صفحه 5 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 41 تا 50 , از مجموع 79
Like Tree151تشکر

موضوع: Sony NEX-5N

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    از بندر عباس.
    آقای احمدی عزیز، من دنبال خرید nex-5n هستم و هیچ جا پیدا نکردم نه تهران و نه اصفهان که ساکن هستم. آیا شما فرد قابل اعتمادی رو سراغ دارید که بتونم از طریق اون این دوربین رو تهیه کنم؟ در مورد گارانتی نظرتون چیه؟

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

تا جایی که میدونم هیچ کدام از شرکتها هنوز این دوربین رو وارد نکردن.این مورد من هم در واقع یک مورد شانسی بود.مطمئنا اگر این دوربین وارد بشه با این قیمت که من خریدم عرضه نخواهد شد.با پست خصوصی جزئیات رو براتون توضیح میدم.
    shahin226 تشکر می‌کند.
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر آشنا korosh1 آواتار ها
    تشکر کرده
    324

جناب احمدی دیگه خبری از برسی شما نشد!

کماکان منتظریم، نمونه عکس هارو ببینیم

تشکر کرده
    12097

باور بفرمائید اینقدر این روزها مشغله دارم که وقت نمیکنم اصلا.اتفاقا به موارد جالبی بر خودم که در اولین فرصت همین جا منعکس میکنم.یک سفارش نسبتا بزرگ روی دستم هست تمام که شد حتما در خدمتم.
    ramink2 و Miri تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

به نظر من یکی از مهترین ویژگی های این دوربین، فیلم برداری فول اچ دی از نوع progresive هست(1080p) با فریم ریت 50 که فکر کنم به غیر از چند مدل اخیر سونی هیچ برندی آنرا در دوربینهای عکاسی بکار نبرده و حتی بسیاری از دوربینهای فیلم برداری آماتور یا حتی حرفه ای نیز فاقد این ویژگی هستند.از ویژگیهای مهم این دوربین هم بر خلاف اکثر dslr ها اتوفوکوس سریع و دقیق حین فیلم برداری است و مشکل به اصطلاح نفس نفس زدن فوکوس هنگام فیلم برداری را ندارد.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    80

سلام

چیزی که خیلی قابل توجه تره ، پردازش بهتر رنگ ها ، شارپ بیشتر و نویز پایین تر نسبت به مدل های قبلی و همتایان خودشه
    سری به سایت dpreview بزنید و مقایسه عکسها رو ببینید.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    80

جناب lamagra ، لطفا کمی بیشتر در مورد راحتی کار با دوربین و عملگرهاش، موقع کار با manual توضیح بدید. و اینکه انتظار آدم رو برآورده میکنه ؟
    چون من در فکرم دوربین d90م رو با nex5n معاوضه کنم !!!

تشکر کرده
    12097

به هیچ وجه چنین کاری نکنید اگر جزو عکاسان جدی هستید.نکس 5ان برای من و امثال من فقط یک دوربین دوم و همراه هست و بس!
    حس عکاسی با این دوربین به خاطر محدودیت در تنظیمات دستی کاملا کامپکتی هست.اما خروجی جدا تحسین بر انگیزه!
    اگر عکاسی برای شما یک تفریح هست و جدی اون رو دنبال نمیکنید و سرعت عمل بالا نیاز ندارید همینطور عکاسیتون به نحوی هست که دسترسی سریع به عملکردهای دوربین مهم نیست میتونید این کار رو انجام بدید.که البته با این شرایط هم من بودم دی90 رو با نکس 5ان معاوضه نمیکنم.
    همینکه ایزو در منو جا داده شده کلی ناراحت کننده اس.بارها گفتم برای کسی که میدونه چی میخواد نکس ها بهترین انتخابن و رقیبی ندارن اما مهمترین سوال اینجاست که در چه زمینه ای عکاسی میکنید و انتظار و نیازهاتون از دوربین چی هست؟
    اول به اون دو سوال جواب بدید تا به باقیش هم برسیم.
    moeinP، shahbazi و Dariush Chegini تشکر می‌کنند.
    عقیل احمدی

كاربر ويژه shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    6919

جناب lamagra ، لطفا کمی بیشتر در مورد راحتی کار با دوربین و عملگرهاش، موقع کار با manual توضیح بدید. و اینکه انتظار آدم رو برآورده میکنه ؟
    چون من در فکرم دوربین d90م رو با nex5n معاوضه کنم !!!
    عجب اشتباهي!!!!!!!
    حيف نيست؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    80

D90 یک دوربین عالی با امکانات خوبه. راحتی کار با اون فوق العاده است. اگه استطاعت مالی داشتم دوست داشتم هر دو رو کنار هم داشته باشم. اما یه دوربین حرفه ای در عین اینکه ارزشمنده و محدودیت ها رو کمتر میکنه میتونه دردسرساز هم باشه!!!. به اون بزرگی و سنگینی که نتونی همیشه همراهت داشته باشی و خوب ایده ها و سوزه های اتفاقی رو هم از دست بدی!!. به هنر و خلاقیت که در عکاسی فکر میکنم و به این نتیجه میرسم دوربین خوب صرفا میتونه ایده هات رو بهتر نشون بده نه اینکه خلق کنه :). البته متاسفانه مشکلی هم برای دوربینم پیش اومد که مجبور به تعمیرش شدم و همین هم من رو بیشتر تحریک کرد. البته هنوز کامل متقاعد نشدم. تنوع تنظیمات دستی و راحتی کار کردن ، یکی از شرایط اصلیم تو انتخاب دوربینه.

صفحه 5 از 8 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 7 8 آخرینآخرین