صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 159
Like Tree111تشکر

موضوع: دوستان نظر شما در مورد D40/D40x چیه ؟

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: دوستان نظر شما در مورد D40/D40x چیه ؟

البته بنده با همه گروه بندی و دسته بندی ها مخالف هستم...

اما به نظرم Canon 20D & Canon 30D & Canon 40D به هیچ وجه در کلاس بدنه هایی مثل Nikon D70 & Nikon D70s & Nikon D80 و احتمالا در آینده Nikon D90 نیست...

مهم ترین نکته سرعت شاتر این بدنه ها است که گروه اول 1/8000 ثانیه و گروه دوم 1/4000 ثانیه می باشد.
    Persian، shabab، farhad44 و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر جديد farzad13 آواتار ها
    تشکر کرده
    32

با سلام خدمت همه
    در مورد تفاوت d40 و d40x اگر تنها تفاوتش در پیکسل باشه آیا میتونه تا 2 -3 سال دیگه d40 برای کسی که میخواد عکاسی رو یاد بگیره کافی باشه یا نه d40x که پیکسل بالا تری داره مناسب تره من این هفته قصد خرید d40 داشتم قیمتش بدون گارانتی 490 بود d40x هم630میخواستم بدونم d40 کفاف کار من رو میده یا x بهتره اگر من رو در این مورد راهنمایی کنید خیالم راحت میشه و میگیرم راستی کار کردن با d40 برای من که تا حالا دوربین نداشتم خیلی سخته و نمیتونم یاد بگیرم و برای عکاسی تو طبیعت و برای عکاسی از خانواده لنز کیتش کفاف کار من رو فعلا میده ؟
    البته من بیشتر مطالب در مورد این دوربین ها رو تو سایت خوندم و این رو پرسیدم که مطمین بشم
    ضمنا برای خرید چه چیزهایی همراه دوربین هست و چطور از آکبند بودن d40 مطمین بشم این خیلی برام مهمه لطفا راهنمایی کنید که تو این آشفته بازار کلاه سرم نره
    بازم از لطفتون ممنون
    یا حق
    ویرایش توسط farzad13 : Wednesday 12 March 2008 در ساعت 21:09 دلیل: تصحیح قیمت d40x

كاربر فعال shabab آواتار ها
    تشکر کرده
    8245

در نظر داشته باشید که d60 هم وارد بازار ایران شد

كاربر آشنا hesamam آواتار ها
    تشکر کرده
    9

نقل قول نوشته اصلی توسط farzad13 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه
    در مورد تفاوت d40 و d40x اگر تنها تفاوتش در پیکسل باشه آیا میتونه تا 2 -3 سال دیگه d40 برای کسی که میخواد عکاسی رو یاد بگیره کافی باشه یا نه d40x که پیکسل بالا تری داره مناسب تره من این هفته قصد خرید d40 داشتم قیمتش بدون گارانتی 490 بود d40x هم 520 میخواستم بدونم d40 کفاف کار من رو میده یا x بهتره اگر من رو در این مورد راهنمایی کنید خیالم راحت میشه و میگیرم راستی کار کردن با d40 برای من که تا حالا دوربین نداشتم خیلی سخته و نمیتونم یاد بگیرم و برای عکاسی تو طبیعت و برای عکاسی از خانواده لنز کیتش کفاف کار من رو فعلا میده ؟
    البته من بیشتر مطالب در مورد این دوربین ها رو تو سایت خوندم و این رو پرسیدم که مطمین بشم
    ضمنا برای خرید چه چیزهایی همراه دوربین هست و چطور از آکبند بودن d40 مطمین بشم این خیلی برام مهمه لطفا راهنمایی کنید که تو این آشفته بازار کلاه سرم نره
    بازم از لطفتون ممنون
    یا حق
    d40x رو کجا قیمت کردین 520 ؟؟؟؟
    DELL تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    32

Exclamation پاسخ: دوستان نظر شما در مورد D40/D40x چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shabab نمایش پست ها
    در نظر داشته باشید که d60 هم وارد بازار ایران شد
    d60 در حال حاضر قیمتش خیلی بالاست و به پول من نمیرسه 710 کجا و 500 کجا در این مورد هم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم که یعنی صبر کنم تا d60 بگیرم که فکر کنم تا قیمتش بیاد پایین ذوق عکاسی هم در من از بین رفته هنوز منتظر جواب سوالاتم در مورد d40 هستم
    اگر محبت کنید و جواب بدین ممنون میشم
    در مورد قیمت x هم مطمین نیستم فکر کنم اشتباه کردم یعنی من رو به شک انداختین قیمت میکنم خبر میدم

تشکر کرده
    32

سلام
    میشه لطفا جواب سوال من رو هم بدین منتظرم ها ؟

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

60 در حال حاضر قیمتش خیلی بالاست و به پول من نمیرسه 710 کجا و 500 کجا در این مورد هم اگر راهنمایی کنید ممنون میشم که یعنی صبر کنم تا d60 بگیرم که فکر کنم تا قیمتش بیاد پایین ذوق عکاسی هم در من از بین رفته هنوز منتظر جواب سوالاتم در مورد d40 هستم
    اگر محبت کنید و جواب بدین ممنون میشم
    در مورد قیمت x هم مطمین نیستم فکر کنم اشتباه کردم یعنی من رو به شک انداختین قیمت میکنم خبر مید
    قیمت دی 40 ایكس حدود 630 هزار تومان است...
    برای شما كه تازه كارید و لنزی هم به اون صورت نمیخواید عوض كنید كه به غبار گیر نیاز پیدا كنید و چاپ بزرگ هم ندارید،من دی 40 رو پیشنهاد میكنم...
    farzad13 تشکر می‌کند.

تشکر کرده
    32

Thumbs up پاسخ: دوستان نظر شما در مورد D40/D40x چیه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط DELL نمایش پست ها
    قیمت دی 40 ایكس حدود 630 هزار تومان است...
    برای شما كه تازه كارید و لنزی هم به اون صورت نمیخواید عوض كنید كه به غبار گیر نیاز پیدا كنید و چاپ بزرگ هم ندارید،من دی 40 رو پیشنهاد میكنم...
    با سلام
    ممنون
    در مورد اینکه تا 3 سال دیگه که من هم به عکاسی مسلط بشم و بتونم حداقل یکی دو لنز تهیه کنم این بدنه کفاف کار من رو میده ؟با توجه به قیمت البته خیلی دلم میخواست که d60 بگیرم ولی خیلی بیشتر از بودجمه و بالاخره همین d40 هم رم و کیف و از این چیزها میخواد که قیمتش بالاتر هم میره
    سوال دیگه هم اینه که برای خرید چطور از آکبند بودنش مطمین بشم و در جعبه d40 چه لوازمی هست که کم وکسر نباشه و چه چیزهایی باید غیر از آنها تهیه کنم
    اگر راهنمایی کنید ممنون میشم
    یا حق

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    2655

در مورد اینکه تا 3 سال دیگه که من هم به عکاسی مسلط بشم و بتونم حداقل یکی دو لنز تهیه کنم این بدنه کفاف کار من رو میده ؟با توجه به قیمت البته خیلی دلم میخواست که d60 بگیرم ولی خیلی بیشتر از بودجمه و بالاخره همین d40 هم رم و کیف و از این چیزها میخواد که قیمتش بالاتر هم میره
    سوال دیگه هم اینه که برای خرید چطور از آکبند بودنش مطمین بشم و در جعبه d40 چه لوازمی هست که کم وکسر نباشه و چه چیزهایی باید غیر از آنها تهیه کنم
    اگر راهنمایی کنید ممنون میشم
    اولا تا سه سال دیگه هیچ چیز معلوم نیست...:biggrin:
    ولی جدا از شوخی بستگی داره،ممكنه شما در عرض این چند سال اونقدر وقت بذارید و تجربه كسب كنید كه فول فریم هم كمتون باشه! و ممكنه هیچوقت از قابلیت های بالقوه دوربینتون استفاده نكنید.
    به نظرم همه شك شما تا زمانی است كه یك تك لنز رو در دستتون امتحان كنید.
    در مورد اكبند بودن همه چیز گفته شده ، با جستجو پیدا كنید
    بعد از خرید دوربین یك رم برای شروع لازمه،دیگر چیزهایی كه دارای اولویت اند عبارتند از : سه پایه،فیلتر یا هود،كیف و ...
    farzad13 تشکر می‌کند.

كاربر همراه nautilus_214 آواتار ها
    تشکر کرده
    644

d40 و d40x موتور لنز ندارن؟
    اين يعني زوم و فوكوس دستي؟
    ببخشيد اگه سوالم خنده دار باشه! زير آماتور هستم بنده!

صفحه 15 از 16 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 آخرینآخرین