صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 111 تا 120 , از مجموع 121
Like Tree122تشکر

موضوع: Sony DSLR-A200

كاربر ويژه Kaveh Ghobadi آواتار ها
    تشکر کرده
    14101

پیش فرض پاسخ: Sony DSLR-A200

نقل قول نوشته اصلی توسط M-Ahmadi نمایش پست ها
    به احتمال خیلی قوی درسته.چون من توی http://www.sonystyle.com دیدم 540$.
    البته اگر در ایران قیمتها مشابه امریکا پائین اومده باشه قیمتa700 حدود 1000$ باید بشه که این میتونه خیلی خوب باشه.
    والله لعنت بر هرچی آدم گران فروش است!

جدیدا بازرگانی ایران لنز های ارزان قیمت و متوسط خودش را تا 30% گران کرده ( علت هم لابد کاهش قیمت ها در بازار جهانی است که سونی 15% قیمت هاشو کاهش داده!!! )

جدا از هفته پیش بشدت از این عزیزان بازرگانی ایران شاکی هستم.لنز 700 تومانی شده است 1 میلیون تومان!
    کاوه قبادی
    Exposure.ir
    I am a visual man. I watch, watch, watch. I understand things through my eyes. Henri Cartier-Bresson

كاربر همراه partow آواتار ها
    تشکر کرده
    3722

نقل قول نوشته اصلی توسط M-Ahmadi نمایش پست ها
    با تشکر از جناب قبادی
    یه مسئله هست که من از چند نفر شنیدم ،اونم اینکه CCD دوربینهای سونی آلفا ، زود میسوزه وتا حالا چند مورد اتفاق افتاده .البته یکی از اشخاصی که اینو می گفت خودش تمیرکار دوربینه.
    تا چه حد این مسئله واقعیت داره؟
    البته من دقيقا برعكس شنيدم. يكي از دوستان كه تعميركار با تجربه سخت افزار است (و گاه و بيگاه دوربين هاي ديجيتال كامپكت را تعمير مي كند- چوت تعمير كار تخصصي دوربين در شهرمون نداريم:( ) به من گفت كه سوختن CCD در ديگر دوربين ها علي الخصوص CANON (ظاهرا چندين دوربين كانن خراب رو در فاصله كوتاهي براي تعمير پيشش آورده بودند) بسيار سابقه داشته ... و اين مورد براي سوني بسيار كم و جزيي پيش آمده.
    Mehdi Ahmadi و f@rid تشکر می‌کنند.
    مهدی پرتو
    Canon 50D / 18-55 / 55-250

كاربر فعال Kasra.H آواتار ها
    تشکر کرده
    5184

نقل قول نوشته اصلی توسط Kaveh Ghobadi نمایش پست ها

جدا از هفته پیش بشدت از این عزیزان بازرگانی ایران شاکی هستم.لنز 700 تومانی شده است 1 میلیون تومان!

سلام
    آقای قبادی عزیز از شما خواهش میکنم این افراد را به این صورت مورد خطاب قرار ندهید.اینها عزیزچه کسی هستند؟! مشتی دلال وکاسبکار نادان که دری به تخته خورده صاحب مال و منالی شده اندهمه میدانیم یا حد اقل من میدانم کار این افرادسابقا در بازار چه بود. حالا تبدیل شده اند به جناب آقای فلان و بازرگانی بهمان واین در مورد اکثرکسانی که در اینکار هستند و همگی وارد کننده اند وبی جهت نام نمایندگی بر خود گذاشته اند تا خریدار را بفریبند صدق میکند.کم نیستند افرادی که از به اصطلاح خدمات پس از فروش ! نه این شرکت بلکه تمامی این نمایندگان دروغی در رنج وعذابند و دست آخر هم مجبور شده اند عطای گارانتی را به لقایش ببخشند و دوربین جدیدی بخرند.آنوقت شما از این افرادی که شعاع دیدشان حداکثر 200 متر آنطرف تر از حجره ودکانشان هست توقع دارید مناسبات بازار جهانی و روند کاهش قیمتهادر کشور های صنعتی را بعلت رکود اقتصادی مد نظر قرار دهند. به گمانم بهترین راه تحریم و نخریدن است .عا قبت مقاومت سخیف کاسبکارانه شان نسبت به پایین آوردن قیمتها حد اکثر تا دو سه ماه آینده خواهد شکست.
    Hajiabadi، Kaveh Ghobadi و سهند تشکر می‌کنند.

كاربر جديد ARAZ2043 آواتار ها
    تشکر کرده
    0

Smile پاسخ: Sony DSLR-A200

با سلام خدمت دوستان و اساتید فروم من هم به جمع خوانواده سونی سری الفا پیوستم
    امیدوارم به کمک شما عزیران لحظات پر باری رو سپری کنم
    وبا راهنمایی های شما عکس ها ی خوبی بگیرم .خصوصا عکاسی طبیعت و حیوانات
    Kaveh Ghobadi، aseman550، nalibre و 1 نفر دیگر تشکر می‌کنند.

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    20

پیش فرض انتخاب سوني آلفا 200 !؟!؟!؟

عزيزان ، مي خواستم بدونم كسي به شخصه سوني آلفا 200 خريده و باهاش كار كرده؟
    ممنون مي شم اگه كسي هست يه شماره تلفن بهم بده تا باهاش در مورد مزايا و معايبش (نه اين چيزايي كه توي سايتها هست(مي خوام طرفم عملا كار كرده باشه و متعصب نباشه)) باهم صحبت كنيم.
    منتظرم.

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض پاسخ: انتخاب سوني آلفا 200 !؟!؟!؟

سلام

من از عکاسی چیزی سر در نمیارم.ولی علاقه دارم.یه چند تا سوال دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید.
    من الان sony w55 دارم که میخوام عوضش کنم.بین 500 تا 600 تومن میتونم هزینه کنم.تصمیم داشتم sony a200 بخرم که یه نفر گفت نخر و اونم استدلالش این بود که این یه دوربین SLR هستش و برا کارهای حرفهای طراحی شده.اگه بخوای بذاری روی تنظیمات اتو ماتیک دیگه نمیتونی از ابزارهای حرفه ایش استفاده کنی و دیگه فرقی با یه دوربین معمولی نداره و کاراییش همون SONY H50 میشه.صبح که فروشگاه سونی بودم فروشنده میگفت که اینطور نیست و در حالت اتو ماتیک هم عکسهاش قابل قیاس نیست.

حالا من چیکار کنم.در ضمن با این مبلغ دوربین دیگه ای هم میتونم بگیرم (چه از نظر برند و یا توی همین دوربینهای سونی)یا نه؟

كاربر جديد
    تشکر کرده
    4

پیش فرض پاسخ: انتخاب سوني آلفا 200 !؟!؟!؟

سلام
    از دوست خوبم اصلان متشکرم. ولی ای کاش فارسی مینوشتی و فکر ما کم سوادها رو هم میکردی.البته تا حددی متوجه شدم اما بازم اطلاعات بهتری میخوام . از اون لینکی هم که گذاشته بودید ممنونم.
    لطفا یکی بگه من کدومو بخرم؟

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    6

Smile پاسخ: Sony DSLR-A200

با لنز كيت تو ناصر خسرو تا 420تومن هم ميشه گير آوورد سنسور d200نيكون روش هست با لنز معمولي 50اف 1/7با يه كنن 40dمقايسه كرديم تنها نقطه ضعفش نويز بالا تو ايزو هاي بالاي 400هست ولي لرزه گيرش رو كه امتحان كرديم براحتي تو سرعتهاي 1/4 تا 1/10قابل مقايسه با لنز is دار كنن نيست وبسيار عكسهاي خوبي ميدهد البته لنز كنن لنز با كيفيتي نبود تو اين قيمت فقط ميتوني دست دوم بخريد كيفيت lcd براي playbackمثل همه سوني ها عالي البته تو نور روز نسبت به همه دوربين هايي كه ديدم.بجرات ميشه گفت از d60نيكون سرتره
    mohsen57 تشکر می‌کند.

كاربر آشنا Mohamad Beik آواتار ها
    تشکر کرده
    159

پیش فرض Sony DSLR-A200

سلام به همگی دوستان من از لنز سیگما 70-300 بر روی بدنه آلفا 200 استفاده میکنم کسی میدونه چرا نویز عکسا در ایزوهای یکسان با لنز کیت چرا بالاتر هستش :(

كاربر همراه nalibre آواتار ها
    تشکر کرده
    787

نقل قول نوشته اصلی توسط alimohammadbeik نمایش پست ها
    سلام به همگی دوستان من از لنز سیگما 70-300 بر روی بدنه آلفا 200 استفاده میکنم کسی میدونه چرا نویز عکسا در ایزوهای یکسان با لنز کیت چرا بالاتر هستش :(
    حتما بهتر از من می دانید که نویز ناشی از سنسور و ایزوی استفاده شده در ثبت عکس است و قاعدتا ربطی به لنز ندارد. بهتر است نمونه عکسی (ترجیحا کراپی از عکس اصلی) آپلود کنید شاید بهتر بشود کمک کرد.

موفق باشید
    xman_a تشکر می‌کند.
    [CENTER][/CENTER]

صفحه 12 از 13 نخستنخست ... 2 8 9 10 11 12 13 آخرینآخرین