صفحه 61 از 74 نخستنخست ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 601 تا 610 , از مجموع 736
Like Tree1309تشکر

موضوع: Nikon D5100

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

از طريق اين تاپيک پرسش پاسخ در مورد اين قابليت جديد رو ميتونيد دنبال کنيد:Nikon Hacker • View topic - D5100 Manual Control In Liveview

و اين تاپيک جهت Patch Firmware مورد نظر:Nikon Hacker • View topic - Nikon Patch v1.17
    ـــــــــــــــــــــــــ ــــ
    پیش نیاز ها جهت اعمال این Firmware:
    نرم افزار Microsoft Silverlight رو تهیه کنید.
    ورژن 1.01 Firmware که به صورت رسمی از طرف نیکون هست رو دانلود کنید : https://support.nikonusa.com/app/ans...ail/a_id/17547

عملیات مشابه آپدیت Firmware میباشد ، فقط در این مورد به تاپیک Patch Firmware باید برید به لینک اول
    و توسط Microsoft Silverlight آپدیتی که از سایت نیکون گرفتید رو وارد میکنید D5100_101.bin حالا گزینه ها رو انتخاب کنید و فایل رو مکان دیگه ای Save کنید.
    مموری SD خودتون رو یکبار با دوربین فرمت کنید و آپدیت Firmware ای که Patch کردید رو درون مموری بریزید.
    بقیه ی موارد رو از سایت نیکون جهت تحوه ی آپدیت کردن مطالعه کنید.

به خاطر داشته باشید که
    بنده ، Nikon و Nikon Hacker مسئولیت پذیر مشکلات پیش آمده نیستیم.

در حال حاضر آپدیت رو نصب کردم و الان Exposure Preview در Live View تا سرعت شاتر 1/30 فعال میباشد.
    موارد دیگه هم در صورتی که در Silverlight انتخاب کردید اعمال خواهند شد.

یا حق
    RF_53، amir_dre و Hassan.K تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

دوستان یک وسالی دارم ممنون میشم جواب بدید من ای دوربین رو دارم و لنزم هم 18-200 ورژن 2 هستش من میخواهم به همراه فلاش عکاسی کنم و سرعت شاتر رو ببرم بالا اما سرعت شاتر همراه با فلاش بیشتر از 1/200 نمیشه آیا راهی داره یا اینکه باید چیزی به دوربین اضافه کنم خودم حدس میزنم speed light باید بخرم که این امکان رو بشه بهش اضافه کرد اگر دزست میگم میشه بگید speed light چه کارهای دیگری هم انجام میده ؟

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط payam_2002us نمایش پست ها
    دوستان یک وسالی دارم ممنون میشم جواب بدید من ای دوربین رو دارم و لنزم هم 18-200 ورژن 2 هستش من میخواهم به همراه فلاش عکاسی کنم و سرعت شاتر رو ببرم بالا اما سرعت شاتر همراه با فلاش بیشتر از 1/200 نمیشه آیا راهی داره یا اینکه باید چیزی به دوربین اضافه کنم خودم حدس میزنم speed light باید بخرم که این امکان رو بشه بهش اضافه کرد اگر دزست میگم میشه بگید speed light چه کارهای دیگری هم انجام میده ؟
    سلام

قابلیتی که مد نظر شما هست (High Speed Sync (HSS یا همان همگام سازی سرعت بالا هست.
    این قابلیت دو طرفه هست ، هم فلش مورد نظر باید این قابلیت رو داشته باشد و هم دوربین مذکور.
    متاسفانه این رده ی دوربین از این قابلیت پشتیبانی نمیکنند.
    Hassan.K، payam_2002us و Majix تشکر می‌کنند.

كاربر همراه 182000 آواتار ها
    تشکر کرده
    390

سلام دوستان
    کسی دفترچه راهنمای این دوربین رو داره بصورت pdf
    میثم کاظمی فرد
    ما میرویم و عکس ما میماند ، کار دنیا همه بر عکس است ...
    Nikon D5100 - 18-55mm , Sigma 10-20mm

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط 182000 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی دفترچه راهنمای این دوربین رو داره بصورت pdf
    سلام

خدمت شما: http://www.nikonusa.com/pdf/manuals/dslr/D5100_EN.pdf
    راهنمای فارسی آن باید خریداری شود.
    182000 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    20

سلام
    آخرین فریمور d5100 چیه؟
    آیا نیازی به آپدیت هست؟
    سپاس

كاربر فعال
    تشکر کرده
    4244

نقل قول نوشته اصلی توسط reza3322 نمایش پست ها
    سلام
    آخرین فریمور d5100 چیه؟
    آیا نیازی به آپدیت هست؟
    سپاس
    سلام

C 1.01
    اگر مطلع باشید یکی از الطافی که نیکون بابت دوربین هایش دارد این هست که در نرم افزار آن باتری را تعریف کرده
    این به این معناست که شما بلافاصله پس از گذاشتن باتری متوجه خواهید شد که باتری اصلی هست یا مشابه اصل.

از جایی که تعداد باتری های تقلبی روز به روز بیشتر میشود و تشخیص باتری اصلی سخت تر ، نیکون این آپدیت رو برای دوربین های: D3100, D3200, D5100, D5200, P7700
    عرضه کرده تا از این مشکل در امان باشند.

اگر قصد خرید باتری دارید که آپدیت بفرمایید.
    https://support.nikonusa.com/app/ans...ail/a_id/18722
    kouhsar و reza3322 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا C@non آواتار ها
    تشکر کرده
    88

سلام خدمت همه
    یه چند تا سوال داشتم در مورد5100

راستش من میخواستم یه دوربینی بخرم که عکس های خوبی بندازه و فیلم برداری خوبی داشته باشه!! کی تحقیقاتم به G15 و 1100D , 3100 , 5100 رسیدم

من عکاس حرفه ای نستم ، ولی خب با خودم گفتم که 5100 خیلیی از بقیه بیشتر می ارزه. وارزش خرید داره ، آخه آنچنان تفاوت قیمتی نداره.

حالا چند تا سوال برام پیش اومده :
    1. اگه 5100 رو بخرم و چون پول خرید لنز ندارم ، پس باید با همون لنز کین 18-55 خودش کار کنم / خواستم بدونم چون حرفه ای نیستم ، اگه دوربین رو رو حالت auto بذارم و عکس بگیرم چه طور عکس میگیره؟!!! یعنی شنیم که DSLR ها رو حالت auto خیلی بد عکس میگیرن؟!!!
    البته اینو میدونم که اگه بذاری رو حالت اتو ، مسلما دوربین نمیتونه از تمام پتانسیل خودش استفاده کنه!!
    ولی خب میخوام بدونم که مثلا در مقایسه با G15 چه طوره؟؟؟ یعنی اینکه کاره منو راه میندازه یا نه؟ من بیشتر تو مسافرت و طبیعت و جاهای دیدنی عکس یادگاری میندازم.
    2. میخواستم بدونم که 5100 خرابی هم داره یا نه؟؟! آخه یه لینکی تو سایت نارنجی هست که 10 گجت پر دردسر برای تعمیر کاران رو گذاشته بود ، که گفته بود 5100 خیلیییی فشرده هست و کلا تعمیرش سخته و از این حرفا. یکم ترسیدم !!! :| شانس که نداریم ، خواستم بدونم چه طور اینا خراب میشن؟!!
    همچنین یکیاز دوستان میگفت که صفحه نمایشگر چرخان این دوربین خیلی زود خراب میشه؟!؟

کلا از دوستان میخوام به طور کانل توضیح بدن.
    بیشتر نظرم رو اینکه اگه با دوربین در حالت اتو عکس بگیرم ( تو فرمت JPEG ) چه خروجی به من میدهد و در کل رضایت بخش هست یا نه ، ( در مقایسه با کمپکت ها )

كاربر همراه sajjjad آواتار ها
    تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط C@non نمایش پست ها
    سلام خدمت همه

راستش من میخواستم یه دوربینی بخرم که عکس های خوبی بندازه و فیلم برداری خوبی داشته باشه!! کی تحقیقاتم به G15 و 1100D , 3100 , 5100 رسیدم

من عکاس حرفه ای نستم ، ولی خب با خودم گفتم که 5100 خیلیی از بقیه بیشتر می ارزه. وارزش خرید داره ، آخه آنچنان تفاوت قیمتی نداره.

1. اگه 5100 رو بخرم و چون پول خرید لنز ندارم ، پس باید با همون لنز کین 18-55 خودش کار کنم / خواستم بدونم چون حرفه ای نیستم ، اگه دوربین رو رو حالت auto بذارم و عکس بگیرم چه طور عکس میگیره؟!!! یعنی شنیم که DSLR ها رو حالت auto خیلی بد عکس میگیرن؟!!!
    البته اینو میدونم که اگه بذاری رو حالت اتو ، مسلما دوربین نمیتونه از تمام پتانسیل خودش استفاده کنه!!
    ولی خب میخوام بدونم که مثلا در مقایسه با G15 چه طوره؟؟؟ یعنی اینکه کاره منو راه میندازه یا نه؟ من بیشتر تو مسافرت و طبیعت و جاهای دیدنی عکس یادگاری میندازم.
    2. میخواستم بدونم که 5100 خرابی هم داره یا نه؟؟! آخه یه لینکی تو سایت نارنجی هست که 10 گجت پر دردسر برای تعمیر کاران رو گذاشته بود ، که گفته بود 5100 خیلیییی فشرده هست و کلا تعمیرش سخته و از این حرفا. یکم ترسیدم !!! :| شانس که نداریم ، خواستم بدونم چه طور اینا خراب میشن؟!!
    همچنین یکیاز دوستان میگفت که صفحه نمایشگر چرخان این دوربین خیلی زود خراب میشه؟!؟

بیشتر نظرم رو اینکه اگه با دوربین در حالت اتو عکس بگیرم ( تو فرمت JPEG ) چه خروجی به من میدهد و در کل رضایت بخش هست یا نه ، ( در مقایسه با کمپکت ها )
    با سلام خدمت شما دوست عزیز
    بنده مثل اساتید برجسته این سایت صاحبنظر نیستم ولی به دلیل این که این دوربینو دارم خدمتتون چند نکته رو عرض میکنم
    بین 3 گزینه dslr ی که موندین به طور حتم 5100 دارای امکانات بالاتر و یک لول بالاتر از سایرین میباشد..g15 هم که یه کامپکت سطح پیشرفته هست ولی ازنظر سایز سنسور و به تبع اون داینامیک رنج،نویز و... قابل قیاس با dslr ها نیست
    در مود اتو هم آنچنان بی کیفیت نیست ولی خوب مدهای دستیp,a,s,m از پتانسیل دوربین بیشتر استفاده میکند و طبعا سلیقه و هنر عکاس در آن مشخص خواهد شد.و مطمین باشید که کارتون رو راه خواهد انداخت
    در رابطه با اون مقاله سایت نارنجی هم منم خوندم و کاری نمیشه کرد فقط تنها کار مراقبت درست و خرید دوربین با گارانتیست.در مور lcd هم خداروشکر مشکلی برایم تا به حال پیش نیومده در این زمینه ها زیاد به حرف کسی گوش نکنید چون به سلیقه نگهداری وسایل توسط افراد بر میگرده.در کل خروجی این دوربین نسبت به کامپکت ها کاملا راضیتون خواهد کرد.برای مقایسه دوربینها در زمینه های گوناگون میتونید به سایت معتبرdpreview مراجعه کنید.در نهایت یک پیشنهاد دارم براتون اگر نمیخواهید به طور حرفه ای عکاسی رو ادامه بدید به کانن g1 x هم میتونید فکر کنید
    باز هم سوالی باشه در خدمتتون هستم
    با تشکر از همه عزیزان

كاربر همراه sajjjad آواتار ها
    تشکر کرده
    1625

نقل قول نوشته اصلی توسط C@non نمایش پست ها
    سلام خدمت همه

با سلام خدمت شما دوست عزیز
    بنده مثل اساتید برجسته این سایت صاحبنظر نیستم ولی به دلیل این که این دوربینو دارم خدمتتون چند نکته رو عرض میکنم
    بین 3 گزینه dslr ی که موندین به طور حتم 5100 دارای امکانات بالاتر و یک لول بالاتر از سایرین میباشد..g15 هم که یه کامپکت سطح پیشرفته هست ولی ازنظر سایز سنسور و به تبع اون داینامیک رنج،نویز و... قابل قیاس با dslr ها نیست
    در مود اتو هم آنچنان بی کیفیت نیست ولی خوب مدهای دستیp,a,s,m از پتانسیل دوربین بیشتر استفاده میکند و طبعا سلیقه و هنر عکاس در آن مشخص خواهد شد.و مطمین باشید که کارتون رو راه خواهد انداخت
    در رابطه با اون مقاله سایت نارنجی هم منم خوندم و کاری نمیشه کرد فقط تنها کار مراقبت درست و خرید دوربین با گارانتیست.در مور lcd هم خداروشکر مشکلی برایم تا به حال پیش نیومده در این زمینه ها زیاد به حرف کسی گوش نکنید چون به سلیقه نگهداری وسایل توسط افراد بر میگرده.در کل خروجی این دوربین نسبت به کامپکت ها کاملا راضیتون خواهد کرد.برای مقایسه دوربینها در زمینه های گوناگون میتونید به سایت معتبرdpreview مراجعه کنید.در نهایت یک پیشنهاد دارم براتون اگر نمیخواهید به طور حرفه ای عکاسی رو ادامه بدید به کانن g1 x هم میتونید فکر کنید
    باز هم سوالی باشه در خدمتتون هستم
    با تشکر از همه عزیزان
    C@non تشکر می‌کند.

صفحه 61 از 74 نخستنخست ... 11 51 57 58 59 60 61 62 63 64 65 71 ... آخرینآخرین