صفحه 28 از 32 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 271 تا 280 , از مجموع 315
Like Tree733تشکر

موضوع: Nikon D3200

كاربر جديد
    تشکر کرده
    2

ممنون از پاسختون. وقتی دوربین رو زمین هست و فیلم میگیره دیگه صدا نیست. ولی وقتی رو دسته و در حد یکی دو دقیقه فیلم میگیره این صدا وجود داره و به طور مداوم هست.
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط nima123 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. وقتی دوربین رو زمین هست و فیلم میگیره دیگه صدا نیست. ولی وقتی رو دسته و در حد یکی دو دقیقه فیلم میگیره این صدا وجود داره و به طور مداوم هست.
    خواهش می کنم. این بستگی به این داره که دوریین روی چه سوژه ای فوکوس کرده باشه، اگه سوژه ای متحرک باشه که خوب باز هم همون صداها به دلیل فوکوس ممتد شنیده میشه اگه سوژه بی حرکت باشه و حرکتی جلوی لنز انجام نشه، سیستم فوکوس سوژه جدیدی نمیبینه که روی اون فوکوس کنه در نتیجه عمل فوکوس پی در پی انجام نمیشه.
    ben163s و nima123 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط nima123 نمایش پست ها
    اگه از میکروفون جداگانه استفاده کنید به خاطر فاصله ای که با لنز داره صدای فوکوس شنیده نمیشه راه حل ساده تر هم استفاده از فوکوس دستیه من خیلی به ندرت فیلمبرداری میکنم اما با فوکوس دستی هم راحت تر فوکوس انجام میدم هم راحت تر افکت خارج از فوکوس میدم و هم صدا کمتر میشه
    ata_m3، mostafa_1366 و ben163s تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

دوستان سری 3 هزار و 5 هزار نیکون موتور فوکوس داخلی ندارن اکسیشن تیوب هایی هم که فوکوس اوتومات میدن فقط رو بدنه های موتور دار این قابلیت رو دارن حالا با توجه به اختلاف قیمت بسیار زیاد اکسیشن تیوب های بدون فوکوس اوتومات و با فوکوس اوتومات ( که البت رو 3 هزار و 5 هزار اوتومات ندارن ) توجیحی برای خرید اون نوع وجود داره ؟ دوستی تجربه ای داره ؟ اختلاف قیمت در حد خرید یه لنز 55-200 دست دومه 80 تومن در برابر 480
    ben163s تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    43

سلام دوستای گلم
    من بازم مزاحم وقتتون شدم ازتون یه سوال داشتم.یه برنامه ای هست برای گوشی های اندرویدی که میشه دوربین رو با یک کابل otg به دوربین وصل کرد و از گوشی به عنوان ریموت و... استفاده کرد.چند تا نرم افزار رو دانلود کردم و امتحان کردم ولی مثل چیزی که روی کامپیوتر برام پیش اومد هیچ کدوم از این نرم افزار ها دوربین منو ساپورت نمیکنن.باید براش نرم افزار مخصوصی رو دانلود کنم؟ ممنون
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

سلام به دوستان
    چند سوال راجب دوربین نیکون 3200 و 3300 داشتم اگر پاسخ بدید ممنون میشم
    1- با لنز 18-55 VRi II چه کارهایی در عکاسی را محدود میکنه ؟ آیا همین لنز برای عکاسی خانوادگی کفایت میکنه یا بایستی با لنز قویتر تعویض بشه
    2- دوام باطری این دوربین در حالت فیلمبرداری چقدره ؟ جایی خوندم که در کیفیت بالا فقط کلیپهایی تا 10 دقیقه قابلیت ظبط داره آیا این موضوع صحت داره ؟
    3- تفاوت عکس و فیلمهای این مدل دوربین با مدل 3300 که فاقد فیلتر low less است چقدره ؟ آیا نسبت به اختلاف قیمت بیش از 200 هزار تومانی مدل 3300 با 3200 خرید کدامیک مطلوبتر است ؟
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر فعال S Noora آواتار ها
    تشکر کرده
    1987

نقل قول نوشته اصلی توسط kabirimasih نمایش پست ها
    سلام به دوستان
    1- با لنز 18-55 VRi II چه کارهایی در عکاسی را محدود میکنه ؟ آیا همین لنز برای عکاسی خانوادگی کفایت میکنه یا بایستی با لنز قویتر تعویض بشه
    2- دوام باطری این دوربین در حالت فیلمبرداری چقدره ؟ جایی خوندم که در کیفیت بالا فقط کلیپهایی تا 10 دقیقه قابلیت ظبط داره آیا این موضوع صحت داره ؟
    3- تفاوت عکس و فیلمهای این مدل دوربین با مدل 3300 که فاقد فیلتر low less است چقدره ؟ آیا نسبت به اختلاف قیمت بیش از 200 هزار تومانی مدل 3300 با 3200 خرید کدامیک مطلوبتر است ؟
    1-محدودیت عکاسی در فضاهای کم نور با توجه به دیاف بسته این لنز.ولی برای عکاسی خانوادگی کفایت میکنه.ضمنا انتظار بوکه دل انگیزی ازش نداشته باشید.
    2-نمیدونم.
    3-برداشتن فیلتر لو پس منتج به شارپنس بیشتر و در عین حال بروز خطای مویر میشه.در کل خرید 3300 مطلوبتره.
    ben163s و kabirimasih تشکر می‌کنند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

سلام به دوستان
    تصویر برداری با دوربین اس ال ار در کارهای نیمه حرفه ای بیشترین کاربرد داره در استفاده خانگی خوش دست نیست ....چیزی نزدیک 1 ساعت دوام باتری داره.

ملاک انتخاب مصرف کننده خانگی زیاد رو تصویربرداری این دوربین ها نباید باشه . با این اختلاف قیمت 3300 خریدش معقول تر هست.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    68

نقل قول نوشته اصلی توسط aliii نمایش پست ها
    تصویر برداری با دوربین اس ال ار در کارهای نیمه حرفه ای بیشترین کاربرد داره در استفاده خانگی خوش دست نیست ....چیزی نزدیک 1 ساعت دوام باتری داره.

ملاک انتخاب مصرف کننده خانگی زیاد رو تصویربرداری این دوربین ها نباید باشه . با این اختلاف قیمت 3300 خریدش معقول تر هست.
    سلام
    از پاسخگوییتان ممنونم
    منظورتون از تصویر برداری همان فیلم گرفتن هست ؟
    در بعضی سایتها کاربران آماتور هم از دوربین 3300 نیکون از بابت کیفیت عکس و فیلمش در کاربرد خانگی تعریف زیاد کردند این که می فرمایید خوش دست نیست منظورتان بخاطر تنظیمات آن است یا کیفیت تصاویر آن برای کاربرد خانگی ؟
    آخه من می خواهم دوربینی بگیرم که هم کار فیلم با fUll HD را برایم بگیرد و هم عکس با کیفیت بالا تا حدود یک میلیون و 500 هزینه میخوام بکنم ولی می خوام چیزی بگیرم که پشیمون نشم دوستان گرامی اگر پیشنهاد خاصی دارید بفرمایید
    ben163s تشکر می‌کند.

كاربر فعال aliii آواتار ها
    تشکر کرده
    253

سلام
    از پاسخگوییتان ممنونم
    منظورتون از تصویر برداری همان فیلم گرفتن هست ؟
    در بعضی سایتها کاربران آماتور هم از دوربین 3300 نیکون از بابت کیفیت عکس و فیلمش در کاربرد خانگی تعریف زیاد کردند این که می فرمایید خوش دست نیست منظورتان بخاطر تنظیمات آن است یا کیفیت تصاویر آن برای کاربرد خانگی ؟
    آخه من می خواهم دوربینی بگیرم که هم کار فیلم با fUll HD را برایم بگیرد و هم عکس با کیفیت بالا تا حدود یک میلیون و 500 هزینه میخوام بکنم ولی می خوام چیزی بگیرم که پشیمون نشم دوستان گرامی اگر پیشنهاد خاصی دارید بفرمایید
    سلام بله فیلمبرداری که با توجه به عدم استفاده از نگاتیو تصویربرداری درست تر هست....فوکس کشی حرکت و لرزش دوربین زوم خشک

محدودیت زمان رولینگ شاتر و هزینه تجهیزات جانبی ....کیفیت تصویر خب بسیار شارپ تر از هندی کم هم قیمت هست

و در عکس برداری هم هندی کم با 5 برابر این قیمت هم به پای اس ال ار نمیرسد .

اولویت با تصویربرداری خانگی باشه هندی کم بگیرید.

صفحه 28 از 32 نخستنخست ... 18 24 25 26 27 28 29 30 31 32 آخرینآخرین