صفحه 33 از 74 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 321 تا 330 , از مجموع 736
Like Tree1309تشکر

موضوع: Nikon D5100

كاربر فعال morteza khademy آواتار ها
    تشکر کرده
    7060

نقل قول نوشته اصلی توسط see_not_see نمایش پست ها
    با سلام
    کیفیت 18-105 بصورت محسوس بالاتره از نظر شارپنس و رزلوشن
    البته تجربه بنده است
    منم گفتم که به جز تو 18 میلی متر 18-105 بهتره ولی به این اختلاف قیمت نمی ارزه!
    ahp و ali_ghorbanzade تشکر می‌کنند.
    پشت این پنجره جز هیچ بزرگ ، هیچ نیست!

canon Eos 6D +canon ef 17-40 f4 L+ canon ef 50 f1.8 stm+canon ef 100mm f2.8 L macro+ avanar 135 f2.8+ zenitar 50mm f2

كاربر آشنا smohammad.miri آواتار ها
    تشکر کرده
    230

Thumbs up

سلام

دانلود و مطالعه کتاب زیر به دارندگان دوربین D5100 به خصوص کسانی که تازه وارد دنیای dSLR شدند به شدت توصیه میشه
    زبان خیلی ساده به همراه مثال های زیاد از ویژگی های این کتابه

Nikon.D5100.From.Snapshots.to.Great.Shots.Jul.2011 .pdf
    ویرایش توسط farhad44 : Saturday 18 February 2012 در ساعت 07:57 دلیل: ادغام
    ahp، M-Yousefi، ali_ab و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

ahp
    ahp آنلاین نیست
    كاربر آشنا
    تشکر کرده
    15

با تشکر از همه شما دوستان من فعلا با همون لتز کیت خریدم قیمت 18-105 600 هزار بود . واقعا همه چیز گرون شده
    ahmad.abaee تشکر می‌کند.
    امیر حسین.پ

كاربر جديد
    تشکر کرده
    54

بازم سلام
    براي چهارشنبه سوري ميخوام با دوربين تو سطح شهر فيلمبرداري كنم .
    با توجه به شرايط نوري شهر و آتيش بازي و ... بهترين تنظيمات رو ممنون ميشم برام بزاريد . رو كدوم مود قرار بدم ؟ ديافراگم و حسايسيت و .... همه رو بگين . ( هم حالت و تنظيمات عكاسي و هم فيلمبرداري (البته ميدونم كه براي هرمحيطي كمي تنظيماتش فرق داره ولي در كل چه عددهايي براي F و سرعت شاتر و ايزو بهتره )
    چون من خيلي با دوربين كار نميكنم و زياد هم وقت نميكنم كه گزينه هاش رو تست كنم اين سوالو از شما پرسيدم ( ميبخشين ديگه )

كاربر جديد
    تشکر کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط yusefreza نمایش پست ها
    بازم سلام
    براي چهارشنبه سوري ميخوام با دوربين تو سطح شهر فيلمبرداري كنم .
    با توجه به شرايط نوري شهر و آتيش بازي و ... بهترين تنظيمات رو ممنون ميشم برام بزاريد . رو كدوم مود قرار بدم ؟ ديافراگم و حسايسيت و .... همه رو بگين . ( هم حالت و تنظيمات عكاسي و هم فيلمبرداري (البته ميدونم كه براي هرمحيطي كمي تنظيماتش فرق داره ولي در كل چه عددهايي براي F و سرعت شاتر و ايزو بهتره )
    چون من خيلي با دوربين كار نميكنم و زياد هم وقت نميكنم كه گزينه هاش رو تست كنم اين سوالو از شما پرسيدم ( ميبخشين ديگه )
    راستي دو مورد ديگه
    من در قسمت movie setting گزينه 1080p 30fps رو ندارم !! و حداكثرش 25fps 1080p هستش !
    و مورد ديگه هم اينكه براي اينكه در فيلمبرداري بصورت اتوفوكوس عمل كنه بايد گزينه AF-A روشن باشه و من وقتي ميرم رو live view اين گزينه ناپديد ميشه و بقه حالت هاي فوكوس باقي ميمونه !

كاربر جديد
    تشکر کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط yusefreza نمایش پست ها
    راستي دو مورد ديگه
    من در قسمت movie setting گزينه 1080p 30fps رو ندارم !! و حداكثرش 25fps 1080p هستش !
    و مورد ديگه هم اينكه براي اينكه در فيلمبرداري بصورت اتوفوكوس عمل كنه بايد گزينه AF-A روشن باشه و من وقتي ميرم رو live view اين گزينه ناپديد ميشه و بقه حالت هاي فوكوس باقي ميمونه !
    جواب همه سوالاتمو خودم پيدا كردم !!

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    20

سلام
    من ديروز از ناصرخسرو يك بدنه d5100+ يك لنز 18-105 nikon گرفتم
    يه موردي رو خواستم بپرسم اينكه من قبل از اين يك سوني hx5v داشتم كه رو نمايشگر علاوه بر ميزان دريچه ديافراگم و سرعت شاتر نشانگر ميزان نوردهي هم نمايش داده ميشد در صورتيكه تو d5100 در حالت live view فقط دريچه ديافراگم و سرعت شاتر نمايش داده ميشه و براي ديدن نشانگر ميزان نوردهي بايد دكمه information رو بزنيم آيا گزينه اي هست كه بشه اين مورد رو تو حالت lv رو نمايشگر داشته باشيم؟
    مرسي

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    76

سلام
    شايد جاي اين سوال اينجا نباشه ولي چون مربوط به 5100 هست با اجازه دوستان اينجا ميگم
    بعد از چند سال عکاسي الآن با اين دوربين پيشرفته خجالت ميکشم بگم هنوز نميتونم دستي زوم کنم !!! ميخواستم از يه گل يا شاخه گل روي درخت عکس بگيرم تو مود گل گذاشتم نتونست اتومات زوم کنه تو حالت اولویت دیافراگم گذاشتم و دیاف رو کاملاً باز کردم تا عمق میدان رو کم کنم ولی نتونست زوم کنه زوم رو تو حالت دستی گذاشتم و لنز رو عقب جلو بردم و به تبعش خودم رو با زحمت صدای زومش میومد تا شاتر رو بزنم و البته چون فاصله گرفتن از سوژه رو عمق میدان تاثیر میذاره اونی که میخواستم نمیشد بعد هم وقتی تو کامپیوتر تصویر رو در سایز اصلی و بزرگش نگاه میکردم از 10 تا عکس دوتاش درست زوم شده بود در حالیکه من تو بیشتر عکسا صدای تیک زوم رو میشنیدم و شاتر میزدم !!!
    اصلاً مود گل رو برا چی گذاشتن وقتی نزدیک گل نمیتونه خودش زوم کنه ؟!!
    دوستان لطفاً راهنمایی کنند.

كاربر همراه S_Neyshaburi آواتار ها
    تشکر کرده
    1352

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiidham نمایش پست ها
    سلام
    شايد جاي اين سوال اينجا نباشه ولي چون مربوط به 5100 هست با اجازه دوستان اينجا ميگم
    بعد از چند سال عکاسي الآن با اين دوربين پيشرفته خجالت ميکشم بگم هنوز نميتونم دستي زوم کنم !!! ميخواستم از يه گل يا شاخه گل روي درخت عکس بگيرم تو مود گل گذاشتم نتونست اتومات زوم کنه تو حالت اولویت دیافراگم گذاشتم و دیاف رو کاملاً باز کردم تا عمق میدان رو کم کنم ولی نتونست زوم کنه زوم رو تو حالت دستی گذاشتم و لنز رو عقب جلو بردم و به تبعش خودم رو با زحمت صدای زومش میومد تا شاتر رو بزنم و البته چون فاصله گرفتن از سوژه رو عمق میدان تاثیر میذاره اونی که میخواستم نمیشد بعد هم وقتی تو کامپیوتر تصویر رو در سایز اصلی و بزرگش نگاه میکردم از 10 تا عکس دوتاش درست زوم شده بود در حالیکه من تو بیشتر عکسا صدای تیک زوم رو میشنیدم و شاتر میزدم !!!
    اصلاً مود گل رو برا چی گذاشتن وقتی نزدیک گل نمیتونه خودش زوم کنه ؟!!
    دوستان لطفاً راهنمایی کنند.
    دوست عزیز منظورتون از مد گل کدوم مد هست؟
    mahdiidham تشکر می‌کند.

كاربر فعال iman mehr آواتار ها
    تشکر کرده
    2893

فکر کنم منظور ایشون مد عکاسی ماکرو هست...
    دوست من اون نشانه گل به قول شما برای عکاسی از گلها نیست ! بلکه برای عکاسی ماکرو هست که در استفاده حرفه ای نیاز به لنز ماکرو داره ...
    mahdiidham و morteza khademy تشکر می‌کنند.
    If you want to find your prince , you will have to kiss a lot of frogs

صفحه 33 از 74 نخستنخست ... 23 29 30 31 32 33 34 35 36 37 43 ... آخرینآخرین