صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 73
Like Tree210تشکر

موضوع: Fujifilm X-T10

كاربر همراه
    تشکر کرده
    148

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1535 نمایش پست ها
    چند تا سوال داشتم از دوستان در مورد این دوربین
    2 - تو این مدل، مثل DSLR حالت Auto ندیدم ، یعنی همه چیز دستی مثل حالت M تو DSLR باید تنظیم بشه ؟؟؟
    3 - توی این دوربین مثل DSLR ها مدهای نور دهی مختلف مثل اولویت دیافرام و شاتر را نداریم ؟؟؟؟
    1- برای کسی که تازه به عکاسی علاقه مند شده ، این دوربین مناسب هست نسبت به DSLR ها ؟؟؟؟
    سلام. اگه دقت کنین روی دایل شاتر و همچنین روی لنز علامتA وجود داره. هر کدوم به تنهایی تقدم شاتر و دیاف هست. و ترکیب هر دو با هم میشه auto
    mahdi1535 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

ممنون ---- و نظرتون برای کسی که تازه به عکاسی علاقه مند شده ، این دوربین مناسب هست نسبت به DSLR ها ؟؟؟؟
    و این دوربینها چه مزیتهایی داره نسبت به DSLR و آیا در آینده دوربنهای بدون آینه جای DSLR ها را خواهند گرفت؟؟؟

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamb نمایش پست ها
    سلام. اگه دقت کنین روی دایل شاتر و همچنین روی لنز علامتA وجود داره. هر کدوم به تنهایی تقدم شاتر و دیاف هست. و ترکیب هر دو با هم میشه auto
    تازه غیر از اون SR-Auto هم داره دوربین .... من تازگی ها به یکی از دوستان پیشنهاد کردم این دوربینو برای همین حسابی بررسی کردم ... گزینه کاملیه.
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    59

ممنون ---- و نظرتون برای کسی که تازه به عکاسی علاقه مند شده ، این دوربین مناسب هست نسبت به DSLR ها ؟؟؟؟
    و این دوربینها چه مزیتهایی داره نسبت به DSLR و آیا در آینده دوربنهای بدون آینه جای DSLR ها را خواهند گرفت؟؟؟
    والا آینده رو که .......... برای الان خوبن :)
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    148

البته به xt20 هم میتونین فکر کنین. من خودم بین xt2 و xt20 مردد بودم. و xt20 رو برداشتم. چون بادی کوچکتر و سبکتری داره. والبته مسئله سیلینگ برام خیلی مهم نبود. و هزینه اضافش رو یدونه لنز 55.200 برداشتم
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

میخواستم بدونم که این مدل دوربین مثل دوربینهای رده مبتدی dslr ها، حالت Auto داره که همه تنظیمات را خودش اتوماتیک انجام بده، یکی از دوستان این مدل را داره ولی هر چی دنبالش گشتم نتونستم پیدا کنم

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

میخواستم بدونم که این مدل دوربین مثل دوربینهای رده مبتدی dslr ها، حالت Auto داره که همه تنظیمات را خودش اتوماتیک انجام بده، یکی از دوستان این مدل را داره ولی هر چی دنبالش گشتم نتونستم پیدا کنم
    این صفحه را بخوانید:
    Program AE (P)

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    14

نقل قول نوشته اصلی توسط Contax نمایش پست ها
    تازه غیر از اون SR-Auto هم داره دوربین .... من تازگی ها به یکی از دوستان پیشنهاد کردم این دوربینو برای همین حسابی بررسی کردم ... گزینه کاملیه.
    حالت SR-Auto تو این مدل چی هست و چه کاربردی داره

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

درود
    سوالم این است که دوستانی که این دوربین دارن به اندازه ایی که کاملن با زیر و بم آن آشنا شدن.. تا به این روز چه نقص یا ایراداتی به چشم دیدن که قابل بیان باشه یا اگه بخان برای خرید این مدل مشاوره بدن چه نکاتی و از نگاه تجربشون متذکر به شخص خریدار میشن که با در نظر گرفتن آن نکات خرید آگاهانه تری انجام بشه من کاملن با مزایا از جمله خروجی بینظیر کیفیت عکساش آشنا هستم...
    مثل عمر واقعی باتری عکاسی در شب ادپتر لنزهای دیگه برای این بدنه فیلم برداری تنظیمات کاملن دستی چه در عکس و چه در فیلم و هرچه که تا امروز تجربه کردید.
    با سپاس

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

پیرو سوال بی جواب قبلی دو سوال دیگر
    1 آیا تبدیل برای لنزای دیگه کنن یا نیکن برای این دوربین هست؟
    2 آیا با لنزای دیگه سیستم اتو فوکوس کار میکنه یا باید دستی انجام بشه؟

صفحه 7 از 8 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین