صفحه 25 از 166 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 75 125 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 241 تا 250 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر فعال nejadi آواتار ها
    تشکر کرده
    1978

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    کلا ً فکر نمیکنم کلیپ مذکور چیز خاصی را ثابت کند ...

ببخشید مگر قرار بود چیز خاصی رو ثابت کنه ؟!!
    king4 تشکر می‌کند.

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط nejadi نمایش پست ها
    ببخشید مگر قرار بود چیز خاصی رو ثابت کنه ؟!!
    درود

حقیقتا وقتی قرار است این دو را از نظر فیلم برداری مقایسه کنند ،
    انتظار میرود در آیتم های مهم مقایسه شوند نه کنتراست و دیگر تنظیمات قابل تغییر در picture Control !

اما چیزی که باعث میشه فیلم برداری در D7000 برایمان جالب باشد و منتظریم تا چگونگی کار کردش را ببینم ، اتوفوکاس ممتد آن است که ظاهرا برای کسی که این فیلم ها رو کنار هم گذاشته اصلا مهم نبوده !

اما ظاهرا شخص مقایسه کننده قصد داشته چیز خاصی را ثابت کند
    که احتیاجی به شرح ندارد

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Saturday 23 October 2010 در ساعت 13:34
    towfigh، ashkan 78، jebrahim و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها

اما چیزی که باعث میشه فیلم برداری در D7000 برایمان جالب باشد و منتظریم تا چگونگی کار کردش را ببینم ، اتوفوکاس ممتد آن است که ظاهرا برای کسی که این فیلم ها رو کنار هم گذاشته اصلا مهم نبوده !
    با تجربه‌ای که از اتوفکوس در مد فیلم برداری SLRها داریم فکر میکنم این امکان زیاد چنگی به دل نزند.
    سرعت کم فکوس، صدای لنز و تغییر دیافراگم در نور کم تاثیر بدی در فیلم دارد حالا اگر بخواهد به صورت ممد این کار را انجام دهد ..... البته باید منتظر بود و دید این دوربین چگونه عمل خواهد کرد ولی با توجه به اینکه سیستم فکوس کنتراستی تغییری نکرده به احتمال زیاد این مشکلات راخواهد داشت و کاربردی محدود. به نظر میرسه این امکان بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.
    من فکر میکنم دوربین جدید سونی با فکوس Phase Detection در live view حرف‌های بیشتری در این زمینه برای گفتن داشته باشد.
    pinkishmilad، aidin594 و Mehdi Rojaie تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط m.daneshpayeh نمایش پست ها
    با تجربه‌ای که از اتوفکوس در مد فیلم برداری SLRها داریم ....
    تجربه اتوفوکوس فیلمبرداری کدوم SLR رو دارید؟
    merdax، A.Mazaheri، arash1988 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر همراه A.Mazaheri آواتار ها
    تشکر کرده
    549

درود

سرعت auto-focus هر چقدر هم کم باشد برای من که یوزر آماتور هستم از focus دستی بهتر و سریعتر است.
    منظور از صدای لنز را هم نفهمیدم.
    به هر حال این یک امکان است در آغاز راه که باید به مرور تکمیل شود.

جناب ابراهیمی
    فکر کنم منظورشان focus در live view باشد.
    jebrahim، t_tanhayam و king4 تشکر می‌کنند.
    NikonD700&D3200*Nikkor24-70*Nikkor70-200VRII*Tokina11-16*2sb800+2Sb600*Slik 500

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    دوست عزیز من معمولا از مد فیلم برداری دی550 استفاده میکنم که تنظیمات دستی کاملی دارد. البته در بیشتر مواقع از فکوس دستی اون. در محیطی که نور مناسب باشه با بستن دیافراگم و افزایش عمق میدان میشه مشکل فکوس را کمتر کرد.
    مشکل صدای لنز هم کاملا مشخص است به دلیل اینکه میکروفن در داخل دوربین است صدای موتر لنز در زمان فکوس به صورت واضح و آزار دهنده شنیده میشود مگر اینکه از میکروفن خارجی استفاده شود و یا با استفاده از لنزهای مجهز به موتور ultra sonic این مشکل را کمتر کرد. دلیل استفاده از فکوس دستی هم همین صدا هست.

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

سلام

یک مقایسه در مد video
    http://www.cameratown.com/reviews/nikon/d7000/

Nikon D7000 vs EOS 7D

كاربر همراه radioheadz آواتار ها
    تشکر کرده
    719

با سلام

به نظرم مهمتر از اینکه بحث کنیم که فیلمبرداری این مدل بهتر هست یا اون مدل برند دیگر بهتره کیفیت عکس ها ملاک قرار بگیره ، با توجه به قیمت دوربین و لنز و کیفیت بدنه..
    1-قیمت رو گفتم زیرا توی ایران خیلی از ما ها با خون دل پول جمع می کنیم و یک وسیله مورد نیاز رو می خریم لذا اگر تو تایپیک های خرید دقت کنید همه می خواهیم با پول معیینی که داریم بهترین بهترین ها رو پیدا کنیم( دلیلش هم ضعف ارزش ریال به دلار هست ) و همچنین اگر این مدل نیکونd7000 با قیمت D90 عرضه بشه خیلی ها رو به سمت خودش جلب خواهد کرد ( فکر کنم مثل 40d اسطوره بشه)
    2- تا به الان که این مطلب رو می نویسم به جز فیلم های موجود در خارج از ایران ( شامل آموزش های تصویری دوربین ها یا برنامه های خبری یا همین کلیپ های تست موجود در سایت ها) و کسانی که فقط برای تست، از فیلمبرداری دوربین slr شون استفاده کردند. کسی رو ندیدم که به این امکان فیلمبرداری با چشم حرفه ای که به عکس خروجی دوربین هست، نگاه کنه.

پ.ن: مطمئن هستم خیلی ها حاضر هستند تفاوت جزئی (حتی غیر جزئی) برتر بودن یک دوربین در یک برند رو رها کنند و به خاطر مسائل مالی دوربین ضعیفتر از یک برند دیگر رو انتخاب کنند.
    Anoosh-Em، pinkishmilad و t_tanhayam تشکر می‌کنند.
    خراب رفاقت آنم که جان دهد در بهر دوست ... خط و خال لغو بر در نهاده و بی آرزوست

كاربر همراه arash1988 آواتار ها
    تشکر کرده
    1119

نقل قول نوشته اصلی توسط QashQai
    من بعید میدانم در دوربین تنطیماتی برای این موضوع باشد روی دوربین های دیگر چیزی ندیدم در دفترچه راهنمای دوربین D7000 هم چیزی دراین مورد دیده نشد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    تا جاییکه در دوربین خودم امتحان کردم ( D300s ) هر تغییری در پارامترهای تصویر عینا ً در فیلمبرداری هم لحاظ میشود , از کنتراست و اشباع و شارپنس گرفته تا وایت بالانس و ... (بنابراین میشود هر رنگ و لعابی را به فیلم هم داد, حتی منو کروم! )
    در D90 و D5000 هم همینطور است. تنظیمات Picture Control عیناً به مود فیلمبرداری منتقل می شود، حتی Active D-Lighting ! با تنظیم شارپنس روی مقدار بالا، مشکل شارپ نبودن نسبی در حالت فیملبرداری هم کاملا مرتفع می شود.

با تجربه‌ای که از اتوفکوس در مد فیلم برداری SLRها داریم فکر میکنم این امکان زیاد چنگی به دل نزند.
    نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    دوست عزیز من معمولا از مد فیلم برداری دی550 استفاده میکنم که تنظیمات دستی کاملی دارد.
    ...
    ویرایش توسط arash1988 : Saturday 23 October 2010 در ساعت 19:18
    merdax، QashQai، jebrahim و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش شاهکار

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

سرعت کم فکوس، صدای لنز و تغییر دیافراگم در نور کم تاثیر بدی در فیلم دارد حالا اگر بخواهد به صورت ممد این کار را انجام دهد ..... البته باید منتظر بود و دید این دوربین چگونه عمل خواهد کرد ولی با توجه به اینکه سیستم فکوس کنتراستی تغییری نکرده به احتمال زیاد این مشکلات راخواهد داشت و کاربردی محدود. به نظر میرسه این امکان بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد.
    .
    درود

برای قضاوت کردن در مورد D7000 بهتر است منتظرش بمانیم....

اما در مورد ظبط شدن صدای کارکرد لنز در هنگام رکورد... با هر دوربینی که قرار است کار کنیم ،باید دید که فیلم شما برای چه مصرفی قرار است تهیه گردد ، اگر برای مصارف یادگاری و تجربی است و یا خانوادگی که فکر میکنم اصلا اهمیتی نداشته باشد که صدای کار کرد لنز رکورد گردد اما اگر مصارف حرفه ای است که اصولا صدا براداری سرصحنه با خورد دوربین مردود است ، حال چه صدای لنز رکورد شود و یا خیر.

موفق باشید

انوش
    merdax، AmirS، shenasi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 25 از 166 نخستنخست ... 15 21 22 23 24 25 26 27 28 29 35 75 125 ... آخرینآخرین