صفحه 52 از 83 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 511 تا 520 , از مجموع 830
Like Tree1428تشکر

موضوع: Fujifilm FinePix HS20EXR

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط mandy نمایش پست ها
    خیر مگا پیکسل کمتر برای من مهم نیست بلکه کیفیت عکس بهتر برای من مهم ودر ضمن با کم کردن مگا پیکسل در یک دوربین 16 مگا پیکسلی به 8 شما نمی توانید کیفیت عکس رو بهتر کنید .و این موضوع چیزی که یادم میاد در اوائل همین فروم زیاد در بارش بحث شده .
    بحث کاهش به 8 مگ با چیزی که من گفتم فرق داره.در این دوربین دو پیکسل مجاور با هم عمل میکنند و از کل سطح سنسور استفاده میشه اما در دوربینهای دیگه از نصف سنسور استفاده میشه که فایده ای نداره فقط به نظر کم نویزتر هست.
    وقتی از تمام سنسور استفاده بشه مثل اینه که یه دوربین 8 مگ با سنسور 1/2 اینچ داریم پس طبیعتا نویز کمتر هم داریم.
    ermia83 و mohsendm تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر آشنا m-r-r آواتار ها
    تشکر کرده
    32

با همه این توضیحات؛ ضمن تایید دوستان که تجربه شون خیلی خیلی بالاتر از منه؛ به شخصه هیچ دوربینی تو این رنج قیمت رو پیشنهاد نمیکنم غیر از HS20 ؛ واقعا از عکسهاش راضی هستم...
    ermia83 تشکر می‌کند.

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

این قضیه 8 مگاپیکسل شدن و ادغام پیکسل های هم جوار همیشه منو گیج کرده (البته با توجه به دانش کم من) کسی آیا این مقایسه نویز کمتر در 8 مگا رو روی فرمت خام این دوربین انجام داده ؟ چون من حدس میزنم پردازنده در این وسط یک کارهایی می کنه و نه اینکه سنسور چنین قابلیتی داشته باشه.
    دوستان اگه جواب بدن ممنون میشم.
    حمید رضا خاقانی

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

HS20 کامپکته ؟
    HS20 كه خوبه ، سوني R1 هم كامپكته.

معني كامپكت در طبقه بندي دوربينها : لنز قابل تعويض نباشد. حالا با هر جثه و هر سنسور كوچك و بزرگ

این قضیه 8 مگاپیکسل شدن و ادغام پیکسل های هم جوار همیشه منو گیج کرده (البته با توجه به دانش کم من) کسی آیا این مقایسه نویز کمتر در 8 مگا رو روی فرمت خام این دوربین انجام داده ؟ چون من حدس میزنم پردازنده در این وسط یک کارهایی می کنه و نه اینکه سنسور چنین قابلیتی داشته باشه.
    فرمت خام مثل JPG نيست كه شما بتونيد رزولوشنش رو انتخاب كنيد. قرار بر اينه كه در فرمت خام پردازنده تصرفي در نتيجه نداشته باشه ديگه
    ویرایش توسط شاهین اکبری : Friday 30 September 2011 در ساعت 01:08
    ermia83 و hkhaghani تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsan+ نمایش پست ها
    بحث کاهش به 8 مگ با چیزی که من گفتم فرق داره.در این دوربین دو پیکسل مجاور با هم عمل میکنند و از کل سطح سنسور استفاده میشه اما در دوربینهای دیگه از نصف سنسور استفاده میشه که فایده ای نداره فقط به نظر کم نویزتر هست.
    وقتی از تمام سنسور استفاده بشه مثل اینه که یه دوربین 8 مگ با سنسور 1/2 اینچ داریم پس طبیعتا نویز کمتر هم داریم.
    اولا دوست دارم بدونم صحت حرفتون تاچه حد است یعنی این مطلب که میگید در این دوربین دو پیکسل مجاور با هم عمل میکنند و از کل سطح سنسور استفاده میشه اما در دوربینهای دیگه از نصف سنسور استفاده میشه رو از کجا میگید

ثانیا بنده فکر میکنم دوربینی که نتواند در بالاترین کیفیت خودش (16 مگا )عکس های با کیفیت بده و عکس هاش دارای نویز باشن در مگا پیکسل های کمتر هم باز نتیجه ی بهتر نمیده یعنی اگه یک دوربین نویزی باشه این دیگه تو ذات این دوربین هست و شما نمیتونید با کم کردن مگا پیکسل اون نویز ها را از بین ببرید .
    با همه ی این تفاسیر دوست دارم اگه کسی اطلاع دقیقی در این رابطه داره ارائه بده و ممنون میشم از دوستانی که این دوربین رو دارن اگر که ی عکس در حات 16 مگ و ی عکس در حالت 8 مگ بگیرن والبته با فرمت JPG و نتیجه را اعلام کنند .

كاربر آشنا mmazhar_55 آواتار ها
    تشکر کرده
    133

نکته جالب بعد این همه عکس و حدود 10 الی 20 دقیقه فیلم تاره چراغ یک سوم باتری روشن شد

با سلام میشه بفرمایید از چه مدل باتری استفاده میکنید
    اگه قابل شارژ هستند مدل شارژرتون هم بفرمایید
    محمد مظهر آهنگری

كاربر همراه hkhaghani آواتار ها
    تشکر کرده
    3838

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    HS20
    فرمت خام مثل JPG نيست كه شما بتونيد رزولوشنش رو انتخاب كنيد. قرار بر اينه كه در فرمت خام پردازنده تصرفي در نتيجه نداشته باشه ديگه
    آقای اکبری از توجه شما ممنون
    منظور من هم همینه که این ادغام پیکسل های مجاور توسط خود سنسور انجام میشه یا پردازنده در فرمت خروجی JPG این پردازش (ادغام پیکسل های مجاور) را انجام میده ؟
    من jpg ها را چک کردم ظاهرا نویز در 8 مگا کمی کمتره از 16 مگا هستش در حالی که از نظر تئوری نویز با تغییر رزولوشن نباید تغییر کنه !
    شاهین اکبری تشکر می‌کند.
    حمید رضا خاقانی

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

اون چيزي رو كه بنده از ساختار سنسور ميدونم، اين ادغام نميتونه در اون انجام شه و كار، كار پردازنده ست .

البته هميشه نميتوان با چشم قياس درستي از نويز دو عكس داشت.
    Miri و hkhaghani تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر همراه mandy آواتار ها
    تشکر کرده
    110

این هم یک رویو از این دوربین
    http://www.cameralabs.com/reviews/Fu.../verdict.shtml

به نظر میاد در بین این رقبا fz150 از همه بهتر عمل کرده
    بد نیست ی سری به ریویوی fz150 در همین سایت بزنید واقعا یک slr like کم نظیر

كاربر آشنا rayanita آواتار ها
    تشکر کرده
    30

با سلام
    بچه ها یک حالتی دوربین داره که مثلا سوژه های متحرک را از عکس حذف میکنه؟تنظیماتش را می خواستم؟

صفحه 52 از 83 نخستنخست ... 2 42 48 49 50 51 52 53 54 55 56 62 ... آخرینآخرین