صفحه 14 از 83 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 64 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 131 تا 140 , از مجموع 830
Like Tree1428تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix HS20EXR

كاربر همراه vahidmir2000 آواتار ها
    تشکر کرده
    424

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    سلام
    توی این دوربین میشه در مود exr عکس rawگرفت.
    من هم قبول دارم که این دوربین هم نویز داره اما اونفدر نیست که دوستان با موبایل مقایسه کردند حتی در فرمت raw.در ضمن من یک کاربر خانگی هستم و دوست دارم از امکانات دوربینم استفاده کنم برای همین رفتم این دوربین رو با توجه به راهنماییهای دوستان گرفتم چون اگه قرار باشه از امکانات اون استفاده نکنم مثل اینه که یه ماشین abs دار بخری بعد بگی در حالت بدون abs نسبت به فلان ماشین که abs نداره پایین تره یا با یه ماشینی که قیمتش خیلی بالاتره و به جیب ما نمی خوره مقایسش کنی.
    اندازه سنسور این دوربین خیلی کوچکتر از یه دوربین حرفه ای هست و طبیعتا با 16 مگاپیکسل نویزش هم خیلی بیشتر اما در مود exr چون پیکسلها ترکیب میشن نویز عکس کم میشه.
    من فکر مکینم که شرکت فوجی به خاطر ذاشتن این مود رزولیشن رو تا 16 بالا برده.
    دوست عزیز فکر کنم سو تفاهم پیش اومد. قصد من این نبود. ببینید دوربین شما دوربین بسیار خوبیه. کسانی که اون رو با دوربین موبایل مقایسه میکنن دارن کم لطفی میکنن. دوربینهای فوجی همیشه دوربینهای مهمی بودن و در رده های خودشون جزو بهترینها. بحث نویز هم تمام ویژگی های یک دوربین رو زیر سوال نمیبره. نویز یکی از نقص های یک عکس به حساب میاد. البته مقایسه مود EXR با ای بی اس هم یکم عجیب بود. در کل این شمایی که باید از عکاسی با دوربینت لذت ببری و راضی باشی. امیدوارم موفق باشی و روز به روز عکسهای بهتر و جالب تری بگیری.
    persian.boy، ehsan+، m-r-r و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    Back for Good

كاربر جديد reza637 آواتار ها
    تشکر کرده
    11

این Topic برا چی 2-3 روز بسته شده بود؟ دقیقا از عصر روزیکه من این دوربین رو خریدم تا عصر دیروز بسته شده بود. ضمنا تعداد صفحات به 26 رسیده بود ولی الان فقط 14 صفحه هست. تا قبل از اینکه این موضوع بسته بشه بحث و سوال در مورد دوربین خیلی داغ بود ولی حالا که دوباره فعال شده کسی زیاد سوال جواب نمیکنه.

از دوستانیکه این دوربین رو خریدن یه سوال دارم. من چند دقیقه ای فیلم گرفتم، مشکلی که دارم تو فوکوس دوربین موقع فیلم برداریه. دوربین با کوچکترین تکونی میخواد دوباره فوکوس کنه و چون فوکوسش کنده تصویر مرتبا کمی تار میشه. برا شما هم همینطوره؟ آیا تنظیم خاصی داره؟ البته من هنوز زیاد با دوربینم ور نرفتم.

كاربر فعال persian.boy آواتار ها
    تشکر کرده
    4662

درود

این Topic برا چی 2-3 روز بسته شده بود؟ دقیقا از عصر روزیکه من این دوربین رو خریدم تا عصر دیروز بسته شده بود. ضمنا تعداد صفحات به 26 رسیده بود ولی الان فقط 14 صفحه هست. تا قبل از اینکه این موضوع بسته بشه بحث و سوال در مورد دوربین خیلی داغ بود ولی حالا که دوباره فعال شده کسی زیاد سوال جواب نمیکنه.
    به منظور اصلاحات و سامان بخشیدن به این تاپیک ، مدیران محترم زحمت کشیدن و سایت رو چند روز برای خونه تکونی بستن . امیدوارم کیفیت فنی مطالب ، از این پس توسط خود کاربران حفظ بشه تا نه تاپیک بسته بشه و سوالی بی جواب بمونه . جا داره یک بار دیگه در پایان از مدیریت محترم بابت اصلاحات صورت گرفته در این تاپیک ، مراتب سپاس خودم رو اعلام کنم .

با آرزوی بهترین ها
    پسر پارسی
    Miri تشکر می‌کند.

كاربر جديد reza637 آواتار ها
    تشکر کرده
    11

سوال قبلیمو که فعلا کسی جواب نداده ، حالا یه سوال دیگه دارم. من عکسهای خیلی با کیفیتی با این دوربین گرفتم و کلا ازش خیلی راضیم ولی تو قسمت details عکسها dpi عکسها همش روی 72dpi هست. البته dpi عکس بعضی دوربینهای دیگه مثل sony, panasonic رو هم که دیدم اوناهم 72 بود اما عکسهای دوربین canon sx1is رو که میبینم با اینکه کیفیت پایینتری داره ولی 180dpi هست. دلیل این مسئله به تنظیمات شرکت سازنده برمیگرده؟ ضمنا این dpi چه تاثیری داره؟ تاثیرش تو بزرگ کردن عکسه؟

كاربر همراه data آواتار ها
    تشکر کرده
    2172

نقل قول نوشته اصلی توسط reza637 نمایش پست ها
    سوال قبلیمو که فعلا کسی جواب نداده ، حالا یه سوال دیگه دارم. من عکسهای خیلی با کیفیتی با این دوربین گرفتم و کلا ازش خیلی راضیم ولی تو قسمت details عکسها dpi عکسها همش روی 72dpi هست. البته dpi عکس بعضی دوربینهای دیگه مثل sony, panasonic رو هم که دیدم اوناهم 72 بود اما عکسهای دوربین canon sx1is رو که میبینم با اینکه کیفیت پایینتری داره ولی 180dpi هست. دلیل این مسئله به تنظیمات شرکت سازنده برمیگرده؟ ضمنا این dpi چه تاثیری داره؟ تاثیرش تو بزرگ کردن عکسه؟
    تاثیری تو کیفیت نداره. چون به هر حال تو مونیتور برای هر پیکسل مونیتور یه پیکس قرار می گیره. تو چاپ هم تعداد پیکسل در اینچ مهمه
    dpi برای دوربین canon 7d هم برابره با 72.
    reza637، persian.boy و Miri تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Amir Abdolpanah آواتار ها
    تشکر کرده
    10736

نقل قول نوشته اصلی توسط reza637 نمایش پست ها
    یک پیش فرض است و بس و هیچ ارتباطی به کیفیت عکس ندارد، خیالتان جمع.
    در فوتوشاپ به راحتی می توانید زیادش کنید نتیجه چاپ در ابعاد کوچکتر است. البته از یک عددی به بعد ( حدودا 350 ) تقریبا اثری روی چاپ هم ندارد.
    reza637، hesamg59 و persian.boy تشکر می‌کنند.
    مهمتر از عکاس خوب بودن، انسان شریف بودن است.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

Red face

سلام بر دوستان
    بازگشایی مجدد این تاپیک را تبریک میگم امیدوارم دوستان کمی حوصله به خرج دهند و کیفیت این موضوع را حفظ نمایند با تشکر ،

نکته اول اینکه من چند تا عکس با ایزو های بالا چه در روز و چه در شب انداختم از نظر خودم بد نبود ولی واسه بررسی بیشتر حتما اینجا میذارم
    نکته دوم یه عکس از hs20 که به نظر خودم بد نشد
    http://aks.akkasee.com/photos/169533...3BsortBy%253A&
    خوشحال میشم نظر دوستان رو بدونم
    فقط من می خوام هروز یک عکس از عکس هایی که با hs20 میگیرم رو تو گالری بذارم و دوستان ببیند و نظر فنی شون رو راجع به مشخصات فنی دوربین و عکس اینجا بذارن تا دوستانی که قصد خرید یا انتخاب دارن راحتتر تصمیم بگیرن هم نکات فنی بیشتری راجع به دوربین مشخص بشه فقط راجع به قوانین خیلی مطلع نیستم که میشه همچین کاری رو انجام داد یا نه اگه مدیران و دوستان قدیمی کمک کنند ممنون میشم
    ویرایش توسط Moty : Saturday 21 May 2011 در ساعت 16:25
    vahidmir2000، love.hossein و persian.boy تشکر می‌کنند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

می شه آموزش آپدیت رو قدم به قدم بگین؟
    خواهش می کنم.
    من اولین دوربین عکاسی گرفتم بلد نیستم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

می شه آموزش قدم به قدم آپدیت این دوربین رو یاد بدین؟

كاربر همراه m like mother آواتار ها
    تشکر کرده
    95

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    سلام بر دوستان
    بازگشایی مجدد این تاپیک را تبریک میگم امیدوارم دوستان کمی حوصله به خرج دهند و کیفیت این موضوع را حفظ نمایند با تشکر ،

نکته اول اینکه من چند تا عکس با ایزو های بالا چه در روز و چه در شب انداختم از نظر خودم بد نبود ولی واسه بررسی بیشتر حتما اینجا میذارم
    نکته دوم یه عکس از hs20 که به نظر خودم بد نشد
    http://aks.akkasee.com/photos/169533...3BsortBy%253A&
    خوشحال میشم نظر دوستان رو بدونم
    فقط من می خوام هروز یک عکس از عکس هایی که با hs20 میگیرم رو تو گالری بذارم و دوستان ببیند و نظر فنی شون رو راجع به مشخصات فنی دوربین و عکس اینجا بذارن تا دوستانی که قصد خرید یا انتخاب دارن راحتتر تصمیم بگیرن هم نکات فنی بیشتری راجع به دوربین مشخص بشه فقط راجع به قوانین خیلی مطلع نیستم که میشه همچین کاری رو انجام داد یا نه اگه مدیران و دوستان قدیمی کمک کنند ممنون میشم
    ببخشید اشتباه شد

صفحه 14 از 83 نخستنخست ... 4 10 11 12 13 14 15 16 17 18 24 64 ... آخرینآخرین