار ها
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط bahri-d نمایش پست ها
    با خود دوربین که باید خوب پخش کنه؟
    حالا شما که فیلمبرداریشو چک کردین نظرتون چیه؟ کیفیتش و ... ؟ پایین بودن تعداد فریمها چقدر محسوسه؟
    من این دوربین را دقیقا یک ساعت قبل از سفرم به خارج از کشور گرفتم و به علت اینکه 10 روزی انجا بودم برای زیاد نشدن حجم فایل هام از FULLHD استفاده نکردم و تمام فیلمبرداری ها روی HD بود با این وجود موقع برگشت حجم کل فایل هایم به حدود 60GB رسیده بود!!!!

بله بروی دوربین خیلی خوبه حتی من با HDMI به LCD 46" FULLHD وصل کردم کیفیت کاملا مورد قبول بود ، حداقل من که کاملا راضی هستم

فقط من با این حجم زیاد مجبور به ادیت و جمع و جور کردن این فایل ها هستم از دوستان کمک میخوام که راهنمایی کنن با چه نرم افزارهایی میتونم این کارو بکنم بطوری که فایل های ادیت شده کیفیت فایل های اصلی را حفظ کرده باشد

Forum Moderator Mehdi Rojaie آواتار ها
    تشکر کرده
    12608

من این دوربین را دقیقا یک ساعت قبل از سفرم به خارج از کشور گرفتم و به علت اینکه 10 روزی انجا بودم برای زیاد نشدن حجم فایل هام از FULLHD استفاده نکردم و تمام فیلمبرداری ها روی HD بود با این وجود موقع برگشت حجم کل فایل هایم به حدود 60GB رسیده بود!!!!

بله بروی دوربین خیلی خوبه حتی من با HDMI به LCD 46" FULLHD وصل کردم کیفیت کاملا مورد قبول بود ، حداقل من که کاملا راضی هستم

فقط من با این حجم زیاد مجبور به ادیت و جمع و جور کردن این فایل ها هستم از دوستان کمک میخوام که راهنمایی کنن با چه نرم افزارهایی میتونم این کارو بکنم بطوری که فایل های ادیت شده کیفیت فایل های اصلی را حفظ کرده باشد
    بازم میگم این تاپیک رو بخونید
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=10892
    کامل ترین مرجعه

پست 523 همین تاپیک هم بخونید
    مهدی روجایی

كاربر همراه translator آواتار ها
    تشکر کرده
    461

پیش فرض پاسخ:فيلمبرداري با Canon EOS 500D

با سلام خدمت دوستان

کاملا ازش راضی هستم

با سلام
    دوست عزيز همانطور كه جناب حسيني فرمودند، بهترين نرم افزار براي پخش فايل هاي mov برروي كامپيوتر همان Quicktime است ولي اگر سيستم شما از لحاظ كارت گرافيك ضعيف باشد و قابليت پخش HD نداشته باشد يا رم كامپيوتر پائين باشد فيلم ها را يكنواخت پخش نمي كند و پرش خواهد داشت.
    براي راحتي بيشتر ميتوانيد به كمك يك Video Converter فايلهايتان را به فرمت سبكتري مثلا MP4 تبديل كنيد.البته اگر فيلمها را به DVD تبديل كنيد به راحتي توسط DVD پليرها نمايش داده ميشود. اصولا پخش فيلم برروي كامپيوتر به رواني پخش فيلم از طريق DVD پلير نيست چون در دستگاههاي پخش DVD فيلترهاي ديجيتال و بافرهايي وجوددارد كه تصوير متحرك يكنواخت وبدون پرشي را نشان ميدهند و كيفيت تصويررا هم تاحدودي بهبود مي دهند. مثلا در تصوير يك فيلم HD 720 برروي مانيتور كامپيوتر شما اغلب پيكسل هايي را مشاهده ميكنيد. بخصوص در نواحي كاملا سياه يا سفيد پيكسل ها ديده ميشوند.ولي DVD پلير با فيلترهاي ديجيتالي كه دارد تصويري روان (Smooth) ارائه ميدهد.من هميشه فيلم هايم را با يك كانورتر به فرمت DVD تبديل ميكنم و از كيفيت نهايي هم راضي هستم.
    به هر حال اين يك پيشنهاداست.به امتحانش مي ارزد.
    موفق باشيد
    anatema تشکر می‌کند.
    Canon 5D II | Canon EF 16-35 f/2.8 LII USM| Canon EF 70-200 f/4 LIS USM l Canon 430 EX II
    l Canon EF 100mm f/2.8 Macro LIS USM l
    يوسف جمسي

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

پیش فرض پاسخ: فيلمبرداري با Canon EOS 500D

نقل قول نوشته اصلی توسط translator نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزيز همانطور كه جناب حسيني فرمودند، بهترين نرم افزار براي پخش فايل هاي mov برروي كامپيوتر همان Quicktime است ولي اگر سيستم شما از لحاظ كارت گرافيك ضعيف باشد و قابليت پخش HD نداشته باشد يا رم كامپيوتر پائين باشد فيلم ها را يكنواخت پخش نمي كند و پرش خواهد داشت.
    براي راحتي بيشتر ميتوانيد به كمك يك Video Converter فايلهايتان را به فرمت سبكتري مثلا MP4 تبديل كنيد.البته اگر فيلمها را به DVD تبديل كنيد به راحتي توسط DVD پليرها نمايش داده ميشود. اصولا پخش فيلم برروي كامپيوتر به رواني پخش فيلم از طريق DVD پلير نيست چون در دستگاههاي پخش DVD فيلترهاي ديجيتال و بافرهايي وجوددارد كه تصوير متحرك يكنواخت وبدون پرشي را نشان ميدهند و كيفيت تصويررا هم تاحدودي بهبود مي دهند. مثلا در تصوير يك فيلم HD 720 برروي مانيتور كامپيوتر شما اغلب پيكسل هايي را مشاهده ميكنيد. بخصوص در نواحي كاملا سياه يا سفيد پيكسل ها ديده ميشوند.ولي DVD پلير با فيلترهاي ديجيتالي كه دارد تصويري روان (Smooth) ارائه ميدهد.من هميشه فيلم هايم را با يك كانورتر به فرمت DVD تبديل ميكنم و از كيفيت نهايي هم راضي هستم.
    به هر حال اين يك پيشنهاداست.به امتحانش مي ارزد.
    موفق باشيد
    OFF
    جسارتا" از چه كانورتري استفاده مي فرماييد

صفحه 53 از 72 نخستنخست ... 3 43 49 50 51 52 53 54 55 56 57 63 ... آخرینآخرین