صفحه 2 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 44
Like Tree246تشکر

موضوع: Sony a99

كاربر فعال aidin594 آواتار ها
    تشکر کرده
    2637

نقل قول نوشته اصلی توسط lamagra نمایش پست ها
    واقعا برداشت شما از صحبتهای من این بود؟!
    من حرفی از بد بودن و ضعیف بودن سونی زدم؟!
    ضمن اینکه سیستم فوکوس در دستگاه اس ال تی هنوز هیچ امتحان درست و حسابی پس نداده و جایی نداره به اون صورت.همه چیز سرعت پی در پی عکاسی نیست.نکس من هم 10 فریم بر ثانیه عکاسی میکنه،آینه هم نداره اصلا! ولی سیستم فوکوسش اصلا با همین 650دی قابل مقایسه است؟ حالا بدنه هایی مثل 5دی مارک 3 بماند.
    دیگه اینکه بنده خودم کاربر سونی هستم و به قابلیت های این برند به خوبی واقفم.

در دوربینهای:

Sony Alpha 33,Sony Alpha 35,Sony Alpha 37,Sony Alpha 55,Sony Alpha 57,Sony Alpha 65,Sony Alpha 77

این سیستم به خوبی کارایی خود را نشان داده است.
    از نظر فنی و تکنیکی سیستم فوکوس در آینه نیمه شفاف با SLR متفاوت نیست. در ضمن در SLT سیستم فوکوس دائما در مدار باقی میماند.

The translucent mirror system also enables the camera’s phase-detection auto focus system to operate continuously. The result of this is that seamless auto-focusing is made possible, even during video capture and burst shooting. Furthermore, the electronic viewfinder displays the image continuously, rather than blacking out momentarily as with DSLRs.

از اینجا نقل شده:

کد:
    http://technicallyeasy.net/2011/05/difference-between-dslr-slt-cameras/

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

همه چیز فقط سنسور نیست . واقعیت اینه که فعلن سونی در زمینه فول فریم ، راه بسیار زیادی داره تا به دو برند اصلی کانن و نیکون برسه .
    فارغ از علایق برندی ، باید تحلیل درستی از واقعیت ها داشت .
    من هم با آقای احمدی موافقم . هر چند که شرکت بزرگی چون سونی همیشه تلاش های خوبی رو در این زمینه داشته و دوربین های ارزشمندی را چون سری نکس عرضه کرده ،
    فوجی هم داره خودش رو طی یک برنامه ریزی حساب شده و طراحی شده ، مطرح میکنه .
    اما واقعیت اینه که فعلن رقابت اصلی بین دو برند کانن و نیکونه و اونها با اختلاف زیادی نسبت به رقبا پیش می تازند.
    مثلن در همین مسابقات المپیک ، چند تا تصویر دیدید از خبرنگارانی که غیر از این دو برند ، برند دیگری در دست داشته باشند ؟؟!!
    البته بخش دیگری از واقعیت رو هم گفتم . سونی دوربین های ارزشمندی رو ساخته ، حتی نیکون برای ساخت سنسورهاش ، گاه از سنسورهای ساخت سونی بهره می بره ، ولی برندهای بزرگی چون نیکون و کانن ، در همه زمینه های اپتیک و دیجیتال فعال اند . لنزهای بسیار ، با کیفیت های متنوع و قیمت های متنوع و دیگر اقلام و تجهیزات بسیار متنوع و ....
    یک نگاهی به سایت های کانن و نیکون نشاندهنده اوج فعالیت و عظمت محصولات این دو کمپانی ( و نه فقط محصولات دوربین اس ال آر ) بلکه در همه زمینه های تصویر ، اپتیک و دیجیتال را نشان می دهد.

به نظرم من که حداقل تا پنج سال آینده ، رقابت با این دو برند غیر ممکن است . و فراموش نکنیم که در این عرصه خود این دو رقیب دیرینه هم بی کار ننشسته و به تماشای بازار و رقبای احتمالی جدید خود نمی مانند .
    به نظرم فعلن رقابت با D800 و 5D های مارک دو و سه ، و در رده بالاتر 1D X و D4 ، برای هیچ شرکت ثالثی مقدور نیست . و این جور قیمت گذاری ها هم به نظرم فقط به ضرر شرکت های ثالث تمام خواهند شد.
    yaghoobi، lamagra، shahbazi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    203

دوستان یه چیز دیگه رو هم در نظر بگیرند و ان اینکه معمولا عکاسان حرفه ای به این راحتی تغییر برند نمی دهند و این بیشتر برای کمپانی هایی مثل سونی و ... دشوار است همچنانکه مثلا در مقاطعی چه کنون و یا نیکون علیرغم برتری های نسبی نسبت به هم نتونستند عکاسان حرفه ای را واسه تغییر برند قانع کنند
    تنوع لنز و یا کیفیت اپتیک و فوکوس و .... نیز در انتخاب برند بادی کمتر از خود بادی اهمیت ندارد و چه بسا یه عکاس حرفه ای که 5-6 تا لنز از یه برند داشته باشد اصلا هوس تغییر برند نکند و این برای برند های جدیدی مثل سونی کار رو چند چندان مشکل می کند
    پس به غیر بحث های فنی و تکنیکی سایر موارد نیز تاثیر گذار و مهمتر هستند مثل اینه که کسی یه عمر با هسی کار کند بعد بخواهید ایشون قانع کنید که هسی رو کنار بذاره و بیاد مثلا با کنون و یا نیکون کار کنه
    yaghoobi، lamagra، shahbazi و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    امير رضا برهاني
    http://www.arbphotos.com

Forum Moderator کوروش آواتار ها
    تشکر کرده
    12880

RX1 با قیمت 2800 دلاری اش و یک لنز 35 م م . هیچ شانسی برای رقابت با D800 و یا 5D مارک دو و سه نداره .
    lamagra، محمد رنجبر و MohammadRanjbar تشکر می‌کنند.

كاربر ويژه lamagra آواتار ها
    تشکر کرده
    12097

نقل قول نوشته اصلی توسط parham170 نمایش پست ها
    من خودم سونی دارم a35 . به نظر من اینطوری نیست که سونی نتونه به اونا برسه. مثلا شما به دوربین جدید سونی RX1 یه نگاهی بندازین
    و الان شما RX1 رو قابل مقایسه یا اصلا مربوط به 5دی مارک 3 دی800 یا اصلا همین آ99 میبینید؟!!
    Canon Eos M+11-22+18-55+22mmf/2+90EX
    عقیل احمدی

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

(فوق تایم فوکوس در حالت فیلم برداری - 1080p در 60fps - ال سی دی چرخان - امکان خروجی clean hdmi )
    من تصور میکنم برای افراد یا شرکت هایی که برای هر دو قالب عکس و ویدئو یکسان سرمایه گذاری میکنند انتخاب قابل توجهی باشد.
    47amir و Tavukah تشکر می‌کنند.

كاربر بسیار فعال شاهین اکبری آواتار ها
    تشکر کرده
    4538

قسمتي از ماجرا هم سرمايه گذاري بلند مدت است. چند سال قبل اگر عكاسي ميخواست برندي برچيند سوني به اندازه حال پر رنگ و قابل انتخاب نمينمود . همانطور كه آقاي احمدي هم اشاره كردند ، سوني در تمامي سطوح مبتدي تا حرفه اي خودش را به حدود مطلوبي رسانده و خواهد رساند و به نظر من سوني براي نسل آينده اي كه به تازگي به اين عرصه ورود خواهند كرد، شانس انتخاب بالاتري را نسبت به زمان حال خواهد داشت. شانسي كه ممكن است از رقيبان كمتر يا بيشتر باشد اما مطمئنا اگر اين روند را حفظ كند از شانس نسبي امروزش بالاتر خواهد بود.
    yaghoobi، lamagra، Miladend و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر فعال Bijan.DSLR آواتار ها
    تشکر کرده
    940

مثل همیشه Camera Store اولین بررسی رو ارائه کرد

کد:
    http://www.youtube.com/watch?v=AjEwsnwbwbs
    persian.boy و محمد رنجبر تشکر می‌کنند.

Forum Moderator mreza1001 آواتار ها
    تشکر کرده
    16459

قسمتي از ماجرا هم سرمايه گذاري بلند مدت است. چند سال قبل اگر عكاسي ميخواست برندي برچيند سوني به اندازه حال پر رنگ و قابل انتخاب نمينمود . همانطور كه آقاي احمدي هم اشاره كردند ، سوني در تمامي سطوح مبتدي تا حرفه اي خودش را به حدود مطلوبي رسانده و خواهد رساند و به نظر من سوني براي نسل آينده اي كه به تازگي به اين عرصه ورود خواهند كرد، شانس انتخاب بالاتري را نسبت به زمان حال خواهد داشت. شانسي كه ممكن است از رقيبان كمتر يا بيشتر باشد اما مطمئنا اگر اين روند را حفظ كند از شانس نسبي امروزش بالاتر خواهد بود.
    سونی از نظر اپتیک ضعف داره و وابسته به مینولتا و زایسه . زایس بسیار گران و مینولتا هم که عملا وجود ندارد. به جای حرکات ژانگولر در الکترونیک باید به فکر سونی اپتیک باشه
    شاهین اکبری، Saadat، lamagra و 3 نفر دیگر تشکر می‌کنند.
    محمد رضا میلانی

كاربر بسیار فعال
    تشکر کرده
    8836

این سونی هم خیلی دوست داره یک هویت خاص رو با ظاهر متفاوت دوربینهاش نشون بده و هر دفعه با شکل و شمایل دورینهاش هی ور میره !...
    آدم نمیدونه چی بگه؟..قشنگه؟ زشته؟...گرد و قلمبه ست؟...عجیبه؟...هر چی هست به نظرم داره یه کارایی میکنه و امیدوارم زودتر به یک وحدت رویه ای برسه:

خدا رو شکر کفشک فلاشش بالاخره استاندارد ایزو 518 شد:

البته مثل اینکه تو این چندتا دوربین آخرش این استاندارد رو رعایت کرده...

صفحه 2 از 5 نخستنخست 1 2 3 4 5 آخرینآخرین