صفحه 4 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 93
Like Tree98تشکر

موضوع: Nikon D3300

كاربر همراه mostafa_1366 آواتار ها
    تشکر کرده
    2646

طبق اطلاعات سایت نیکون مدل en-el 14 روی بدنه d3300 نصب نمیشه. باید حتما مدل 14a باشه.
    EN-EL14 Rechargeable Li-ion Battery from Nikon

Nikon D3300 HDSLR | DSLR from Nikon
    samani تشکر می‌کند.
    nikon D5200+18-55+50/1.8 G+ 18-105

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    54

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafa_1366 نمایش پست ها
    طبق اطلاعات سایت نیکون مدل en-el 14 روی بدنه d3300 نصب نمیشه. باید حتما مدل 14a باشه.
    EN-EL14 Rechargeable Li-ion Battery from Nikon

Nikon D3300 HDSLR | DSLR from Nikon
    خیلی ممنونم قربان لطف کردید
    این لینک رو تونستم پیدا کنم
    https://nikoneurope-en.custhelp.com/...ail/a_id/59454
    قسمتی از این متن نوشته:
    Nikon Df, D5300, D3300 - An EN-EL14a is included with purchase. The EN-EL14 can also be used with these cameras
    نمیدونم چقدر میشه به این سایت و این مطلب اطمینان کرد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

سلام خسته نباشید. من دو تا سوال یا مشکل با این دوربین دارم که اگه راهنماییم کنید خیلی کمک کردید.

اول: چرا عکس هایی که با فرمت raw میگیرم را روی کامپیوتر نشون نمیده؟ من دوربین d7100 هم قبلا داشتم و عکس ها با فرمت raw که با اون گرفته بودم را الان راحت باز میکنه ولی عکس های این دوربین اصلا روی کامی باز نمیشه. و فقط عکس های معمولیش باز میشن.
    در ضمن برنامه های زیر روی کامی نصب هستن :
    MicrosoftCameraCodecPack-x64 و ACDSee

سوال دوم :
    من زیاد از عکس های این دوربین نسبت به تعریفی که از کیفیت عکاسی این دوربین شنیده بودم راضی نیستم. البته خوب هست ولی عالی نیست. یعنی با عکس های d7100 که قبلا داشتم مقایسه میکنم میبینم اون دوربین با اینکه قدیمی تر هست ولی عکس هاش شارپ تر و کم نویز تر میگرفت البته لنز دوربین قبلیم 18 - 105 بود و این یکی ، لنز استاندارد 18 - 55 را داره.
    حالا میخوام بدونم ایا کیفیت لنز استاندارد دوربین اینقدر پایینه و یا اینکه کلا همینه و نباید انتظار بیشتری ازش داشته باشم؟
    راستی کلا تفاوت کیفیت عکس در لنزهای 18 - 55 و 18 -105 و 55mm و 35 mm چقدر هست؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

نقل قول نوشته اصلی توسط ABAS65 نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید. من دو تا سوال یا مشکل با این دوربین دارم که اگه راهنماییم کنید خیلی کمک کردید.

اول: چرا عکس هایی که با فرمت raw میگیرم را روی کامپیوتر نشون نمیده؟ من دوربین d7100 هم قبلا داشتم و عکس ها با فرمت raw که با اون گرفته بودم را الان راحت باز میکنه ولی عکس های این دوربین اصلا روی کامی باز نمیشه. و فقط عکس های معمولیش باز میشن.
    در ضمن برنامه های زیر روی کامی نصب هستن :
    MicrosoftCameraCodecPack-x64 و ACDSee

سوال دوم :
    من زیاد از عکس های این دوربین نسبت به تعریفی که از کیفیت عکاسی این دوربین شنیده بودم راضی نیستم. البته خوب هست ولی عالی نیست. یعنی با عکس های d7100 که قبلا داشتم مقایسه میکنم میبینم اون دوربین با اینکه قدیمی تر هست ولی عکس هاش شارپ تر و کم نویز تر میگرفت البته لنز دوربین قبلیم 18 - 105 بود و این یکی ، لنز استاندارد 18 - 55 را داره.
    حالا میخوام بدونم ایا کیفیت لنز استاندارد دوربین اینقدر پایینه و یا اینکه کلا همینه و نباید انتظار بیشتری ازش داشته باشم؟
    راستی کلا تفاوت کیفیت عکس در لنزهای 18 - 55 و 18 -105 و 55mm و 35 mm چقدر هست؟
    اگر نسخه جدید ACR را نصب کنید احتمالا مشکل برطرف می شود.

در کل 7100 دوربین رده بالاتری است و 18-105 هم لنز بهتری نسبت به 18-55 است و اینکه عکس های آن ترکیب قبلی بهتر بوده باشند جای تعجب نیست.
    as2005، amir.komeily و ABAS65 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

ممنون از پاسختون.
    منظورتون از acr همون scdsee هست؟

بقیه دوستان هم در مورد هر دوتا سوال نظری دارن بگن ممنون میشم.

كاربر بسیار فعال amir.komeily آواتار ها
    تشکر کرده
    12403

ممنون از پاسختون.
    منظورتون از acr همون scdsee هست؟

بقیه دوستان هم در مورد هر دوتا سوال نظری دارن بگن ممنون میشم.
    نه منظورشون برنامه Adobe Camera Raw هست.
    DELL، Dariush Chegini و ABAS65 تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

Adobe Camera Raw را ابدیت کردم فتوشاپ باز کرد. بعد acdsee را ابدیت کردم اونم باز کرد. خیلی ممنونم.

حالا در مورد سوال دومم یکم راهنماییم کنید. کلا برای اینکه عکس های شارپ و با کیفیتی بگیرم با این دوربین چه لنزی پیشنهاد میکنید؟ ( قیمت مناسب ) بیشتر هم عکس های پرتره برام مهم هستن.
    تفاوت کیفیت عکس در لنزهای 18 - 55 و 18 -105 و 55mm و 35 mm چقدر هست؟ آیا تفاوت فاحشه؟

و کلا چه راهکار هایی برای افزایش کیفیت عکس برداری پیشنهاد میدید. من خودم یه فلاش اکسترنال نصب کردم خیلی تاثیر داشت. ولی بازم دنبال راه های بیشتری هستم که با دوربین d3300 عکس های با کیفیت تری ثبت کنم.

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

۱۸-۱۰۵ لنز شارپتری‌ست. آنرا تهیه کنید تصاویر شارپ‌تری خواهید داشت. هرچند بهتر بود D7100 را با دوربینی دو کلاس پایین‌تر عوض نمی‌کردید.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

Adobe Camera Raw را ابدیت کردم فتوشاپ باز کرد. بعد acdsee را ابدیت کردم اونم باز کرد. خیلی ممنونم.

حالا در مورد سوال دومم یکم راهنماییم کنید. کلا برای اینکه عکس های شارپ و با کیفیتی بگیرم با این دوربین چه لنزی پیشنهاد میکنید؟ ( قیمت مناسب ) بیشتر هم عکس های پرتره برام مهم هستن.
    تفاوت کیفیت عکس در لنزهای 18 - 55 و 18 -105 و 55mm و 35 mm چقدر هست؟ آیا تفاوت فاحشه؟

و کلا چه راهکار هایی برای افزایش کیفیت عکس برداری پیشنهاد میدید. من خودم یه فلاش اکسترنال نصب کردم خیلی تاثیر داشت. ولی بازم دنبال راه های بیشتری هستم که با دوربین d3300 عکس های با کیفیت تری ثبت کنم.
    در کل لنز های پرایم کیفیت بالاتری دارند ، اگر به پرتره علاقه مند هستید یک لنز 50 اف 1.8 می تواند برای ثبت های بهتر به شما کمک کند.

تفاوت این لنز ها هم بنا بر نوع عکاسی و انتظار عکاس و همچنین قدرت ویرایش می تواند زیاد باشد .

كاربر جديد
    تشکر کرده
    10

نقل قول نوشته اصلی توسط کوروش نمایش پست ها
    ۱۸-۱۰۵ لنز شارپتری‌ست. آنرا تهیه کنید تصاویر شارپ‌تری خواهید داشت. هرچند بهتر بود D7100 را با دوربینی دو کلاس پایین‌تر عوض نمی‌کردید.
    نه عوضش که نکردم.
    اونو چند وقت پیش فروختم چون به پولش نیاز داشتم ولی الان دیگه پول نداشتم که یه دوربین بهتر بگیرم. برای همین تصمیم گرفتم یه دوربین ارزون ولی با کیفیت خوب در عکاسی بگیرم و یکمم پول بزارم و یه لنز براش بخرم.
    الان دنبال یه لنز قیمت مناسب هستم که کیفیت عکس هام را ببرم بالاتر ...

صفحه 4 از 10 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 ... آخرینآخرین