صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 92
Like Tree491تشکر

موضوع: Fujifilm X-T1

كاربر همراه saber.pix آواتار ها
    تشکر کرده
    736

دوستان جز نرم افزار همراه خود دوربین نرم افزار دیگه ای هست که فایل های RAW این دوربین رو بشه توش دید و سلکت کرد ؟
    Canon EOS 5D Mark IV+Canon EF 24-70mm f/2.8L II +Metz mecablitz 64 AF-1

كاربر فعال Jalal Parsa آواتار ها
    تشکر کرده
    3214

نقل قول نوشته اصلی توسط saber.pix نمایش پست ها
    دوستان جز نرم افزار همراه خود دوربین نرم افزار دیگه ای هست که فایل های RAW این دوربین رو بشه توش دید و سلکت کرد ؟
    سلام
    من با capture one و acr 9 فایلای x-e1 باز میکنم تو پروفایلاشون x-t1هم هست
    در مورد نمایش عکس هم ویندوز 8.1 و اپدیت کردم همون نرم افزار خود ویندوز نشون میده
    yaghoobi، saber.pix، ata_m3 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    جلال پارسا
    instagram

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    40

فوجی نسخه چهارم فریمور X-T1 رو منتشر کرد. در این آپدیت، سیستم فوکوس خودکار جدیدی به سیستم ۴۹ نقطه‌ای قبلی اضافه شده که با انتخاب این سیستم، دوربین توسط ۷۷ نقطه فوکوس جدید، سوژه‌های متحرک را تعقیب میکند تا با وجود حرکتهای طولی عرضی و جلو یا عقب رفتن سوژه، فوکوس همواره برقرار باشد. قابلیت تشخیص چشم، سوییچ خودکار به حالت ماکرو هم از قابلیت‌های جدید این فریمور است.

صرفنظر از اینکه سیستم فوکوس جدید چقدر کاربردی است، انعطاف پذیری این میررولس‌ها در بکارگیری از سخت افزار موجود با انتشار فریمورهای جدید، برای من فوق‌العاده جالب است.

yaghoobi، Omid Araki، saber.pix و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    736

نقل قول نوشته اصلی توسط chavoshi نمایش پست ها
    فوجی نسخه چهارم فریمور X-T1 رو منتشر کرد. در این آپدیت، سیستم فوکوس خودکار جدیدی به سیستم ۴۹ نقطه‌ای قبلی اضافه شده که با انتخاب این سیستم، دوربین توسط ۷۷ نقطه فوکوس جدید، سوژه‌های متحرک را تعقیب میکند تا با وجود حرکتهای طولی عرضی و جلو یا عقب رفتن سوژه، فوکوس همواره برقرار باشد. قابلیت تشخیص چشم، سوییچ خودکار به حالت ماکرو هم از قابلیت‌های جدید این فریمور است.

صرفنظر از اینکه سیستم فوکوس جدید چقدر کاربردی است، انعطاف پذیری این میررولس‌ها در بکارگیری از سخت افزار موجود با انتشار فریمورهای جدید، برای من فوق‌العاده جالب است.

البته این نسخه مخصوص برای سیلور گرافیتی منتشر شده.
    absoonoo تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    40

نقل قول نوشته اصلی توسط saber.pix نمایش پست ها
    البته این نسخه مخصوص برای سیلور گرافیتی منتشر شده.
    خیر. بروی X-T1 مشکی هم نصب میشود. علاوه بر مکانیزم جدید فوکوس، سرعت فوکوس Single point ها هم بطور محسوسی افزایش یافته و در تاریکی مطلق و سوژه‌هایی با کنتراست کم، براحتی فوکوس انجام میشود.
    absoonoo، Mashhadi Vahid، ata_m3 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    736

بعد از کمی تلاش ورژن جدید نصب گردید با دوست عزیز چاووشی خیلی موافقم در مورد فوکوس در شب. اعجاب انگیز شده این سرعت فوکوس در تاریکی. واقعا روز به روز تحسین بر انگیزتر میشه این دوربین فوجی
    Niaz، yaghoobi، Mehdi Ahmadi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

با سلام
    از دوستانی که تجربه کار با این دوربین دارند ، می خواستم بپرسم تا حالا تو استدیو از این استفاده کردن ؟
    کلا محدودتهاش نصبت به DSLR چیه ؟

كاربر همراه .:Soheil:. آواتار ها
    تشکر کرده
    96

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Soheil:. نمایش پست ها
    با سلام
    از دوستانی که تجربه کار با این دوربین دارند ، می خواستم بپرسم تا حالا تو استدیو از این استفاده کردن ؟
    کسی نبود ؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash Sh نمایش پست ها
    امروز دوربین به قیمت 3850 خریداری شد... بهمراه لنز 35 اف 1.4 ...

در توضیح کلی دوربین فقط میتونم بگم... سریع هست... خیلی سریع... خیلی خیلی سریع!!! تا بحال همچین فوکوسی رو اون هم در اف 1.4 بجز با 5دی مارک 3 ام روی هیچ دوربین دیگری (ولو دی 800) تجربه نکرده ام! و در توضیح جزییات میتونم بگم دوربینی هست که میتونید خیلی راحت عاشقش بشید ;) جدای بحث های طراحی، چشمی فوقالعاده با کیفیت.... که اصلا حس بدی نسبت بهش ندارم و ازش لذت میبرم (من یکی از مخالفان سرسخت ویزور الکترونیکی بوده ام پس جای تعجب داره برای خودم که چجور دارم با این چشمی ذوق میکنم!!!) ... و در کنار همه خصایص دوست داشتنی اش، صدای شاتر منحصر بفرد و دلنشینی که دارد!

حقیقتش با توجه به قیمت بالای این دوربین و تعدیل بسیار مناسب قیمت نیکون دی750 به فکر نیکون بودم که خوشبختانه دوباره در دام دی اس ال آر نیافتادم! جدای بحث کیفیت تصویر که شخصا بشدت از سیستم فوجی راضی هستم (البته باز اگر تعدادی دوستان دلباخته برندها تشریف نیاورده و درخواست تعریف کیفیت تصویر را بکنند!!!) علت اصلی انتخابم سبکی سیستم و تجربه وحشتناک حمل ونقل بادی و لوازم سنگین بخصوص در سفر بود!
    دقیقا درست میگی / من هم با زوم 16-50در امارات خریدم حدود 3200 / اول با x10 بعد با xpro1 حالا هم xt10 از دست اون آینه و منشور وحشتناکDSLR راحت شدم
    با لنز 16-55 میشد حدود پنج ونیم !!
    xt10.jpg

كاربر جديد
    تشکر کرده
    3

نقل قول نوشته اصلی توسط .:Soheil:. نمایش پست ها
    با سلام
    هیچ محدودیتی نداره / لنز متنوع داشته باشی مشکلی نداره /که این هم با یک اکستنشن و آداپتور حله / من حتا از لنزهای قدیمی فوجی هم توسط یک آداپتور روی xpro1 استفاده کردم و نتیجه عالی بود / فقط اتوفوکوس ندارم .

صفحه 8 از 10 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 آخرینآخرین