صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 159
Like Tree111تشکر

موضوع: دوستان نظر شما در مورد D40/D40x چیه ؟

كاربر جديد emad آواتار ها
    تشکر کرده
    4

Red face پاسخ: دوستان نظر شما در مورد D40/D40x چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها
    ::::

جناب هژیر آذر باز هم این تاپیک رفت تو جاده خاکی ، آقا این تاپیک رو ببینید ، مثل اینکه بنده جنبه ی این تاپیک ارزشمند رو ندارم ، مثل اینکه بنده اینجا رو با چاله میدون اشتباه گرفته ام.....
    با تمام احترامی که برای کاوه و تمامی دوستانم در محیط دوستانه ی فروم قائل هستم از کاوه درخواست میکنم بجای تقاضای بسته شدن تاپیک از اضافه کردن پست خودداری کنند که نه از بیان عقاید دیگران عصبانی شوند و نه در تاپیک هایشان به دیگران توهین کنند.
    بنده قبول دارم واژه قاشق گوه خوری یه جور اشتباه از من بود و از همینجا از همه عذر میخوام اما احساس نمیکنم مستحق توهین شده باشم، چون من نادان به شرکت نیکون توهین کردم نه به شما کاوه جان که انقدر عصبانی شدید

والا شما را نمیدانم....:confused:

اما بنده را .........................................
    ما که ادعایی نداریم جناب کاوه حسود هم نیستیم، شما میتونید با اولین پرواز به سمت جاپن حرکت کنید و در راس هیئت مدیره ی محترم شرکت نیکون قرار بگیرد، در حالی که نیکون نمیدونه داره چیکار میکنه یه مفتاح الفتوحی مثل شما خیلی براش لازمه ( شوخی بود عصبانی نشید خواهشا

هادی جان به بنده دموکراسی نیامده ، عزیز برادر ببنیدی این تاپیک معلوم الحال را........

این تاپیک نباید روز خوش ببیند....

حیف اساتید و دوستان عزیز که وقت صرف صحبت های فنی در این تاپیک کردند ، حرف خاله زنگ بازی بیشتر طرفدار دارد....

مدیران کمک ، پست بنده و 10 یا 20 پست آخر رو حذف فرمایید لطفا......................!
    در کل میتونم بگم ممنون از الطاف صمیمانیتان در رابطه با افراد تازه وارد و مبتدی

بهتره از این به بعد بجای مناظره کردن و تحقیر کردن عقاید یکدیگر به بحث اصلی تاپیک بپردازیم، و برای مناظره های شاید سودمند تاپیکه جدیدی باز شود!!!!!!

برای باز شدن روابط من با تمام احترام سوالی از کاوه جان میپرسم و اونم ای که، لنزه کیت این مدل نیکون از نظر کیفیت و تشخیص سوژه در عمل کارایی داره یا عکسای ما با این لنزا یه جور آب در هاون کوبیدنه؟
    البته به گفته ی آقای پرشین شما وظیفتون جواب دادن به من نیست اما وظیفه ی آقاییتون چرا هست!!!!

كاربر همراه Ali Shaterian آواتار ها
    تشکر کرده
    508

پیش فرض پاسخ: دوستان نظر شما در مورد D40/D40x چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط emad نمایش پست ها
    با تمام احترامی که ... در محیط دوستانه ی فروم قائل هستم ...

بنده قبول دارم واژه قاشق گوه خوری یه جور اشتباه از من بود و از همینجا از همه عذر میخوام اما احساس نمیکنم مستحق توهین شده باشم، چون من نادان به شرکت نیکون توهین کردم نه به شما ...
    دوست عزیز شما که خدا را شکر معنی احترام گذاشتن را خوب میدانید , باید بدانید که به کار بردن الفاظ زشت در محیط عمومی باعث میشه دیگران تصویر ذهنی مثبتی نسبت به شما نداشته باشند.
    خیلی از لغات شاید از نظر شما اصطلاحات روزمره و عادی باشه ولی به کار بردن آنها در برابر دیگران باعث کاستن شخصیت شما می شود.
    A_Maddah، Kaveh Ghobadi و Mashhadi Vahid تشکر می‌کنند.
    5D Mark II , 40D
    24-70 f2.8 , 70-200 f4 IS
    علی شاطریان

كاربر همراه Ahmad Reza آواتار ها
    تشکر کرده
    1099

نقل قول نوشته اصلی توسط emad نمایش پست ها
    برای باز شدن روابط من با تمام احترام سوالی از کاوه جان میپرسم و اونم ای که، لنزه کیت این مدل نیکون از نظر کیفیت و تشخیص سوژه در عمل کارایی داره یا عکسای ما با این لنزا یه جور آب در هاون کوبیدنه؟
    البته به گفته ی آقای پرشین شما وظیفتون جواب دادن به من نیست اما وظیفه ی آقاییتون چرا هست!!!!
    لنز کیت نیکون D40 به گفته و بررسی اغلب کارشناسان کیفیت مطلوبی داره.
    یک نمونه: بررسی آقای کن راکول
    کد:
    http://www.kenrockwell.com/nikon/18-55-ii.htm
    برای اطمینان می توانید در یکی از موتور های جستجو واژه های Nikon 18-55mm II+Review را جستجو کنید و بررسی های مختلف را بخوانید.

درضمن؛ دوست عزیز باور کنید آقای قبادی آنقدر در توضیح دادن و راهنمایی کردن به دوستان صبر و حوصله دارند و آنقدر بارها و بارها مسائل و سوال های تکراری را پاسخ داده اند که من مانده ام این همه صبر و حوصله از کجا آمده!!
    A_Maddah، Kaveh Ghobadi و emad تشکر می‌کنند.

تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Ali Shaterian نمایش پست ها

به کار بردن الفاظ زشت در محیط عمومی باعث میشه دیگران تصویر ذهنی مثبتی نسبت به شما نداشته باشند
    بابا فکر نمیکنم یه اشتباه کوچیک انقدرجای بحث داشته باشه، وقتی عرض کردم معذرت یعنی به اشتباهم پی بردم و انتظار دارم بقیه در مورد رفتارشون تجدید نظری بکنند، بالاخره ما که با هم دعوا نداریم، و یا برای دعوا اینجا نیومدیم، وقتی تو این فروم عضویم یعنی به عکاسی علاقه مندیم، عکاسی هم یه هنره و یه هنرمند سرفتارش باید بهتر از اینا باشه، امیدوارم عذر خواهی منو برای بار صدم پذیرفته باشید.
    عماد مقبولیان

بیدار شو کوروش که ما خوابیم!!!

كاربر بسیار فعال A_Maddah آواتار ها
    تشکر کرده
    13944

سلام دوستان :)
    عماد خان در مورد لنز 18-55 نیکون دوستان راهنمایی خوبی کردند لنز 18-55 نیکون بظاهر از نظر کیفیت با 18-55 کنن متفاوت است و به نظر از همتای خود بهتر عمل می کند اما لازم است که یادوری کنم .
    که خیلی از عکاسان با همین لنز 18-55 کنن چه عکس های خوبی گرفته اند و اگر شما اینکاره باشید این لنز 18-55 نیکون که جای خود دارد .
    اصولا عماد جان لنز ها رو بر اساس نیاز انتخاب می کنند و شما باید اول نیازهایتان را بدانید که چیست
    برای شروع لنز 18-55 نیکون نیاز های شما را در فاصله های 18 تا 55 میلیمتر را براورده خواهد کرد و یعنی واید خوبی خواهید داشت اما تله را ندارید
    اما عماد جان لنز ها داری خصوصیاتی هستند مثل دیستوریشن و سی ای و ویگنتینگ و خطاها ومشکلات جزئی رنگ و شارپنس و کیفیت ساخت والمانهای بکار رفته در لنز وغیره .... که با چرخ کوچکی در قسمت لنز ها براحتی می توانی اطلاعات رو بدست بیاوری . (که برای جلوگیری از تکرار مکررات از دادن توضیح خوداری می شود ) .

در پایان عماد جان کاش اینقدر که در خرید لنز وسواس بخرج می دادیم و وقت می گذاریم اقلا اندازه 1/10 آن وقت ووسواس در پست پروسس عکسها بخرج می دادیم .

گاه زخمی که به پا داشته ام
    زیر و بم های زمین را به من آموخته است
    اسدالله مداح

تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط 1348346 نمایش پست ها
    اما عماد جان لنز ها داری خصوصیاتی هستند مثل دیستوریشن و سی ای و ویگنتینگ و خطاها ومشکلات جزئی رنگ و شارپنس و کیفیت ساخت والمانهای بکار رفته در لنز وغیره .... که با چرخ کوچکی در قسمت لنز ها براحتی می توانی اطلاعات رو بدست بیاوری . (که برای جلوگیری از تکرار مکررات از دادن توضیح خوداری می شود ) .
    درود بر همگی
    اسد جان لطفا یه لینکی چیزی بزارید که یکم بیشتر با این اصطلاحات آشنا بشیم فکر میکنم خیلیا دوست دارن باهاشون آشنا بشن، یا اگر یه توضیح مختصری همینجا بدی فکر نمیکنم طوری بشه البته با اجازه ی مدیران
    عماد مقبولیان

كاربر ويژه Mashhadi Vahid آواتار ها
    تشکر کرده
    8302

سلام

دوستان : بهتر نیست به جای اینکه منتظر مداخله مدیران محترم بنشینید, هر کسی خودش پست نامربوط و احیانا" مورد دار خود را پاک یا ویرایش کند (بنده هم 12-10 ساعت دیگر پستم را پاک میکنم) انگار نه انگار که حرفی زده شده!!!
    emad تشکر می‌کند.
    وحيد قديري راد

www.flickr.com/photos/ghadiri

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

ممنون جناب روشن....

بنده ارادتمند شما و همه ی دوستان و عزیزان هستم...

گاهی آدم دلش به درد میاید...! توقعی نیست ، اما دیگر ......
    ویرایش توسط Kaveh Ghobadi : Wednesday 18 July 2007 در ساعت 17:12
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

کاوه عزیز
    همگی قدردان زحمات شما هستیم.
    این دوست جدید نیز به اشتباهشان پی بردند و عذر خواستند.
    Kaveh Ghobadi تشکر می‌کند.
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

تشکر کرده
    4

نقل قول نوشته اصلی توسط Mashhadi Vahid نمایش پست ها
    سلام

دوستان : بهتر نیست به جای اینکه منتظر مداخله مدیران محترم بنشینید, هر کسی خودش پست نامربوط و احیانا" مورد دار خود را پاک یا ویرایش کند (بنده هم 12-10 ساعت دیگر پستم را پاک میکنم) انگار نه انگار که حرفی زده شده!!!
    آقا وحید من با این مطلب شما کاملا موافقم اما اگر به چند پست قبلی برگردید میبینید که یه اشتباه بنده کردم و اگر دوست عزیزمون کاوه اینطوری برخورد نمیکرد تا اینجا کش پیدا نمیکرد، پس فعلا اجازه بده ببینیم این به کجا کشیده میشه که یکی از مدیران هم همین نظر رو دارند.
    عماد مقبولیان

صفحه 12 از 16 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 14 15 16 آخرینآخرین