صفحه 28 از 166 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 38 78 128 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 271 تا 280 , از مجموع 1656
Like Tree4242تشکر

موضوع: Nikon D7000

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

دوست عزیز، برای مقایسه کردن یه شرایطی هست. همینطوری رو هوا که نمی‌شه قضاوت کرد. بدیهی‌‌ترین شرطش اینه که برای مقایسه شما دو تا object رو باید مقایسه کنید. سمپل‌های شما از دوربین پنتاکس چه ربطی‌ داره به این نتیجه گیری که:
    درسته قیمت K5 بیشتره ولی با توجه به نمونه از D7000 سره
    ثانیا حتا با کنار هم قرار دادن عکس‌های دو دوربین شما نمیتونید قضاوت کنید که کدوم بهتره. همهٔ پارامتر‌های دیگه باید حذف بشند تا نتیجه گیری قابل قبول باشه. پارامتر‌هایی‌ مثل تنظیمات دو دوربین، شرایط نوری، عکاس و از همه مهمتر "لنز".

جالب اونجاست که ادعا می‌کنید:
    از تعصب متنفرم
    گاهی وقتا به لطف برخی‌ از دوستان و نظراتشون فراموش می‌کنم که در حال مطالعه یه فروم تخصصی هستم.
    Anoosh-Em، A.Mazaheri و arash1988 تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط yas.0917 نمایش پست ها
    سلام

نمونه های پنتاکس

کد PHP:
    http://www.akkasee.com/forum/showthread.php?t=13227 
    کد PHP:
    http://www.pentax.jp/japan/imaging/digital/slr/k-5/ex.html 

نه
    من اصلا منظور بدی نداشتم

سلام

خواهش میکنم ، شما به من لطف دارید اگر نه من خودم بیشتر به کمک احتیاج دارم.

راستش کمی باید صبور تر باشید. و زود قضاوت نکنید. منباب مثال آن نمونه های پنتاکس را که فرمودید دیدم. سه عدد عکس پرتره خیلی خوب بودند که نتیجه جمعی از موارد مختلف در حد ایده ال بودند که فرقی هم نمیکند دوربین چیست از کار درجه یک عکاس گرفته تا نور بسیار خوب و نور پردازی ایده ال ، لنز شارپ و غیره. بهتر است بررسی کنید چه چیز هایی باعث میشود تا بتوان چنین عکسهایی گرفت.

اینکه بشود چنین عکس هایی گرفت ، اصلا ربطی به برند ابزار مورد استفاده نداره. پس اشتباه دیگر این هست که شما اون عکس ها رو به حساب یک دوربین بگذارید و تصور کنید این مدل همیشه چنین خروجی دارد. به نظرم این عکسها بیشتر جنبه تبلیغاتی دارند.( کما اینکه شما فکر کردید به به عجب دوربینی !)

شما با همین 550d خود یا حتی مدلهای پایین تر با یک لنز متوسط اگر نور خوب داشته باشید ( مثل همانی که در نمونه های مورد نظر شما بوده ) براحتی میتوان چنین عکسهایی بگیرید یا حتی بهتر. نکته ای که اینجا اهمیت دارد نور خوب است که عمده ترین مورد برای داشتن کیفیت های این چنینی است همه لنز ها با چنین نوری، بسیار عالی عمل میکنند فرق بین لنز های متوسط با لنز های عالی در آتلیه و با چنین نوری به حداقل میرسد. حالا اگر یک لنزی باشد که کمی هم شارپ باشد دیگر میشود مسابقه شارپنس هم گذاشت;)

حالا کجای این ها حسن یک بدنه به حساب میآید ، سمپل های سایت سازنده باید عکسهایی معمولی باشند نه اینکه همه چیز در حد ایده ال باشد. این عکسها رو من تبلیغاتی میدونم. بیشتر این عکسها میتوانست سمپل فلاشهای استودیویی محسوب گردد تا سمپل یک بدنه.

مطالبی را که دست و پاشکسته عرض کردم را به شرح دقیق در تاپیک فلاشهای استودیویی و لنز مناسب برای پرتره اساتید سایت به حد کمال توضیح داده اند. برای اطلاعات بیشتر و دیدن نمونه های بهتر میتوانید به آنجا مراجعه کنید تا با دوربین خودتان بتوانید چنین عکسهایی که علاقه دارید بگیرید

پی نوشت: نمونه ها بسیارند اما این را فعلا داشته باشید:
    کد:
    http://www.pbase.com/gianeya/style_and_makeup&page=3
    موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Monday 25 October 2010 در ساعت 23:48
    majidsaadat، yas.0917 و Saeed.fathi تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا Hemad nazari آواتار ها
    تشکر کرده
    201

پیش فرض با سلام به دوستان

امروز یک سر به نورنگار رشت زدم,درباره دی 7000 و تاریخ عرضه اش در ایران سوال کردم,گفتند معلوم نیست اما هرچه هست قبل از ژانویه عرضه می شود,درباره قیمت هم سوال پرسیدم,گفتند چون در خارج از ایران قیمت ها با قیمت وارانتی محاسبه می گردند,با عرضه در ایران(و مسلما نداشتن وارانتی)قیمت ها بین 150 تا 200 هزار تومان ارزانتر از قیمت خارج از کشور میشود!!

آیا به نظر شما نظر ایشان درست است؟!

دوستان لطفا راهنمایی کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط Hemad nazari نمایش پست ها
    امروز یک سر به نورنگار رشت زدم,درباره دی 7000 و تاریخ عرضه اش در ایران سوال کردم,گفتند معلوم نیست اما هرچه هست قبل از ژانویه عرضه می شود,درباره قیمت هم سوال پرسیدم,گفتند چون در خارج از ایران قیمت ها با قیمت وارانتی محاسبه می گردند,با عرضه در ایران(و مسلما نداشتن وارانتی)قیمت ها بین 150 تا 200 هزار تومان ارزانتر از قیمت خارج از کشور میشود!!

آیا به نظر شما نظر ایشان درست است؟!

دوستان لطفا راهنمایی کنند.
    برای فروشندگان که خیلی کمتر از این حرفا تموم میشه اما برای خریدار اینطور فکر نمی کنم. البته در مورد دی 7000 تا موقعی که وارد بازار نشده نمیشه با قطعیت جواب داد اما تجربه کالاهای دیگه (لنز و دوربین) خلاف این رو نشون میده.
    به نظر من هم این حرف صحیح نیست.
    پی نوشت: خدا ریشه ی دروغ و دروغ گویی رو خشک کنه که باعث همه گرفتاری ها و بدبختی هاست.
    A_Maddah، Amir Tavakoli، ashkan 78 و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    به نظر من هم این حرف صحیح نیست.
    .

درود

جناب ابراهیمی ، صحیح بودن که صحیح است. نیکون هم مثل تمام کمپانی های دیگر خدماتی دارد که هیچ کدام در ایران قابل ارائه نیست ، وقتی قیمت کالایی 1100 دلار اعلام شده با همان سرویس ها میباشد. که چون برای ایران است بدون واراتی قیمتی کمتر خواهد داشت. حالا کسبه محترم این مبلغ را گاها جبران میفرمایند بحث دیگری است.

همان برگه نازک زرد رنگ که در تمامی محصولات نیکون هست.

البته این شامل حال همه محصولات میشود
    نمونه اش چندی پیش بنده قصد تهیه کیبورد KORG را داشتم در جایی 300 هزار تومان زیر قیمت حتی دلاری آن در تهران خریدم. فروشنده هم گفت ، شما قیمت ترکیه و عراق را نگاه نکنید این چون برای ایران است ارزان تر خریداری شده اما در عوض وارانتی ندارد.

حکایت تجهیزات عکاسی هم به عینه همین است منتها اینجا شرکت های از سمت خودشان گارانتی هایی میدهند و پولش را هم میگیرند . اما اگر قرار باشه از اون گارانتی استفاده بشه ، باید دید که با چه دلایل فلسفی و ایدئولوژیکی و میکروبیولژیکی و الکترونیکی مورد پیش آمده شامل حال گارانتی نمیگردد!

اما حال که یک شرکت معتبر چنین مطلبی را عنوان کرده
    باید دید تا چه حد بر سر حرف خود خواهد ماند :confused:

موفق باشید

انوش
    Hemad nazari و miadbarcai تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال m.daneshpayeh آواتار ها
    تشکر کرده
    1982

یه نمونه از فکوس ممتد توسط 3100دی که فکر میکنم مشابه 7000دی هست:
    http://www.vimeo.com/16085145
    همین نمونه توسط آلفا 33 که از فکوس Phase detection استفاده میکنه:
    http://www.vimeo.com/15866359
    ظاهرا دوربین سونی عملکرد بهتری دارد.
    Omid Araki، journalist، Anoosh-Em و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12235

درود

دستتان درد نکند جالب بود مدتها بود که میخاستم یک نمونه از فیلم که در آن اصل قضیه مشخص شده باشد یعنی فوکاس ممتدرا ببینم
    من که خیلی خوشم اومد نیاز به چنین سیستمی خیلی پیشتر احساس میشد .

لنز روی D3100 که همان لنز کیت بود اما لنز سونی عنوان نشده بود. مسلما لنز بهتری از 18-55 که ارزان ترین لنز نیکون باشد بوده ، از صدای فوکاس کردن آن مشخص بود.

اما کلا در حد صدم ثانیه به نظرم سونی سریع تر فوکاس میکرد. اما در کل عملکرد خوبی بود. هیچ وقت فکر نمیکردم دیدن فیلم برداری روی دوربین SLR باعث شود ذوق زده بشوم

با سپاس

انوش
    Hemad nazari تشکر می‌کند.

كاربر ويژه QashQai آواتار ها
    تشکر کرده
    5125

سلام:

با دیدن کلیپ مورد نظر همانگونه که حدس میزدم شروع حرکت خوب است، اما هنوز کار زیادی پیش رو خواهد بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها

هیچ وقت فکر نمیکردم دیدن فیلم برداری روی دوربین SLR باعث شود ذوق زده بشوم

با سپاس

انوش
    انوش عزیز این اولین کلیپ از فیلمبرداری با دوربین های Dslr است که شما دیده اید؟

اگر اینگونه هست پیشنهاد میدهم حتما کارهای آقای Vincent Laforet رو ببینید. آن کار تبلیغاتی برای 5DII آن یکی مربوط به 1DIV و کارهای حرفه ای دیگری از ایشان....

پشت صحنه یکی از کارهای Vincent Laforet

کد:
    http://blog.vincentlaforet.com/2008/09/23/behind-the-scenes-video/
    به روایتی کار هر ... نیست خرمن کوفتن
    گاو نر میخواهد و مرد کهن

:)

برای فردی که میداند از قابلیت فیلمبرداری دوربین های Dslr چگونه استفاده درستی بکند آن وقت دیدن این کلیپ ها لذت خاص خود خواهد داشت

موفق باشید
    Saeed61، Anoosh-Em، M.Mobin و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    12235

درود

خیر جناب قشقایی قبلا فیلم D90 7d و5d را دیده بودم و فکر کرده بودم چقدر خوب است که D300 دارم. که فیلم برداری ندارد. داشتن امکانی نیمه کاره با نداشتن آن فرقی ندارد. همانطور که گفتم فوکاس ممتد در حین فیلم برداری باید از همان ابتدا که فیلم برداری روی دوربین های SLR گذاشته میشد قرار میگرفت.

و گرنه دست پنجه نرم کردن با فوکاس دستی بخاطر کمی فیلم برداری کردن برای کسی که به عکاسی علاقه دارد چنگی به دل نخواهد زد یا حداقل برای من !

حتی اگر کار کردن با فوکاس دستی برای کسی آنقدر راحت شود تا بدانجا که منجر به کلیپ سوسن خانم شود ،اما این توانایی خود شخص است نه قدرت ابزار. در درجه اول هنوز اون ابزار اسمش دوربین عکاسی هست و قرار هم نیست که اگر شخص عکاس خواست تا با دوربین عکاسی خود چند ثانیه ای فیلم حتی به قصد یادگاری بگیرد که مشکل فوکاس هم نداشته باشد ، احتیاج به خرمن کوب و مرد کهن باشد ;)

اما متوجه نشدم دیدن یک فیلم تبلیغاتی چه ربطی به موضوع داشت:

کد:
    http://blog.vincentlaforet.com/2008/09/23/behind-the-scenes-video/
    کاش به جای اینکه از 5d چنین فیلم میگردفتند میتوانستند با خود 5d چنین فیلمی بگیرند.( البته بدون خرمنکوب و مرد کهن! )

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Tuesday 26 October 2010 در ساعت 15:41
    aidin594 تشکر می‌کند.

Forum Moderator M.Mobin آواتار ها
    تشکر کرده
    13646

انوش جان به نظر شما فیلمبرداری 5D و 7D با دی 90 در یک سطح است؟فکر میکنم نیکون هنوز روی لایو ویو دوربینهای خود جای کار بسیاری داشته باشد تا در آینده بتواند به فیلمبرداری نیز فکر کند.
    در مورد فیلمبرداری به قول شما نصفه نیمه SLR ها هم فکر نمیکنم نظر افراد زیادی مثل شما باشد.در غیر این صورت لوازم جانبی بسیار گران قیمتی که برای این امر وجود دارد انقدر گسترش پیدا نمی کرد.
    شما اگر کیفیت فیلمبرداری یک SLR برایتان اهمیت ندارد می توانید به راحتی از یک هندیکم استفاده کنید.
    اگر علاقه مند به دیدن فیلمهای ساخته شده با 5دی هستید هم می توانید از موتور جستجوی گوگل استفاده کنید!(بسیار مفید است)
    نتایج جستجو هم شما را قطعا هیجان زده خواهد کرد.
    مسعود مبین علی

about.me
    instagram

صفحه 28 از 166 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 38 78 128 ... آخرینآخرین