صفحه 8 از 15 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 71 تا 80 , از مجموع 142
Like Tree226تشکر

موضوع: Nikon D5500

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط parsepardaz نمایش پست ها
    مبارکت باشه
    فکر میکنم اطلاعات درست ندادن بهتون. لنز VR2 نسل دوم یا سری جدید VR هست که لرزش گیر بهتری داره
    سری جدید گفتن اینه که معرفی شده:
    Nikon | News | AF-P DX NIKKOR 18-55mm f/3.5-5.6G VR AF-P DX NIKKOR 18-55mm f/3.5-5.6G
    میشه AF-P هست..سری VRII میشه AF-S
    به من اینجوری گفتن.اگر فکر میکنید این لنز ضعیفه و قدیمه هست من برم عوضش کنم.چون تو انجمن هم خوندم که دوستان معرفیش کرده بودن که سری جدید لنزهای نیکون هست و برای رقابت با یه سری لنزهای جدید کنون منتشر شده ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اینم لینک معرفی این لنز توسط دوستان در انجمن:
    http://forum.akkasee.com/f58/t21935.html
    ویرایش توسط amin_sh : Thursday 9 June 2016 در ساعت 08:26

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_sh نمایش پست ها
    سری جدید گفتن اینه که معرفی شده:
    Nikon | News | AF-P DX NIKKOR 18-55mm f/3.5-5.6G VR AF-P DX NIKKOR 18-55mm f/3.5-5.6G
    میشه AF-P هست..سری VRII میشه AF-S
    به من اینجوری گفتن.اگر فکر میکنید این لنز ضعیفه و قدیمه هست من برم عوضش کنم.چون تو انجمن هم خوندم که دوستان معرفیش کرده بودن که سری جدید لنزهای نیکون هست و برای رقابت با یه سری لنزهای جدید کنون منتشر شده ممنون میشم راهنمایی کنید.
    اینم لینک معرفی این لنز توسط دوستان در انجمن:
    Nikon AF-P DX NIKKOR 18-55mm f:3.5-5.6G VR
    درود
    لنز ١٨-٥٥ afp جديد بهتره و سرعت بالاتري در فكوس داره و كاملا بيصدا هست و (البته كمي گرانتر كه تو ايران هنوز كشفش نكردن)و هر دو اين لنزها تا ٤ استپ لرزش دستو ميگيرند
    موفق باشيد

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

نقل قول نوشته اصلی توسط majidw980 نمایش پست ها
    درود
    لنز ١٨-٥٥ afp جديد بهتره و سرعت بالاتري در فكوس داره و كاملا بيصدا هست و (البته كمي گرانتر كه تو ايران هنوز كشفش نكردن)و هر دو اين لنزها تا ٤ استپ لرزش دستو ميگيرند
    موفق باشيد
    بسیار ممنون عزیز.راستش دیروز کل جمهوری رو گشتم.حتی نمیدونستن چی هست..متاسفانه و با کمال تاسف باید بگم که جمهوری اصلا جای خرید دوربین نیست.تقریبا همه شدن کلاه بردار... حدود ۲ ساعت گشتم و وقتی بهشون میگی که دستگاه گارانتی داره میگن اره ولی تا به پای معامله میرسی میبینی برگه گارانتی فیکه و خبری از بیمه هم نیست‌.فقط بازار پر از برگه های گارانتی و برچسبها که همه مغازه ها دارن.کاملا درسته این لنز هنوز ناشناختس و کسی این رو نمیشناسه.ولی یه سری سایتها هستن که لنز رو اوردن و معادش یعنی vrll رو هم دارن اما لنز جدید حدودا ۱۰۰ تومن گرونتر معامله میشه.ولی تو بازار من هنوز ندیدم و اکثرا همون لنز قدیمی vrll هستش.باز هم از همه دوستان تشکر میکنم.
    majidw980 و siosha تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

سلام به همه دوستان ...
    بلاخره من این مدل دوربین رو خریدم و پس از تحقیقات فراوان به این نتیجه رسیدم که با لنز AF-P DX NIKKOR 18-55mm f/3.5-5.6G VR که بسیار هم جدید هست از پیکسل خریداری کردم.راستش فکوس و بی صدایی این لنز حرف نداره و خود دوربین 5500واقعا حس خوبی رو تو عکاسی میده.این دوربین کاملا پیشرفته و ۳۹ نقطه فکوس وصفحه تاچ بسیار عالی هست.فقط یک سوال که این لنز بهتره یا vr ll ؟من تحقیق کردم و همه گفتن این لنز جدید ترو بهتره.نظر شما چیه دوستان؟
    همین لنز را نگه دارید آخرین مدل و کاملترین است
    Nima Sadigh، M.Nouri، majidw980 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

بسیار ممنون عزیز.راستش دیروز کل جمهوری رو گشتم.حتی نمیدونستن چی هست..متاسفانه و با کمال تاسف باید بگم که جمهوری اصلا جای خرید دوربین نیست.تقریبا همه شدن کلاه بردار... حدود ۲ ساعت گشتم و وقتی بهشون میگی که دستگاه گارانتی داره میگن اره ولی تا به پای معامله میرسی میبینی برگه گارانتی فیکه و خبری از بیمه هم نیست‌.فقط بازار پر از برگه های گارانتی و برچسبها که همه مغازه ها دارن.کاملا درسته این لنز هنوز ناشناختس و کسی این رو نمیشناسه.ولی یه سری سایتها هستن که لنز رو اوردن و معادش یعنی vrll رو هم دارن اما لنز جدید حدودا ۱۰۰ تومن گرونتر معامله میشه.ولی تو بازار من هنوز ندیدم و اکثرا همون لنز قدیمی vrll هستش.باز هم از همه دوستان تشکر میکنم.
    درود
    امين جان برو ساختمان المينيوم طبقه ي ١١ (تعميرگاه مركزي ايدآل ) پيش اقاي قاسمي مسئول اونجا هستند و تو كار تعميرات گارانتي ايدآل ازشون بخواه چنتا از نمايندگيهاي خودشونو اونجا معرفي كنه يا از چنتا فروشنده خوش انصاف كه خود اقاي قاسمي قبولشون داره و باهاشون مراودت دارن قيمت بگيره برات (قيمتاشون بد نيست) بفرستت اونجا براي خريد بعدش برگرد دوباره پيش خودش براي تاييد گارانتي و دوربينو كاملا با ابزارهايي كه اونجاس خودت تست كن كه مشكل بك فكوس و .... هم نداشته باشه!
    ي مسئله اين گارانتيا اينقدر در پيت هستند كه جز ارائه ي همون ي برچسب رو كارتون فكر نميكنم تمهيد خاص ديگه اي ديده باشن براي بيمه هم ٤٪‏ علاوه بر پول فاكتور بايد پرداخت كني ولي باز براي بيمه هم برو خود ايدآل اونجا بيمرو بگير چون فروشنده ممكنه پولو از شما بگيره ولي برگ اصليه بيمرو ارسال نكنه :)
    اگه بازم ميبيني بدلت نميچسبه از دلالا و كلاهبرداراي جمهوري خريد كني ميتوني به سايت كلاهبردار و گرون فروش ديجي كالا هم سر بزني البته سايت برا كلاهبرداري تا دلت بخواد هست ولي انگار ديجيكالا خوش نام تره اگه خواستي از سايت بخري حتما تاكيد كن كه كيت لنز بهت بدن و دوربين و لنز تو بسته جداگونه نباشه كه چندين مورد اينچنيني از همين ديجي كالا تو نظرات كاربرا ديدم!
    خدايي اينهمه حق انتخاب تو كجاي دنيا بهت ميدن كه خودت انتخاب كني كي جيبتو خالي كنه و جنس ريفر و مشكل دارشو با قيمت انچناني بهت بفروشه! ما ايرانيا كلا توقعمونو بايد كم كنيم اين همه امكانات همش ناشكري ميكنيم بقول شاعر چشمهارا بايد شست جور ديگر بايد ديد!
    دادا فكر نكن خزولات دارم ميگم خودمو اين نامسلمونا نقره داغ كردن از درد دله خودمه بخدا اينقدر عصبي و كلافه ام.
    موفق باشي

كاربر بسیار فعال Amin.Zallaghi آواتار ها
    تشکر کرده
    3931

معرفی فروشگاه های اینترنتی خلاف قوانین فروم هست، حالا چه به خوبی چه بدی !

پ ن:
    برای خرید حتما فروشگاهی انتخاب کنید که سایر دوستان تجربه خرید ازش داشته باشن در غیر این صورت در اکثر مواقع با ضرر مواجه خواهید شد.
    جغرافیای زندگی، دو چیز را تعیین می کند: یکی دین، دیگری سبک عکاسی!
    اینستاگرام

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

نمایندگی ها در سایت به آدرس tamir.ir موجوده
    ثبت گارانتی و بیمه و .. آنلاین انجام میشود

كاربر جديد
    تشکر کرده
    8

درود
    امين جان برو ساختمان المينيوم طبقه ي ١١ (تعميرگاه مركزي ايدآل ) پيش اقاي قاسمي مسئول اونجا هستند و تو كار تعميرات گارانتي ايدآل ازشون بخواه چنتا از نمايندگيهاي خودشونو اونجا معرفي كنه يا از چنتا فروشنده خوش انصاف كه خود اقاي قاسمي قبولشون داره و باهاشون مراودت دارن قيمت بگيره برات (قيمتاشون بد نيست) بفرستت اونجا براي خريد بعدش برگرد دوباره پيش خودش براي تاييد گارانتي و دوربينو كاملا با ابزارهايي كه اونجاس خودت تست كن كه مشكل بك فكوس و .... هم نداشته باشه!
    ي مسئله اين گارانتيا اينقدر در پيت هستند كه جز ارائه ي همون ي برچسب رو كارتون فكر نميكنم تمهيد خاص ديگه اي ديده باشن براي بيمه هم ٤٪‏ علاوه بر پول فاكتور بايد پرداخت كني ولي باز براي بيمه هم برو خود ايدآل اونجا بيمرو بگير چون فروشنده ممكنه پولو از شما بگيره ولي برگ اصليه بيمرو ارسال نكنه :)
    اگه بازم ميبيني بدلت نميچسبه از دلالا و كلاهبرداراي جمهوري خريد كني ميتوني به سايت كلاهبردار و گرون فروش......
    هم سر بزني البته سايت برا كلاهبرداري تا دلت بخواد هست ولي انگار ديجيكالا خوش نام تره اگه خواستي از سايت بخري حتما تاكيد كن كه كيت لنز بهت بدن و دوربين و لنز تو بسته جداگونه نباشه كه چندين مورد اينچنيني از همين ..... تو نظرات كاربرا ديدم!
    خدايي اينهمه حق انتخاب تو كجاي دنيا بهت ميدن كه خودت انتخاب كني كي جيبتو خالي كنه و جنس ريفر و مشكل دارشو با قيمت انچناني بهت بفروشه! ما ايرانيا كلا توقعمونو بايد كم كنيم اين همه امكانات همش ناشكري ميكنيم بقول شاعر چشمهارا بايد شست جور ديگر بايد ديد!
    دادا فكر نكن خزولات دارم ميگم خودمو اين نامسلمونا نقره داغ كردن از درد دله خودمه بخدا اينقدر عصبي و كلافه ام.
    موفق باشي
    سلام دادش.
    ممنون از ج کی دادی و وقت گذاشتی.کاملا حق با شماست.
    من عادت دارم که وقتی میخوام جنسی رو بخرم خیلی تحقیق میکنم.حدود ۳ روز تمام جمهوری رو زیر پا گذاشتم.متاسفانه هیچ ادم با انصافی ندیدم.همه کلا یه ریگی توی کفششون هست.و مثل هم هستن.از اونجا که وقتی ز میزنی ایده ال یه شماره فروش میده‌.که نمایندگی هست دو بار رفتم اونجا ۵۵۰۰ رو قیمت داد ۱۹۸۰ با لنز وی ار تو.بعد که پای معامله شد قیمت شد ۲۲۷۰.پول همچی رو دو برابر خواست از من بگیره.اطراف جمهوری و پاساژ های اطراف همه جنس ریفر و بدون گارانتی دارن و جنس دسته دو تا دلت بخواد.... (واقعا خرید از ساختون روبروی علاعدین فاجعست)تو راسته بالای جمهوری و پایین هم تا پای معامله که میری میبینی طرف جا زد و نه خبری از گارانتی هست و نه بیمه.در کل یه بازاری داریم که خیلی خر تو خر هست و هیچ نظارتی هم توش نیست.حدود سه روز گشتم و هیچ نتیجه ای حاصل نشد‌.بله......... هم لنز جدا میده ۱۰۰%یه بار جنس سفارش دادم و جدا اورد.حتی گفتم بهشون که لنز باید تو پک باشه و لنز جدید باشه ولی ندادن و برعکس عمل کردن.جنسو تحویل نگرفتم و پس فرستادم.به اجبار رفتم ....... اونجا انصافا همه چی خوب بود و پس از چک کردن جنس و تایید و با لتز جدید AF-P که تو بازار اصلا ندیده بودم تحویل گرفتم .همچیز اوکی بود و خرید کردم.همینجا به همه دوستان متذکر میشم که به هیچ وج سر سری نگیرید و از جای معتبر خرید کنید‌.یا اینکه خیلی دقت کنید.یادتون باشه شما حق انتخواب دارید نه فروشنده. و اگر پول رو دادید و پاتونو از مغازه بیرون گذاشتید همچیز تمومه و دیگه هیچ کس نگاتونم نمیکنه.چرا که تو پاتون میکنن و خیلی راحت بهتون میندازن.و اصلا به جیبتون فکر نمیکن.که شما پول از کجا اوردید و با چه زحمتی دروردید.
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Sunday 12 June 2016 در ساعت 06:37
    majidw980 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    73

سلام دادش.
    ممنون از ج کی دادی و وقت گذاشتی.کاملا حق با شماست.
    من عادت دارم که وقتی میخوام جنسی رو بخرم خیلی تحقیق میکنم.حدود ۳ روز تمام جمهوری رو زیر پا گذاشتم.متاسفانه هیچ ادم با انصافی ندیدم.همه کلا یه ریگی توی کفششون هست.و مثل هم هستن.از اونجا که وقتی ز میزنی ایده ال یه شماره فروش میده‌.که نمایندگی هست دو بار رفتم اونجا ۵۵۰۰ رو قیمت داد ۱۹۸۰ با لنز وی ار تو.بعد که پای معامله شد قیمت شد ۲۲۷۰.پول همچی رو دو برابر خواست از من بگیره.اطراف جمهوری و پاساژ های اطراف همه جنس ریفر و بدون گارانتی دارن و جنس دسته دو تا دلت بخواد.... (واقعا خرید از ساختون روبروی علاعدین فاجعست)تو راسته بالای جمهوری و پایین هم تا پای معامله که میری میبینی طرف جا زد و نه خبری از گارانتی هست و نه بیمه.در کل یه بازاری داریم که خیلی خر تو خر هست و هیچ نظارتی هم توش نیست.حدود سه روز گشتم و هیچ نتیجه ای حاصل نشد‌.بله ........هم لنز جدا میده ۱۰۰%یه بار جنس سفارش دادم و جدا اورد.حتی گفتم بهشون که لنز باید تو پک باشه و لنز جدید باشه ولی ندادن و برعکس عمل کردن.جنسو تحویل نگرفتم و پس فرستادم.به اجبار رفتم .......
    اونجا انصافا همه چی خوب بود و پس از چک کردن جنس و تایید و با لتز جدید AF-P که تو بازار اصلا ندیده بودم تحویل گرفتم .همچیز اوکی بود و خرید کردم.همینجا به همه دوستان متذکر میشم که به هیچ وج سر سری نگیرید و از جای معتبر خرید کنید‌.یا اینکه خیلی دقت کنید.یادتون باشه شما حق انتخواب دارید نه فروشنده. و اگر پول رو دادید و پاتونو از مغازه بیرون گذاشتید همچیز تمومه و دیگه هیچ کس نگاتونم نمیکنه.چرا که تو پاتون میکنن و خیلی راحت بهتون میندازن.و اصلا به جیبتون فکر نمیکن.که شما پول از کجا اوردید و با چه زحمتی دروردید.
    درود
    من فكر ميكردم كه اين موبايل فروشها هستند كه تو بازار رسم دزدي و كلاه بردايو پيش گرفتن ولي الان چند وقتيه در گير بازار كامپيوتر و چاپگر شدم همچنين سر خريد دوربين خودم با دوربين فروشها درگير شدم الان ميبينم كه واقعا روي كلاهبرداراي علائدين سفيد شده ديگه هرجا سر ميزني هرچي ميخواي بخري همه جنسا اشغال و بنجل شده جنساي برندم همه ريفر و دست دومن واقعا نميدونم چي ميشه به اين وضعيت گفت!!!
    ویرایش توسط Dariush Chegini : Sunday 12 June 2016 در ساعت 06:39

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    754

درود
    من فكر ميكردم كه اين موبايل فروشها هستند كه تو بازار رسم دزدي و كلاه بردايو پيش گرفتن ولي الان چند وقتيه در گير بازار كامپيوتر و چاپگر شدم همچنين سر خريد دوربين خودم با دوربين فروشها درگير شدم الان ميبينم كه واقعا روي كلاهبرداراي علائدين سفيد شده ديگه هرجا سر ميزني هرچي ميخواي بخري همه جنسا اشغال و بنجل شده جنساي برندم همه ريفر و دست دومن واقعا نميدونم چي ميشه به اين وضعيت گفت!!!
    کل بازار ایران بر پایه دلالی است سال ها در بازار کامپیوتر ، ساختمان و مهندسی کار کردم
    کسی تخصصی کار نمی کند چون اگر تخصصی کار کنی ورشکست میشی مردم ما خودشان میخواهند اینطور رفتار های باهاشون انجام بشود و به هیچ عنوان حاضر نیستند قیمت تخصص را پرداخت کنند
    abanegan، majidw980 و HM6699 تشکر می‌کنند.

صفحه 8 از 15 نخستنخست ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... آخرینآخرین