صفحه 2 از 16 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 159
Like Tree111تشکر

موضوع: دوستان نظر شما در مورد D40/D40x چیه ؟

كاربر ويژه farhad44 آواتار ها
    تشکر کرده
    13937

پیش فرض پاسخ: دوستان نظر شما در مورد D40/D40x چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط kouhsar نمایش پست ها
    سلام
    فرهاد خان با این حرفی که شما زدید من که روم نمیشه دیگه d40x بگیرم و اگه گرفتم بیام اینجا و اشکالام رو بپرسم ؛ نمی دونم چرا اینجا در حق بعضی از مدل ها خیلی خیلی بی انصافی میشه مثل d40 و d40x و به بعضی از مدل ها هم زیادی لطف و توجه میشه مثل s3is !!!! و این مسئله آدم های تازه کاری مثل منو حسابی گیج می کنه
    سلام

دوست عزيز برداشتتون از حرف من درست نبوده.من بي انصافي نكردم روشنگري كردم !

من عرض كردم به اين قيمت نمي ارزه. علتش هم واضحه . چون هنوز نيكونگرش و نورنگار اين دوربين رو نياورده اند ( دليلش هم واضحه چون D40 هاشون كه دارن 570 تا 600 مي دن رو دستشون باد مي كنه) جاهاي معدودي كه دوربين رو دارند بي خودي دارند گرون مي دند و هميشه آدماي نا آگاهي پيدا خواهند شد كه به صرف شنيدن اينكه اين جديدترين محصول نيكونه و بدون اطلاع از مشخصات فنيش حاضر بشن اين پول رو بدن.

قيمت بدنه ي اين دوربين روي اينترنت حدود 530 تا 560 دلاره (لنز 55-18 نيكور هم 110 دلاره) و مطمئن باشيد كه اگه فقط يكي دو ماه ديگه صبر كنيد بدنه رو مي تونيد در تهران زير 500 تومن و با اون لنز حدود 600 تومن بخريد ( غير از اين باشه خوب مي ريد D80 مي خريد) اونوقت مطمئن باشيد كه من خودم يكي از توصيه كنندگان اين دوربين به ده ها نفري كه هميشه در فوروم هاي مختلف و دوست و آشنا از من راهنمايي خريد دوربين مي خواهند خواهم بود.
    ویرایش توسط farhad44 : Monday 7 May 2007 در ساعت 22:31

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

سلام....

کاوه جان سلام.
    می توانم بپرسم چه برتری d50 دارد؟
    البته فکر نکنی من چون خودم دی 40 دارم می خوام طرفداری کنم. ولی بنظر من ایزو 3200 و ال سی دی 2.5 و نویز کمتر تو عکس جزو موارد جزئی نیست. ولی از کوچیک بودن بدنه و خوش دستی کاملا دی 50 برتری دارد. دی 40 به ماننده دی 400 جاسویچی خوبیه
    امروز 16:32

ایزو بالا اصلا برتری نیست ، شما چند بار از ایزو 1600 استفاده کردی؟ من یک بار اونم برای آزمایش...
    باید ببینید که هر موضوعی چقدر کاربردیه ، داشتن ایزو بالا اصلا برتری نیست ، وقتی از ایزو 1600 عکس دیگه غیر قابل استفاده اس چه نیازی به 3200 ؟

ال سی دی 2.5 اینج میتونه برتری باشه ، البته برای کامپک ها و نه اس ال آر که دائم چشم به ویزور چسبیده ، شاید نیم اینچ ال سی دی بزرگ تر خوب باشه اما نه به قیمت 815 هزار تومان.....

باز هم میگم با این قیمت اصلا به صرفه نیست.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه towfigh آواتار ها
    تشکر کرده
    1085

کاوه جان و برتری دی 50 ؟
    محمد علی توفیق

تشکر کرده
    14101

سلام....

کاوه جان و برتری دی 50 ؟
    مهم ترین برتری قیمت 500 هزار تومانی..................
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

تشکر کرده
    1085

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh_ghobadi نمایش پست ها
    سلام....

مهم ترین برتری قیمت 500 هزار تومانی..................
    با لنز کیت 550 هزارتومان است دی 40 580 یعنی 30 تومان ارزش ال سی دی بزرگتر نویز کمتر در عکس و ایزو 3200 ندارد؟
    ویرایش توسط towfigh : Monday 7 May 2007 در ساعت 23:33
    محمد علی توفیق

تشکر کرده
    14101

سلام.....

با لنز کیت 550 هزارتومان است دی 40 580 یعنی 30 تومان ارزش ال سی دی بزرگتر نویز کمتر در عکس و ایزو 3200 نمی ارزد؟
    شاید .....

ایزو 12000 هزار هم یک ریال نمی ارزد. این از من به شما نصیحت ، نویز کمتر شاید ارزش داشته باشد و همین طور ال سی دی بزرگتر ، اما ترا به خدا از ایزو 3200 نگویید ، ..... اما 815 تومان برای D40x اصلا نمی ارزد.....
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر همراه kouhsar آواتار ها
    تشکر کرده
    828

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad44 نمایش پست ها
    سلام

دوست عزيز برداشتتون از حرف من درست نبوده.من بي انصافي نكردم روشنگري كردم !

من عرض كردم به اين قيمت نمي ارزه. علتش هم واضحه . چون هنوز نيكونگرش و نورنگار اين دوربين رو نياورده اند ( دليلش هم واضحه چون D40 هاشون كه دارن 570 تا 600 مي دن رو دستشون باد مي كنه) جاهاي معدودي كه دوربين رو دارند بي خودي دارند گرون مي دند و هميشه آدماي نا آگاهي پيدا خواهند شد كه به صرف شنيدن اينكه اين جديدترين محصول نيكونه و بدون اطلاع از مشخصات فنيش حاضر بشن اين پول رو بدن.

قيمت بدنه ي اين دوربين روي اينترنت حدود 530 تا 560 دلاره (لنز 55-18 نيكور هم 110 دلاره) و مطمئن باشيد كه اگه فقط يكي دو ماه ديگه صبر كنيد بدنه رو مي تونيد در تهران زير 500 تومن و با اون لنز حدود 600 تومن بخريد ( غير از اين باشه خوب مي ريد D80 مي خريد) اونوقت مطمئن باشيد كه من خودم يكي از توصيه كنندگان اين دوربين به ده ها نفري كه هميشه در فوروم هاي مختلف و دوست و آشنا از من راهنمايي خريد دوربين مي خواهند خواهم بود.
    ممنونم فرهاد خان
    من نوشته های شما در این فروم رو همیشه به دقت می خونم و خیلی چیز ها هم از شما یاد گرفتم ؛ منتها اینجا یه لحظه فکر کردم اگه یه بنده خدایی این دوربین رو با همین قیمت کذایی خریده باشه و همین روزا اینجا پیداش بشه با خوندن این تاپیک جرات می کنه چیزی بگه یا نه
    من چند ماه پیش برای یکی از دوستانم که یه SLR می خواست که LCD بزرگ و با کیفیت و بدنه کوچک و سبک داشته باشه , در نهایت به d40 و e400 الیمپوس رسیدم و d40 رو بهش معرفی کردم و الان جرات نمی کنم بهش بگم بیاد توی این فروم و سوالاتی که داره رو مطرح کنه , چون احتمالا اگه اینجا رو پیدا کنه با ارادتی که بچه های فروم به d40 دارن به خون من تشنه میشه
    افت قیمت بعد از چند ماه هم یه چیز بدیهیه ؛ البته خیلی خوب شد که بیشتر توضیح دادید ؛ چون برداشت من این بود که اگه دادن 815 تومن برای d40x برابر با .... باشه لابد دادن 600 یا 700 تومن براش برابر میشه با کله پوکی و مشکل همچنان باقیست ؛ یعنی این وسط فقط یه خورده مقدار بعضی چیز ها رقیق میشه :)
    با عرض ارادت و تشکر مجدد

تشکر کرده
    1085

نقل قول نوشته اصلی توسط kouhsar نمایش پست ها

ممنونم فرهاد خان
    من نوشته های شما در این فروم رو همیشه به دقت می خونم و خیلی چیز ها هم از شما یاد گرفتم ؛ منتها اینجا یه لحظه فکر کردم اگه یه بنده خدایی این دوربین رو با همین قیمت کذایی خریده باشه و همین روزا اینجا پیداش بشه با خوندن این تاپیک جرات می کنه چیزی بگه یا نه
    من چند ماه پیش برای یکی از دوستانم که یه SLR می خواست که LCD بزرگ و با کیفیت و بدنه کوچک و سبک داشته باشه , در نهایت به d40 و e400 الیمپوس رسیدم و d40 رو بهش معرفی کردم و الان جرات نمی کنم بهش بگم بیاد توی این فروم و سوالاتی که داره رو مطرح کنه , چون احتمالا اگه اینجا رو پیدا کنه با ارادتی که بچه های فروم به d40 دارن به خون من تشنه میشه
    افت قیمت بعد از چند ماه هم یه چیز بدیهیه ؛ البته خیلی خوب شد که بیشتر توضیح دادید ؛ چون برداشت من این بود که اگه دادن 815 تومن برای d40x برابر با .... باشه لابد دادن 600 یا 700 تومن براش برابر میشه با کله پوکی و مشکل همچنان باقیست ؛ یعنی این وسط فقط یه خورده مقدار بعضی چیز ها رقیق میشه :)
    با عرض ارادت و تشکر مجدد

دوست عزیز در این فروم هیچکس با هیچ دوربینی مشکلی ندارد حتی با دی 40 ایکس. فقط مسئله این است که این مبلغ بابت پرداخت این دوربین اصلا عقلانی نیست.
    در ضمن هر دوربینی یک سری امکاناتی دارد نسبت به قیمتی که می پردازید.
    اگه بعضی از دوستان از برخی از دوربینها ایرادی یا نظری منفی می دهند برای این است که خواسته آنها را از آن دوربین بر اورده نمی کند. دلیلی بر این نیست که آن دوربین بدرد نمی خورد.
    به دوستتان هم بگو بیاد توی این فروم من بعنوان یکی از دی 40 دارا هواشو دارم(شوخی);)
    محمد علی توفیق

تشکر کرده
    14101

سلام....

دوست عزیز بحث ارادت داشتن به یک مدل یا برند خاص نیست ، توی این فروم همه من رو همه به طرفدار بودن برند سونی میشناسند.اما آدم گاهی باید تعصبات برندی رو یکمی کنار بگذاره ، حالا اگر من سرسختانه از کم نویز بودن سونی دفاع کنم به نظر زیاد منتقی نمیاد ، اگر بنده بگویم D40x یبا 815 هزار تومان ارزش خرید دارد ، کاملا اشتباه کرده ام . چراکه با این پول انتخاب های بسیار بهتری وجود دارد.انتخاب هایی که از نیکون دی 40 بسیار عالی تر هستند و با این دوربین قابل مقایسه نیستند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir

كاربر بسیار فعال babakdin543 آواتار ها
    تشکر کرده
    1522

در خصوص قيمت حق با آقاي كاوه و آقا فرهاده اما در خصوص استفاده از ايزو بالا اصلا با كاوه موافق نيستم چرا ؟؟؟

اتفاقا برعكس تو كاوه من خيلي از ايزو بالا استفاده ميكنم چرا؟ چون تا ساعت 7 عصر سر كار هستم و دوربين رو معمولا شبها استفاده ميكنم وقتي با خانواده بيرون ميرم. بخاطر اينكه بچه هم بايد حمل كنم( من رو هم جزء زن زليلان ارشد بياريد چون دو تا بچه حمل ميكنم و خانمم دوربين رو مياره ) سه پايه نميبرم و تازه از بچه ها كه نميشه با سه پايه عكاسي كرد، فرض كن لنز VR دار هم نداري كه احتمالش خيلي زياده حالا تنها راه حل چيه افزايش ايزو تا حتي 1600 من زياد استفاده كردم تا جايي كه مي دونم بهتاش و مسعود و امير و سعيد هم كم استفاده نكردن
    پس اگر شما استفاده نميكنيد به معني بي استفاده بودن نيست بلكه بخاطر وضعيت و موقعيت عكاسيت زياد از ايزو بالا استفاده نكردي

اما در خصوص ايزو 3200 اين دوربين D40X بد نيست مقايسه اونو با ايزو 1600 دوربين 400d كنون ببينيد
    http://www.lesnumeriques.com/duels.p...&p2=1397&ph=20
    بابک دیناروند
    BabakPhoto
    Puppy

صفحه 2 از 16 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 12 ... آخرینآخرین