صفحه 8 از 120 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 1197
Like Tree5820تشکر

موضوع: Nikon D800 / D800E

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

نقل قول نوشته اصلی توسط jebrahim نمایش پست ها
    متأسفانه اشتباه نکردید. تو ایزو ۳۲۰ هم خروجی این دوربین نویزی هست. این دوربین به هیچ عنوان جانشین D۷۰۰ نیست. مناسب برای عکاسانی هست که نیاز به چاپ عکس در سایز A۱ به بالا دارند. بعد از ۲ سال سرمایه گذاری روی لنز هایی فول فریم حالا باید تا مدت نا معلومی منتظر معرفی‌ جانشین واقعی‌ D۷۰۰ باشم!
    در نمونه انوش خان خبری از نویز نیست
    نمیدونم مشکل از کجاست باید صبر کنیم تا DXO هم ریویو خودش رو بیرون بده.

كاربر همراه qorashi آواتار ها
    تشکر کرده
    824

بسیار بسیار تبریک به دوستان نیکونی. امیدوارم همزمان با بازار جهانی به ایران هم وارد بشه و بشه تهیه اش کرد. امیدوارم که سیلینگ خوب D700 رو هم داشته باشه و وضعیت نویزی هم حداقل در همون حد باشه تا با خیال راحت بگیریمش همگی

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

شد آنچه که باید میشد...

تبریک به همه ی دوستان نیکونی.فکر میکنم برای افراد آماتوری که به دنبال همه چیز در یک دوربین هستند,تا این لحظه بهترین گزینه به نسبت قیمت است,فقط کمی ظاهرش...(نظر شخصی).فول فریم 36 و بدنه ی سریع,wow!
    این نظر شماست.
    متاسفانه برخلاف نظر شما همه چیز در عکس مگاپیکسل نیست.
    MZITech، journalist و jebrahim تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

Nikon D800 : Hot Megapixels

تبريك ميگم قظعا بايد قيمت فيلتر دارش زير 4 بيافته. توليدكنندگان تجهيزات جانبی كم‌كم بايد به فكر توليد دستكشهای نسوز واسه محافظت از دستان كاربران اين دوربينها باشند

پست #14 عكس از پشت چه دوربينيست ؟ ربطي به D800 دارد ؟

نمیدانم با ورود این دوربین بازار D3X چه تغییری میکند و ایا 8000 دلار برای D3X در برابر قیمت 3000 دلاری این دوربین قابل توجیه هست یا نه.
    سلام. رك بگم كه خير هيچ توجيهي ندارد . اما قيمت هم فكر نميكنم تغيير شگفتي در ايران داشته باشد. تابحال چنين چيزي در ايران ديده‌ايد ؟ من كه حظور ذهن ندارم اگر بوده بفرماييد . ( سوني اف 828 رو هنوز ميگن 800 تومن ... )

يك سوال بزرگ در ذهنم ايجاد شده : اين عكاسي خبري چه نويز كمي احتياج دارد كه D700 يا 1D از پس آن برميايد اما اين يكي نه ؟ دوستان چطور به راحتي هنوز هيچ رويويي از performance اين دوربين نيامده اون رو دسته بندي كردند ؟
    ویرایش توسط شاهین اکبری : Tuesday 7 February 2012 در ساعت 16:47

كاربر ويژه Persian آواتار ها
    تشکر کرده
    6066

داستان این است که هر محصول جدیدی با خودش ذوق زدگی و انتظارات جدیدی را میاورد و خریدن هر محصول جدیدی خود به خود هیجان انگیز است اما..
    حقیقت این است که 5 سال دیگر در همین فروم:

کی میخواد نیکون دست از سر این سنسور با رزولوشن پایین دی800 برداره دیگه حالم به هم خورد...
    الان 5dIIIII را ببینید با 75 مگاپیکسل اونوقت نیکون....من اگه سفارش بیل بورد اتوبان همت را گرفتم چکار کنم؟...
    این نویز در ایزو 125600 را دیدید. خوب به کراپ 200 درصد نگاه کنید توی جاهای سیاه سه نقطه قرمز دیده میشه...
    این چه مسخره بازی است که با هر شارژ باطری فقط میشه 2000 تا عکس گرفت اگه من یک روز رفتم کوه دماوند برق هم نبود و نتونستم باطری اضافه ببرم چه کار کنم...
    چی اتوفوکوس با سرعت یک بیستم ثانیه؟ الان موبایل سامسونگ سریعتره....
    شاتر لگ 1 هزارم ثانیه هم شد دوربین. اگه موشک از جلوم رد شد خواستم عکسش را بگیرم چکار کنم....

از شوخی که بگذریم "اگر پولمان را به زحمت در میاوریم" باید از خودمان بپرسیم .
    عوض کردن دوربین فعلی با دوربین جدید چقدر موجب بهتر شدن کارم میشود.
    چه ویژگی در دوربین جدید هست که دوربین من ندارد و با بهتر کردن تکنیکم و آموختن پروسس بهتر نمیتوانم به خروجی مورد علاقه برسم.
    اصلا ویژگی های جدید دوربین جدید چه قدر به کارم میاید و چند درصد از موقعیتهایی که در آن عکاسی میکنم نیازمند آن ویژگی است.

در نهایت خیلی از ما میبینیم که بعد از چندی محصول جدیدی را خریده ایم اما در بهبود عکسهایمان هیچ اتفاقی رخ نداده است.
    اگر کسی میتواند به راحتی پول دوربین جدید را بپردازد بدون انکه نگران هزینه اش باشد که داستان متفاوت است و خیلی هم خوب است از خرید و استفاده اش لذت ببرید.

برای اینکه خیلی اف تاپیک نباشم باید بگم جا دادن این مشخصات در این دوربین و هم چنان کوچکتر کردن و سبکتر شدن آن نسبت به دی700 هیجان انگیز است. باید منتظر نمونه های عکس بیشتر ماند. قیمت در سطح بسیار خوبی است یعنی همان قیمتی که الان دی700 را میفروشند هر چند با آرش موافقم که این دوربین چندان ارتباطی به دی700 ندارد و امیدوارم نیکون سنسور دی4 را در این بدنه بگذارد و دوربین جدیدی را معرفی کند.
    NASSIRI4080، Amir Mohebi، ARASH II و 60 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    علیرضا غفاری
    لینک مقالات سایت
    "Travel is the graduate school of life" Joe McNally

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    4494

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    Nikon D800 : Hot Megapixels

تبريك ميگم انشالا قيمت فيلتر دارش زير 4 بيافته. توليدكنندگان تجهيزات جانبی كم‌كم بايد به فكر توليد دستكشهای نسوز واسه محافظت از دستان كاربران اين دوربينها باشند

پست #14 عكس از پشت چه دوربينيست ؟ ربطي به D800 دارد ؟

سلام. رك بگم كه خير هيچ توجيهي ندارد . اما قيمت هم فكر نميكنم تغيير شگفتي در ايران داشته باشد. تابحال چنين چيزي در ايران ديده‌ايد ؟ من كه حظور ذهن ندارم اگر بوده بفرماييد . ( سوني اف 828 رو هنوز ميگن 800 تومن ... )

يك سوال بزرگ در ذهنم ايجاد شده : اين عكاسي خبري چه نويز كمي احتياج دارد كه D700 يا 1D از پس آن برميايد اما اين يكي نه ؟ دوستان چطور به راحتي هنوز هيچ رويويي از performance اين دوربين نيامده اون رو دسته بندي كردند ؟
    اینکه میگن این دوربین برای عکاسی خبری نیست "فقط" به خاطر نویز بیشتر این دوربین نیست. یک دلیل مهم دیگه هم سرعت پایین عکاسی پیاپی ۴ فریم بر ثانیه هست که دیگه احتیاجی به تست و ریویو هم نداره.
    mehdi.kd و obsidiyan تشکر می‌کنند.
    ج.ابراهیمی
    instagram

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

جناب ابراهيمي دقت كرديد D700 هم كه مورد تاييد بود 5 فريم درثانيه عكس ميگرفت ؟

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

خوب قرار نیست دوربینی‌ را که در این تاریخ معرفی می‌شود با دوربین چهار پنج سال پیش مقایسه کنیم.
    بحث تفاوت استراتژی تولید و خرید است.
    با تکنولوژی ثابت در زمانی مشخص می‌توان انتظار داشت دوربینی با سنسور ۱۶ مگاپیکسلی از دوربینی با سنسور ۳۶ مگاپیکسلی نویز کمتر، داینامیک رنج بیشتر و سرعت عمل بیشتری داشته باشد.

برای عکاسی خبری نیازی به مگاپیکسل بالا نیست. نه اینکه بد و یا منفی باشد. اما اولویت با وضعیت نویزی، داینامیک رنج و سرعت عمل دوربین است.
    Anoosh-Em، 6319، 1986 و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط Anoosh-Pro نمایش پست ها

در مورد وضعیت نویزی از همان یک سپمپلی که در سایت نیکون در ایزو 640 گذاشته شده در مقایسه با مقدار نویزی که من در عکسهای خودم با D7000
    با ایزوی 640 جستجو کردم هر چند که شرایط برابر نیست اما نویز در D800 کاملا نصف D7000 است و در این شکی نیست و من با این اوصاف فکر میکنم
    اگر وضعیت نویزی d800 بهتر از D700 نشده باشد ضعیف تر نیست باید منتظر تست های DXO باشیم من فکر کنم نتایج هیجان انگیزی هم در وضعیت نویزی داشته باشد.

درود

این هم دو تا نمونه کراپ 100% با دوربین d7000 همه اگزیف دارند:

D800 در ایزوی 6400

و d7000 با ایزوی 640

و این هم یک سمپل d800 با iso 640 برگرفته از سایت نیکون :

و کراپ 100% قسمتی که در بالا با کادر آبی مشخص شده بدون هیچ تغییری:

هر چند که این نوع قیاس ابدا دقیق نیست اما تا حدی نسبتها را مشخص میکند

موفق باشید

انوش
    ویرایش توسط Anoosh-Em : Monday 30 April 2012 در ساعت 22:13
    Persian، Omid Araki، 6319 و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

سلام

انوش جان اين مقايسه از شما بعيد بود.
    azarigh، Anoosh-Em، Ali Saeedi و 2 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    فرهاد حسيني

صفحه 8 از 120 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 18 58 108 ... آخرینآخرین