صفحه 72 از 125 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 711 تا 720 , از مجموع 1250
Like Tree2420تشکر

موضوع: Nikon D7100

كاربر همراه rezaAlishahi آواتار ها
    تشکر کرده
    439

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirhoseingh نمایش پست ها
    سلام
    داداش يعني چي از بيشتر تحقيق كنم!؟ از اين دوربين بهتر هم هست واسه كار من!؟
    منظور من تحقیق در نمونه عکس های مادون قرمز و کاربرد آن در سیاه و سفید است. یعنی اگر فقط و فقط هدف عکس برداری سیاه و سفید باشد، شاید با خرید یک بدنه دست دوم و یه مقدار قدیمی تر و انجام این تغییر، به نتیجه ای مطلوب برسید. با کمی جستجو در دنیای اینترنت، نمونه های تصاویر موجود می باشد.
    الان که این مطلب را نوشتم، به یاد آوردم در یکی از فیلم های آموزشی بن لانگ، از سری آموزشی Lynda.com این نوع تصویربرداری مادون قرمز و نحوه ادیت تصاویر برای سیاه و سفید را دیده بودم.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

عکاسی سیاه و سفید برعکس تصور عموم نیاز به داینامیک رنج بیشتر و تن های خاکستری بیشتری دارد و نه کمتر.
    هر چند برخی دوست دارند کنتراست زیاد قیلم های اکتاکروم رو شبیه سازی کنن . اما این باز نیاز به جزییات بشتر دارد و تصمیم در مرحله ادیت که کدام تن ها حذف شوند.

اما ، اگر شما دوربینی برای کار سیاه و سفید JPEG نیازدارید و حوصله کار در ادیت و ویرایش فایل خام ندارید، بهتر است دوربین های فوجی از X30 گرفته X-T1 تهيه کنید که حالت های Preset بيشتري در عکاسی سیاه و سفید دارد، البته همانطور که گفتم اینها برای کسانی خوبند که حوصله کار در ویرایش را ندارند و می خواهند سریع به یک نتیجه مشخص برسند.
    وگرنه تفاوت به هر حال زیاد است.
    Dariush Chegini و peacekeeper تشکر می‌کنند.

كاربر همراه Amirhoseingh آواتار ها
    تشکر کرده
    268

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    عکاسی سیاه و سفید برعکس تصور عموم نیاز به داینامیک رنج بیشتر و تن های خاکستری بیشتری دارد و نه کمتر.
    هر چند برخی دوست دارند کنتراست زیاد قیلم های اکتاکروم رو شبیه سازی کنن . اما این باز نیاز به جزییات بشتر دارد و تصمیم در مرحله ادیت که کدام تن ها حذف شوند.

اما ، اگر شما دوربینی برای کار سیاه و سفید JPEG نیازدارید و حوصله کار در ادیت و ویرایش فایل خام ندارید، بهتر است دوربین های فوجی از X30 گرفته X-T1 تهيه کنید که حالت های Preset بيشتري در عکاسی سیاه و سفید دارد، البته همانطور که گفتم اینها برای کسانی خوبند که حوصله کار در ویرایش را ندارند و می خواهند سریع به یک نتیجه مشخص برسند.
    وگرنه تفاوت به هر حال زیاد است.
    كوروش عزيز اتفاقا من درست كردن عكس رو خيلي دوست دارم و ترجيه ميدم بيرون از دوربين ويرايش و تبديلش كنم

كاربر آشنا vahidameri آواتار ها
    تشکر کرده
    91

درود دوستان
    این محافظ های شیشه ای که برای lcd دوربین استفاده می کنند رو کجا می تونم پیدا کنم؟
    آدرس فروشگاه اینترنتی رو برام پیام خصوصی کنید ممنون میشم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    6

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز:
    سئوالی در خصوص باتری D7100 دارم :وقتی باتری کاملا خالی می شود و من میزارم شارژ , شارژ کامل تا چشمک نزدن شارژر حدود 12 ساعت طول میکشد و وقتی هم که باطری رو می زارم توی دوربین , در قسمت اطلاعات باتری مقدار شارژ را 85% نشان می دهد و مهمتر از همه اینکه بعد از 40 الی 50 عکس گرفتن و یک نیم ساعتی توی منوها کارکردن باتری دشارژ می شود , آیا باطری تقلبی است یا خراب یا .... , یا روند کار طبیعیش همینه . در صورت خراب بودن وخرید مجدد باتری به چه نکاتی باید توجه کنم ... ممنون از تمامی دوستان.

vahidshah
    Guest

باید که باطریش از اون حالت بهتر باشه /من از باطریش بسیار راضیممم/بیرون بدون فلاش و استفاده از ویزور خیلی بیشتر از هزارتا باهاش شده شات بزنم و عمر باطری وقتی استفاده نمیکنی هم خوبه .باگشتن تو منو ها هم خیلی کم میشه یعنی اضلا یکی ازمشخصات خوب 7100باطریش هم هست.اون حالتی که شما گفتین به باطری 5100یا3100یا200شون شبیهه

تو نیکون ها ی نسبتا جدید سیستم شناسایی باطری تقلبی وجود دا ره از طریق شماره سریال ای سی باطی یا ملاک هایی تشخیص میده واسه اون احتمال باطری تقلبی خیلی کمه مگر اینکه اصل ولی خراب باشه.من خودم واسه 3200تقلبیشو خریدم روشن شد اما کارنکرد و نوشت باطری اضلی نیست
    nautilus_214 تشکر می‌کند.

كاربر بسیار فعال ata_m3 آواتار ها
    تشکر کرده
    5142

نقل قول نوشته اصلی توسط محسن d7100 نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اساتید عزیز:
    سئوالی در خصوص باتری D7100 دارم :وقتی باتری کاملا خالی می شود و من میزارم شارژ , شارژ کامل تا چشمک نزدن شارژر حدود 12 ساعت طول میکشد و وقتی هم که باطری رو می زارم توی دوربین , در قسمت اطلاعات باتری مقدار شارژ را 85% نشان می دهد و مهمتر از همه اینکه بعد از 40 الی 50 عکس گرفتن و یک نیم ساعتی توی منوها کارکردن باتری دشارژ می شود , آیا باطری تقلبی است یا خراب یا .... , یا روند کار طبیعیش همینه . در صورت خراب بودن وخرید مجدد باتری به چه نکاتی باید توجه کنم ... ممنون از تمامی دوستان.
    درود،

دوست عزیز به احتمال فراوان باتری تون تقلبی هست. مدت زمان شارژ کامل یک باتری EN-EL15 از 0% تا 100% حدود 2:20 تا 2:30 هست. و زمان 12 ساعت کاملا غیر عادی هست. تو این زمان میشه 5 تا باتری کاملا خالی رو شارژ کامل کرد.

اینجا رو ببینید:

مراقب باشید ششمین کاراکتر شماره سریال از سمت راست E یا F نباشد

http://www.nikonusa.com/en/Service-A...ck-Recall.html

مواظب باشید 6 رقم آخر شماره سریال از سمت راست AC0534 نباشد./

Genuine vs. Counterfeit batteries
    https://bonell.wordpress.com/2014/03...-el15-battery/

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaAlishahi نمایش پست ها
    دوست عزيز اين مد كراپ ١.٣ در نيكون D5300 موجود نيست. البته اگر علت نياز به اين مد را بگوييد شايد دوستان بتوانند بيشتر راهنمايي كنند.
    بنده از گذشته یه لنز 16mm دارم
    چون بیشتر عکاسی واید میکنم
    از اونجایی که توانایی مالی بالایی هم ندارم
    تحقیق که کردم دیدم اگه این کراپ 1/3 فقط توو این دوربین باشه
    با گرفتن یه لنز 50mm میتونم عکاسی پرتره هم بکنم
    چون توو قطع dx فاصله ی تقریبا 80mm میده و با استفاده از این مود فاصله ی 104mm
    حالا نمیدونم اصلا همچین داستانی هست یا نه
    گفتم شاید چون سنسور تصویر و مگاپیکسل این دوربین با d5300 برابره این قابلیت مشترک باشه

كاربر همراه
    تشکر کرده
    903

نقل قول نوشته اصلی توسط amin7313 نمایش پست ها
    بنده از گذشته یه لنز 16mm دارم
    چون بیشتر عکاسی واید میکنم
    از اونجایی که توانایی مالی بالایی هم ندارم
    تحقیق که کردم دیدم اگه این کراپ 1/3 فقط توو این دوربین باشه
    با گرفتن یه لنز 50mm میتونم عکاسی پرتره هم بکنم
    چون توو قطع dx فاصله ی تقریبا 80mm میده و با استفاده از این مود فاصله ی 104mm
    حالا نمیدونم اصلا همچین داستانی هست یا نه
    گفتم شاید چون سنسور تصویر و مگاپیکسل این دوربین با d5300 برابره این قابلیت مشترک باشه
    سلام دوست عزیز
    این مود در زاویه دید شما تاثیر نمیذاره فقط تصویرو کراپ میکنه به 16 مگاپیکسل که اینکارو براحتی خودتون هم با نرم افزارها میتونین انجام بدین
    البته با روشن کردن این مد تو ویزور یه محدوده ای مشخص میشه که بهتون کمک میکنه تا بتونین کادر بهتری برای عکس 16 مگاپیکسلی در نطر بگیرین
    doki و Mahdi.A.Tabar تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    80

سلام
    یه سوال
    تو مشخصات دیده بودم که این دوربین ایزو تا 50 پایین میاد، پیدا نکردم کجاست؟
    تشکر تشکر تشکر

صفحه 72 از 125 نخستنخست ... 22 62 68 69 70 71 72 73 74 75 76 82 122 ... آخرینآخرین