صفحه 48 از 83 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 471 تا 480 , از مجموع 830
Like Tree1428تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix HS20EXR

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

نقل قول نوشته اصلی توسط m-r-r نمایش پست ها
    دلیلش چیه ؟ شکل باتری ها و محل قرار گیری ؟
    احتمالا چون هیچ تولید کننده ای تا حالا صلاح ندونسته برای دوربین compact گریپ بسازه

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

سلام .من هم نویزش اذیتم میکنه.این همه امکانات ولی خروجیش از نظر نویز تو ذوق میزنه.ولی هر چی بيشتر روی دوربین مسلط باشی متوجه میشی کجا مودپيشفرز استفاده کنی وکجا از تنظيم دستی.به هرحال الان بهتر عکس بگیری وحالشو ببریDSCF1618.jpg

كاربر آشنا rayanita آواتار ها
    تشکر کرده
    30

بچه ها سه تا سوال دارم:
    اول ايتكه مد adv چه جوري كار ميكنه؟
    دوم اينكه تشخيص بسته بودن چشم؟
    و در نهايت عكس گرفتن كارت پستالي رو چه مدي؟

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

سلام
    به راحتی میذاری رو مد adv و شات میزنی :)
    البته این مد 2 حالت داره یک حالت در شب هست که با ایزو بالا و ترکیب 4 عکس می گیره که واسه جاهای کم نور واقعا به در می خوره حالت دوم پس زمینه رو محو میکنه که به درد روز میخوره
    کارت پستالی بیمگی به کارت پستال و سوژه و نوع چاپ و....... داره ولی تو مد exr خیلی خوب میتونی ازش جواب بگیری مخصوصا مد hr
    ehsan+ تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر آشنا ermia83 آواتار ها
    تشکر کرده
    85

سلام دوستان
    کسی راجع به تبدیل لنزهای تله یا واید قابل استفاده روی HS20 اطلاعات و تجربه ای داره؟
    منظورم دقیقاً همچین چیزیه:
    fitting-a-teleconverter-lens-fuji.gifFujifilm-FinePix-HS20EXR-show-teleconverter-small.jpg140.jpg

این هم چند صفحه ای که راجع به این لنزها پیدا کردم:
    http://www.safari-guide.co.uk/raynox...ens-review.php
    http://www.omidanrahjoo.com/frmProdu...equestedID=483
    http://www.ebay.com/itm/Raynox-DCR-2...#ht_4588wt_752

http://stores.ebay.com/arphotovideo/...fsub=531852014

لطفاً اگه اطلاعاتی در زمینه کارایی، قیمت، محل فروش و ... این تجهیزات دارید اطلاع رسانی کنید. ممنونم.
    . . Ametures Made The Ark, While Professionals Made The Titanic . .

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

وايد كانورتورها خيلي بدردتون ميخورن مخصوصا 0.7x , 0.8x كه افت وضوح كمي دارند من سوني vcl-HG0758 رو دارم و خيلي عاليست تو پاساژ حافظ بود 200 تومن. اليمپوس هم مدل 0.8 خوبي دارد. 0.5x , 0.4x ها هم هستند كه شديدا كناره ها رو دچار اعوجاج ميكنند و سافت.
    من با بهترين وايد كانورتورها هم كار كردم EXII 0.45x آمريكايي و يك 0.43x چهل دلاري هر دو خيلي كناره ها رو خراب ميكردند.

تله كانورتور : اون مدل 2025 ريناكس است در عكس كه جزو معروف ترين هاست . كلا تله كانورتور مخصوصا مدلهاي ارزان و شناخته نشده خيلي افت كيفيت به همراه ميارند. اگر واقعا
    نگراني بابت هزينه اي كه صرف ميكنيد نداريد امتحان كنيد اما به جز برخي مدلهاي گران قيمت خاص اصلا رو كيفيتشون حسابي باز نكنيد ... با كمي اغراق يه چيز تو مايه هاي ريسايز تصويرند با نرم افزار.

اما وايد كانورتورها مفيدند.
    ermia83، ehsan+، Miri و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    FD master

تشکر کرده
    85

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    وايد كانورتورها خيلي بدردتون ميخورن مخصوصا 0.7x , 0.8x كه افت وضوح كمي دارند من سوني vcl-HG0758 رو دارم و خيلي عاليست تو پاساژ حافظ بود 200 تومن. اليمپوس هم مدل 0.8 خوبي دارد. 0.5x , 0.4x ها هم هستند كه شديدا كناره ها رو دچار اعوجاج ميكنند و سافت.
    من با بهترين وايد كانورتورها هم كار كردم EXII 0.45x آمريكايي و يك 0.43x چهل دلاري هر دو خيلي كناره ها رو خراب ميكردند.

تله كانورتور : اون مدل 2025 ريناكس است در عكس كه جزو معروف ترين هاست . كلا تله كانورتور مخصوصا مدلهاي ارزان و شناخته نشده خيلي افت كيفيت به همراه ميارند. اگر واقعا
    نگراني بابت هزينه اي كه صرف ميكنيد نداريد امتحان كنيد اما به جز برخي مدلهاي گران قيمت خاص اصلا رو كيفيتشون حسابي باز نكنيد ... با كمي اغراق يه چيز تو مايه هاي ريسايز تصويرند با نرم افزار.

اما وايد كانورتورها مفيدند.
    ممنونم.
    مشخصات کامل واید کانورتوری که فرمودید افت وضوح کمی دارد و آدرس فروشنده را می فرمایید؟
    در مورد اون Raynox 2025 Pro تجربه خاصی دارید؟ کیفیتش چطوره؟

تشکر کرده
    4538

سوني VCL-HG0758 آدرس پاساژ حافظ . دو سه ماه قبل فقط يك فروشگاه داشتش كه 180 قيمتش بود و يك مدل سوني گرانتر 280 توماني كه نميدونم اپتيكش بهتره يا نه . اگر قصد خريد داشتيد با دوربين برويد و تست كنيد. مخصوصا كناره هاي عكس رو در playback زوم و بازبيني كنيد. من تهران نيستم و دقيق ترش يادم نيست كدوم فروشگاه بود.

ساخت ژاپن / ضريب وايد 0.7 / دهانه 58 م.م / فيلتر سايز : شيار فيلتر ندارد / قطر دهانه جلويي 9 سانتي متر

Raynox 2025 Pro رو فقط سمپلهاش رو ديدم ( 4 سال پيش در پي بيس در مقايسه با رقباي نيكوني و اليمپيوسي ). ضريبش 2.2X است. بهترين نيست اما جزو خوبان است.

فكر ميكنم يكي از بهترين تله كانورتورهاي موجود Olympus 1.7x Tele Conversion Lens TCON-17 باشد.
    ویرایش توسط شاهین اکبری : Thursday 15 September 2011 در ساعت 15:12
    ermia83 و mohsendm تشکر می‌کنند.
    FD master

تشکر کرده
    85

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    سوني VCL-HG0758 آدرس پاساژ حافظ . دو سه ماه قبل فقط يك فروشگاه داشتش كه 180 قيمتش بود و يك مدل سوني گرانتر 280 توماني كه نميدونم اپتيكش بهتره يا نه . اگر قصد خريد داشتيد با دوربين برويد و تست كنيد. مخصوصا كناره هاي عكس رو در playback زوم و بازبيني كنيد. من تهران نيستم و دقيق ترش يادم نيست كدوم فروشگاه بود.

ساخت ژاپن / ضريب وايد 0.7 / دهانه 58 م.م / فيلتر سايز : شيار فيلتر ندارد / قطر دهانه جلويي 9 سانتي متر

Raynox 2025 Pro رو فقط سمپلهاش رو ديدم ( 4 سال پيش در پي بيس در مقايسه با رقباي نيكوني و اليمپيوسي ). ضريبش 2.2X است. بهترين نيست اما جزو خوبان است.

فكر ميكنم يكي از بهترين تله كانورتورهاي موجود Olympus 1.7x Tele Conversion Lens TCON-17 باشد.
    راجع به واید های راینوکس اطلاعی ندارید؟ این برند نمایندگی نداره احیاناً؟ اینجا انواع کانورتر های راینوکس هست، ببینید بد نیست:
    http://raynox.co.jp/english/video/se...html#wideangle

تشکر کرده
    4538

بله ليست محصولات اين شركت رو هر از گاهي چك ميكنم. محصولاتش قيمت كمي ندارند نميدونم نمايندگي دارد يا نه. تبديلهاي وايدش قيمتهاي 400 دلاري و ... دارند كه نبايد انتظار زير 600 تو ايران داشت. من مبدل 160 دلاري متفرقه رو تو ناصر خسرو ديدم 650 تومن... اينها رو بعيد ميدونم شركتي وارد كنه.
    ermia83 و mohsendm تشکر می‌کنند.
    FD master

صفحه 48 از 83 نخستنخست ... 38 44 45 46 47 48 49 50 51 52 58 ... آخرینآخرین