صفحه 23 از 41 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 221 تا 230 , از مجموع 406
Like Tree306تشکر

موضوع: Sony Cyber-Shot DSC-H50

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

پیش فرض پاسخ: Sony DSC-H50

نقل قول نوشته اصلی توسط heiran نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان.
    و البته سلامی ویژه تر! محضر بزرگان تاپیک: آقای قبادی و آرش عزیز

آقایون قیمت جدید کسی داره تو تهرون؟ با گارانتی!!! و بدون گارانتی

سپاسگذارم
    فکر می کنم بهترین راه کسب اطلاع از قیمت ها بدون صرف زمان این است که به فروشگاههای آنلاین مراجعه کنید. قیمت h50 هم الان در این سایتها بین 420 تا 430 هزار تومان است. ظاهراً همه گارانتی ها هم متفرقه هستند و گویا هنوز بازرگانی ایران این دوربین را وارد نکرده است(!).

حالا که پاسخ به شما بهانه ای شد برای نوشتن این را هم بگویم دوربین بنده هم بالاخره تعمیر شد و فرصتی هم بدست آمد تا با این دوربین به علاقه اصلی خود یعنی عکاسی خیابانی بپردازم که تجربه لذت بخشی بود چون با این دوربین خیلی اسان تر از دوربین های دیگرم می توانستم عکس بگیرم. شما هم امتحان کنید! بند دوربین را ببندید و آن را از گردن آویزان کنید به شکلی که دوربین روی سینه قرار بگیرد. Lcd را بالا بیاورید و در خیابان ها و پاساژهای شهر قدم بزنید و عکس بگیرید...در این حالت تصور می شود که شما مشغول تنظیم دوربین هستید نه عکاسی. جالب است که کسی شک هم نمی کند و با آرامش کامل می توان عکاسی کرد. یادش بخیر که یک زمان برای عکاسی در خیابان حتی مجبور می شدم از لنزهای اولترا واید استفاده کنم تا دوربین مستقیم سوژه را نشانه گیری نکند و حالا چقدر ساده می توان در خیابان عکس گرفت بی آنکه مزاحمتی برای کسی ایجاد شود! Lcd این دوربین برای من خیلی ارزشمند است... حالا در همین زمینه(عکاسی خیابانی) با مشکلی مواجه شده ام که هنوز تاپیک مناسب برای سوال کردن را پیدا نکرده ام...
    heiran تشکر می‌کند.
    آرش

Java Intelligent Network Infrastructure

كاربر آشنا heiran آواتار ها
    تشکر کرده
    566

بسیار بسیار خوشحال شدم آرش جان.
    من کل تاپیک رو از اول دنبال کرده بودم و نمیدونید وقتی خوندم دوربینتون افتاده و خراب شده چقدر ناراحت شدم. تبریک میگم به شما از بابت اینکه دوربینتون رو رو بازیابی کردید و به خودم که قراره عکسهای زیبای شما رو ببینم(مخصوصا عکسهای خیابانی_که من هم بسیار دوست دارم)

راستی آقا آرش این lcd بالاخره هم به بالا و هم به پایین میچرخه؟؟

یه سوال دیگه: تو یه پست محتویات بسته این دوربین رو به انگلیسی آورده بودید... حالا اگه ممکنه این اقلام رو به زبان شیرین فارسی هم مرحمت کنید تا ببینم این دی جی کالا کلکی تو کارش نباشه!!!

راستی خرید از دیجی کالا فقط به صورت اینترنتی هستش؟ توصیه میکنید؟؟ مشکلی پیش نیاد یه موقع؟

یه راستیه دیگه!!! شما که از دبی دوربین رو به 350 تومن گرفتید گارانتی داشت دیگه؟!

این "راستی"ها دست وردار نیستنا!! لینک گالریتون رو اگه میشه بذارید. البته من از این قسمت سایت اطلاع چندانی ندارم اگه مقدوره یکی از دوستان راهنمایی کنن

ممنون
    ویرایش توسط heiran : Thursday 17 July 2008 در ساعت 15:43

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

راستی آقا آرش این lcd بالاخره هم به بالا و هم به پایین میچرخه؟؟
    بله 90 درجه کامل چرخش رو به بالا و پایین دارد.

تو یه پست محتویات بسته این دوربین رو به انگلیسی آورده بودید... حالا اگه ممکنه این اقلام رو به زبان شیرین فارسی هم مرحمت کنید
    1- باتری مدل np_bg1
    2- شارژر باتری
    3- آفتاب گیر
    4- رینگ آداپتور (برای اتصال کانورتورها و فیلترها و آفتاب گیر)
    5- درپوش لنز
    6- کابل اتصال usb و a/v
    7- بند دوربین
    8- ریموت کنترل
    9- cd که حاوی نرم افزار ها و دفترچه راهنما است.

راستی خرید از دیجی کالا فقط به صورت اینترنتی هستش؟ توصیه میکنید؟؟ مشکلی پیش نیاد یه موقع؟
    من شخصاً معتقدم که باید فرهنگ خرید الکترونیکی را گسترش داد به شدت موافق خرید آنلاین هستم ولی به هر صورت خرید آنلاین هم ریسکهایی دارد که باید از آنها آگاهی داشته باشید. شرح ریسکهای خرید آنلاین مجال دیگری را می طلبد و بهتر است خود شما آن مسائل را مطالعه کنید اما کلاً چون خرید آنلاین پدیده جدیدی در ایران محسوب می شود فروشندگان آنلاین هم برای کسب اعتماد و جذب مشتری مجبورند خیلی بیشتر به خواست مشتری احترام بگذارند...اگر در مورد خطرات خرید آنلاین اطلاعات کافی ندارید بهتر است برای شروع : 1- از جایی خرید کنید که پرداخت را به صورت دستی انجام می دهید مثلاً پول را جلوی درب منزل به پیک تحویل می دهید 2- کالایی بخرید که جدید باشد و انواع تقلبی نداشته باشد و دست دوم آن هم کم باشد. 3- کالای خریداری شده را به دقت تحویل بگیرید 4- از فروشنده بخواهید که فاکتور ممهور به مهر شرکت به شما ارائه کند 5- حتماً مهلت تست (حداقل 48 ساعت) بگیرید.
    شما که از دبی دوربین رو به 350 تومن گرفتید گارانتی داشت دیگه؟!
    خیر!
    آخرین قیمتی که از جومبو(نمایندگی سونی در امارات) گرفتم این دوربین 1700 درهم بود یعنی حدود 425 هزار تومان. اما قطعاً و بدون شک می توان تا 150 درهم هم تخفیف گرفت و بنابراین می شود روی قیمت 390 هزار تومان حساب کرد. اما همین دوربین بدون گارانتی در العین حدود 1400 درهم است(350 هزار تومان).
    توصیه بنده هم این است که پول اضافی بابت گارانتی پرداخت نکنید چون اگر مشکلی وجود داشته باشد در مهلت تست متوجه آن خواهید شد و اگر مشکلی هم به وجود بیاید که چه گارانتی داشته باشید و چه نداشته باشید پول تعمیر را از شما خواهند گرفت.
    لینک گالریتون رو اگه میشه بذارید.
    من مثل اساتیدی که اینجا حضور دارند حرفه ای نیستم و البته گالری آماتوری هست اما ترجیح من اینست که در اینجا JiNi و حداکثر "آرش" باشم. اما این کار بدلیل خاص بودن نیست که همانطور که گفتم بنده آماتور محسوب می شوم در این فیلد و فقط از این جهت است که دوست دارم در این محیط یک هویت مجازی باشم و نه بیشتر. اما اگر شما هم به عکاسی علاقه مند هستید یکی از بهترین راههای فراگیری و ایده گرفتن و... توجه به اثار اساتید است که خوشبختانه در اینجا دوستان هنرمند زیادی حضور دارند.
    ویرایش توسط JiNi : Thursday 17 July 2008 در ساعت 16:08
    heiran تشکر می‌کند.
    آرش

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

پیش فرض پاسخ: Sony Cyber-Shot DSC-H50

از دوستاني كه سوني h50 دارن يكي لطف كنه بگه آيا اين دوربين قابليت گرفتن عكسهاي پانوراما يا همون 360 درجه رو داره يا نه ؟؟؟

كاربر آشنا heiran آواتار ها
    تشکر کرده
    566

دوستان در این دوربین حالت دستی برای سرعت شاتر (Bulb) وجود داره؟ یا بیش از 30 ثانیه نمیشه شاتر رو باز گذاشت؟؟؟

ممنون

كاربر جديد
    تشکر کرده
    1

سلام
    قيمت اين دوربين در شيراز چنده ؟ در بين دوربين هاي fz8 , fz18 , h50 , p80 به ترتيب كدوما عكساي با كيفيت تري مي گيرند :):)

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

خیر متاسفانه امکان پانوراما بطور مستقیم در دوربین نیست!! ودر مورد سرعت شاتر نهایتآ میتوان 30ثانیه باز نگه داشت که به نظر من برای دوربینی دراین کلاس کاملآ کفایت میکنه!
    آرش عزیز برای عکس های ماکرو نمیتوان دقیق روی سوژه مثلآ یک سنجاقک فکوس کرد نه؟؟؟ من که تا بحال نتونستم!1 عکسم اگربیش از اندازه زوم كنم سوژه مات میشه و اگر هم نكنم سوژه به اندازه ى كافی دقیق و شارپ نمی افته!! راه حلی سراغ ندارید؟؟؟
    heiran تشکر می‌کند.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    112

نقل قول نوشته اصلی توسط mmahyar نمایش پست ها
    آرش عزیز برای عکس های ماکرو نمیتوان دقیق روی سوژه مثلآ یک سنجاقک فکوس کرد نه؟؟؟ من که تا بحال نتونستم!1 عکسم اگربیش از اندازه زوم كنم سوژه مات میشه و اگر هم نكنم سوژه به اندازه ى كافی دقیق و شارپ نمی افته!! راه حلی سراغ ندارید؟؟؟

راستش من درست متوجه منظور شما نشدم.
    اما پاسخ چیزهایی که احتمالاً فهمیده ام اینها هستند که 1- زمانی که تصویر مات می شود احتمالاً موفق به فوکوس کردن نشده اید 2- شما نمی توانید هرقدر که دوست داشتید زوم کنید چون فوکوس را از دست خواهید داد و اگر دوست دارید که از فاصله دورتر عکس ماکرو بگیرید که شاهکار هم از آب در بیاید باید دوربین را با یک slr عوض کنید و یک لنز ماکروی خوب هم بخرید. 3- راه حلی سراغ دارم؟! بله به جای زوم کردن، دوربین را به سوژه نزدیک کنید و فوکوس ماکرو هم فعال باشد.
    برای عکس های ماکرو نمیتوان دقیق روی سوژه مثلآ یک سنجاقک فکوس کرد نه
    فکر می کنم یک سنجاقک نقطه فوکوس خیلی بزرگی برای عکسی باشد که احتمالاً همه فضای آن همین سنجاقک است. مثلاً در عکاسی ماکرو باید سعی کرد تا روی چشمهای سنجاقک فوکوس کرد...البته انجام اینکار با این دوربین خیلی سخت است و شاید غیر ممکن باشد.(امتحان نکرده ام)
    MMahyar تشکر می‌کند.
    آرش

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    3

دوستان میشه دو نمونه عکس یا ایزو 400 و زیر 400 با حالت nightshot دوربین h50 را بزارید
    1 سوال هم داشتم تو سایت برای پرتاب فلاش این دوربین نوشته
    Range: 0.2 - 9.1m (wide) 1.2 - 5.5m (tele سوال من اینجاست مثلا این 9 متر درحالت واید و 5.5 در حالت تله تو چه ایزویی هست تو ایزو 100 هست ؟

كاربر آشنا MMahyar آواتار ها
    تشکر کرده
    43

من رو خود سنجاقک هم نتونستم فکوس کامل کنم طوری که همه صفحه رو بگیره چه برسه به چشماش آرش جان!! البته با 3 4x زوم چون نمیشه معمولا نزدیکشون شد!! با کانورتور ها چی؟؟ با اونها تست کردید چقدر بهتر جواب میدن؟؟ شما تنها کسی هستید که کانورتور رو در این فروم دارید!! (اصلآ میشه یا بهتره بگم بی سوادییه منو ببخشید)

صفحه 23 از 41 نخستنخست ... 13 19 20 21 22 23 24 25 26 27 33 ... آخرینآخرین