صفحه 17 از 32 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 161 تا 170 , از مجموع 312
Like Tree681تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot HX100V

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

[QUOTE=ali6803;221501]اینم دو نمونه از زوم این دوربین که بدون سه پایه و در شرایط بد اب و هوایی از پشت بام همین امشب در ابادان گرفتم . دما بالای 50 درجه و وزش باد نسبتا شدید.دیگه از این بهتر در نمیاد تازه بدون سه پایه و تو این درجه از زوم اپتیکال و دیجیتال!!!

فایل پیوست 14318

فایل پیوست 14319

از فرط گرما بعد از چند دقیق دوربین اخطار گرما در دوربین رو داد منم زود اومدم داخل خونه .بیرون لنزش به شدت داغ شده بود...خیلی امروز هوا گرم بود ابادان بالای 53 درجه..........خدا به دادمون برسه.به همین دلیل و نبودن سوژه عکاسی از گوجه تازه خریداری شده عکس گرفتم!!!

فایل پیوست 14320[/QUOTE

سلام دوست عزیز عکسهای جالبی بود خیلی خوب گرفتید، شما میتونید از همون گوجه سوژه های خوبی میتونید در بیارید
    فقط ایا این عکس ها کراپ شده هست یا نه؟
    ali6803 تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

سلام دوسب عزیز عکسهای جالبی بود خیلی خوب گرفتید، شما میتونید از همون گوجه سوژه های خوبی میتونید در بیارید
    فقط ایا این عکس ها کراپ شده هست یا نه؟
    ممنون.من اولین بار بودکه از ماه عکس گرفتم.خیرعکسها کراپ نیست.فقط ریسایز شده اند تا بتونید راحت ببینید

كاربر جديد ghaffar آواتار ها
    تشکر کرده
    50

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6803 نمایش پست ها
    اینم دو نمونه از زوم این دوربین که بدون سه پایه و در شرایط بد اب و هوایی از پشت بام همین امشب در ابادان گرفتم . دما بالای 50 درجه و وزش باد نسبتا شدید.دیگه از این بهتر در نمیاد تازه بدون سه پایه و تو این درجه از زوم اپتیکال و دیجیتال!!!

فایل پیوست 14318

فایل پیوست 14319

از فرط گرما بعد از چند دقیق دوربین اخطار گرما در دوربین رو داد منم زود اومدم داخل خونه .بیرون لنزش به شدت داغ شده بود...خیلی امروز هوا گرم بود ابادان بالای 53 درجه..........خدا به دادمون برسه.به همین دلیل و نبودن سوژه عکاسی از گوجه تازه خریداری شده عکس گرفتم!!!

فایل پیوست 14320
    لطفا کمی هم در مورد عکسها توضیح بده
    آیا از زوم دیجیتال هم در عکس های ماه استفاده کرده اید یا نه؟ این تنظیمات که در اکسیف عکس ذخیره شده آیا اتوماتیک بوده یا شما از تنظیمات خاصی برای سرعت شاتر، دیافراگم و ایزو استفاده کرده اید؟
    عکس گوجه با فلاش بوده یا بدون فلاش؟ آیا از زوم هم استفاده کرده اید؟ تقریبا از چه فاصله ای عکس گرفته اید؟
    ممنون

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

در دو عکس ماه زوم اپتیکال تمام استفاده شده بعلاوه کمی دیجیتال در اولی و تمام دیجیتال در دومی تنظیمات هم همه اتومات بوده و من دست نزدم .

در عکس گوجه همه چیز اتومات بود اما فکوس کرد و تقریبا ماکرو گرفت اما اتومات ودر حالت کلید سبز تنظیمات اتومات البته با فلاش
    ghaffar تشکر می‌کند.

كاربر فعال Moty آواتار ها
    تشکر کرده
    3738

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaffar نمایش پست ها
    لطفا کمی هم در مورد عکسها توضیح بده
    آیا از زوم دیجیتال هم در عکس های ماه استفاده کرده اید یا نه؟ این تنظیمات که در اکسیف عکس ذخیره شده آیا اتوماتیک بوده یا شما از تنظیمات خاصی برای سرعت شاتر، دیافراگم و ایزو استفاده کرده اید؟
    عکس گوجه با فلاش بوده یا بدون فلاش؟ آیا از زوم هم استفاده کرده اید؟ تقریبا از چه فاصله ای عکس گرفته اید؟
    ممنون
    منم با اقای غفار موافقم اگه اطلاعات راجع به عکس بدید فکر کنم به دوستان بیشتر کمک کنه
    اما اون چیزایی که از عکس معلومه گوجه با فلاش گرفته شده و احتمالا ایزو 800 اتو هست
    در مورد ماه هم سرعت شاتر بالا برده شده
    ali6803 تشکر می‌کند.
    با احترام فراوان مرتضی صادقیان
    http://instagram.com/Morteza__sadeghian
    http://instagram.com/man.sa_photography

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    32

در دو عکس ماه زوم اپتیکال تمام استفاده شده بعلاوه کمی دیجیتال در اولی و تمام دیجیتال در دومی تنظیمات هم همه اتومات بوده و من دست نزدم .

در عکس گوجه همه چیز اتومات بود اما فکوس کرد و تقریبا ماکرو گرفت اما اتومات ودر حالت کلید سبز تنظیمات اتومات البته با فلاش
    در بالا عرض کردم تنظیمات رو .یه چیز بگم به من نخندید.من اصلا از سرعت شاتر و.......سر در نمیارم اومدم تو این سایت و این دوربین رو خریدم تا از شما اساتید یاد بگیرم.با توجه به اماتور بودن بنده و فقط علاقه به عکاسی امیدوارم زیاد اذیت نکنم دوستان رو .

كاربر آشنا vishtasp آواتار ها
    تشکر کرده
    72

این مشکل کشیدگی لبه های تصویر در حالت واید آیا مختص همین دوربین است و یا سایر سوپر زوم ها هم دچار آن هستند ؟

آیا هر چقدر دامنه رنج واید تا تله لنز بیشتر باشد این مشکل نمایانتر و آشکار تر است ؟

كاربر فعال ehsan+ آواتار ها
    تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط ali6803 نمایش پست ها
    در بالا عرض کردم تنظیمات رو .یه چیز بگم به من نخندید.من اصلا از سرعت شاتر و.......سر در نمیارم اومدم تو این سایت و این دوربین رو خریدم تا از شما اساتید یاد بگیرم.با توجه به اماتور بودن بنده و فقط علاقه به عکاسی امیدوارم زیاد اذیت نکنم دوستان رو .
    خندیدن نداره همه از یه جا شروع میکنند اما مهمه که شروع کنی.
    حتما به مقالات سایت سربزنید اونجا میتونی جواب تمام سئوالهات رو بیابی http://www.akkasee.com/sn/paperList
    خیلی ها با مود Auto کار میکنند و عکسهای خوبی هم میگیرند. اما در تنظیمات دستی میتونی یه تغییراتی تو عکس بدی که مفهومی که میخوای با عکس منتقل کنی رو بهتر برسونی.
    ویرایش توسط ehsan+ : Sunday 10 July 2011 در ساعت 18:16
    Moty، ali6803 و parsian تشکر می‌کنند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط vishtasp نمایش پست ها
    این مشکل کشیدگی لبه های تصویر در حالت واید آیا مختص همین دوربین است و یا سایر سوپر زوم ها هم دچار آن هستند ؟

آیا هر چقدر دامنه رنج واید تا تله لنز بیشتر باشد این مشکل نمایانتر و آشکار تر است ؟
    معمولا در حالت واید کشیدگی و اعوجاج در لنز بیشتر میشه (البته این اعوجاج به نظر خیلی زیاده چون من hs 20دارم و در واید 24 خیلی بهتره)
    از این لنز به اندازه خودش باید انتظار داشت و هیچ وقت مثل لنز دوربینهای حرفه ای نیست وامکان تست اون هم وجود نداره چون به دوربین متصل هست.
    اگر در 1.7x تصویر درست میشه زیاد مهم نیست و میشه فکر کرد که وایدش کمتر هست.
    parsian تشکر می‌کند.
    در مملکتی که امضا حتما باید خط خطی باشه و یا اشکال هندسی داشته باشه و نمیشه اسم و فامیلت رو با دست خط خودت به عنوان امضا بنویسی ،نمی دونم چه امضایی بذارم پس انگشت میزنم

تشکر کرده
    1367

نقل قول نوشته اصلی توسط Moty نمایش پست ها
    منم با اقای غفار موافقم اگه اطلاعات راجع به عکس بدید فکر کنم به دوستان بیشتر کمک کنه
    اما اون چیزایی که از عکس معلومه گوجه با فلاش گرفته شده و احتمالا ایزو 800 اتو هست
    در مورد ماه هم سرعت شاتر بالا برده شده
    عکس از ماه :ایزو 800 شاتر 1/125 و f5.6
    عکس از گوجه:ایزو 100 شاتر 1/40 و f3.2
    Moty و parsian تشکر می‌کنند.

صفحه 17 از 32 نخستنخست ... 7 13 14 15 16 17 18 19 20 21 27 ... آخرینآخرین