صفحه 8 از 23 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 227
Like Tree299تشکر

موضوع: Fujifilm HS10

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض فرمت raw

سلام من به تازگي فوجيhs10 خريدم اما وقتي با فرمت raw عكس ميگيرم حتي نرم افزار خود دوربين هم عكس ها رو باز نمي كنه خواهش ميكنم راهنمايي كنيد?

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض raw

سلام دوست عزیز باید با برنامه فتوشاپ این کارو بکنی که بستگی به دوربینت میتونی از ورژن های مختلف اون استفاده کنی اطلاعات بشتر در مورد ینکه چه فتوشاپی دوربینتو ساپورت میکنه تو سایت ادب هست ولی cs5اکثر فایل هارو باز میکنه

كاربر همراه
    تشکر کرده
    206

سلام

اگر این سوال رو توی تاپیک مربوط به HS10 می پرسیدید فکر کنم بهتر بود
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=11435

تا اونجایی که می دونم هم Adobe و هم Fuji برای این دوربین برنامه های خودشون رو بروز رسانی کرده اند تا فایل های RAW رو راحت تر بشه پردازش کرد. از لینک زیر می تونید برنامه های جدید رو پیدا کنید:
    http://www.myfinepix.it/category/tags/raw
    Summit تشکر می‌کند.
    پویا پریدل

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

فکر کنم فقط زوم بیشتر و کیفیت فیلمش از اس 200 بهتر باشه... که تو این دو مورد هم میشه گفت کیفیت فیلم قابل چشم پوشیه(البته برای امثال من کعه دوربین عکاسی رو برای عکاسی میخرند)

تشکر کرده
    424

نقل قول نوشته اصلی توسط hooshmand shokoohi نمایش پست ها
    عزیزم ممنونم که یادآوری کردید تا به سایت فوجی سری بزنم البته شما درست میفرمایید در برخی موارد کاملاً حق باشماست با این وجود این دوربین قرار بود از نوع قبلی خود بسیار سر باشد که در بسیاری از موارد همینطور هم هست( به نقل از ریویوها) اما نکات منفی در آن نسبت به نمونه قبلی جای تامل دارد. کوچکتربودن سنسور که عرض کردم احتمالاً بدلیل استفاده از لنز سوپر زوم 24-720 بدست آمده حداقل سرعت شاتر هم 4 ثانیه در برابر 30 ثانیه کمی عجیب است انتظار داشتم سرعت Bulb هم اضافه میشد. حالا چرا ایزوی 12800 برای S200EXR قرار داده شد و دوباره در این آخری برداشته شد نمیدانم. قضیه top 6 و top 24 و همینطور last6و last24 نیز در عکس برداری متوالی درین دوربین حذف شده البته در مورد قیمت عجله کردم ظاهراً این دوربین با 499 دلار عرضه شده که بنظر مناسب است اما در مورد کوچک شدن دوربین با شما موافق نیستم که مزیتی باشد چراکه اثرات کوچک شدن آن بر اندازه سنسور و دهانه لنز وجود خواهد داشت. 58 به جای 67. با تمام این تفاصیل منتظر مدل بعدی فوجی خواهم ماند که فکر میکنم در آن اندازه سنسور بزرکتر و احتمالاً به یک سوپرCMOS مجهز به سیستم EXR و دهانه لنز 67 یا بیشتر شده. موفق باشید.

به نط من در رده نیمه حرفه ای ها فوجی هنوز دوربینی بهتر از اس 200 اکس آر نداره.البته منظورم دوربینهای موجو در بازر از این شرکت هست..دوستان نمیدونم درس گفتم یا نه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

Question تبدیل فرمت

اینجانب یک دوربینfuji HS10 دارم . هنگامی که در حالت full HDفیلم برداری میکنم
    (1080*1920) چگونه میتوانم فیلم گرفته شده را به فرمت AVCHDروی DVD رایت کنم تا بتوانم در video blue-rayتماشا کنم.از دوستانی که در این رابطه اطلاعاتی دارند خواهش میکنم طریقه تبدیل آن را به ایمیل زیر بفرستند.
    mofarrah.t@gmail.com

تشکر کرده
    424

دوست عزیز از نرم افزار corel video studio 12 استفاده کن و به راحتی و با خود نرم افزار حتی دیسک blue ray بساز و لذتشو ببر
    Back for Good

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

از راهنمایی شما تشکر میکنم. من قبلا خیلی سعی کرده بودم ولی نتونسته بودم این تبدیل رو انجام بدم. و بعد از تهیه نرم افزار پیشنهادی شما این تبدیل فرمت را
    انجام خواهم داد. ولی چون من حرفه ای نیستم اگه اجازه بدید در هنگام مشکل از شمامجدد یاری بکیرم و یا اگه خود جنابعالی راهنمایی دیگه ای هم به نظرتون
    میرسه ممنون میشم که منو راهنمایی کنید.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

نقل قول نوشته اصلی توسط taha نمایش پست ها
    اینجانب یک دوربینfuji HS10 دارم . هنگامی که در حالت full HDفیلم برداری میکنم
    (1080*1920) چگونه میتوانم فیلم گرفته شده را به فرمت AVCHDروی DVD رایت کنم تا بتوانم در video blue-rayتماشا کنم.از دوستانی که در این رابطه اطلاعاتی دارند خواهش میکنم طریقه تبدیل آن را به ایمیل زیر بفرستند.
    mofarrah.t@gmail.com
    چرا اینقدر دردسر شما اول باید بلوری پلیر داشته باشی در ضمن بتونه فرمتهhd از رودیسک dvd هم بخونه بعضی از بلوری پلیرها فرمت avchd مستقیم از طریقه usb پخش میکنن به هر حال راحترین کار بدون افت کیفیت خرید hdپلیر اگه فیلم زیاد میگیرین کم هزینه ترین کار هم خرید کابل hdmi mini با خود دوربین پخش کنین

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    چرا اینقدر دردسر شما اول باید بلوری پلیر داشته باشی در ضمن بتونه فرمتهhd از رودیسک dvd هم بخونه بعضی از بلوری پلیرها فرمت avchd مستقیم از طریقه usb پخش میکنن به هر حال راحترین کار بدون افت کیفیت خرید hdپلیر اگه فیلم زیاد میگیرین کم هزینه ترین کار هم خرید کابل hdmi mini با خود دوربین پخش کنین
    دوست عزیز من همه اینکارها را به خاطر این میخواهم انجام دهم که افت کیفیت نداشته باشم. و فقط بلوری پلیر میتواند کیفیت full HD راپخش کند و چون حجم فیلمهایم زیاد شده نمیتوانم همه را از طریق خود دوربین و
    کابلhdmiتماشا کنم. و بایستی روی dvdرایت و آرشیو کنم البته با همان کیفیت full HD. البته دوربینهای فیلمبرداری sony full hdنرم افزاری دارند که براحتی فیلمهای گرفته شده را با همان کیفیت روی dvdبا فرمت
    AVCHDرایت میکند ولی متاسفانه این نرم افزار سونی, فیلمهای دوربین فوجی را نمیشناسد.

صفحه 8 از 23 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 ... آخرینآخرین