صفحه 2 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین
نمایش نتایج : از شماره 11 تا 20 , از مجموع 56
Like Tree3تشکر

موضوع: D70 Or 350d

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط pishtaz_co
    من که با وجود این اساتید نمیتونم چیزی بگم!!!
    فقط اینو بگم که دوستان متخصص ...هرگز نیکون را با کنون مقایسه نکنید ...با توجه به اینکه نیکون صاحب تکنولوژی دیجیتال نیست .ولی با اینحال کنون نمیتواند با نیکون رقابت نزدیکی داشته باشد.

دوست گرامي، خيلي تند رفتيد! اتفاقا قضيه كاملا برعكسه و نيكون حالا عقب تره!

ما فقط در شرايط موجود كه داريم و نسبت به اين دو مدل دوربين قضاوت كرديم، نه چيزي بيشتر!
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

سلام

با احترام بسیار برای نظرات دوستان عزیزم، من با این قطعیت شما برای نیکون موافق نیستم.
    اولا pishtaz-co عزیز در حال حاضر اصولا کانن در هر دو موردی که شما گفتید فاصله ایجاد کرده با نیکون و حتی برای بسیاری از عکاسان حرفه ای از نظر تنوع لنز و کیفیت آنها برتره..
    و حالا بحث 350دی یا دی70اس:
    از نظر بدنه گفتید.. راستش 300دی من که بدنه پلاستیکی داره تا حالا چیزی کم از بدنه های منیزیومی نداشته.. چندین بار اینطرف اونطرف کوبیده شده.. چندین بار زمین خورده و حتی به عنوان چکش هم استفاده شده ولی هیچ مشکلی براش پیش نیومده. من فکر میکنم که اونقدر تعیین کننده نیست بدنه.
    دوم خوشدستی: باز هم سلیقه ایه.. باید دوربین رو دست بگیرید و امتحان کنید.. 300دی برای من خوشدست تر از دی100 نیکون بوده.. با دست راست همه کارای لازم رو به سرعت انجام میدم بدون دخالت دست چپ.. فکر میکنم سلیقه ایه بازهم..
    سوم: در نظر داشته باشیدکه در بازار Dslr ها کانن بسیار موفق تر از نیکون بوده و ظاهرا این روند رو داره ادامه میده (رجوع به تاپیک شایعات..) 20دی با وجود اینکه بیشتر از یکسال از ساختش میگذره هنوز بی رقیبه همینطور 1Ds Mark II .. اگر این روند ادامه پیدا کنه و شما نیکون داشته باشید شاید در آینده برای تغییر پلاتفرم هزینه زیادی بپردازید..
    چهارم: چرا تو ایران کانن به خوبی بقیه دنیا فروش نمیره؟ چون آفومار نمیگذاره (گاهی احساس میکنم که از نیکون پورسانت میگیره!! لنز 28-135 من رو که خریدم 450 تومان میفروشه 660 تومان!!!) !! ولی خوشبختانه این وضع ثابت نیست و تنوع در بازار ایران رفته رفته داره بیشتر میشه.. نمونه اش هم همین نورنگار خودمونه.. فکر نمیکنم این وضعیت محصولات کانن زیاد دوام بیاره.. در هر صورت خداوند که سیگما رو نگرفته !!
    حالا پیشنهاد من؟ 350دی به اضافه یک لنز 28-135 .. گرونتره؟ درسته ولی لنزهاتون دامنه بسیار وسیع تری رو پوشش میدن.. لرزه گیر داره لنز اضافی تون و کیفیت بسیار خوبی هم داره.. به اضافه اینکه 8 مگاپیکسل و نویز کمتر (هر چند که با حرف امیرعزیز در مورد نویزها موافقم ولی خوب اگه قراره که از کانن دفاع کنم این نکته بسیار مهمه نه؟ و یک چیز دیگه توی ایزو 1600 هم بین دوربین اگر مقایسه کنیم باز هم به این جرات میشه گفت که نویز مهم نیست؟)

,ولی به قول آقای شهبازی اگر پول دارید که در مورد 20دی شک نکنید.. وگرنه 350دی هم بسیاری از مشخصات خوب 20دی رو به ارث برده.

راستی از کونیکا مینولتا حرفی زده نمیشه؟ مخصوصا با این Dynax 5 جدید؟؟ ارزونتر که هست حداقل!!
    ویرایش توسط Amin : Wednesday 3 August 2005 در ساعت 23:06
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

كاربر ويژه Amir Mohebi آواتار ها
    تشکر کرده
    8560

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin
    سلام

حالا پیشنهاد من؟ 350دی به اضافه یک لنز 28-135 .. گرونتره؟ درسته ولی لنزهاتون دامنه بسیار وسیع تری رو پوشش میدن.. لرزه گیر داره لنز اضافی تون و کیفیت بسیار خوبی هم داره.. به اضافه اینکه 8 مگاپیکسل و نویز کمتر
    بسيار تركيب دلپذيري ميشد اين، اگر به بازار آمريكا دسترسي داشتيم امين عزيز. يك چيز رو فراموش نكنيد، شما بايد براي اين تركيب، يك چيزي حدود 1400-1500 بسلفيد! ما داريم از انتخاب هايي نزديك به يك ميليون صحبت ميكنيم، و الا ميشد كه D70 رو هم با لنز 120-24 گرفت در همين حدود.
    سوال ديگه اينه كه: با لنز كيت موجود 350D چكار ميخواهيد بكنيد؟ پولش راهم داده ايد.

سلام

نویز کمتر (هر چند که با حرف امیرعزیز در مورد نویزها موافقم ولی خوب اگه قراره که از کانن دفاع کنم این نکته بسیار مهمه نه؟ و یک چیز دیگه توی ایزو 1600 هم بین دوربین اگر مقایسه کنیم باز هم به این جرات میشه گفت که نویز مهم نیست؟)
    شما را به همان dpreview ناقلا ارجاع ميدهم:

http://www.dpreview.com/reviews/nikond70/page23.asp

همان طور كه نوشته ، نويز ايزو 1600 نيكون قابل قبول تره:

At this high sensitivity it's fairly clear to see that both cameras automatically decrease their sharpening to an attempt to keep visible noise down. Again its very close, both cameras performing fairly similarly, if anything I would say that the D70's images are more preferable because its noise is more even throughout the color channels and appears as monochromatic 'grain' rather than the color blotches seen in the EOS 300D image (which is also more difficult to remove later). Kudos to Nikon then.

قصدم اين نيست كه بگم نويز كانون بيشتره، بيشتر هدفم اينه كه اين دو دوربين رفتار نويزي شبيه به همي دارند و به هيچ وجه نميشه به خاطر نويز يكي رو به اون يكي ترجيح داد.

سلام
    اگر این روند ادامه پیدا کنه و شما نیکون داشته باشید شاید در آینده برای تغییر پلاتفرم هزینه زیادی بپردازید..
    چهارم: چرا تو ایران کانن به خوبی بقیه دنیا فروش نمیره؟ چون آفومار نمیگذاره (گاهی احساس میکنم که از نیکون پورسانت میگیره!! لنز 28-135 من رو که خریدم 450 تومان میفروشه 660 تومان!!!)
    من فكر ميكنم اگر اين روند در ايران ادامه داشته باشه ، ما با كانون مشكل بيشتري پيدا ميكنيم تا نيكون! مثلا گاهي فكر ميكنم اگر 350D خريده بودم ، حسرت خريد 200-70 f4.0 L رو هميشه با خودم داشتم و هيچ كاريش نميشد كرد!

چندین بار اینطرف اونطرف کوبیده شده.. چندین بار زمین خورده و حتی به عنوان چکش هم استفاده شده ولی هیچ مشکلی براش پیش نیومده.

امين عزيز! مثل اينكه از فروش دوربينت اينجا منصرف شدي، و الا اينقدر صادق نبودي!
    امير علي محبي
    نورپردازی پرتره در استودیو | [instagram: amir_talkbylight]

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

پیش فرض ايول جواب

بابا اينجا چقدر فعاله. دستتون درد نكنه. اصلا انتظار اينهمه جواب اونم كامل و جامع نداشتم. حالي كردم كه لذتش از دوربين خريدن بيشتر نباشه كمتر نيست.

من كمكم دارن به اين نتيجه ميرسم كه D70 استاد كنم . البته بايد بگم كه مهم ترين دليلم اينه كه اين دوربين حس عكاسانه بيشتري بهم ميده وقتي سنگينيشو تو دستم حس ميكنم!

راستي يه لنز 70-300 داره كه حدود 80 تومنه . كسي چيزي ازش ميدونه. همين لنزو كانن ميده 170تومن

كاربر آشنا
    تشکر کرده
    75

با سلام
    انتخاب دوربين بستگي کامل به نياز شما و کاري دارد که ميخواهيد با آن انجام دهيد.
    من فکر ميکنم EOS 350D ا انتخاب بهتري است :
    تنوع لنزهاي کانون بيشتر و کيفيت آنها در مجموع بهتر است.
    EOS 350D دوربين جديدتري است و رزولوشن آن بالاتر است و سنسور حرفه اي تري دارد.
    ميزان نويز تصوير در نور کم و ISO بالا ، کمتر است (بخصوص اگر قصد چاپ در سايز بزرگ را داريد)
    اگر سبک عکاسي شما بيشتر خياباني و خبري است، از طبيعت عکس ميگيريد و زياد سفر ميرويد، به يک دوربين سبک تر احتياج داريد.تصور کنيد که يک لنز تله فتوي 1 کيلو گرمي به دوربين نيکون خود بسته ايد که خودش بيش از نيم کيلو وزن دارد و آن را دور گردن خود دائما حمل ميکنيد. هزينه هاي درمان آرتروز گردن و مشکلات آن را به ، دوربينتان اضافه کنيد!!!!
    کانون دوربين سبک تري است ( ولي اگر بيشتر کار آتليه ميکنيد، نيکون انتخاب بهتري است چون ظاهر حرفه اي تري دارد و اين موضوع روي بعضي مشتري ها تأثير زيادي دارد)
    اگر تصميم داريد نيکون را بخريد، حتما نوع D70s را انتخاب کنيد : دقت منظره ياب اپتيک آن بيشتر است، سايز LCD آن بزرگتر است، و از همه مهمتر پورت خروجي آن از نوع USB 2.0 ميباشد

يک نکته مهم : اگر قصد خريد کانون را داشتيد و برايتان امکان دارد، سعي کنيد آن را از خارج تهيه کنيد و نه از ايران.
    کانون در ايران نمايندگي ندارد. آفومار يک پخش کننده است و نه نمايندگي ( بر خلاف ادعاهايشان).و به همين دليل اينهمه تنوع قيمت در فروشگاههاي کانون وجود دارد. کانون در ايران نه ضمانت درست و حسابي و مطمئني دارد و نه خدمات بعد از فروش. اختلاف قيمت لنزها و دوربينها با خارج فاحش است. در يک مورد لنزي که من در ايران از يکي از نمايندگي قيمت کردم، حدود 400 هزار تومان اختلاف قيمت وجود داشت!!براي اطلاع از نمايندگي هاي واقعي کانون به سايت اصلي آن مراجعه کنيد.
    موفق باشيد
    بعد التحرير : اگر خواستيد کانون بخريد، بدنه تنها را بخريد. لنز کيت آن اصلا لنز خوبي نيست و نوعي اتلاف هزينه محسوب ميشود.
    ویرایش توسط Erwin : Thursday 4 August 2005 در ساعت 03:27

Moderator M.R.Shahbazi آواتار ها
    تشکر کرده
    298

یک مقایسه مزایا بین 350D و D70 :

مزایای نیکون D70
    - دستگیره ارگونومیک بزرگتر و دکمه های منوی راحت و در دسترس
    - نورسنجی سه بعدی ماتریسی رنگی با 1005 المان سنسور RGB و نورسنجی نقطه ای
    - سایز سنسور بزرگتر با ضریب برش 1.5 در مقابل 1.6 کانن
    - ماکزیمم شاتر 8000/1 سریعتر
    - شروع بکار سریع
    - در مقایسه با 350D با سرعت بیشتری عکسهای متوالی در زمان مشخص می گیرد
    - لنز کیت Nikkor AF-S DX 18-70mm از لحاظ اپتیکی، محدوده کانونی، روشنایی، طراحی و ساخت خیلی بهتر از لنز کیت کانن است
    - 25 تنظیم مخصوص کاربر در مقابل 9 تنظیم موجود در کانن
    - ظرفیت باتری بالاتر برای گرفتن 2000 عکس در مقابل ظرفیت گرفتن 600 عکس در کانن. ضمنا در نیکون قابلیت استفاده از باتریهای یک بار مصرف CR2 نیز وجود دارد
    - سینک فلاش سریعتر 500/1 در نیکون در مقایسه با 200/1 در کانن
    - مد Commander به همراه i-TTL فلاش قابلیت استفاده از فلاشهای بی سیم نیکون و فلاشهای اسپید لایت خارجی را فراهم می کند. در صورتی که برای کانن باید از یک انتقال دهنده ST-E2 که خودش قیمتی دارد استفاده کرد.
    - تشخیص فوکوس خودکار از -1EV تا 19 EV در نیکون، برای کانن این مقادیر 0.5 EV تال 18 EV می باشد.
    - محدوده نورسنجی از 0 تا 20 EV برای نیکون ، در کانن این محدوده 1-20 است
    - محدوده بندی خودکار نور در نیکون 2 تا 3 فریم است در حالی در کانن 2 فریم است
    - محدوده بندی تراز سفیدی د نیکون با گامهای 2/1 و 3/1 است، در کانن فقط 2/1 وجود دارد
    - مانیتور نیکون دارای رزولوشن بیشتری نسبت به کانن است
    - در منظره ساب نیکون خطوط کمکی ترکیب بندی دارد
    - در نیکون امکان ورو د متن با 36 کاراکتر برای زدن نام مکان یا کپی رایت بر روی عکسها وجود دارد
    - در نیکون برای کاهش قرمزی چشم، میله نوری از لامپ ایجاد می شود، در حالی که در کانن از فلاش استفاده می شود. فلاش باعث چشمک زدن و ناراحتی سوژه می شود.
    - امکان Image Dust Off در نرم افزار Nikon Capture 4 بخوبی کار می کند.
    - سازگاری با لنزهای قدیمی شامل لنزهای فوکوس دستی نیکور (نوع AI-P و D) و بدون CPU

مزایای کانن 350 D
    - تا حد زیادی سبکتر و کوچکتر که برای مسافرت و پیاده روی خیلی بهتر است.
    - رزولوشن بالاتر 8 مگاپیکسل موثر در مقابل رزولو شن 6.1 نیکون
    - طراحی سنسور جدید با پردازنده DIGIC II (پردازش سریع و راندمان بدون نویز بهتر در حساسیت های بالا)
    - تنظیم پارامترهای تک رنگ برای ایجاد جلوه های فیلتری خلاقانه، همانند EOS 20D. با سه تنظیم پارامتر برای کاربر.
    - حساسیت پایینتر 100 نسبت به حساسیت 200 در نیکون
    - قابلیت نگهداری 14 تصویر در عکاسی سرعت بالا در حافظه موقت نسبت به 12 تصویر در نیکون
    - مد تنظیم عمق میدان مناسب A-DEP
    - قابلیت ضبط JPEG کیفیت بالا به همراه RAW در مقابل Jpeg متوسط و RAW در نیکون.
    - قابلیت تنظیم دقیق تراز سفیدی با اضافه کردن رنگهای آبی و کهربایی و یا بنفش و سبز
    - فلاش سرخود قویتر (13 متر برد) و پوشش وسیعتر فلاش (لنز 17 م.م.)
    - پشتیبانی مد سینک فلاش سریع با فلاشهای speedlight خارجی سری EX
    - انتقال تصاویر با پورت USB 2.0 با سرعت بالا
    - قابلیت قفل آینه تا 30 ثانیه
    - سازگاری با پرینترهای کانن برای پرینت مستقیم

نتیجه:
    من میگم D70s! پیدا کنید پرتقال فروش را.

كاربر همراه
    تشکر کرده
    200

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir A
    دوست گرامي، خيلي تند رفتيد! اتفاقا قضيه كاملا برعكسه و نيكون حالا عقب تره!

ما فقط در شرايط موجود كه داريم و نسبت به اين دو مدل دوربين قضاوت كرديم، نه چيزي بيشتر!

آقای محبی سلام

آقا شما همیشه قسمتی از نظر دوستانتان را در ریپلای ذکر میکنید؟؟؟؟؟؟؟

یه بار دیگه کل نوشته قبلی بنده را بخوانید واندکی تامل فرموده وسپس پاسخ تان را ارسال فرمائید!!!!
    چرا که مفهوم کل صحبت قبلی من در نظر گرفتن دو عامل کیفیت وقیمت بوده وهمین و بس!!!
    امیدوارم که توانسته باشم منظور خود را رسانده باشم.

کوچک تمام اساتید ارجمند.

كاربر ويژه Arash آواتار ها
    تشکر کرده
    4010

مجید جان...
    قبلا هم شخصا بهت D70 رو پیشنهاد کردم. البته D70S
    دوستان خیلی موارد مهمی رو ذکر کردن(تقریبا همه چیز) ولی یه چیزای کوچولو هم من اضافه کنم،

کوچک بودن 350d کنون اگر از لحاظ وزن خوب باشه (چقدر تفاوت داره مگه که دی هفتاد آرتروز بیاره؟ چند گرم؟!!@!) این مشکل رو داره که اگر خدای نکرده! پول دار شدی لنز گردن کلفت بگیری دوربین رو نمیتونی حفظ کنی! من حتی با D70 هم این مشکل رو داشتم. ولی خوب مساله بسیار کم تره....

من نظرم با توجه به کارهایی که ازت دیدم D70 نیکون هست... چون لنز بهتری داره... و اگر پولدار شدی خواستی لنزی مثل 28-135 کنون و یا 24-120 نیکون بگیری اولویت با 24 نیکونه...! بخاطر 24 بودنش جذابیت بسیار زیاد تری داره نسبت به کنون....
    و در نهایت اون مساله آرگونومیک نیکون:
    من دوربینی به این راحتی تا حالا ندیدم... که کلید ها و تنظیمها اینقدر مفهوم دم دست و سریع کار کنه.....
    مثلا S2 با دو LCD هنگام عوض کردن ISO گریه در میاره! ولی در نیکون D70 همه کارها خیلی سریع انجام میشه....

و نکته آخر ! ببین اصلا کونیکا مینولتا تو بازار هست؟ اگر دیدی آمار قیمتش رو بده رو اون هم جمیعن فکر کنیم
    آرش عاشوری‌نیا
    www.arashnia.com/blog
    www.kosuf.com

كاربر جديد
    تشکر کرده
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Arash
    مجید جان...
    قبلا هم شخصا بهت D70 رو پیشنهاد کردم. البته D70S
    دوستان خیلی موارد مهمی رو ذکر کردن(تقریبا همه چیز) ولی یه چیزای کوچولو هم من اضافه کنم،

کوچک بودن 350d کنون اگر از لحاظ وزن خوب باشه (چقدر تفاوت داره مگه که دی هفتاد آرتروز بیاره؟ چند گرم؟!!@!) این مشکل رو داره که اگر خدای نکرده! پول دار شدی لنز گردن کلفت بگیری دوربین رو نمیتونی حفظ کنی! من حتی با D70 هم این مشکل رو داشتم. ولی خوب مساله بسیار کم تره....

من نظرم با توجه به کارهایی که ازت دیدم D70 نیکون هست... چون لنز بهتری داره... و اگر پولدار شدی خواستی لنزی مثل 28-135 کنون و یا 24-120 نیکون بگیری اولویت با 24 نیکونه...! بخاطر 24 بودنش جذابیت بسیار زیاد تری داره نسبت به کنون....
    و در نهایت اون مساله آرگونومیک نیکون:
    من دوربینی به این راحتی تا حالا ندیدم... که کلید ها و تنظیمها اینقدر مفهوم دم دست و سریع کار کنه.....
    مثلا S2 با دو LCD هنگام عوض کردن ISO گریه در میاره! ولی در نیکون D70 همه کارها خیلی سریع انجام میشه....

و نکته آخر ! ببین اصلا کونیکا مینولتا تو بازار هست؟ اگر دیدی آمار قیمتش رو بده رو اون هم جمیعن فکر کنیم
    من نتوستم درست بفهمم كدوم دوربين كونيكا مينولتا منظورته. اگه منظورت Dimage7i بوده كه اصلا نميتونه مورد بحث ما باشه . اگه نه كه دقيق تر بگو كدوم مدل

كاربر همراه
    تشکر کرده
    0

بسيار تركيب دلپذيري ميشد اين، اگر به بازار آمريكا دسترسي داشتيم امين عزيز. يك چيز رو فراموش نكنيد، شما بايد براي اين تركيب، يك چيزي حدود 1400-1500 بسلفيد! ما داريم از انتخاب هايي نزديك به يك ميليون صحبت ميكنيم، و الا ميشد كه D70 رو هم با لنز 120-24 گرفت در همين حدود.
    سوال ديگه اينه كه: با لنز كيت موجود 350D چكار ميخواهيد بكنيد؟ پولش راهم داده ايد.
    خوب راستش من در جریان نبودم که حداکثر بودجه یک میلیونه.. فکر میکردم که میشه کمی ازش فراتر رفت.
    امیرجان لازم نیست حتما به بازار امریکا دسترسی داشته باشیم.. هم 350دی قیمتش مناسبه هم 28-135 ..بعدش اینکه 350دی میشه 850 تومان یا 860 تومان حداکثر و لنز 28-135 هم 450 تومان جمعا 1300 درسته؟
    ولی شما دوتا لنز دارید! لنز کیت رو هم نگهش میداریم! چون پولش رو داده ایم!! و از همه مهمتر اصلا اونطوری که شما و بسیاری دیگر از دوستان در برابرش موضع گرفته اید لنز بدی نیست.. چرا؟ از تجربه شروع میکنیم.. چطوره از سام جوانروح بپرسیم که تا همین چندوقت پیش بسیاری از عکس هاش رو با همین لنز میگرفت.. واقعا بد بود؟؟.. از نظر تکنیکی صحبت کنیم؟ خوب من این لنز رو به خوبی تست کرده ام..در طرف واید این لنز روی f/3.5 و f/4 مشکل روی لبه های تصویر ایجاد میشود ولی در دیافراگم های تنگتر دقیقا به خوبی 12-24 سیگما کار میکند..توی وسط زوم یعنی 26-40 هیچ مشکل چشمگیری ندیدم.. جدی میگم! ببینید قبول کنیم که لنز L نیست! از طرف دیگه مشکل آبیراهی هم بصورت جدی فقط توی انتهای تله زوم به چشم میخوره در قسمت واید اونقدرنیست.. کلا من به این نتیجه رسیده ام که با این قیمت برای یک زوم واید لنز کاملا قابل قبولیه.. من رو قبول ندارید؟ باب اتکینز رو چی؟ http://www.bobatkins.com/photography...ws/18-55e.html
    if you own an EF 28-135/3.5-5.6 IS USM, you may be better off getting the $100 EF-S 18-55/3.5-5.6 (or the $170 EF-S 18-55/3.5-5.6 USM) to go with it than buying the much more expensive EF-S 17-85/4-5.6 IS lens.
    شما را به همان dpreview ناقلا ارجاع ميدهم:
    امیرجان، این درست ولی دقت کرده اید که این در مورد 300دی است نه 350دی!! مطمئنم که در مورد مقایسه D70s و 350دی نظرت این نیست. این کجا و آن کجا؟
    من فكر ميكنم اگر اين روند در ايران ادامه داشته باشه ، ما با كانون مشكل بيشتري پيدا ميكنيم تا نيكون! مثلا گاهي فكر ميكنم اگر 350D خريده بودم ، حسرت خريد 200-70 f4.0 L رو هميشه با خودم داشتم و هيچ كاريش نميشد كرد!
    چرا فکر میکنید که با کانن مشکل بیشتری پیدا میکنید؟ دقیقا اگر این روند ادامه داشته باشد واردات تجهیزات کانن بیشتر خواهد شد، در نتیجه امثال نورنگار بیشتر خواهد شد و لنزهای ارزانتر کانن به راحتی میتوانند جای خود را همه جا باز کنند.. در مورد 70-200 هم آدمی مثل من که حسرت داشتن یک Dslr را داشتم و به آن رسیدم به 70-200 هم خواهم رسید که رسیدم.. نگران نباش امیرجان.. آفومار هم بالاخره از سرگردنه میافته پایین..
    امين عزيز! مثل اينكه از فروش دوربينت اينجا منصرف شدي، و الا اينقدر صادق نبودي!
    اینجا یک سوتفاهمی هست.. اول اینکه اون دوربین که برای فروش گذاشتم مال خودم نیست مال یکی از دوستانه که استفاده ازش نمیکنه.. هنوز هم همونطوریه بعدش اینکه من سر هر نوع تبادل تجهیزات و پول و مهمتر از همه اطلاعات با هر بنی بشری کاملا با صداقت برخورد میکنم..فروش دوربین که جای خود داره!
    چند تا نکته دیگر که یادم رفته بود:
    اول اینکه نمیدونم که قیمت دی70اس الان چنده.. حدود 950-970 باید باشه.. درسته؟ با داشتن قیمتش میشه بهتر اظهار نظر کرد.. دوم اینکه اگر با لنز کیت 350دی مشکل دارید لنز 24-70 f/3.5-5.6 سیگما به قیمت 119تومان لنز بسیار خوبیه (بسیار خوب یعنی خیلی خوب !! اسفریکال و غیره..) بعدش اینکه لرزه گیر 28-135 خیلی مفیده!! باور کنید!!
    ویرایش توسط Amin : Thursday 4 August 2005 در ساعت 16:41
    امین خسروشاهی
    [Canon Digital Rebel]
    [EF-S 18-55 f/3.5-5.6] [EF 70-200 f/4L] [EF 50 f/1.4USM] [Canon 17-40 f/4L][Canon EF 28-135 f/3.5-5.6 IS USM]
    [Canon SpeedLite 580EX] [Manfrotto 055PROB tripod+Manfrotto 322RC2 head]

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1 2 3 4 5 6 آخرینآخرین