صفحه 118 از 120 نخستنخست ... 18 68 108 114 115 116 117 118 119 120 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 1,171 تا 1,180 , از مجموع 1197
Like Tree5820تشکر

موضوع: Nikon D800 / D800E

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط niceevil نمایش پست ها
    به نظر شما کسی که مياد همه اطلاعات رو دقيقاً کپی ميکنه نميتونه سريال رو هم کپی کنه؟؟
    فعلا که خیر این اتفاق نیفتاده و اتفاقا سوتی اون کارخونه ای که باتری تقلبی تولید کرده همون 6 رقم اول از سمت راست هست.

بالاخره همیشه راهی برای تشخیص انواع و اقسام لوازم الکترونیکی موجوده. ممکنه دو وسیله الکترونیکی از نظر ظاهر عین هم باشه اما وقتی داخل دستگاه و بردها و مدارات الکترونیکی رو نگاه کنید کاملا و چشم بسته متوجه تفاوتها خواهید شد.

همیشه و همیشه بین اجناس اصلی و تقلبی تفاوت هست و خواهد بود و راههای بسیار برای شناختن و تشخیص دادن جنس تقلبی از اصلی.

این بنده خدا حتی نیومده نوع فونتشم عین فونت اصلی بزنه و کاملا مشخصه که تقلبیه. به نوع نوشتاری PS E داخل دایره هم توجه کنید.

حتی بعضی از بوازم هستند که نیاز به باز کردنشون نیست و از روی جعبه میشه فهمید که تقلبیه.
    Persian، amin85، کوروش و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

این‌همه از معایب برخی فروشندگان و سودجویی ایشان گفته شد ، من یک بار هم حسن یکی از ایشان را به همین مناسبت بگویم ...
    جالب اینجاست که وقتی من برای خرید باتری یدک رفتم ، همین EL-15 برای D7100 ، فروشنده ، یک باتری به من داد که مو با باتری فابریک خودم نمی‌زد ! ، فقط همین شماره‌ها فرق داشت و اگر خیلی دقت می‌کردیم ، اندکی ، سیاهی بدنه آن کمی روشن تر بود ، ولی خود او گفت که این باتری تقلبی است !
    و اگر خود او اشاره نمی‌کرد من متوجه تفاوت آن‌ها نمی‌شدم ...
    خوب است که دوستان هنگام خرید باتری ، و حتی بدنه جدید ، باتری آن‌ها را چک کنند ...
    چون امکان تعویض باتری و دیگر تجهیزات فابریک ، از داخل جعبه هست ...
    و از این طریق ، قیمت کلی را اندکی پایین‌تر ارایه کنند و باعث جلب مشتری بشوند ...
    به نظرم تنها راه ، خرید از فروشگاه‌های معتبر است ...
    .
    ولی به هر حال توصیه ایمنی این است که هنگام شارژ ، مراقب بود که باتری بیش از حد گرم نشود ...
    همین چند وقت پیش بود که در اخبار آمده بود که در یکی از شهرهای آمریکا ، باتری یک گوشی سامسونگ که دختر جوانی زیر بالش خود گذاشته بود منفجر شده بود و باعث آسیب وی شده بود ...
    yaghoobi، Saadat، qorashi و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه AlirezaAkhlaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    2860

سلام
    قصد خرید دی800 دست دوم دارم. فروشنده اش میگفت حدود 1000تا شات خورده. البته دروغ میگفت! تستش کردم دیدم 9200 شات خورده!
    به نظرتون قیمت 6600 براش خوبه؟ یا گرون میده؟
    البته ظاهر دوربین کاملا سالمه.
    D810 -- 24-120 -- Tamron 15-30 -- Tamron 150-600 -- 20 f/2.8 -- 70-300 VR -- 35 f/1.8 -- Tamron 19-35
    علیرضا اخلاقی

كاربر فعال peacekeeper آواتار ها
    تشکر کرده
    1716

نقل قول نوشته اصلی توسط AlirezaAkhlaghi نمایش پست ها
    سلام
    قصد خرید دی800 دست دوم دارم. فروشنده اش میگفت حدود 1000تا شات خورده. البته دروغ میگفت! تستش کردم دیدم 9200 شات خورده!
    به نظرتون قیمت 6600 براش خوبه؟ یا گرون میده؟
    البته ظاهر دوربین کاملا سالمه.
    به نظر من اگه تمیز باشه در نهایت 6 تومن قیمت میخوره. درکل بادی دست دوم تمیز حداکثر بین 70 تا 80 درصد قیمت نو ارزش خرید داره نه بیشتر.با یک تومن بیشتر می تونید نوشو بخرید و با همین قیمت(حتی کمتر) یه d750.
    yaghoobi، M.Nouri، AlirezaAkhlaghi و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    "If Your pictures aren't good enough, you're not close enough"
    ROBERT CAPA
    محمدعلی جعفرزاده

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

سلام.لطفا درمورد(پست1146)درمورد نمایش هیستوگرام قبل ازگرفتن عکس دردی800 ممکن بیشترراهنمایی بفرمایید.
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    4

این firm ware جدید دی800 چه امکاناتی به دوربین اضافه می کند.
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    15

با عرض سلام خدمت دوستان
    مشکلی با فوکوس دوربین دارم ، به این صورت که در حالت فوکوس اتوماتیک با اینکه در ویزور فوکوس هستش ولی در عکس فوکوس از سوژه رد میشه و دوربین کمی عقب تر رو فوکوس میکنه
    با لنزهای مختلف امتحان کردم و متوجه شدم که این مشکل از بدنه است ، و فقط در حالت فوکوس اتوماتیک رخ میده
    ممنون میشم اگر تجربه و یا راهنمایتون رو بفرماید
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر همراه mack1 آواتار ها
    تشکر کرده
    256

نیکون d800e گفته حساسيت ١٠٠ تا ٦٤٠٠، قابل تقويت تا معادل ٢٥٦٠٠ و كمينه‌ي ٥٠ (معادل) منظور چیست از 50 یعنی با تنظیم دستی میشه روی 50 هم گذاشت؟
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال Majix آواتار ها
    تشکر کرده
    3755

نقل قول نوشته اصلی توسط nikzad نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان
    مشکلی با فوکوس دوربین دارم ، به این صورت که در حالت فوکوس اتوماتیک با اینکه در ویزور فوکوس هستش ولی در عکس فوکوس از سوژه رد میشه و دوربین کمی عقب تر رو فوکوس میکنه
    با لنزهای مختلف امتحان کردم و متوجه شدم که این مشکل از بدنه است ، و فقط در حالت فوکوس اتوماتیک رخ میده
    ممنون میشم اگر تجربه و یا راهنمایتون رو بفرماید
    فکوس ميکنيد دوربين رو برای کادر بندی جابجا نميکنيد؟
    اگر نه احتمالاً بادی مشکل بک فکوس داره ببريد نمايندگی به راحتی براتون تنظيمش ميکنند به طور موقت هم خودتون ميتونيد با ميکروادجاستمنت تنظيمش کنيد

نقل قول نوشته اصلی توسط mack1 نمایش پست ها
    نیکون d800e گفته حساسيت ١٠٠ تا ٦٤٠٠، قابل تقويت تا معادل ٢٥٦٠٠ و كمينه‌ي ٥٠ (معادل) منظور چیست از 50 یعنی با تنظیم دستی میشه روی 50 هم گذاشت؟
    يعنی جزء رنج اصليش نيست و نرم افزاری به اين رنج ميرسه ولی دوربينی مثل 810 از 64 ايزوش شروع ميشه
    بله اگر extended iso رو فعال کنيد 50 هم به ليست اضافه ميشه
    a.g g.a، mack1 و ben163s تشکر می‌کنند.
    Canon 6D2/5D3
    16-35L III/Sigma 85 1.4 Art/ 90mm VC / 70-200L IS II
    Majid

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام . من یه لنز 85-24 نیکون اف 2.8 دارم وقتی روی دوربین دی 800 نیکون نسب میکنم در دیاگ 2.8 قرار میدم دکمه شاتر عمل نمیکنه . این مربوط به چه تنظیماتی میشه لطفا راهنمایی بفرمائید . تشکر
    ben163s تشکر می‌کند.