صفحه 4 از 23 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 227
Like Tree299تشکر

موضوع: Fujifilm HS10

كاربر جديد
    تشکر کرده
    45

پیش فرض پاسخ: فوجي HS10 غولي در رده SLR Like ها

منظور شما از NR چیه؟ من مبتدی هستم.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

نقل قول نوشته اصلی توسط ama2000 نمایش پست ها
    منظور شما از NR چیه؟ من مبتدی هستم.
    سلام

منظور Noise Reduction يا فرآيند كاهش نويز است.
    فرهاد حسيني

كاربر آشنا mmazhar_55 آواتار ها
    تشکر کرده
    133

با سلام خدمت دوستان
    چند تا ری ویو و نمونه عکس از این hs 10 دیدم با این امکاناتی که داره مثلا تصویر پانوراما با زدن شاتر و چرخش دوربین به یک طرف که در خروجی با ترکیب چند تصویر برداشته شده و ترکیب آنها توسط خود دوربین عکس پانوراما خواهید داشت
    -یا در یکی از مودهای عکاسیش امکان حذف اشیای متحرک ار تصویر را دارد (مثلا توریست ها) در اماکن تاریخی با -ازدحام زیاد که همیشه مزاحمان عکاسانند
    -سرعت عکاسی پیاپی 10 فریم در ثانه
    -فیلمبرداری فول اچ دی 30 فریم
    - وحتی با کم کردن رزولیشن تا 1000 فریم در ثانیه:confused:
    - - - زوم 30x
    - واید 24 mm
    - لرزشگیر سه مرحله ای عالی (عکسهای 720 میلیمترشو)ببینید توی نت با این لرزه گیر باور کردنی نیست
    -- فقل سرعت حداقل 1/4 ثانیه و حداکثر 1/1400 ثانیه براش خیلی کمه
    -- واینکه از باطریهای AA (قلمی) استفاده میکنه به نظر من بزرگترین عیبشه
    - در ضمن بر خلاف اکثر کامپکت جماعت سنسورش ccd نیست بلکه cmos هستش با وجود تکنولوژی پیشرفته فوجی با سنسورهای super ccd exr به کار رفته در دوربین های قبلیش
    کسی از دوستان تا حالا استفاده کرده از این دوربین ؟
    میخواستم ببینم عمر باطریش چقدره ؟ چند تا شات با باطرهای قابل شارژ با مارک خوب میشه باهاش زد؟
    hooshmand shokoohi تشکر می‌کند.
    محمد مظهر آهنگری

كاربر آشنا hooshmand shokoohi آواتار ها
    تشکر کرده
    88

نقل قول نوشته اصلی توسط mmazhar_55 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    چند تا ری ویو و نمونه عکس از این hs 10 دیدم با این امکاناتی که داره مثلا تصویر پانوراما با زدن شاتر و چرخش دوربین به یک طرف که در خروجی با ترکیب چند تصویر برداشته شده و ترکیب آنها توسط خود دوربین عکس پانوراما خواهید داشت
    -یا در یکی از مودهای عکاسیش امکان حذف اشیای متحرک ار تصویر را دارد (مثلا توریست ها) در اماکن تاریخی با -ازدحام زیاد که همیشه مزاحمان عکاسانند
    - - - زوم 30x
    - واید 24 mm
    - لرزشگیر سه مرحله ای عالی (عکسهای 720 میلیمترشو)ببینید توی نت با این لرزه گیر باور کردنی نیست
    - در ضمن بر خلاف اکثر کامپکت جماعت سنسورش ccd نیست بلکه cmos هستش با وجود تکنولوژی پیشرفته فوجی با سنسورهای super ccd exr به کار رفته در دوربین های قبلیش
    میخواستم ببینم عمر باطریش چقدره ؟ چند تا شات با باطرهای قابل شارژ با مارک خوب میشه باهاش زد؟
    راستش دوست عزیز فکر کنم ریویوها اگرچه میتونند تا حدی به انتخاب دوربین کمک کنند اما نتیجه قطعی به شما نمیدهند.
    فکر کنم عکسهای 720 میلیمتریش روی سه پایه گرفته شده باشه. در مورد باطری قلمی هم بعضی از دوستان نظر متفاوتی دارند و اون رو یه عیب نمیدونند. شاید این یک مزیت باشه خصوصاً اگر باطری اصلیش پیدا نشه. در مورد سنسورش ادعاشده که CMOS بکار رفته درین دوربین از Super CCD EXR به مراتب بهتره البته من تایید نمیکنم چون امتحانش نکردم.
    درمورد نویز زیاد در ایزوهای بالا احتمالاً مشابه مدلهای قبلیشه. فکر نکنم بیشتر باشه.
    در مورد زوم زیاد بخاطر داشته باشید در شرایط برابر با نصف شدن مساحت سنسور تله دوبرابر میشود. و این خیلی Confuse کننده نیست.
    هنوزم منتظریم یک نفر که ازین دوربین استفاده کرده به ما اطلاعات بده.
    موفق باشید.
    mmazhar_55 و morteza khademy تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    206

نقل قول نوشته اصلی توسط mmazhar_55 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    - - - زوم 30x
    - واید 24 mm

با توجه به نوع سنسور استفاده شده (back side illumination CMOS) کمترین نویز در ایزوی 400 هست و در ایزوهای 100 و 200 نویز بیشتری داره

این سنسور توسط سونی ,توشیبا و ... ساخته میشه:
    http://www.sony.net/SonyInfo/technol...xmor_r_01.html

مودهای عکاسیش که شما اشاره کردید یه عیب بزرگ داره و اون اینه که فقط محدود به رزولوشن 3MP میشه
    hooshmand shokoohi، mmazhar_55 و morteza khademy تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا rasoul_cold آواتار ها
    تشکر کرده
    31

من كه منتظرم .... دوربين عالييييي به نظر ميرسه .... فوجي تركونده ... اميدوارم عكساش هم به خوبي ريويوها باشه ... فقط منتظرم يك نفر نتيجه عكساشو بگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كاربر جديد Moein آواتار ها
    تشکر کرده
    5

خب من بالاخره گرفتمش، و چون یه تازه کارم و وقت هم نداشتم فقط با حالت های اتوماتیکش کار کردم!!
    نمی دونم شاید خوب مونتاژ نشده بود ولی تو اولین سفری که با خودم بردمش دکمه بازکننده فلشش غیب شد!!!!
    در مورد کیفیت تصاویرش خب از حد انتظارم (مثلا در مقایسه با سری t سونی) کمتر بود، نمی دونم شاید من چون فقط با حالت اتوماتیکش کار کردم اینو میگم!!
    در مورد باطری هم دید خوبی ندارم نسبتا خیلی زود باطری های آلکالاین اصلیشو که Panasonic بود تموم کرد یعنی در کند وکاو اولیه که روش انجام دادم! و ابتدای سفر مجبور شدم عوضشون کنم و یه سری دوراسل که اونهم تا پایان سفر بیشتر نکشید سفری به بلندای 170 شات ناقابل و یه پنج ده دقیقه ای فیلمبرداری HD و البته نه FullHD.... الانم که یه سری Energizer روشه بعد از یه تولد دوباره داره اعلام اتمام باطری می کنه البته به تجربه می دونم که این از این اعلان تا متوقف شدن کارش زمان زیادی مونده و من تو فکر یه دست باطری شارژی ام اما نمیدونم چه قدرتی باید داشته باشه (چند میلی آمپر بر ساعت ؟؟ )، در مورد سنسور چشمی هم باید بگم در بسیاری از مواقع دچار خطا می شود و صفحه اصلی رو خاموش می کنه!!!
    البته اینها همه نیمه خالی لیوان بود به نظرم می رسه زومش فوق العاده است، منوها و سیستم نرم افزاری هم خوب و درخورند،پانورماش هیجان انگیزه و montion remover هم شروع خوبیه و به قول اون آقاهه که دادیم ازمون عکس بگیره اندازه یک کیبرد دکمه داره!!!

راستی چرا برای ذخیره سازه JPEG فقط دو مقدار Normal و Fine وجود داره و یه چیزی شبیه رنج کیفیت Photoshop نداریم ؟؟

البته یقینا نظر من خیلی خامه چون در عکاسی مهارتی ندارم و هنوز هم روش کاوش دقیقی نکردم!!
    farhad44، majid-ms، delagah و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد Moein آواتار ها
    تشکر کرده
    5

نمونه شات های زیادی دارم که اصلا حرفه ای نیستند ولی اگر به کار میاد بگید تا قرار بدم و البته ظاهرا طبق قوانین آپلود سایت مجبورم اونا رو تغییر اندازه بدم تا بتونم تو سایت آپلود کنم. ولی اگر نکته ای هست بگید!!

كاربر آشنا rasoul_cold آواتار ها
    تشکر کرده
    31

ممنون معين جان بابت پاسخگوييت ... اگه چند تا از عكسهايي كه گرفتي رو بذاري ممنون ميشم ... در ضمن قيمتشم بگو كه از كجا و چند خريدي .....

كاربر همراه delagah آواتار ها
    تشکر کرده
    568

نقل قول نوشته اصلی توسط Moein نمایش پست ها
    خب من بالاخره گرفتمش، و چون یه تازه کارم و وقت هم نداشتم فقط با حالت های اتوماتیکش کار کردم!!
    نمی دونم شاید خوب مونتاژ نشده بود ولی تو اولین سفری که با خودم بردمش دکمه بازکننده فلشش غیب شد!!!!
    در مورد کیفیت تصاویرش خب از حد انتظارم (مثلا در مقایسه با سری t سونی) کمتر بود، نمی دونم شاید من چون فقط با حالت اتوماتیکش کار کردم اینو میگم!!
    در مورد باطری هم دید خوبی ندارم نسبتا خیلی زود باطری های آلکالاین اصلیشو که Panasonic بود تموم کرد یعنی در کند وکاو اولیه که روش انجام دادم! و ابتدای سفر مجبور شدم عوضشون کنم و یه سری دوراسل که اونهم تا پایان سفر بیشتر نکشید سفری به بلندای 170 شات ناقابل و یه پنج ده دقیقه ای فیلمبرداری HD و البته نه FullHD.... الانم که یه سری Energizer روشه بعد از یه تولد دوباره داره اعلام اتمام باطری می کنه البته به تجربه می دونم که این از این اعلان تا متوقف شدن کارش زمان زیادی مونده و من تو فکر یه دست باطری شارژی ام اما نمیدونم چه قدرتی باید داشته باشه (چند میلی آمپر بر ساعت ؟؟ )، در مورد سنسور چشمی هم باید بگم در بسیاری از مواقع دچار خطا می شود و صفحه اصلی رو خاموش می کنه!!!
    البته اینها همه نیمه خالی لیوان بود به نظرم می رسه زومش فوق العاده است، منوها و سیستم نرم افزاری هم خوب و درخورند،پانورماش هیجان انگیزه و montion remover هم شروع خوبیه و به قول اون آقاهه که دادیم ازمون عکس بگیره اندازه یک کیبرد دکمه داره!!!

راستی چرا برای ذخیره سازه JPEG فقط دو مقدار Normal و Fine وجود داره و یه چیزی شبیه رنج کیفیت Photoshop نداریم ؟؟

البته یقینا نظر من خیلی خامه چون در عکاسی مهارتی ندارم و هنوز هم روش کاوش دقیقی نکردم!!
    در مورد باطری یه سر به بخش شارژر و باطری بزن، اونجا با انتخاب شارژر و باطری مناسب مشکل باطریتو می تونی حل کنی.
    باطریهایی که شما استفاده کردی جز مواردی نیستند که توصیه میشوند.

صفحه 4 از 23 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 14 ... آخرینآخرین