صفحه 117 از 120 نخستنخست ... 17 67 107 113 114 115 116 117 118 119 120 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,161 تا 1,170 , از مجموع 1197
Like Tree5820تشکر

موضوع: Nikon D800 / D800E

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

ایادفترچه فارسیش به بازارامده(دی800 را میکم).

كاربر همراه qorashi آواتار ها
    تشکر کرده
    824

دوستان من حس ميكنم نويز دوربين تو ايزوهاي پايين نسبت به زماني كه دوربين رو تازه گرفته بودم بيشتر شده. اصلا همچين چيزي ممكنه؟
    47amir و Captan تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط qorashi نمایش پست ها
    دوستان من حس ميكنم نويز دوربين تو ايزوهاي پايين نسبت به زماني كه دوربين رو تازه گرفته بودم بيشتر شده. اصلا همچين چيزي ممكنه؟
    من هم نسبت به D7000 چنین حسی دارم! اما هنوز منبع معتبری در این مورد مشاهده نکردم...
    qorashi و 47amir تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام من چند ماهی هستم که دوربین d800 و لنز نیکور 70-200 vrii f:2.8 خریدم ولی متاسفانه توی عکسهایی که توی حالت تله میگیریم حس میکنم فوکوس خوبی ندارم .آیا کسی به این مشکل خورده؟

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

چند تا نمونه عکس اگر بزاريد بهتر ميشه نظر داد

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

نقل قول نوشته اصلی توسط javad007 نمایش پست ها
    سلام من چند ماهی هستم که دوربین d800 و لنز نیکور 70-200 vrii f:2.8 خریدم ولی متاسفانه توی عکسهایی که توی حالت تله میگیریم حس میکنم فوکوس خوبی ندارم .آیا کسی به این مشکل خورده؟
    روی سه‌پایه هم امتحان کنید ...
    ALIS تشکر می‌کند.

كاربر همراه qorashi آواتار ها
    تشکر کرده
    824

پیش فرض فراخوان برخی از باطری های سری EN-EL15

Nikon Canada is asking your cooperation in connection with a voluntary recall of certain lot numbers of its Nikon Model EN-EL15 rechargeable lithium-ion battery pack. The battery pack can experience a short circuit causing it to overheat and possibly causing the outside casing to become deformed, posing a potential hazard to consumers. There have only been seven (7) confirmed reports of incidents of the problem worldwide, and while no injuries have taken place, Nikon Canada has initiated this recall of the affected lot numbers as a reflection of its commitment to safety and product quality. We are asking that owners of the affected battery pack return them to Nikon Canada for a free replacement.

The Nikon EN-EL15 battery pack is provided as a supplied accessory with the purchase of Nikon’s digital SLR D800, D800E, D7000 cameras and the Nikon 1 V1 advanced camera with interchangeable lens. It is also sold separately at retail under Nikon’s model number 27011. The EN-EL15 battery pack involved in this recall was first distributed by Nikon in March 2012 and is still being sold at retail.

This voluntary recall is limited only to those units of the Model EN-EL15 in lots E and F.

To determine whether a battery pack is in lots E and F and among those being recalled, first confirm that “EN-EL15” is written on the name plate on side of the battery pack, as shown on the photo below. Then on this same side of the battery pack, locate the lot number for your EN-EL15 battery pack. Lot numbers are alphanumeric characters printed in blank ink at the bottom of this name plate as shown in the photo below. Tilt the battery pack so that light shines directly on the area to see the lot number. If you have an EN-EL15 battery pack with the 9th digit of the 14 digit lot number with either the letter E or F, you should immediately stop using it and remove the battery pack from the battery compartment. EN-EL15 battery packs with which the 9th digit is an A, B, C, D, G or any subsequent letter in the alphabet are not affected and not subject to this recall.
    SA_ENEL15_img.jpg
    To return and receive your new EN-EL15 battery pack, please call Nikon Canada during the hours of 8:45am to 4:45pm Monday to Friday EST at 1-877-534-9910 or send an e-mail to serviceadvisory@nikon.ca with your contact info, address and battery lot number. Nikon will then send a UPS Courier to the address provided, bringing a new EN-EL15 replacement battery at the same time. At this time, UPS Courier will collect the recalled battery for safe return to Nikon.

If the lot number of your EN-EL15 battery pack does not indicate as determined above to be in lot E or F, your EN-EL15 battery pack is not subject to this recall. No other Nikon battery packs are involved in this recall. Nikon’s digital SLR D800, D800E, D7000 cameras and Nikon 1 V1 advanced camera with interchangeable lens as well as any other Nikon cameras are also not subject to this recall.

Nikon is committed to safety and to providing to its customers only the highest quality products. We regret any inconvenience this matter may cause you and appreciate your continued support of Nikon and its products.
    Saadat، کوروش و amir.komeily تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه Saadat آواتار ها
    تشکر کرده
    5366

..یکی از چهار باطری های EN-EL15 من هم بعد از سه چهار بار شارژ و... به دیار باقی شتافت به طوری که قابل تعمیر هم نیست. البته از سری F نبود ,شاید سری های دیگر هم مشکل دارند
    بر خلاف شرکتهایی مانند سیگما که روز بروز با تولیدات با کیفیت برتر و کنترل کیفی بهتر در حال پیشرفت می باشند متاسفانه نیکون در این مورد به روند نزولی خود همچنان ادامه می دهد
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط Saadat نمایش پست ها
    ..یکی از چهار باطری های EN-EL15 من هم بعد از سه چهار بار شارژ و... به دیار باقی شتافت به طوری که قابل تعمیر هم نیست. البته از سری F نبود ,شاید سری های دیگر هم مشکل دارند
    بر خلاف شرکتهایی مانند سیگما که روز بروز با تولیدات با کیفیت برتر و کنترل کیفی بهتر در حال پیشرفت می باشند متاسفانه نیکون در این مورد به روند نزولی خود همچنان ادامه می دهد

با سلام،

باتری شما تقلبی یا counterfeit بوده است و ارتباطی به نیکون ندارد.

دو مورد مشابه شما هم گزارش شده که حاکی از تقلبی بودن باتری ها دارد نه مشکل دار بودن آنها.

طبق اعلام کارخانه نیکون در شماره سریال باتری های en-el15 نهمین رقم یا کاراکتر از سمت چپ اگر حرف F یا E باشد، باتری نیاز به تعویض دارد.

کلیه باتریهای با شماره سریال شما که هشت رقم ابتدایی از سمت چپ بیانگر تاریخ هستند و کاراکترهای بعدی به صورت ثابت، AC0534 هستند، تقلبی هستند.

در واقع هر باتری en-el15 که شش رقم ابتدایی آن از سمت راست به صورت AC0534 باشد، تقلبی است.

حتی نوع فونت شماره سریال های باتری های اصلی و تقلبی هم با هم تفاوت دارد.

https://www.flickr.com/groups/nikond...7633068504646/

http://bonell.wordpress.com/2014/03/...-el15-battery/

q11.JPG
    تصاویر پیوست شده تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg q11.JPG‏ (66.6 کیلو بایت, 495 بازدید)
    ویرایش توسط ata_m3 : Wednesday 13 August 2014 در ساعت 03:10 دلیل: اضافه کردن متن
    aidin594، M.Rahimizadeh، alireza orang و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط ata_m3 نمایش پست ها
    با سلام،

باتری شما تقلبی یا counterfeit بوده است و ارتباطی به نیکون ندارد.

دو مورد مشابه شما هم گزارش شده که حاکی از تقلبی بودن باتری ها دارد نه مشکل دار بودن آنها.

طبق اعلام کارخانه نیکون در شماره سریال باتری های en-el15 نهمین رقم یا کاراکتر از سمت چپ اگر حرف F یا E باشد، باتری نیاز به تعویض دارد.

کلیه باتریهای با شماره سریال شما که هشت رقم ابتدایی از سمت چپ بیانگر تاریخ هستند و کاراکترهای بعدی به صورت ثابت، AC0534 هستند، تقلبی هستند.

در واقع هر باتری en-el15 که شش رقم ابتدایی آن از سمت راست به صورت AC0534 باشد، تقلبی است.

حتی نوع فونت شماره سریال های باتری های اصلی و تقلبی هم با هم تفاوت دارد.

https://www.flickr.com/groups/nikond...7633068504646/

http://bonell.wordpress.com/2014/03/...-el15-battery/

q11.JPG
    به نظر شما کسی که مياد همه اطلاعات رو دقيقاً کپی ميکنه نميتونه سريال رو هم کپی کنه؟؟
    alirezasabaghi و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.