صفحه 11 از 22 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 101 تا 110 , از مجموع 218
Like Tree1152تشکر

موضوع: Nikon D500

كاربر فعال خزان آواتار ها
    تشکر کرده
    3572

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinhmj نمایش پست ها
    من نمیدونم این فروشگاهی که این بدنه رو قیمت زده آیا موجود داره؟ اصلا شما اگه این بدنه را تا 1 ماه دیگه به من دادید من 15 میلیون از شما خریدارم!!! عزیز من هنوز کمپانی معظم نیکون اینو نو بازار نداده و همه فروشگاههای معتبر دنیا گفتند از 1.5 ماه دیگه موجود میشه و الان فقط پیش خریده بعد چطور ما میایم اینجا و درمورد قیمتش باهم بحث می کنیم؟! واقعا جای تمسخر نداره؟
    من نمیدونم این فروشگاهی که این بدنه رو قیمت زده آیا موجود داره؟ اصلا شما اگه این بدنه را تا 1 ماه دیگه به من دادید من 15 میلیون از شما خریدارم!!! عزیز من هنوز کمپانی معظم نیکون اینو نو بازار نداده و همه فروشگاههای معتبر دنیا گفتند از 1.5 ماه دیگه موجود میشه و الان فقط پیش خریده بعد چطور ما میایم اینجا و درمورد قیمتش باهم بحث می کنیم؟! واقعا جای تمسخر نداره؟
    حسین جان حتی اگه موجود هم نداشته باشن با توجه به قیمتی که سایت هایی مثل آمازون دادن ( 2000 دلار ) با یه حساب سرانگشتی میشه به قیمتی نزدیک به همین مبلغ رسید حالا چه موجود باشه چه نه نمونه های اولیه بازار نزدیک به همین رقم قیمت گذاری میشن

نقل قول نوشته اصلی توسط calligrapher نمایش پست ها
    آخه موضوع اینه که لنزهای معرفی شده نمونش همین 80-16 هم قیمت بالای 4 میلیون داره !
    در کل با توجه به انتخابهای خیلی وسوسه کننده ای که در فول ها هست خرید این دوربین حتی بعد از تعدیل قیمت برای افراد زیادی با ز هم جذاب نیست . ولی انصافا باید قبول کرد یک کراپ انقلابی در سال 2016 هست که مشخصات بی بدیلی داره
    16-80 با توجه به مشخصاتش لنز گرونی نیست یه نگاهی به قیمت 17-55 داشته باشین حالا این لنز هم جدید تره هم واید تر هم رنج تله بیشتری داره از سری نانو کریستاله و طبیعیه قیمت اولیه بالایی داشته باشه البت دیافراگمش تو فواصل بالاتر تا 4 کاهش پیدا میکنه اینو هم باید در نظر گرفت

نقل قول نوشته اصلی توسط sohrab-gh نمایش پست ها
    کراپ دار بی رقیب؟! تا وقتی که جانشین 7دی مارک 2 معرفی بشه ! با این قیمت عجیب غریب این بدنه (2000 دلار در آمازون). منم به شخصه ترجیح میدم بدنه بسیار خوبی مث دی 750 بخرم . هر جوری بخوام حساب کنم به صرفه تره . حتی قیمت دی 5 هم در برابر 1 دی ایکس کمی خنده داره . تقریبا 1000 دلار گرونتر!

http://www.amazon.com/Nikon-D500-DX-.../dp/B01A7Q0J3Y

http://www.amazon.com/Nikon-FX-Forma...-1&keywords=d5

درسته pre-order ولی بازم خیلی غیر منطقیه برا این بدنه
    جناب قابزلو مدلی که نام بردید ابتدای ورودش به بازار ایران قیمتش چقدر بود ؟ یا هنوز نمیشه به جای این مدل ( بعد افت قیمت اولیه ) یه فول فریم کنونی گرفت ؟ افرادی که 7d mark II به جای 6d خریداری کردن چه دلیلی داشتن ؟
    من منکر برتری 750 و به کل فول فریم بر کراپ ها نیستم حتی اگه کراپ بهترین کراپ کنون یا نیکون باشه ولی نمیتونم این رو هم ندیده بگریم که همه نیاز به فول فریم ندارن یا نمیتونن لنزهایی که داشتن رو بزارن کنار از اول برای فول فریم لنز تهیه کنن و هزینه کنن

البت امیدوارم جسارت به حساب نیاد حرفام و دوستان دلخور نشن ولی توصیه میکنم ( بازم عذر میخوام من کوچک تر از همه ی شما هستم ) به رده ی این محصول دقت کنید و بازار هدف و نوع قیمت گذاری و سیاست های کمپانی رو در نظر بگیرید. نیکون همین الان بهترین کراپ بازار رو داره ( 7200 ) با قیمت خیلی خوبی هم قابل تهیه است پس دلیل تولید d500 فروش بالا نیست ( چون 7200 برای فروش بالا تولید شده )
    ashkan 78، MahBaz، obsidiyan و 4 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    نیما هستم گاه آنكه ما را به حقيقت مي رساند خود از آن عاري است .زيرا تنها حقيقت است كه رهايي مي بخشد.( مارگوت بیکل - احمد شاملو )

كاربر فعال Mahdi.A.Tabar آواتار ها
    تشکر کرده
    5057

درود بر دوستان خوب و اساتید گرامی
    از کسانی که از قیمت اولیه این دوربین تعجب کرده اند باید پرسید آیا برای قیمت گذاری یک بدنه انقلابی و بی رقیب، انتظاری غیر از این داشتید!؟

همه میدانیم که این دوربین برای قشر خاصی طراحی شده :
    1- عکاسان خبری و ورزشی که شدیدأ به امکاناتش نیازمندند.
    2- افراد مایه داری که کمال گرا هستند!

با گروه دوم کاری ندارم.

اما درباره گروه اول باید بگم پولی که این افراد از امکانات این بدنه بدست میارن بسیار بیشتر از هزینه خریدش خواهد بود. مخصوصأ با نزدیک شدن به المپیک و فرصت های بیشمار برای درآمد زایی عکاسان ورزشی و خبری. شرکت نیکون هم خیلی خوب به این مسأله واقفه! و میدونه این قشر خاص این بدنه رو با همین قیمت اولیه 2000 دلار هم خواهند خرید.
    به همین خاطر فکر نمیکنم تا بعد از بازیهای المپیک افت قیمت خاصی شاهد باشیم.

یقینأ بعد از المپیک نیکون راهی جز کاهش قیمت این بدنه نداره وگرنه 7D MARK II همچنان یکه تاز میدان خواهد ماند.

بیشترین سودی که از وجود همچین بدنه هایی نصیب آماتوران جدی میشود اینست که تکنولوژی ارائه شده مثل سیستم فوکوس پیشرفته یا قریم ریت بالاتر، در آینده در بدنه های رده پایینتر بکار گرفته شود.

در کل بنده به افت قیمت این بدنه در آینده خوشبین هستم.

یا حق
    yaghoobi، DELL، m.daneshpayeh و 6 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    پس از سالها عکاسی دریافتم هنرمند واقعی خداست. چرا که او خلق میکند و ما ثبت!
    آری اوج هنر ما، ثبت هنر اوست! www.tabarpix.ir

كاربر فعال MahBaz آواتار ها
    تشکر کرده
    2159

جالبه هرچی دوستان با الفاظ مختلف از ماه عسل بگیر تا قیمت کاذب و ..... میخوان بگن که قیمتایی که میبینین قیمتهای اولیه هست فایده نداره.

D500 با اینکه امکانات باورنکردنیی داره که حتی D750 و D810 و D4S هم خیلی ازونا رو ندارن،از بافر بسیار پر قدرت(200 عکس خام با سرعت 10FPS) تا سیستم فوکوس 153 نقطه با حساسیت تا EV -4 یا پشتیبانی XQD و مانیتور قولی که داره(ترکیب کیفیت 2,359,000 و قابلیت تاچ به همراه Tilting) و یا فیلم برداری 4k و ...... ولی قیمتش تا چند ماه دیگه میشه یه چیزی حدود D610 یعنی هم قیمت ارزونترین رده فول فریم .....

لازم به ذکره قیمت D750 در بدو ورود 2200 دلار و این دوربین 2000 دلار هست پس قیمت این دوربین با امکانات D5 با گذشت زمان 10 درصد پایینتر از D750 خواهد بود....

ارادتمند
    yaghoobi، ashkan 78، M.Nouri و 9 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    مهدی

كاربر همراه hosein60 آواتار ها
    تشکر کرده
    948

دوستان به این نکته توجه داشته باشن که فول فریم همیشه نصبت به کراپ برتر نیست .
    مثلا برای عکاسی حیات وحش هیچ عکاسی حاضر به تعویض دوربین7DMKII با 5DMKIII نیست حتی اگر قیمت 5DMKIII کمتر از 7DMKII باشد .
    این دوربین مشخصات فوق العاده ای دارد و قیمت بیشتر از انتظار، اما برای دوستان نیکونی که در این ژانر عکاسی میکنند مطمئنا هیچ فول فریمی با هیچ قیمتی جایگزین ان نخواهد بود .
    yaghoobi، ashkan 78، m.daneshpayeh و 5 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein60 نمایش پست ها
    دوستان به این نکته توجه داشته باشن که فول فریم همیشه نصبت به کراپ برتر نیست .
    مثلا برای عکاسی حیات وحش هیچ عکاسی حاضر به تعویض دوربین7DMKII با 5DMKIII نیست حتی اگر قیمت 5DMKIII کمتر از 7DMKII باشد .
    این دوربین مشخصات فوق العاده ای دارد و قیمت بیشتر از انتظار، اما برای دوستان نیکونی که در این ژانر عکاسی میکنند مطمئنا هیچ فول فریمی با هیچ قیمتی جایگزین ان نخواهد بود .
    درود حسین جان
    همینطور برای عکاسی ماکرو
    hosein60 تشکر می‌کند.
    عکاسی می تواند وسیله ای برای بیان آیات خداوند باشد، این آیات می تواند در چشم زنبور عسل و یا نمایش کل جهان هستی به مخاطب باشد.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

درود حسین جان
    همینطور برای عکاسی ماکرو
    البته در عکاسی ماکرو سنسور فول فریم برتری های قابل تاملی دارد.
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر فعال M.Nouri آواتار ها
    تشکر کرده
    6030

دوستان! کلا بحث به خارج از موضوع کشیده شده
    صحبت از همه چی شده از المپیک تفاوت کراپ و فول فریم بازاریابی قیمت اولیه و قیمت ثانویه گرانی لنز کیت کیفیت لنز کیت ماکرو ....
    بنظرم مباحث تکراری هست، بالاخره هر شرکتی یه قیمت اولیه ای روی جنسش میزاره و به مرور زمان با کشش بازار و رقابت رقبا اون قیمت را تعدیل می کنه همین و بس...
    obsidiyan، hosseinhmj و ali.hosseini تشکر می‌کنند.
    Fujifilm X-E3, 18-55mm F2.8-4

كاربر همراه Farshid.Y آواتار ها
    تشکر کرده
    499

اون سایت هم برای فروش نزده پیش فروش هست که زمانی که به ایران اومد تحویل میده

كاربر همراه hosseinhmj آواتار ها
    تشکر کرده
    4122

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    البته در عکاسی ماکرو سنسور فول فریم برتری های قابل تاملی دارد.
    خیر برادر من هیچ برتری ای ندارد، ضمن اینکه من با D4Sنیز عکاسی ماکرو کرده ام و تنها چیزی که در آن بدنه بدرد من خورد ایزوی بالای آن بود و بس، ضمن اینکه با بستن کل ست اکستنشن کنکو به بزرگنمایی کراپ می رسیدم، تنها مشکل کراپ، سیستم فوکوس دقیقتر بود که تو این بدنه دیگه هیچ حرفی برای گفتن نذاشته و ایزوی بیسار عالی حتی بالاتر از D4S
    میتوان از این بدنه بعنوان رستاخیز کراپ نام برد
    MahBaz، mack1 و Mohsen Sniper تشکر می‌کنند.
    عکاسی می تواند وسیله ای برای بیان آیات خداوند باشد، این آیات می تواند در چشم زنبور عسل و یا نمایش کل جهان هستی به مخاطب باشد.

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

خیر برادر من هیچ برتری ای ندارد، ضمن اینکه من با D4Sنیز عکاسی ماکرو کرده ام و تنها چیزی که در آن بدنه بدرد من خورد ایزوی بالای آن بود و بس، ضمن اینکه با بستن کل ست اکستنشن کنکو به بزرگنمایی کراپ می رسیدم، تنها مشکل کراپ، سیستم فوکوس دقیقتر بود که تو این بدنه دیگه هیچ حرفی برای گفتن نذاشته و ایزوی بیسار عالی حتی بالاتر از D4S
    میتوان از این بدنه بعنوان رستاخیز کراپ نام برد
    البته خارج از بحث است ولی اگر مجددا به همان عکس هایی که گرفتید نگاهی بیاندازید متوجه دو برتری بسیار مهم یک سنسور فول فریم در برابر سنسور کراپ در عکاسی ماکرو خواهید شد . یکی جزئیات بیشتر و دیگری بوکه یک دست تر و محو تر.

موفق باشید
    a.g g.a، obsidiyan، arefjoon و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

صفحه 11 از 22 نخستنخست ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 21 ... آخرینآخرین