صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 40 , از مجموع 45
Like Tree33تشکر

موضوع: اينم از سوني، كه بلد نبود دوربين بسازه، اما ياد گرفت، اونم بهتر از بقيه

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

آقایون در لیست پاییزهایی که گذشته و شمارش شده المپوس 8080 به حد نصاب مثل اینکه نرسیده -- چرا؟
    محمد امدادی

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

[QUOTE=Amir A]دفاع كردن از پرو وان، خودش تعصب شديد محسوب ميشه! چون اصلا چيز جالبي نبود، و يه جورايي از آخر اول بود.[/QUOTE

امیرجان اگه یبار دیگه متن که نوشتم رو بخونی میبینی که دوربین منتخب من هم 8800 هست نه کنون پرو1 .پس با کلمه شدید که گفتی مخالفم.در مورد دفاع ازپرو1 هم باید بگم من برخلاف شما به جزنویز هیچ مشکلی از این دوربین ندیدم به اندازه کافی هم دستم بوده برای تست.
    البته شما هم بی دلیل حرفی نمیزنی ممکنه سندی برای این حرف داری که پرو1 از آخر اول شده
    Shamim تشکر می‌کند.
    Canon EOS 20D + EF-S 18-55 f/3.5-5.6 + Canon EF 75-300 IS USM + Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM + Sigma 70-200 F2.8 APO DG EX HSM

http://nima.fotopages.com/

نیما معصومی

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

معرفی دوربین جدید سونی و لیست کامل مشخصات فنی دوربین به فارسی در سایت عکاسی:
    http://www.akkasee.com/digitalcamera...ves/002267.php

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

راستش نيما جان از اين نسل دايناسوري 8 مگا پيكسلي ها اينقدر تو اين يك سال اخير صحبت كرديم كه بايد خودت زحمت خوندن مطالب قديمي رو بكشي و حوصله تكرارش نيست، اما مطمئن باش با كانون هيچ دشمني ندارم.
    اما با اين همه، مي گردد!
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

لذت ببريد (گرچه من خود طرفدار اس ال آر هستم)
    http://www.dpreview.com/reviews/sonydscr1/page24.asp

نكته قابل توجه اين است كه در اين مقايسه ، لنز كانون يك لنز 50 ميلي متر 1.4 بوده است! حال دوست داشتم با لنز كيت اين دوربين مقايسه ميشد.
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر فعال Babak Borhani آواتار ها
    تشکر کرده
    1253

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A
    لذت ببريد (گرچه من خود طرفدار اس ال آر هستم)
    http://www.dpreview.com/reviews/sonydscr1/page24.asp

نكته قابل توجه اين است كه در اين مقايسه ، لنز كانون يك لنز 50 ميلي متر 1.4 بوده است! حال دوست داشتم با لنز كيت اين دوربين مقايسه ميشد.
    سلام
    در لینكی كه معرفی فرمودید به وضوح كنون كیفیت بهتری دارد ... اینطور نیست ؟
    بابک برهانیhttp://sibsabz.persiangig.com

كاربر همراه Mojtaba-N آواتار ها
    تشکر کرده
    337

نقل قول نوشته اصلی توسط sibsabz
    سلام
    در لینكی كه معرفی فرمودید به وضوح كنون كیفیت بهتری دارد ... اینطور نیست ؟

دقیقاً همینطوره، ولی من نمیدونم چرا تو این سایت با اینکه همه جای دنیا این نکته را پذیرفتند که تکنولوژی که کانن در ساخت CMOS اسفتاده میکند حرف اول را در کیفیت ضبط تصاویر میزند بازهم میخواهند منکر این قضیه شوند. که فکر میکنم باز هم برمیگردد به همان قضیه تعصب که ظاهرا خیلیها به نیکون دارند!!!! واقعا کمی فکر کنید برای استفاده از تکنولوژی هم تعصب؟!!
    جالبه بدونید من وقتی دوربین کانن خریدم به یکی از دوستان عکاسم که کماکان از دوربین نیکون فیلمی خود استفاده میکند گفتم که این دوربین را خریدم بدون هیچ حرفی خندید، مسخره کرد و کلی حرفه های بی منطق که کانن بدرد نمیخوره.

با عرض پوزش میدونم این تاپیک مربوط به دوربین سونی است ولی خوب گفتم بگم سر دلم نمونه

Moderator nmroshan آواتار ها
    تشکر کرده
    11580

اين دوربين سوني همانطور كه در همين review گفته شده است، از لحاظ پروسس تصاوير به وضوح از دوربيني مثل canon 350D‌ عقب ميماند. اين عكسهايي كه در مقايسه گذاشته شده است، عكسهايي است كه نه با پروسس خود دوربين كه با پروسس RAW بدست امده است. و خب، واقعا در برابر كانن حرفهايي براي گفتن دارد. توجه كنيد كه اين دوربين SLR نيست و اون عكسها هم كراپ 100درصد هستند.
    اما مشكل اينجاست كه نميشه روي RAW‌اين دوربين زياد حساب كرد چون براي ذخيره هر عكس زمان زيادي تلف ميكند.

به هرحال توجه داشته باشيد كه مساله مهم قيمت است. بقول جناب مستطاب فيل اسكي، فقط لنز اين دوربين 900 دلار ميارزد. بقيه دوربين هم براي خريدار مجاني در مي آيد!
    نعما م. روشن
    مقالات سایت عکاسی |وبلاگ (از عکاسی) | اینستاگرام : Nemaroshan

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

یک نکته ای رو میخواستم بگم که همینجوریه که این ابزار هی پیشرفت میکنند وبا کیفیت تر می شوند چون روز به روز دوربینهای جالب با امکانات زیاد به دنیا میان .

در مورد این دوربین سونی اولین چیزی که به نظرم اومد قیافه عجیب و زشتش بود و تا حد زیادی بزرگش ( نگین که قیافه زیاد مهم نیست )

وی خوب با توجه به مشخصاتی که داره خیلی دوربین قوی و با کیفیتی است ولی قیمتش حتی با وجود لنز خوبی که داره برای این رده از دوربین ها یعنی( اس ال آر لایکها) زیاده

از تجربه شخصی خودم بگم :
    من که الان حدود 9 ماهه که دوربین 350 دی رو دارم و تا حدودی با سرعت و بقول معروف هندلینگش عادت کردم وقتی با دوربین های کامپکت و شبه اس ال آر ها عکاسی میکنم گریم میگره چون عجیب به نظرم کند و بی دقت هستند

و خوب این سرعت بسیار تو عکاسی همه جایی یعنی آماتور های جدی که می خواهند همه جا دوربین داشته باشند و خارجی و داخلی عکس بگیر ند مهمه و می خواهند همین حدود قیمت ( زیر 1000 دلار ) هزینه کنند ، این سونی به نظرم انتخاب اشتباهی است
    ویرایش توسط ME : Wednesday 7 December 2005 در ساعت 22:37
    محمد امدادی

ME
    ME آنلاین نیست
    كاربر فعال ME آواتار ها
    تشکر کرده
    4114

نقل قول نوشته اصلی توسط nmroshan

به هرحال توجه داشته باشيد كه مساله مهم قيمت است. بقول جناب مستطاب فيل اسكي، فقط لنز اين دوربين 900 دلار ميارزد. بقيه دوربين هم براي خريدار مجاني در مي آيد!

البته اگر بشه لنز رو جدا کرد و فروخت اونوقت بدنه مجانی حساب میشه
    محمد امدادی

صفحه 4 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین