صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4
نمایش نتایج : از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37
Like Tree95تشکر

موضوع: Sony a7r IV

كاربر همراه Captan آواتار ها
    تشکر کرده
    130

نقل قول نوشته اصلی توسط obsidiyan نمایش پست ها
    سلام وقتتون بخیر یعنی میفرمایید اون سنسور داست فقط تصور بنده بوده و وجود نداشته ؟ وقتی اخبار مارک فور آلفا سونی را دنبال میکردم زیر همون مطلب کامنتی دیدم که نوشته بود امیدواره سیلینگ در این بادی بهتر شده باشه . البته بنده با استناد به ویدئویی که تونی نورتراپ در یوتیوب گذاشته گفتم نه اینکه صرفا به خاطر سنسور داست دوربین خودم گفته باشم. اون لنز را منم داشتم فکر کنم تو همین فروم یکی از ایراداتش همین مورد که شما گفتین بود البته دقیق یادم نیست. البته سیلینگ ضعیف یک یا چند لنز کنون با سیلینگ بدنه فرق داره
    https://www.imaging-resource.com/articles/2017-weather-testing-nikon-d850-vs-sony-a7riii-canon-5div-olympus-e-m1II
    https://www.youtube.com/watch?v=azAqpMAvgNw
    سیلینگ ضعیف یا اگر فارسی حرف بزنیم آب بندی ضعیف بیشتر مربوط به ورود رطوبت هست و از نظر ورود آب و رطوبت میشه گفت آلفا 9 مارک یک هم بدنه خوبی نبود ، و در دی اس ال آر ها که ادعای مقاومت بهتر رو دارند مثلا D850 در یک تست سطحی به راحتی آب واردش شد، A7-3 بدنه ای نیست که بخوام ازش دفاع کنم و تولیدش هم متوقف شده اما بدنه های با ماونت پلاستیکی هم اینقدر نمیتونن بی کیفیت باشن که در یک ماه خاک به داخل بدنه وارد بشه.

و اگر بدنه ای اینطور باشه مطمئن باشید در سایتها مختلف به توپ بسته میشد نه اینکه صرفا چند نفر در کامنت دربارش حرف بزنند.
    obsidiyan تشکر می‌کند.

كاربر همراه obsidiyan آواتار ها
    تشکر کرده
    6350

نقل قول نوشته اصلی توسط Captan نمایش پست ها
    سیلینگ ضعیف یا اگر فارسی حرف بزنیم آب بندی ضعیف بیشتر مربوط به ورود رطوبت هست و از نظر ورود آب و رطوبت میشه گفت آلفا 9 مارک یک هم بدنه خوبی نبود ، و در دی اس ال آر ها که ادعای مقاومت بهتر رو دارند مثلا D850 در یک تست سطحی به راحتی آب واردش شد، A7-3 بدنه ای نیست که بخوام ازش دفاع کنم و تولیدش هم متوقف شده اما بدنه های با ماونت پلاستیکی هم اینقدر نمیتونن بی کیفیت باشن که در یک ماه خاک به داخل بدنه وارد بشه.

و اگر بدنه ای اینطور باشه مطمئن باشید در سایتها مختلف به توپ بسته میشد نه اینکه صرفا چند نفر در کامنت دربارش حرف بزنند.
    سلام من واقعا نظرم روی سونی هست و میخام سونی بگیرم ولی ترس از وجود ایراد باعث شده بیش از اندازه حساس باشم کلی پول باید بپردازم و این نگرانم میکنه . امیدوارم هر چه زودتر مارک فور آلفا سون هم معرفی بشه . اولین گزینه ام آلفا سون آر مارک فور هست بعد آر مارک 3 و اگر آلفا سون مارک فور هم بیاد شاید اونم به لیست اضافه بشه .
    یک نکته هم وجود داره ممکنه لنز 50 میلیمتری بنده مشکل داشته چون این مورد هم میتونه سبب ورود گرد و غبار بشه یعنی سیلینگ عالی بدنه با سیلینگ ضعیف لنز میتونه تضعیف بشه . به هر حال ممنون بابت وقتی که میگذارید

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    72

سلام
    امروز یه فایل خام این دوربین رو از جایی گرفتم.با کمراراو باز کردم زده بود 60.2مگاپیکسل.مگه 61 مگاپیکسلی نیست؟ طبیعیه؟

كاربر ويژه kiavash آواتار ها
    تشکر کرده
    8926

نقل قول نوشته اصلی توسط عشق عکاسی نمایش پست ها
    سلام
    امروز یه فایل خام این دوربین رو از جایی گرفتم.با کمراراو باز کردم زده بود 60.2مگاپیکسل.مگه 61 مگاپیکسلی نیست؟ طبیعیه؟
    9504 در 6336 برابر با 60/217
    به دلیل مسایل تبلیغاتی اون رو بجای عقبگرد به61 گرد کردن
    نخیر چه مشکلی
    filtrmiltr و عشق عکاسی تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    72

ممنونم ، حرفتون درسته ، تفاقا در بررسی dpreview هم همین 60.2 زده

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    72

سلام
    به نظرتون مارک 5 کی عرضه بشه؟

كاربر ويژه Anoosh-Em آواتار ها
    تشکر کرده
    12235

نقل قول نوشته اصلی توسط عشق عکاسی نمایش پست ها
    سلام
    به نظرتون مارک 5 کی عرضه بشه؟
    درود بر شما
    بنده از زمان بندی زمان عرضه این دوربین کمترین اطلاعی ندارم
    اما با شناختی که از بازار ایران خصوصا وضعیت فعلی تجهیزات عکاسی دارم، مطمئن باشید اگر در بازارهای جهانی موجود شود در فروشگاه های معتبر داخلی همچنان نخواهد بود!
    (مگر اینکه یکی دوتا بادی دیگه بعد از اون عرضه بشه که قیمتش بیفته)
    اما اولین باری که امکان خرید در خارج از کشور محیا بشه ، اگر تمایل به خرید دارید، به یکی از فروشگاه های معتبر داخلی سفارش بدید.
    اما تجهیزات گرون رو خودشون نمیارم بلکه کسی بیاد بخره.
    عشق عکاسی تشکر می‌کند.

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1 2 3 4