صفحه 15 از 32 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 141 تا 150 , از مجموع 312
Like Tree681تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot HX100V

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

سلام

در مورد عکس دومی ( http://up.vatandownload.com/images/2...b59tzf8tzv.jpg ) : لطفا فایل اصلی خروجی دوربین رو بذارید ببینیم چگونه بوده . ممنون از شما
    vahidmir2000 و parsian تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

با تشکر از parsian که لینک فایل اصلی رو برای بنده فرستاد

فول کادر و کراپ 100 :

ایزو 100 دیافراگم 3.2 فوکال 6 م.م ( حدودا معادل 35 م.م ) 40/1 ثانیه. رزولوشن عکس 16 مگا پیکسلست ولی از آنجا که 1.8 مگا بایت بود احتمالا تنظیمات دوربین روی کیفیت دوم بوده چون کیفیت اول دوربین، معمولا فایلی بین 4 تا 6.5 مگابایت میدهد. البته کمی هم احتمال داره پس زمینه یکنواخت وسیع باعث این کاهش سایز شده باشد. خودشون میتونند پاسخ بدند.

با توجه به اینکه در عکس نورپردازی نداریم ، برای این رده کامپکت به نظرم کیفیت خوبیه و کمی هم بیش از انتظار
    ghaffar و parsian تشکر می‌کنند.
    FD master

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

همین الان طی تماس با دبی این دوربین در دبی هم به شدت نایاب شده!!!!!!!!!شانس ما رو تو رو خدا!!!!احتمالا تو این چند هفته اگه وارد نشه تو تهران که تک و توک پیدا میشه به بالای 700 برسه

كاربر جديد parsian آواتار ها
    تشکر کرده
    56

نقل قول نوشته اصلی توسط شاهین اکبری نمایش پست ها
    با تشکر از parsian که لینک فایل اصلی رو برای بنده فرستاد

ایزو 100 دیافراگم 3.2 فوکال 6 م.م ( حدودا معادل 35 م.م ) 40/1 ثانیه. رزولوشن عکس 16 مگا پیکسلست ولی از آنجا که 1.8 مگا بایت بود احتمالا تنظیمات دوربین روی کیفیت دوم بوده چون کیفیت اول دوربین، معمولا فایلی بین 4 تا 6.5 مگابایت میدهد. البته کمی هم احتمال داره پس زمینه یکنواخت وسیع باعث این کاهش سایز شده باشد. خودشون میتونند پاسخ بدند.
    متشکرم بابت زحمتی که کشیدید
    الان یه نگاه سریع کردم بیشتر عکسها بین 3 تا 5.5 مگابایت هستند
    بدلیل اینکه نحوه تغییر تنظیمات رو بعد از گرفتن عکس برای یکی از دوستانم توضیح دادم، الان نمیتونم بگم روی کدام کیفیت بوده
    اما بنظرم دلیل سایز کم بیشتر بخاطر زمینه یکنواخت هست چون 1/40 ثانیه تنظیم دستی بود روی مد M، پس احتمالا کیفیت هم حداکثر بوده، میخواستم ازش عکس بهتری بگیرم ولی وقتی دوربین بهش نزدیک میشد میپرید روی دوربین کلا خیلی شیطون بود
    ghaffar و شاهین اکبری تشکر می‌کنند.

كاربر جديد ghaffar آواتار ها
    تشکر کرده
    50

پیش فرض به این زودی نخواهد رسید

سلام دوستان مخصوصا اونهایی که هنوز مثل من دوربین ندارند
    پاسخ سونی خاورمیانه به درخواست اینجانب برای تهیه ی دوربین:
    کد:
    Dear Mr. ghaffar,
    Thank you for your time reaching Sony Gulf Contact Centre.
    We have gone through your email and understand your interest in Sony products.
    We are expecting the model to be available in UAE Market by end of July DSC-HX100V and In Iran it will be available by 3rd week of August. Once the said Model is launched you can check the prices with our Authorized Dealers.
    Further, please visit our website http://www.sony-mea.com/section/retailshops and select country of interest  in the 'country field to know more about our authorized dealers.
    All together, we suggest you consider buying from Sony authorize dealers only where  genuine Sony products are being sold along with a valid warranty.
    Hope the above mentioned meets your kind understanding.
    Sincerely,
    Lovely Dudani
    Sony Contact Centre (MEA)
    www.sony-mea.com
    Telephone no: 800-SONY (7669) Toll free w/in UAE
    +971-800-Sony (7669) Outside UAE
    Working Hours: Sun-Thu / 8:30-17:30
    خلاصه ی پاسخ سونی:
    انتظار دارند تا آخر جولای(همین ماه یعنی ماه 7 میلادی که امروز هفتم آن است) این دوربین وارد بازار دبی شود و پیش بینی می کنند در هفته‌ی سوم یعنی اواخر ماه 8 میلادی وارد بازار ایران شود.
    زیاد هم گول این فروشنده ها نخورید که امروز و فردا قول می دهند دوربین برایشان می رسد.
    امیدوارم خبر نا امید کننده ای برایتان نباشد. حداقل شاید یکی دو ماه دیگه ارزونتر خریدیم. البته به شرط اینکه دلار بالا نرود :)
    ali6803، ehsan_1029 و mrif100 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

با اجازه دوستان ....من ابادان زندگی میکنم .نمیدونم میدونید یا نه تمام محصولات سونی از گمرک خرمشهر ترخیص میشه و طبق اخبار رسیده از گمرک که دوستم اونجاست محموله رسیده و درحال ارسال به تهرانه.....البته برای شهرای مثل ابادان مستقیم از خرمشهر میرسه ابادان که نیم ساعت راهه!!!

من خودم پیش فاکتورهای این دوربین رو دیدم اما تعداد وارد شده به شدت کمه.نمایندگی ابادان درخواست 10 تا کرده که 4 تا بیشتر ندادند فعلا
    ghaffar، ehsan_1029 و mrif100 تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

سلام ...من از اخر خریدم از تهران.....................ابادان تو یک ساعت تمام شد!!!!!!!!! استقبال از این گوشی وحشتناک بالاست من از تهران اینترنتی خریدم 600 تومن با اشانتیون محاففظ ال سی دی. قیمت خوبی داد خدایی.

تمام نمایندگی های سونی تا شنبه یکشنبه این دوربین رو دارند سریع برید بخرید که تمام میشه .من فردا شب میرسه دستم.انشالله
    ghaffar و mrif100 تشکر می‌کنند.

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6803 نمایش پست ها
    سلام ...من از اخر خریدم از تهران.....................ابادان تو یک ساعت تمام شد!!!!!!!!! استقبال از این گوشی وحشتناک بالاست من از تهران اینترنتی خریدم 600 تومن با اشانتیون محاففظ ال سی دی. قیمت خوبی داد خدایی.

تمام نمایندگی های سونی تا شنبه یکشنبه این دوربین رو دارند سریع برید بخرید که تمام میشه .من فردا شب میرسه دستم.انشالله
    سلام دوست عزیز مبارک باشه.اگه تعداد کم وارد شده باشه و استقبال زیاد باشه احتمالا فروشندگان محترم قیمت رو بالا میبرن.با کمی صبر میشه ارزونتر هم خرید.
    ali6803 و mrif100 تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

كاربر جديد
    تشکر کرده
    107

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6803 نمایش پست ها

دوست عزیز از کجا خریدی و با چه گارانتی؟؟
    ali6803 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

ممنون از تبریک دوستان ان شالله شما هم بخرید....
    من با گارانتی رسمی سونی یعنی بارزگانی ایران خریدم

صفحه 15 از 32 نخستنخست ... 5 11 12 13 14 15 16 17 18 19 25 ... آخرینآخرین