صفحه 7 از 15 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 61 تا 70 , از مجموع 142
Like Tree226تشکر

موضوع: Nikon D5500

كاربر همراه aghahvechy آواتار ها
    تشکر کرده
    213

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_sh نمایش پست ها
    سلام دوستان خسته نباشید !
    میخواستم از اساتید محترم کمک بخوام !من میخوام یه دوربین خوب بخرم .و حدود بوجم 2.100.000 هست !این مدل رو انتخاب کردم و تو بازار هم تحقیق زیادی کردم !به این نتیجه رسیدم که این مدل رو بخرم.دوستم مدل D3300 رو خریده ولی من اصلا از اون مدل و کیفیت عکساش و امکاناتش راضی نیستم !میخواستم بدونم این مدل D5500 در عکاسی چقدر متفاوت تر از مدل D5500 هست ؟کلا با این بوجه چی پیشنهاد میکنید که عکسای با کیفیتی بگیره .ممنون میشم سریع راهنمایی کنید !
    با لنز مناسب و یکم آشنا بودن با تنظیمات دوربین، خیلی از عکسهایی که 7100 میگیره رو با همون 3300 هم میشه گرفت......شاید فقط در شرایط نوری خاص 3300 کم بیاره وگرنه فرقشون زمین تا آسمون نیست.
    M.Nouri و amin_sh تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط aghahvechy نمایش پست ها
    با لنز مناسب و یکم آشنا بودن با تنظیمات دوربین، خیلی از عکسهایی که 7100 میگیره رو با همون 3300 هم میشه گرفت......شاید فقط در شرایط نوری خاص 3300 کم بیاره وگرنه فرقشون زمین تا آسمون نیست.
    ممنون از همه دوستان ! راستش برای من راحتی و امکانات خوب مهم هست ! من با بوجه حدود 2.100.000 میخوام یه دوریبن خوب بخرم . حالا فرقی نداره نیکون باشه کنون باشه ! دوستان راهنمایی کنن ممنون میشم !راستش تو بازار مدلهای مختلفی هست و انتخواب تا حدودی زیاد ! حالا به نظر شما با این بوجه من چی بگیرم حالا یه خورده بالاتر یه خورده پایین تر مهم نیست ! و اینکه اصلا سمت dslr نرم یعنی چی ؟مگر با کیفت تر از این dslr هم داریم ؟ممنون

كاربر فعال Viper آواتار ها
    تشکر کرده
    1607

سلام دوستان خسته نباشید !
    میخواستم از اساتید محترم کمک بخوام !من میخوام یه دوربین خوب بخرم .و حدود بوجم 2.100.000 هست !این مدل رو انتخاب کردم و تو بازار هم تحقیق زیادی کردم !به این نتیجه رسیدم که این مدل رو بخرم.دوستم مدل D3300 رو خریده ولی من اصلا از اون مدل و کیفیت عکساش و امکاناتش راضی نیستم !میخواستم بدونم این مدل D5500 در عکاسی چقدر متفاوت تر از مدل D5500 هست ؟کلا با این بوجه چی پیشنهاد میکنید که عکسای با کیفیتی بگیره .ممنون میشم سریع راهنمایی کنید !
    جناب امین ، به فروم عکاسی خوش آمدید
    بودجه شما محدود هست و بقول خودتون تو بازار هم تحقیق کردید
    همانطور که دوستان گفتند تو شرایط برابر تفاوت محسوسی بین 3300 , 5500 و حتی 7200 نیست
    اگر از امکانات یک دوربین راضی نیستید باید بودجه رو زیاد کنید
    اگر از کیفیت عکسهاش راضی نیستید باید ببینید مشکل از لنز ؟ از عکاس هست ؟ از عکسه ؟ و...
    و الی بقیه مردم دنیا هم این دوربین ها رو دارند

d5500 نسبت به d3300 امکاناتی مثل touch screen و flip-out screen و focus point بیشتر و.... می باشد و البته کوچکتر هم هست!

و اینکه اصلا سمت dslr نرم یعنی چی ؟
    یعنی یا باید باید میرورلس بگیرید که اصلا به بودجه شما نمی خوره
    یا اینکه دوربین های کیفیت پایین تر

موفق باشید
    M.Nouri و amin_sh تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Viper نمایش پست ها
    جناب امین ، به فروم عکاسی خوش آمدید
    بودجه شما محدود هست و بقول خودتون تو بازار هم تحقیق کردید
    همانطور که دوستان گفتند تو شرایط برابر تفاوت محسوسی بین 3300 , 5500 و حتی 7200 نیست
    اگر از امکانات یک دوربین راضی نیستید باید بودجه رو زیاد کنید
    اگر از کیفیت عکسهاش راضی نیستید باید ببینید مشکل از لنز ؟ از عکاس هست ؟ از عکسه ؟ و...
    و الی بقیه مردم دنیا هم این دوربین ها رو دارند

d5500 نسبت به d3300 امکاناتی مثل touch screen و flip-out screen و focus point بیشتر و.... می باشد و البته کوچکتر هم هست!

یعنی یا باید باید میرورلس بگیرید که اصلا به بودجه شما نمی خوره
    یا اینکه دوربین های کیفیت پایین تر

موفق باشید
    ممنون از جوابتون.حالا اگر مثلا من 5500 رو گرقتم و لنز 18-140 رو ورش بندازم به نظر شما متفاوت تر از 3300 با لنز 18-55 vrll نیست ؟و حال اگر بتونم بیشتر هزینه کنم چی میتونم بگیرم و چه برندی و با چقدر هزینه که بتونم عکسای کاملا متفاوتی داشته باشم باز هم ممنون !

Forum Moderator Dariush Chegini آواتار ها
    تشکر کرده
    20782

ممنون از جوابتون.حالا اگر مثلا من 5500 رو گرقتم و لنز 18-140 رو ورش بندازم به نظر شما متفاوت تر از 3300 با لنز 18-55 vrll نیست ؟و حال اگر بتونم بیشتر هزینه کنم چی میتونم بگیرم و چه برندی و با چقدر هزینه که بتونم عکسای کاملا متفاوتی داشته باشم باز هم ممنون !
    لنز 18-140 از نظر كيفيت تصوير تفاوت خيلي زيادي با 18-55 ندارد و اختلاف بيشتر در دامنه فاصله كانوني است. سوال مهم تر به نظر بنده اين است كه شما تا چه ميزان با اصول عكاسي آشنا هستيد. ثبت عكس خوب در درجه اول به توانائي عكاس در بهره گرفتن از قابليت هاي دوربين و لنز، شناخت نور و توانائي در تركيب بندي بستگي دارد. يكي از دوستان هم فرومي كه اهل افغانستان هستند با دوربيني مشابه يا حتي رده پائين تر از دوربين هاي مد نظر شما با لنز 18-55 عكس هاي فوق العاده زيبائي از آسمان شب و عكس هاي منظره بسيار خوبي ثبت مي كنند.
    عکاسی در شب Night Photography
    بهترين عكس شما، در سالي كه گذشت
    Viper، خزان، amin_sh و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush Chegini نمایش پست ها
    لنز 18-140 از نظر كيفيت تصوير تفاوت خيلي زيادي با 18-55 ندارد و اختلاف بيشتر در دامنه فاصله كانوني است. سوال مهم تر به نظر بنده اين است كه شما تا چه ميزان با اصول عكاسي آشنا هستيد. ثبت عكس خوب در درجه اول به توانائي عكاس در بهره گرفتن از قابليت هاي دوربين و لنز، شناخت نور و توانائي در تركيب بندي بستگي دارد. يكي از دوستان هم فرومي كه اهل افغانستان هستند با دوربيني مشابه يا حتي رده پائين تر از دوربين هاي مد نظر شما با لنز 18-55 عكس هاي فوق العاده زيبائي از آسمان شب و عكس هاي منظره بسيار خوبي ثبت مي كنند.
    بهترين عكس شما، در سالي كه گذشت
    راستش من تازه کاز هستم و کم کم دارم راه می افتم.البته با فن و فوت کم بیش اشنایی دارم .حالا مد نظر شما چی هست تو رنج این قیمت حالا یه خورده هم بالاتر مهم نیست .

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

سلام
    خوش اومدین
    من در حال مطالعه پست ها هستم و دوستان به هر طریقی دارن راهنمایی کنن اما فکر کنم شما درست متوجه منظورشون نمیشید
    DSLR از هر مدلی چه سری پایه مثل 3000 چه سری متوسط مثل 5000 چه سری بالارده مثل 7000 تو اکثر مواقع نتایج نزدیک به هم دارن امکانات خاص بدنه و نحوه ساخت و جنس بدنه تفاوت اصلیشونه نه کیفیت تصاویر
    چیزی که باید بهش توجه کنید اینه که شما با مفاهیم پایه ای آشنایی ندارید
    برای مثال فکر میکنید با هزینه کردن عکس بهتری به دست میارید در حالی که اصلا اینطور نیست شما هر مقدار هزینه کنید تا با اصول عکاسی و ادیت آشنا نباشید نتیجه ای نخواهید گرفت
    عکس های خوش رنگ و لعابی هم که میبینید قسمتیش مربوط به زمان ماسب عکاسیست قسمتیش مربوط به تجهیزات و قسمتیش مربوط به پردازش بعد از ثبت
    یعنی هیچ دوربینی به تنهایی شاهکاری ثبت نمیکنه بلکه داشتن تجهیزات به شما ( در صورت داشتن توان استفاده ازون تجهیزات ) کمک میکنه ثبت بهتری داشته باشید
    اگه فکر میکنید پیگیر هستید و علاقمند به یادگیری بهتره که دوربین از سری 5000 یا معادل کنونیش که سری 700 باشه انتخاب کنید با همین لنز 18-140 بعد شروع کنید به کسب تجربه و یادگیری و بسته به نوع عکاسی مورد علاقتون لنز های مناسب رو تهیه کنید
    amin_sh تشکر می‌کند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

راستش من تازه کاز هستم و کم کم دارم راه می افتم.البته با فن و فوت کم بیش اشنایی دارم .حالا مد نظر شما چی هست تو رنج این قیمت حالا یه خورده هم بالاتر مهم نیست .
    با سلام خدمت اساتید
    من چند ماهی میشه که این دوربین رو با لنز 18-140 گرفتم. به نظرم کم و کاستی نداره و با اینکه مستمر در حال عکاسی هستم هنوز نمیتونم بیشتر از 70 درصد کارای دوربینم رو استفاده کنم. بنظر من شما باید وقت زیادی جهت کار با دوربینتون و همچنین کار با فتوشاپ بذارید و هر وقت 100 در 100 مسلط شدید اونوقت دقیقا میدونید که چی میخواید و لنز و تجهیزات جانبی بخرید
    من بعد از چند ما نیاز به لنز فیکس برای پرتره و عکاسی در نور کم پیدا کردم که خوشحال میشم دوستان لنز رو پیشنهاد بدن با حداقل قیمت
    Dariush Chegini تشکر می‌کند.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

سلام به همه دوستان ...
    بلاخره من این مدل دوربین رو خریدم و پس از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدم که با لنز AF-P DX NIKKOR 18-55mm f/3.5-5.6G VR که بسیار هم جدید هست از پیکسل خریداری کردم.راستش فکوس و بی صدایی این لنز حرف نداره و خود دوربین 5500واقعا حس خوبی رو تو عکاسی میده.این دوربین کاملا پیشرفته و ۳۹ نقطه فکوس وصفحه تاچ بسیار عالی هست.فقط یک سوال که این لنز بهتره یا vr ll ؟من تحقیق کردم و همه گفتن این لنز جدید ترو بهتره.نظر شما چیه دوستان؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

سلام به همه دوستان ...
    بلاخره من این مدل دوربین رو خریدم و پس از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدم که با لنز AF-P DX NIKKOR 18-55mm f/3.5-5.6G VR که بسیار هم جدید هست از پیکسل خریداری کردم.راستش فکوس و بی صدایی این لنز حرف نداره و خود دوربین 5500واقعا حس خوبی رو تو عکاسی میده.این دوربین کاملا پیشرفته و ۳۹ نقطه فکوس وصفحه تاچ بسیار عالی هست.فقط یک سوال که این لنز بهتره یا vr ll ؟من تحقیق کردم و همه گفتن این لنز جدید ترو بهتره.نظر شما چیه دوستان؟
    مبارکت باشه
    فکر میکنم اطلاعات درست ندادن بهتون. لنز VR2 نسل دوم یا سری جدید VR هست که لرزش گیر بهتری داره

صفحه 7 از 15 نخستنخست ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... آخرینآخرین